Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58501 - 58520 Napsat příspěvek
teda cesky serialovy hity me nak neberou..:D sem tam kouknu na cetniky,ale jinak nic...?) a koukate nekdo na 4400?? je to dobry?aby to stalo za koukani...:))
477293
teda cesky serialovy hity me nak neberou..*:D* sem tam kouknu na cetniky,ale jinak nic...*?)* a koukate nekdo na 4400?? je to dobry?aby to stalo za koukani...*:))*
0 0
reagovat

Rick Deckard

A do te doby si můžeš krátit čas s českými seriálovými hity :)):D
477292
A do te doby si můžeš krátit čas s českými seriálovými hity *:))**:D*
Rick Deckard
0 0
reagovat

Rick Deckard

Počkej si a do konce měsíce nebudeš vědět na co koukat dřív :)
477291
Počkej si a do konce měsíce nebudeš vědět na co koukat dřív :)
Rick Deckard
0 0
reagovat

Ravenhorn

Na ten film jsem hodně zvědavý, ale asi těžko můžu doufat, že by byl k dostání v Česku :o A od toho nového seriálu nevím, co čekat. Slyšel jsem zvěsti o cestování časem, což by mně nevadilo v pár dílech, jako tomu bylo v Stargate SG-1, ale udělat takto celý seriál?:o To trochu vzbuzuje obavy.
477290
Na ten film jsem hodně zvědavý, ale asi těžko můžu doufat, že by byl k dostání v Česku *:o* A od toho nového seriálu nevím, co čekat. Slyšel jsem zvěsti o cestování časem, což by mně nevadilo v pár dílech, jako tomu bylo v Stargate SG-1, ale udělat takto celý seriál?*:o* To trochu vzbuzuje obavy.
Ravenhorn
0 0
reagovat

Sohaj

Už se nemůžu dočkat. První film se Stargate sg-1 příjde na jaře. A prý možná ten nový seriál ze Stargate bude už na podzim přístí rok. :D
477289
Už se nemůžu dočkat. První film se Stargate sg-1 příjde na jaře. A prý možná ten nový seriál ze Stargate bude už na podzim přístí rok. *:D*
Sohaj
0 0
reagovat
28. 9. startuje čtvrtá řada Stargate: Atlantis8)
477288
28. 9. startuje čtvrtá řada Stargate: Atlantis*8)*
0 0
reagovat
Eureka :)
477287
Eureka :)
0 0
reagovat
Davaj ted v americe vubec nakej serial kterej stoji za to?? Teda mimo IT...:) Prison break,24,heroes a lost maj prestavku,tak se zacinam trosku nudit... Doporucte neco zajimavyho..:D
477286
Davaj ted v americe vubec nakej serial kterej stoji za to?? Teda mimo IT...*:)* Prison break,24,heroes a lost maj prestavku,tak se zacinam trosku nudit... Doporucte neco zajimavyho..*:D*
0 0
reagovat

aldebaran

Jak ma Cetnicke humoresky rad, tak tenhle prvni dil byl pro me velky zklamani. Kazda postava tam permanentne mluvila ve zdrobnelinach, az mi z toho bylo zle. Snad dalsi budou lepsi..?)
477285
Jak ma Cetnicke humoresky rad, tak tenhle prvni dil byl pro me velky zklamani. Kazda postava tam permanentne mluvila ve zdrobnelinach, az mi z toho bylo zle. Snad dalsi budou lepsi..*?)*
aldebaran
0 0
reagovat
No aspoň že ČT vysílá některé své pořady v 16:9. Pěkný pohled na to je při sportovnách akcích:+
477284
No aspoň že ČT vysílá některé své pořady v 16:9. Pěkný pohled na to je při sportovnách akcích*:+*
0 0
reagovat

