Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 10381 - 10400 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Parádní, díky. :+
815268
Parádní, díky. *:+*
815252
2 -2
reagovat
Mezitím na subredditu většina lidí nadává a někteří tvrdí, že je to horší zakončení než minule. Ale mně to přišlo taky fajn. 
815267
Mezitím na subredditu většina lidí nadává a někteří tvrdí, že je to horší zakončení než minule. Ale mně to přišlo taky fajn. 
4 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Plno lidí si přálo, aby Dexter přežil. Jenže podle mě by to byla chyba. Ten konec podle mě není úplně ideální, ale na straně druhé si to Dexter zasloužil. Já osobně bych více ocenil, kdyby ho Angela s pomocí Harrisona zatkla a ten by se pak setkal po letech s Batistou a pak bych tam dal sestřih s procesu a končilo by to jeho popravou. Harrison by nemusel utíkat a zůstal by tam s tou svou holkou a s Angelou. 8)
815262
[spoiler]Plno lidí si přálo, aby Dexter přežil. Jenže podle mě by to byla chyba. Ten konec podle mě není úplně ideální, ale na straně druhé si to Dexter zasloužil. Já osobně bych více ocenil, kdyby ho Angela s pomocí Harrisona zatkla a ten by se pak setkal po letech s Batistou a pak bych tam dal sestřih s procesu a končilo by to jeho popravou. Harrison by nemusel utíkat a zůstal by tam s tou svou holkou a s Angelou. [/spoiler]*8)*
815258
4 -4
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
butthurt fans :D Dalo sa čakať, že takéto finále niekoho to naštve, ale za mňa spokojnosť.
815259
butthurt fans *:D* Dalo sa čakať, že takéto finále niekoho to naštve, ale za mňa spokojnosť.
815258
3 -5
reagovat
Mě trochu děsí hodnocení na imdb poslední epizody... 
815258
Mě trochu děsí hodnocení na imdb poslední epizody... 
5 0
reagují: DarkSith, kyller
reagovat

Dexter - New Blood

Nádherná rozlúčka s mojou najobľúbenejšou seriálovou postavou :+
815257
[spoiler]Nádherná rozlúčka s mojou najobľúbenejšou seriálovou postavou[/spoiler] *:+*
Dexter - New Blood
3 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Četl jsem na to nedávno výbornej a mega dlouhej článek/rozhovor, už si nevzpomenu kde to bylo, ale v zásadě:

Isabala May zkoušela na roli do Mayor of Kingstown, nakonec se Sheridanem usoudili, že se na to nehodí, předtím měl ale rozepsaný ten western, aniž by ale věděl, jak to má zarámovat. Po té zkoušce s ní to do sebe prý najednou všechno zaklaplo, takže zavolal šéfovi studia, že to rozlouskl, ale do hlavní role chce obsadit neznámou herečku, bez které to nepůjde, ten mu řekl fajn, ale musíš to natočit za cca 3/4 roku, aby to mělo premiéru se spuštěním naší streamovací služby. Sheridan mu odpověděl, že se snad p*sral, pak to zavolal té herečce, aniž by to měl celý hotový, a ta řekla jo. No a pak se dal do mega rychlýho psaní a příprav (během natáčení Mayora) a už to jelo. Btw. teďka v Montaně budují obří ranč, kde vzniklo i celý studio speciálně pro Sheridana, kde tohle všechno točí, píše a buduje za nehorázný prachy, má víceméně full creative control a jediný, co od něj Paramount chce, aby jim sypal pro stream další hity. A i všichni ti herci co tam teď u něj hrajou si hrozně pochvalují jak scénáře, tak způsob, jakým pracuje. Navíc on je nejradši u zvířat, takže mimo práce dělá i ty reálný kovbojský věci a strašně si to užívá. Nicméně trochu se bojím, aby ho postupně ten tlak a workoholismus nesemlely.

