Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58461 - 58480 Napsat příspěvek
Uz jste OT, kluci. ;)
477452
Uz jste OT, kluci. ;)
0 0
reagovat

xMort

ehm já mluvil o Bishocku a v prvním příspěvku jsem psal, že jsou levnější než u nás:)
477451
ehm já mluvil o Bishocku a v prvním příspěvku jsem psal, že jsou levnější než u nás*:)*
xMort
0 0
reagovat

Fluke

Levnější než u nás nejsou (na xzone mají většinu věcí za 899Kč), ale stejně mi nic jiného nezbude, protože se u nás začíná nepříjemně rozmáhat trend přeložit všechno co se dá. Když jsem si včera přečetl, že Unreal Tournament III u nás vyjde přeložený, tak jsem šel málem k zemi. Škoda mluvit. Kdo hrál v MP český FEAR ví. Ještě že je MP část delší dobu na netu zadarmo a člověk si může potahat eng klienta...
477450
Levnější než u nás nejsou (na xzone mají většinu věcí za 899Kč), ale stejně mi nic jiného nezbude, protože se u nás začíná nepříjemně rozmáhat trend přeložit všechno co se dá. Když jsem si včera přečetl, že Unreal Tournament III u nás vyjde přeložený, tak jsem šel málem k zemi. Škoda mluvit. Kdo hrál v MP český FEAR ví. Ještě že je MP část delší dobu na netu zadarmo a člověk si může potahat eng klienta...
Fluke
0 0
reagovat

mihhi

O tom mi nemluv, slint;), ale už jsem, místo ní, investoval do jiné, do Dreamfall limitovaný edice, Artwork kniha, OST, a předchozí díl The Longest Journey:)
477449
O tom mi nemluv, slint*;)*, ale už jsem, místo ní, investoval do jiné, do Dreamfall limitovaný edice, Artwork kniha, OST, a předchozí díl The Longest Journey*:)*
mihhi
0 0
reagovat
Je to rozdíl kolem stovky. Přihodím ještě něco navíc a vyrovná se to. Navíc ta CE je taky dost pěkná:).
477448
Je to rozdíl kolem stovky. Přihodím ještě něco navíc a vyrovná se to. Navíc ta CE je taky dost pěkná*:)*.
0 0
reagovat

st39.6

Jo to bys měl, mám dlouhý vedení:D
477447
Jo to bys měl, mám dlouhý vedení*:D*
st39.6
0 0
reagovat
a "byl to vtip" ti pomuze? Snad si udelam podpis a budu ho davat za kazdej post 8):D
477446
a "byl to vtip" ti pomuze? Snad si udelam podpis a budu ho davat za kazdej post *8)**:D*
0 0
reagovat

st39.6

No zrovna teď se vysmátě cítím já, mám chuť použít co to meleš ořechu:D

mihhi
Ironicky, je teď Bioshock levnější u nás, ale až slevní;)
477445
No zrovna teď se vysmátě cítím já, mám chuť použít co to meleš ořechu*:D* [b]mihhi[/b] Ironicky, je teď Bioshock levnější u nás, ale až slevní*;)*
st39.6
0 0
reagovat
Fluke: Jo díky, zrovna nutně potřebuju koupit Bioshock :-).
477444
Fluke: Jo díky, zrovna nutně potřebuju koupit Bioshock :-).
0 0
reagovat
..... no co ti na to mam odpovedet ;)
leda jeste pridat na usmevny sile :D:D:D:D:D:D:D:D:D
477443
..... no co ti na to mam odpovedet ;) leda jeste pridat na usmevny sile *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
0 0
reagovat

st39.6

cože?:))
477442
cože?*:))*
st39.6
0 0
reagovat
a co regionalni kodovani? :D
477441
a co regionalni kodovani? *:D*
0 0
reagovat

mihhi

já nakupuju občas na www.game.co.uk, ale na www.gameplay.co.uk bývají ještě levnější, v některých případech, posílání do ČR je samozřejmý (normálně večer objednám a druhej den ráno už to mám na poště:)), no o tom, že i s poštovným je to levnější než v ČR se nemá smysl zmiňovat, viď;)
477440
já nakupuju občas na www.game.co.uk, ale na www.gameplay.co.uk bývají ještě levnější, v některých případech, posílání do ČR je samozřejmý (normálně večer objednám a druhej den ráno už to mám na poště*:)*), no o tom, že i s poštovným je to levnější než v ČR se nemá smysl zmiňovat, viď*;)*
mihhi
0 0
reagovat
Fluke: můžeš dát nějaký tip, zrovna to mě na Amazonu štve, že k nám neposílá hry, většinou je kupuju přes Ebay.
477439
Fluke: můžeš dát nějaký tip, zrovna to mě na Amazonu štve, že k nám neposílá hry, většinou je kupuju přes Ebay.
0 0
reagovat

mihhi

Ne neboj, techniku nakupuju doma:) jde mi hlavně o alternativu vůči mojim oblíbeným britským herním e-shopům.
477438
Ne neboj, techniku nakupuju doma*:)* jde mi hlavně o alternativu vůči mojim oblíbeným britským herním e-shopům.
mihhi
0 0
reagovat
Viz FAQ... tohle je web o filmech... ne o tom, jak je kdo sehnal nebo ma sehnat. Budeme radi, kdyz to budou nasi ctenari respektovat.
477437
Viz FAQ... tohle je web o filmech... ne o tom, jak je kdo sehnal nebo ma sehnat. Budeme radi, kdyz to budou nasi ctenari respektovat.
0 0
reagovat
no o tom si povidat muzou, ale nemusi snad kuli tomu rikat zdroj kde si to sehnal ne?
477436
no o tom si povidat muzou, ale nemusi snad kuli tomu rikat zdroj kde si to sehnal ne?
0 0
reagovat
inak nie je to pokrytecke ze ludia si tu mozu rozpravat o novych castiach serialov a pritom je jasne ze inde ako cez warez ich vidiet nemohli

pochybujem ze v cr sa na chytit nbc ci fox a pod.
477435
inak nie je to pokrytecke ze ludia si tu mozu rozpravat o novych castiach serialov a pritom je jasne ze inde ako cez warez ich vidiet nemohli pochybujem ze v cr sa na chytit nbc ci fox a pod.
0 0
reagovat
FAQ je to v tom, ze o podobnych vecech si mas povidat jinde. Takze jeste jedna zminka o warezu a smazu ti to i zpetne. ;)
477434
FAQ je to v tom, ze o podobnych vecech si mas povidat jinde. Takze jeste jedna zminka o warezu a smazu ti to i zpetne. ;)
0 0
reagovat
praveze mi tohle moc FAQ neprislo....:D...asi budu muset google that:D
477433
praveze mi tohle moc FAQ neprislo....*:D*...asi budu muset google that*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se