Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58441 - 58460 Napsat příspěvek
a Private Practice, nejnovejsi dil byl pekne uplakanej :))
477471
a Private Practice, nejnovejsi dil byl pekne uplakanej :))
0 0
reagovat
nezapominat na Cane, Life a Big Shots : )), ty vypadaj taky dobre
a .... Life is Wild :D:-
477470
nezapominat na Cane, Life a Big Shots : )), ty vypadaj taky dobre a .... Life is Wild *:D**:-*
0 0
reagovat

Kauza Journey man

Journey man je rozhodne zatim nejlepsi novej serial, Pushing diases jsem zatim nevidel, ale jinak vsechno ostatni stoji za prd....
Mozna akorat sitcom the Big Bang theory je dobrej (na sitcom), ale jinak ticho po pesine.
Vcerejsi dil Herodes byl kupodivu prekvapive dobry...ale, srovnavat to s 24 nebo Lost...?)
Chuck je takovej divnej, ma to byt komedie/parodie, ale vtipny to neni. Na gossip girl se nedivam - nezajem. Las Vegas vypada nudne...takze nevim, podzim nic moc...Back to you je dalsi sitcom...Jo a nova serie Prison breaku je vice nez zajimava. Narozdil od nove serie the Simpsons, ktera je uplne stejna a vari z uvarene vody. Rozhodne se podivejte na nejaky dily Family guye...ten aspon poradne rozhoupava branici.
Jinak v telce bezi v jednom kuse reklamy na Beowulfa, takze trzby budou nemale...Stejnej pripad jak the Brave one - vsude reklamy = velke trzby
Jinak taky vsude reklamy na dvd F4 a vyslo to asi v peti ruznejch edicich
:-?)
a taky uz vysilaj reklamy na dvd Transformers, hned jak to vyjde, tak to kupuju, protoze to je muj nevetsi filmovy rest...
477469
Journey man je rozhodne zatim nejlepsi novej serial, Pushing diases jsem zatim nevidel, ale jinak vsechno ostatni stoji za prd.... Mozna akorat sitcom the Big Bang theory je dobrej (na sitcom), ale jinak ticho po pesine. Vcerejsi dil Herodes byl kupodivu prekvapive dobry...ale, srovnavat to s 24 nebo Lost...*?)* Chuck je takovej divnej, ma to byt komedie/parodie, ale vtipny to neni. Na gossip girl se nedivam - nezajem. Las Vegas vypada nudne...takze nevim, podzim nic moc...Back to you je dalsi sitcom...Jo a nova serie Prison breaku je vice nez zajimava. Narozdil od nove serie the Simpsons, ktera je uplne stejna a vari z uvarene vody. Rozhodne se podivejte na nejaky dily Family guye...ten aspon poradne rozhoupava branici. Jinak v telce bezi v jednom kuse reklamy na Beowulfa, takze trzby budou nemale...Stejnej pripad jak the Brave one - vsude reklamy = velke trzby Jinak taky vsude reklamy na dvd F4 a vyslo to asi v peti ruznejch edicich *:-**?)* a taky uz vysilaj reklamy na dvd Transformers, hned jak to vyjde, tak to kupuju, protoze to je muj nevetsi filmovy rest...
Kauza Journey man
0 0
reagovat
House MD S4 nikdo nesleduje? Tady je ticho po pěšině, pod profilem taky... A přitom minulý díl byl naprosto vychytaný.
477468
House MD S4 nikdo nesleduje? Tady je ticho po pěšině, pod profilem taky... A přitom minulý díl byl naprosto vychytaný.
0 0
reagovat