Pořád ale nechápu, proč posral ten film s Angelinou. Jestli si zvykl prostě už na dlouhý epizodní vyprávění, jestli nestíhal, jestli do toho nedal tolik úsilí, fakt by mě zajímalo, proč se to tak posralo. Protože spousta těch herců z toho filmu se teď objevuje v jeho seriálech (a slyšel jsem, že další *kašel* Bernthal *kašel* jsou prý na cestě).
815252
Četl jsem na to nedávno výbornej a mega dlouhej článek/rozhovor, už si nevzpomenu kde to bylo, ale v zásadě: Isabala May zkoušela na roli do Mayor of Kingstown, nakonec se Sheridanem usoudili, že se na to nehodí, předtím měl ale rozepsaný ten western, aniž by ale věděl, jak to má zarámovat. Po té zkoušce s ní to do sebe prý najednou všechno zaklaplo, takže zavolal šéfovi studia, že to rozlouskl, ale do hlavní role chce obsadit neznámou herečku, bez které to nepůjde, ten mu řekl fajn, ale musíš to natočit za cca 3/4 roku, aby to mělo premiéru se spuštěním naší streamovací služby. Sheridan mu odpověděl, že se snad p*sral, pak to zavolal té herečce, aniž by to měl celý hotový, a ta řekla jo. No a pak se dal do mega rychlýho psaní a příprav (během natáčení Mayora) a už to jelo. Btw. teďka v Montaně budují obří ranč, kde vzniklo i celý studio speciálně pro Sheridana, kde tohle všechno točí, píše a buduje za nehorázný prachy, má víceméně full creative control a jediný, co od něj Paramount chce, aby jim sypal pro stream další hity. A i všichni ti herci co tam teď u něj hrajou si hrozně pochvalují jak scénáře, tak způsob, jakým pracuje. Navíc on je nejradši u zvířat, takže mimo práce dělá i ty reálný kovbojský věci a strašně si to užívá. Nicméně trochu se bojím, aby ho postupně ten tlak a workoholismus nesemlely. Pořád ale nechápu, proč posral ten film s Angelinou. Jestli si zvykl prostě už na dlouhý epizodní vyprávění, jestli nestíhal, jestli do toho nedal tolik úsilí, fakt by mě zajímalo, proč se to tak posralo. Protože spousta těch herců z toho filmu se teď objevuje v jeho seriálech (a slyšel jsem, že další *kašel* Bernthal *kašel* jsou prý na cestě).
815251
12 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: DarkSith
Jo jo, jeho dcera je extra třída a ještě navíc umí hrát. 
815251
Jo jo, jeho dcera je extra třída a ještě navíc umí hrát. 
815240
2 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: duro
Hádka s úředníkem byla geniální :D

Na toho nového Sheridana jdu teď, když ho tu tak vehementně hypujete :))
815249
Hádka s úředníkem byla geniální *:D* Na toho nového Sheridana jdu teď, když ho tu tak vehementně hypujete *:))*
815244
1 -2
reagovat
reaguje na: HAL
Akurát sem idem napísať na to veľkú chválu. Skvele vyvážené temné línie s Jackom a tie humorné so sprítomnelými (kráľ Olaf tomu blízkovýchodnému úradníkovi: "Ty bídnej Saracéne!") a výborná záverečná časť s perfektným rozuzlením (to som fakt nečakal). Popri sheridanovkách momentálna seriálová špička.
815244
Akurát sem idem napísať na to veľkú chválu. Skvele vyvážené temné línie s Jackom a tie humorné so sprítomnelými (kráľ Olaf tomu blízkovýchodnému úradníkovi: "Ty bídnej Saracéne!") a výborná záverečná časť s perfektným rozuzlením (to som fakt nečakal). Popri sheridanovkách momentálna seriálová špička.
815243
3 -1
reagují: HAL
reagovat

Beforeigners S 2

Nikdo nekoukal na tuhle Norskou pecku? Druhá řada je stejně dobrá jako ta první - novum světa s časovými migranty už trochu vyprchalo, ale pořád je hodně zábavný, a příběh s honem na Jacka Rozparovače je zajímavější než detektivní linka první sezoně. A hlavně finální mindfuck epizoda hodně přitlačí na sci-fi prvcích a posune to celé až někam do sféry Dark. Na třetí sezonu se těším hodně :+
815243
Nikdo nekoukal na tuhle Norskou pecku? Druhá řada je stejně dobrá jako ta první - novum světa s časovými migranty už trochu vyprchalo, ale pořád je hodně zábavný, a příběh s honem na Jacka Rozparovače je zajímavější než detektivní linka první sezoně. A hlavně finální mindfuck epizoda hodně přitlačí na sci-fi prvcích a posune to celé až někam do sféry Dark. Na třetí sezonu se těším hodně *:+*
Beforeigners S 2
5 -2
reagují: duro
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mám za sebou všechny tři díly a zatím jsem z toho možná víc nadšený než z Yellowstonu. Ten mě sice také hodně baví, ale 1883 má od začátku daleko ultimátnější nástup než on. Oba hlavní hrdinové jsou skvělí, ale nejvíce jsem si oblíbil dceru hlavního hrdiny. Isabel May jsem si poprvé všiml loni ve filmu Run Hide Fight, kde předvedla slušný výkon, ale tady je ještě mnohem lepší. 
815240
Mám za sebou všechny tři díly a zatím jsem z toho možná víc nadšený než z Yellowstonu. Ten mě sice také hodně baví, ale 1883 má od začátku daleko ultimátnější nástup než on. Oba hlavní hrdinové jsou skvělí, ale nejvíce jsem si oblíbil dceru hlavního hrdiny. Isabel May jsem si poprvé všiml loni ve filmu Run Hide Fight, kde předvedla slušný výkon, ale tady je ještě mnohem lepší. 
815215
5 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
První sezona Yellowstone byla trochu problematická a hledala se, dost lidí se zaháčkovalo až ke konci s01. 
815236
První sezona Yellowstone byla trochu problematická a hledala se, dost lidí se zaháčkovalo až ke konci s01. 
2 -2
reagovat
reaguje na: Memphis
Bohuzial mam podobny vztah, tiez som sa nedonutil dopozerat prvu seriu, ale 1883 urcite skusim a mozno sa potom k tomu vratim.
815235
Bohuzial mam podobny vztah, tiez som sa nedonutil dopozerat prvu seriu, ale 1883 urcite skusim a mozno sa potom k tomu vratim.
815230
2 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Yellowstone znát nemusis, zkus to
815234
Yellowstone znát nemusis, zkus to
815230
4 -1
reagovat

