Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54561 - 54580 Napsat příspěvek
jo no vidis, ja si rikal ze je nejak moc hot :+
506335
jo no vidis, ja si rikal ze je nejak moc hot *:+*
0 0
reagovat

ragnar

Neříkej, že jsi Jordanu Brewster s těma brejlema nepoznal :D Překlad: Chick z Rychle a zběsile ;)
506334
Neříkej, že jsi Jordanu Brewster s těma brejlema nepoznal *:D* Překlad: Chick z Rychle a zběsile *;)*
ragnar
0 0
reagovat

Chuck 2x6

nepripomina vam Jill z noveho Chucka nejakou herecku, nejak si ji neumim zaradit.
506332
nepripomina vam Jill z noveho Chucka nejakou herecku, nejak si ji neumim zaradit.
Chuck 2x6
0 0
reagovat
Neviděl už tady někdo z Prison Break 4 nějáký díl ? Já jen jestli se na to dá dívat nebo je to o ničem ..
506330
Neviděl už tady někdo z Prison Break 4 nějáký díl ? Já jen jestli se na to dá dívat nebo je to o ničem ..
0 0
reagovat
Karel: Ale ako veľmi sa teším ja, to ťa nezaujíma? 8)
Nie som fanúšik knižnej série (nečítal som), ale viem, že je to dospelé, a v podaní HBO to proste musí byť pecka.
506389
Karel: Ale ako veľmi sa teším ja, to ťa nezaujíma? *8)* Nie som fanúšik knižnej série (nečítal som), ale viem, že je to dospelé, a v podaní HBO to proste musí byť pecka.
0 0
reagovat

Fluke

A vyfoukne Sheldonovi nobelovku před nosem - to by byl pořádný závěr seriálu :D
506368
A vyfoukne Sheldonovi nobelovku před nosem - to by byl pořádný závěr seriálu *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Luc44

Od Showtime samozřejmě Weeds, které na moviezone z neznámých důvodů ještě pořád nemá profil. Matka-dealerka, vychovávající rodinu v americkém maloměstě a v poslední řadě i na mexické hranici, je pro mě kvalitou na úrovni californication. Rozhodně doporučuju a jsem si jistý, že nejsem sám
506366
Od Showtime samozřejmě Weeds, které na moviezone z neznámých důvodů ještě pořád nemá profil. Matka-dealerka, vychovávající rodinu v americkém maloměstě a v poslední řadě i na mexické hranici, je pro mě kvalitou na úrovni californication. Rozhodně doporučuju a jsem si jistý, že nejsem sám
Luc44
0 0
reagovat

HAL

Počkej až se dočkáme, že z Penny bude nerd:))
506364
Počkej až se dočkáme, že z Penny bude nerd*:))*
HAL
0 0
reagovat
Nové hymim není nic moc, pořád pokračuje trend dělat z výborných postav sentimentální retardy a dobrých vtipů je pomálu... šaškování se špinavou fuseklí mě opravdu nebaví.