st39.6

Mě zajímá, co tam dělá ta jeho ženská. Vždycky když začne sypat moudra, něco do toho přijde, aby jsme se zase nic nedozvěděli..
477467
Mě zajímá, co tam dělá ta jeho ženská. Vždycky když začne sypat moudra, něco do toho přijde, aby jsme se zase nic nedozvěděli..
st39.6
0 0
reagovat
ad journeyman > zas zoufala nuda to neni. k-ville je nuda, back to you je nuda, SGA a tell me you love me je nuda. Journeyman je proste zatim az moc prumernej a imo by meli odhalit tu zapletku, to "nevim proc se mi tohle stava" me uz neba. a jestli to nemaj vymysleny ... .tak to bude pruser :D
477466
ad journeyman > zas zoufala nuda to neni. k-ville je nuda, back to you je nuda, SGA a tell me you love me je nuda. Journeyman je proste zatim az moc prumernej a imo by meli odhalit tu zapletku, to "nevim proc se mi tohle stava" me uz neba. a jestli to nemaj vymysleny ... .tak to bude pruser *:D*
0 0
reagovat
jojo myslim ze by si zaslouzila uz profil :D
477465
jojo myslim ze by si zaslouzila uz profil *:D*
0 0
reagovat
sí seňorita :+
477464
sí seňorita *:+*
0 0
reagovat
Gossip girl je jednoduse genialni :)
477463
Gossip girl je jednoduse genialni :)
0 0
reagovat
no journeyman je imho zoufala nuda
477462
no journeyman je imho zoufala nuda
0 0
reagovat
Ahoj, nejaky cas jsem tady nebyl, muzete mi doporucit nejaky dobry novy serial? A kdyztak porosim o strucne info o cem to je! Vim, ze jsem hroznej otrava ;) P.S: co jsem se tady docetl, tak stoji zato Moonlight a Journeyman, jestli jsem dobre pochopil, tak v prvnim pripade upirina a druhe nejake cestovani v case podle imdb? Diky
477461
Ahoj, nejaky cas jsem tady nebyl, muzete mi doporucit nejaky dobry novy serial? A kdyztak porosim o strucne info o cem to je! Vim, ze jsem hroznej otrava *;)* P.S: co jsem se tady docetl, tak stoji zato Moonlight a Journeyman, jestli jsem dobre pochopil, tak v prvnim pripade upirina a druhe nejake cestovani v case podle imdb? Diky
0 0
reagovat
Jj, byl v pohode. Ja na to zacal koukat jen kvuli Dohringovi, ale taky me to docela chyta. Druhej dil mel na divnej zanr "upirska kriminalka" dost slusnej scenar a ocenuju, ze to odhaleni dali hned ted a netahovali to buhvi jak dlouho. SPOILER Jen jsem moc nepobral, jak ona poslala na ten web jeho prohlaseni a policie se za nim do jejiho bytu vubec nevydala. :) Ale jinak fakt hodne dobre koukatelna vec.
477460
Jj, byl v pohode. Ja na to zacal koukat jen kvuli Dohringovi, ale taky me to docela chyta. Druhej dil mel na divnej zanr "upirska kriminalka" dost slusnej scenar a ocenuju, ze to odhaleni dali hned ted a netahovali to buhvi jak dlouho. SPOILER Jen jsem moc nepobral, jak ona poslala na ten web jeho prohlaseni a policie se za nim do jejiho bytu vubec nevydala. :) Ale jinak fakt hodne dobre koukatelna vec.
0 0
reagovat
Sleduje nekdo Moonlight? Druhej dil byl vazne skvelej, ten serial se mi fakt libi. A to upirsky zalezitosti fakt nemusim
477459
Sleduje nekdo Moonlight? Druhej dil byl vazne skvelej, ten serial se mi fakt libi. A to upirsky zalezitosti fakt nemusim
0 0
reagovat
No já už zkouknul druhou půlku druhý sérky IT crowdu a ještě teď vydejchávám hlášku, Im disabled:)):))
477458
No já už zkouknul druhou půlku druhý sérky IT crowdu a ještě teď vydejchávám hlášku, Im disabled*:))**:))*
0 0
reagovat
GG ownz! Naprosto vyborna oddychovka, nevim co od toho kdo chce :))
477457
GG ownz! Naprosto vyborna oddychovka, nevim co od toho kdo chce :))
0 0
reagovat
Gossip girl ruluje uz v prvnim dile, kdy scenaristi po triceti minutach vyblijou zvrat roku a vsichni jenom tukaj do svejch mobilu a ctou ten web. Must see :)
477456
Gossip girl ruluje uz v prvnim dile, kdy scenaristi po triceti minutach vyblijou zvrat roku a vsichni jenom tukaj do svejch mobilu a ctou ten web. Must see :)
0 0
reagovat
nahodou Gossip Girl je moje oblibena oddychovka na ctvrtecni odpoledne =) co mam delat kdyz mi zrusili o.c. ?) , ja vim ze je to spatny, ale proste se od toho nemuzu odtrhnout :D
477455
nahodou Gossip Girl je moje oblibena oddychovka na ctvrtecni odpoledne =) co mam delat kdyz mi zrusili o.c. *?)* , ja vim ze je to spatny, ale proste se od toho nemuzu odtrhnout *:D*
0 0
reagovat

Gossip Girl

To je tak priserna vec, pomlouvam to kde muzu, ale zaroven to nemuzu prestat sledovat. Totiz to je takova bandu pitomcu, ktera se neoslovuje jinak nez B a S, a zaroven jsou jasnymi skolnimi kandidaty do Ivy League. Strasnej vysmech, co tam vsechno ty kravky dokazou resit a delat. A jelikoz to je ve sledovanosti dost propadak, tak by mohlo CW dalsi dily pojmout jako cistou komedii. Uz ten naznak, jak tamty dve uniformni divenky pudrovaly B nohy jsem vubec nepobral. :)
Ten serial je uplne hrozne hustej kontrast k ostatnim stredoskolskym vecem jako treba Superbad, Veronica Mars nebo i Beverly Hills, kdy by se clovek nejradsi hned do US na stredni skolu rozjel, protoze takovyho dobrodruzstvi nikde jinde ve skolstvi nezazije. Pri sledovani GG bych se tam ale nevydal ani kdyby me za to platili. :)
477454
To je tak priserna vec, pomlouvam to kde muzu, ale zaroven to nemuzu prestat sledovat. Totiz to je takova bandu pitomcu, ktera se neoslovuje jinak nez B a S, a zaroven jsou jasnymi skolnimi kandidaty do Ivy League. Strasnej vysmech, co tam vsechno ty kravky dokazou resit a delat. A jelikoz to je ve sledovanosti dost propadak, tak by mohlo CW dalsi dily pojmout jako cistou komedii. Uz ten naznak, jak tamty dve uniformni divenky pudrovaly B nohy jsem vubec nepobral. :) Ten serial je uplne hrozne hustej kontrast k ostatnim stredoskolskym vecem jako treba Superbad, Veronica Mars nebo i Beverly Hills, kdy by se clovek nejradsi hned do US na stredni skolu rozjel, protoze takovyho dobrodruzstvi nikde jinde ve skolstvi nezazije. Pri sledovani GG bych se tam ale nevydal ani kdyby me za to platili. :)
Gossip Girl
0 0
reagovat

imf

Jsem pro další diskuzní sekci:D
477453
Jsem pro další diskuzní sekci*:D*
imf
0 0
reagovat
Uz jste OT, kluci. ;)
477452
Uz jste OT, kluci. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se