1883

Hele, má cenu to zkoušet, pokud jsem nedokoukal ani první sezonu Yellowstone, protože mě s*ala? Musí člověk něco znát dopředu, nebo to stojí kompletně samo o sobě?
815230
Hele, má cenu to zkoušet, pokud jsem nedokoukal ani první sezonu Yellowstone, protože mě s*ala? Musí člověk něco znát dopředu, nebo to stojí kompletně samo o sobě?
1883
2 -1
reagují: Gorecki, TedGeorge
reagovat
reaguje na: dreamy
Tak to je jak repliky Costnera v Yellowstonu, mám pocit že bych si to měl zapisovat. Nechápu jak to Sheridan dělá. 
815226
Tak to je jak repliky Costnera v Yellowstonu, mám pocit že bych si to měl zapisovat. Nechápu jak to Sheridan dělá. 
815217
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hlavně dialogy sou neuvěřitelně napsaný.. Tam někdo kecá u ohně jakože o ničem ale každý slovo se krásně poslouchá a já i druhej den vím o čem se tam kdo bavil.. Zdravím witchera kde to tlachani šlo okamžitě druhým uchem ven.. 
A třeba dceru a její monolog na konci třetího dílu.. Vypáleno do mozku.. Mňam 
815217
Hlavně dialogy sou neuvěřitelně napsaný.. Tam někdo kecá u ohně jakože o ničem ale každý slovo se krásně poslouchá a já i druhej den vím o čem se tam kdo bavil.. Zdravím witchera kde to tlachani šlo okamžitě druhým uchem ven..  A třeba dceru a její monolog na konci třetího dílu.. Vypáleno do mozku.. Mňam 
815215
4 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

1883

Bál jsem se, že to bude slabší, než Yellowstone. Jsem debil.

Nástup to má obrovsky silný. Jak moc velký koule musí mít SERIÁL!!! aby ve druhém dílu dal cameo Toma Hankse a Billyho Boba Thortona? A ještě jaký! 

To herectví očima Sama Elliota když se ho zeptá "Jak se jmenovala", wow spadl jsem ze židle. 

A ta dcera, OMG! :-P 

Nejlepší je, že tomu stříká testosteron ušima a stejně to předvede na dvou dílech silnější ženský charaktery než 10 woke seriálů s dredatýma showrunnerkama od Netflixu dohromady. 

btw nejsou ti osadníci Češi? Jeden se jmenuje Josef a u řeky čeština slyšet byla.

Jinak drsný na to koukal po Zaklínači, přesně takhle měl působit. A že by se to nemuselo moc měnit. Dutton Geralt, dcera Ciri, Elliot Vesemir.
815215
Bál jsem se, že to bude slabší, než Yellowstone. Jsem debil. Nástup to má obrovsky silný. Jak moc velký koule musí mít SERIÁL!!! aby ve druhém dílu dal cameo Toma Hankse a Billyho Boba Thortona? A ještě jaký!  To herectví očima Sama Elliota když se ho zeptá "Jak se jmenovala", wow spadl jsem ze židle.  A ta dcera, OMG! :-P  Nejlepší je, že tomu stříká testosteron ušima a stejně to předvede na dvou dílech silnější ženský charaktery než 10 woke seriálů s dredatýma showrunnerkama od Netflixu dohromady.  btw nejsou ti osadníci Češi? Jeden se jmenuje Josef a u řeky čeština slyšet byla. Jinak drsný na to koukal po Zaklínači, přesně takhle měl působit. A že by se to nemuselo moc měnit. Dutton Geralt, dcera Ciri, Elliot Vesemir.
1883
13 -2
reagují: DarkSith, dreamy
reagovat

Expanse

V tejto sezóne sa ešte nestalo nič, čo by ma prebralo z totálneho nezáujmu. Úplne zbytočné dialógy točené s covidovým odstupom, rôzne sci-fi bla-bla a sem-tam trochu digitálnych rakiet. Uf...

Možno ešte to s tým dievčatkom na džungľovej planéte ma ako-tak zaujíma.
815196
V tejto sezóne sa ešte nestalo nič, čo by ma prebralo z totálneho nezáujmu. Úplne zbytočné dialógy točené s covidovým odstupom, rôzne sci-fi bla-bla a sem-tam trochu digitálnych rakiet. Uf... Možno ešte to s tým dievčatkom na džungľovej planéte ma ako-tak zaujíma.
Expanse
3 -3
reagují: Ravenhorn
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se