Zato nový díl tbbt byl hodně fajn, řekl bych že zatím nejlepší od začátku seriálu. Jen se bojím že už jeho autoři pomalu přešlapují na místě a všechnu použitelnou munici už vystříleli. Otevřená válka Sheldon vs. Penny resp. Sheldon vs. zbytek světa by mohla být super, ale dál...?
(překvapuje mě ale že se z Penny stává docela sympatická postava :))
506359
Nové hymim není nic moc, pořád pokračuje trend dělat z výborných postav sentimentální retardy a dobrých vtipů je pomálu... šaškování se špinavou fuseklí mě opravdu nebaví. Zato nový díl tbbt byl hodně fajn, řekl bych že zatím nejlepší od začátku seriálu. Jen se bojím že už jeho autoři pomalu přešlapují na místě a všechnu použitelnou munici už vystříleli. Otevřená válka Sheldon vs. Penny resp. Sheldon vs. zbytek světa by mohla být super, ale dál...? (překvapuje mě ale že se z Penny stává docela sympatická postava *:)*)
0 0
reagovat
Luc44:jj sak ako som uz pisal pod profilom, Californication je u mna jediny serial ktory si stale drzi uroven:+
506360
Luc44:jj sak ako som uz pisal pod profilom, Californication je u mna jediny serial ktory si stale drzi uroven*:+*
0 0
reagovat
me se ted v top gear libilo jak se james snazil vyhrat tu sekacku nebo co to bylo. misto toho hrozneho cadilacu.a hned tam mel dva "odborniky" co mu radili:D
506357
me se ted v top gear libilo jak se james snazil vyhrat tu sekacku nebo co to bylo. misto toho hrozneho cadilacu.a hned tam mel dva "odborniky" co mu radili*:D*
0 0
reagovat
Ouch ?) Tak hláška "Not a fathers day" může být sama o sobě vtipná... ale asi chápu, že to nebylo primárně pouze na mě, ale obecně... Karlovo "Sock" bylo teda daleko lepší :D. Ale OK od příště se udržím na uzdě a radši zas jednou potopim PB nebo Heroes 8).
btw. dokoukal jsem Californication do aktuálního dílu a je to neskutečně zábavná pecka. Druhá sérka už je sice o dost depresivnější, ale líbí se mi jak Hank sklízí, co zasel. Showtime absolutně ruluje. Dexter a Cali jsou v mým žebříčku na prvních dvou místech :+ Nekouká tady někdo ještě na něco z produkce Showtime?
503941
Ouch *?)* Tak hláška "Not a fathers day" může být sama o sobě vtipná... ale asi chápu, že to nebylo primárně pouze na mě, ale obecně... Karlovo "Sock" bylo teda daleko lepší *:D*. Ale OK od příště se udržím na uzdě a radši zas jednou potopim PB nebo Heroes *8)*. btw. dokoukal jsem Californication do aktuálního dílu a je to neskutečně zábavná pecka. Druhá sérka už je sice o dost depresivnější, ale líbí se mi jak Hank sklízí, co zasel. Showtime absolutně ruluje. Dexter a Cali jsou v mým žebříčku na prvních dvou místech *:+* Nekouká tady někdo ještě na něco z produkce Showtime?
0 0
reagovat

KarelR

NO KONEČNE!!! Teraz som len zvedavý, ako dlho bude trvať, kým sa odhodlajú pustiť sa do natáčania - licencia im na stole ležala skoro dva roky, ale teda aspoň niečo sa v tomto smere deje.
503940
NO KONEČNE!!! Teraz som len zvedavý, ako dlho bude trvať, kým sa odhodlajú pustiť sa do natáčania - licencia im na stole ležala skoro dva roky, ale teda aspoň niečo sa v tomto smere deje.
KarelR
0 0
reagovat
Co to Drak říkal, že udělá, až mu natočej Píseň ledu a ohně? :) [link]
503938
Co to Drak říkal, že udělá, až mu natočej Píseň ledu a ohně? *:)* [link="http://www.slashfilm.com/2008/11/12/hbo-greenlights-fantasy-television-pilot-for-george-rr-martins-a-game-of-thrones/"][link][/link]
0 0
reagovat
je fakt, ze kdyz prijel s horicim privesem s tim svym tupym vyrazem v obliceji, celkem sem se smal:D. ona vubec kamionova disciplina byla super. australskej topgear se muze jit zahrabat
503937
je fakt, ze kdyz prijel s horicim privesem s tim svym tupym vyrazem v obliceji, celkem sem se smal*:D*. ona vubec kamionova disciplina byla super. australskej topgear se muze jit zahrabat
0 0
reagovat
Vykriky uz mi prestavaji vadit, ale citace hlasek, ktere samy o sobe nejsou vtipne, to je vazne na kulku u zdi. Vazne zbytecne, tisickrat prinosnejsi je napsat ramcove, proc je ta epizoda dobra. Viz Plesky, castecne Bag007 a ta diskuze nad Heroes. Tohle by se tu melo dit... nikoliv... "Faaaaaaaaaaaaa...aaaaa...aaaaathers Day". Uff. :)

Abych se jenom vyjadril k Heroes. Ne ze bych se v tom potapeni vyzival, ale prislo mi to jako zajimava analyza hlubokeho ponoru (na Prison Break jsem v druhe sezone nikdy nemel nervy, vzdal jsem to po prvnim dile), ale na Heroes uz tri epizody nekoukam. Kdyz se tam objevil Robert Foster a zacal vysavat lidi, vzal jsem do zajecich. Co kdyby me taky nekdo vysal, no ne? :)

