Jen se zeptám, protože to na konci epizody nebylo vidět skrz tu bundu, ale má být Abby naříznutá nebo ne? Protože na začátku dílu jsem byl trochu zklamaný. Z toho, že ji představují, no, takhle. Talže asi dává smysl, že v ten moment není, ale je to škoda.
|
reagovat
|
A že to Joel odnese v další epizodě je snad všem jasné, ve hře se to taky nestane po prvních pěti minutách. Že ho neodpraví na konci první epizody začalo být jasné v momentě, kdy začali mluvit o dalších dvou řadách. Validated můžou kritici být maximálně tak v případě, že by Joel umřel na konci druhé řady a seriál byl chválenější než hra - ani jedno se nestane.