aldebaran

Já si ani nevšiml, že už konečně začla, zatr:(..ale nevím jestli je to tím, že sem byl chvíli mimo civilizaci nebo, prezentace pořadů ČT je ubohá.
477283
Já si ani nevšiml, že už konečně začla, zatr*:(*..ale nevím jestli je to tím, že sem byl chvíli mimo civilizaci nebo, prezentace pořadů ČT je ubohá.
aldebaran
0 0
reagovat
Ad Hraběnky: Mě znechutili hned při úvodní "bouřkové" scéně, kde v každém druhém záběru byl použit akční, dramatický a hlavně zvracení vyvolávající zoom. Většinou na mraky.. :)) Když to pak pokračovalo i zoomem na skleničky, do kterých se zrovna nalévala lihovina, už jsem měl ruku na ovladači. Definitivně jsem přepnul po dialogu Krajča a slečny hostinské v hospodě poté, co všichni odešli... peklo... :)))
477282
Ad [b]Hraběnky[/b]: Mě znechutili hned při úvodní "bouřkové" scéně, kde v každém druhém záběru byl použit akční, dramatický a hlavně zvracení vyvolávající zoom. Většinou na mraky.. :)) Když to pak pokračovalo i zoomem na skleničky, do kterých se zrovna nalévala lihovina, už jsem měl ruku na ovladači. Definitivně jsem přepnul po dialogu Krajča a slečny hostinské v hospodě poté, co všichni odešli... peklo... :)))
0 0
reagovat
Dost se divím, že se tu neprobírá třetí řada Četnických humoresek? První díl byl super komedie. I když Bohdalka hraje furt ty stejné role, její postava báby Menšíkové byla nezapomenutelná.
477281
Dost se divím, že se tu neprobírá třetí řada Četnických humoresek? První díl byl super komedie. I když Bohdalka hraje furt ty stejné role, její postava báby Menšíkové byla nezapomenutelná.
0 0
reagovat
Někdy jsem rád, že se televizním kanálům vyhýbám velkým obloukem. :D
477280
Někdy jsem rád, že se televizním kanálům vyhýbám velkým obloukem. *:D*
0 0
reagovat
neboli dopadne to jako Milionovy par na Nove. Ted jenom hledaji poradny skandal, na ktery to svalit ;)
ackoliv mozna melu, protoze tahle rada Vyvolenych se me krom jedine ukazky ani netkla. Ale dneska jsem slysel nejaky promo-reci v radiu a znelo to zoufala snaha zaujmout. Imo to letos nedojedou :)
477279
neboli dopadne to jako Milionovy par na Nove. Ted jenom hledaji poradny skandal, na ktery to svalit ;) ackoliv mozna melu, protoze tahle rada Vyvolenych se me krom jedine ukazky ani netkla. Ale dneska jsem slysel nejaky promo-reci v radiu a znelo to zoufala snaha zaujmout. Imo to letos nedojedou :)
0 0
reagovat
Hrabenky jsou majstrstyk proti VyVolenym :) Vim, ze jsem OT, ale zajimalo by me, jak se jim libi soucasna sledovanost. Pokud muzeme usuzovat z poctu hlasujicich, tak hadam, ze nekdo brzy prijde o praci :)
477278
Hrabenky jsou majstrstyk proti VyVolenym :) Vim, ze jsem OT, ale zajimalo by me, jak se jim libi soucasna sledovanost. Pokud muzeme usuzovat z poctu hlasujicich, tak hadam, ze nekdo brzy prijde o praci :)
0 0
reagovat
Tak teď jsem se vrátil z Planety teror a koukám, že teror pokračuje na ČT1...
477277
Tak teď jsem se vrátil z Planety teror a koukám, že teror pokračuje na ČT1...
0 0
reagovat
taky jsem to viděl ve zprávách "Lidi asi budou znechucený, ale tzvyknou si..." a pak ty výroky těch herců: "Mno on je ochoten pro dobrý záběr jít s kamerou i do výšky ..." ;) Ach jo, nemám na to nervy...:D
477276
taky jsem to viděl ve zprávách "Lidi asi budou znechucený, ale tzvyknou si..." a pak ty výroky těch herců: "Mno on je ochoten pro dobrý záběr jít s kamerou i do výšky ..." ;) Ach jo, nemám na to nervy...:D
0 0
reagovat
Na CT bezi Hrabenky. Po Miste v zivote dalsi serial, jehoz reziser si mysli, ze je druhej Greengrass. ;)
477275
Na CT bezi Hrabenky. Po Miste v zivote dalsi serial, jehoz reziser si mysli, ze je druhej Greengrass. ;)
0 0
reagovat
a další rok zase a zase a zase ...
477274
a další rok zase a zase a zase ...
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se