Nicmene TBBT porad beru jako bajecnou oddechovku (stihnu ji nakoukat cestou do prace v metru... k nezaplaceni) na jedno pouziti. A pak je tu samozrejme Top Gear, ktery tu spousta lidi sleduje, ale malokdo komentuje. Pritom je Clarkson nejlepsi komediant na zapad od Plzne. :)
503936
Vykriky uz mi prestavaji vadit, ale citace hlasek, ktere samy o sobe nejsou vtipne, to je vazne na kulku u zdi. Vazne zbytecne, tisickrat prinosnejsi je napsat ramcove, proc je ta epizoda dobra. Viz Plesky, castecne Bag007 a ta diskuze nad Heroes. Tohle by se tu melo dit... nikoliv... "Faaaaaaaaaaaaa...aaaaa...aaaaathers Day". Uff. :) Abych se jenom vyjadril k Heroes. Ne ze bych se v tom potapeni vyzival, ale prislo mi to jako zajimava analyza hlubokeho ponoru (na Prison Break jsem v druhe sezone nikdy nemel nervy, vzdal jsem to po prvnim dile), ale na Heroes uz tri epizody nekoukam. Kdyz se tam objevil Robert Foster a zacal vysavat lidi, vzal jsem do zajecich. Co kdyby me taky nekdo vysal, no ne? :) Nicmene TBBT porad beru jako bajecnou oddechovku (stihnu ji nakoukat cestou do prace v metru... k nezaplaceni) na jedno pouziti. A pak je tu samozrejme Top Gear, ktery tu spousta lidi sleduje, ale malokdo komentuje. Pritom je Clarkson nejlepsi komediant na zapad od Plzne. :)
0 0
reagovat
HIMYM byt vynikající. Vtipy s ponožkou, opilá Lili a Barneyho nový svátek... co víc si přát.
TBBT jeden z nej dílů 2. série. Penny se opět ukázala jako moje nejoblíbenější postava a hledání domu z America's Got Model bylo naprosto geniální.
Heroes si naopak odbyli jeden z nejnudnějších dílů. Tři dějové linky z nichž dvě byly naprosto zbytečné a hlavně nesmyslné. Malinko to zvednul akorát závěrečný zvrat.
503934
HIMYM byt vynikající. Vtipy s ponožkou, opilá Lili a Barneyho nový svátek... co víc si přát. TBBT jeden z nej dílů 2. série. Penny se opět ukázala jako moje nejoblíbenější postava a hledání domu z America's Got Model bylo naprosto geniální. Heroes si naopak odbyli jeden z nejnudnějších dílů. Tři dějové linky z nichž dvě byly naprosto zbytečné a hlavně nesmyslné. Malinko to zvednul akorát závěrečný zvrat.
0 0
reagovat
heroes jeste horsi, nez jsem cekal, totalne to miri do zahuby, jedine, co to zachranuje, jsou navnazujici zvraty na dalsi dil....jinak zhola nic

TBBT jinak super a HIMYM jak se patri8)
503933
heroes jeste horsi, nez jsem cekal, totalne to miri do zahuby, jedine, co to zachranuje, jsou navnazujici zvraty na dalsi dil....jinak zhola nic TBBT jinak super a HIMYM jak se patri*8)*
0 0
reagovat
Heroes neurazilo nějak extrémně (peklo jsem už zažil v předešlých dílech). Jen se to nijak nepohlo. Co mě ještě na této sračic*e zajímalo byl děj, jak se to vyvine, kdy sérii zachrání nebo potopí. V této epizodě se nestalo ale nic. Nuda.
503932
Heroes neurazilo nějak extrémně (peklo jsem už zažil v předešlých dílech). Jen se to nijak nepohlo. Co mě ještě na této sračic*e zajímalo byl děj, jak se to vyvine, kdy sérii zachrání nebo potopí. V této epizodě se nestalo ale nic. Nuda.
0 0
reagovat
A tos neviděl ty díly, který neměli rozpočet jako ten pilot. Tam už není cool lautr nic.:D
503931
A tos neviděl ty díly, který neměli rozpočet jako ten pilot. Tam už není cool lautr nic.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se