Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37941 - 37960 Napsat příspěvek

speta.jr

Vezmem to ako kompliment, Verbal je boh :D Každopádne, znova až o rok ;)
599557
Vezmem to ako kompliment, Verbal je boh *:D* Každopádne, znova až o rok *;)*
speta.jr
0 0
reagovat

Macejko

Tve recenze na Game of thrones mi zacinaji pripominat Verbala, pokracuj, bavi :D
599556
Tve recenze na Game of thrones mi zacinaji pripominat Verbala, pokracuj, bavi *:D*
Macejko
0 0
reagovat

okkac

Ten by tiež potešil.
599555
Ten by tiež potešil.
okkac
0 0
reagovat

GoT

Macejko
Na Stoneheart je moc brzy, tohle bych cekal na konci dalsi sezony, tak jako v knize. Spise tam mel byt Coldhands
599553
Macejko [spoiler]Na Stoneheart je moc brzy, tohle bych cekal na konci dalsi sezony, tak jako v knize. Spise tam mel byt Coldhands[/spoiler]
GoT
0 0
reagovat

Game of Thrones FINÁLE

Dúfal som, že vo finále by sa toho mohlo udiať viac, než len úplné hovno. Očividne som sa mýlil. Výborná úvodná a výborná záverečná scéna a medzitým kopa scenáristického hnoja, ktorej smrad osviežil tak maximálne Dance, McElhatton a vychutnávkový David Bradley. Šanca na mohutný, do sedačky zarážajúci cliffhanger (krycí názov "Stoneheart") absolútne nevyužitá. Pri počúvaní Djawadiho geniálnej skladby "Mhysa" som si dokázal predstaviť asi desať rôznych a napospol lahodných spôsobov, ako by mohli tvorcovia túto sériu zavŕšiť. Vybrali si zďaleka ten najfádnejší a najpredvídateľnejší. Otroci vzali Daenerys k sebe do kotla a do toho sa preleteli dráčiky. No čo povedať, skoro som si od šťastia cvrkol viac, ako tí otroci. Nie, neprotirečím si, sama o sebe je tá scéna výborná. Ale sezóna Game of Thrones - obzvlášť taká, čo ma takmer konštantne srala - sa takto končiť proste nemôže.
(4/10)
599551
Dúfal som, že vo finále by sa toho mohlo udiať viac, než len úplné hovno. Očividne som sa mýlil. Výborná úvodná a výborná záverečná scéna a medzitým kopa scenáristického hnoja, ktorej smrad osviežil tak maximálne Dance, McElhatton a vychutnávkový David Bradley. Šanca na mohutný, do sedačky zarážajúci cliffhanger [spoiler](krycí názov "Stoneheart")[/spoiler] absolútne nevyužitá. Pri počúvaní Djawadiho geniálnej skladby "Mhysa" som si dokázal predstaviť asi desať rôznych a napospol lahodných spôsobov, ako by mohli tvorcovia túto sériu zavŕšiť. Vybrali si zďaleka ten najfádnejší a najpredvídateľnejší. [spoiler]Otroci vzali Daenerys k sebe do kotla a do toho sa preleteli dráčiky.[/spoiler] No čo povedať, skoro som si od šťastia cvrkol viac, ako tí otroci. Nie, neprotirečím si, sama o sebe je tá scéna výborná. Ale sezóna Game of Thrones - obzvlášť taká, čo ma takmer konštantne srala - sa takto končiť proste nemôže. [b](4/10)[/b]
Game of Thrones FINÁLE
0 0
reagovat
Mike se postupem času vypracoval na nejslabší článek celého seriálu.

xxendxx, tohle šlo nějak mimo mne vždycky. To spíš uvažuju, že konečně načnu Supernatural, kdysi dávno jsem na Nově viděl asi 2 díly, ale tady na to čtu samou chválu.
599550
Mike se postupem času vypracoval na nejslabší článek celého seriálu. xxendxx, tohle šlo nějak mimo mne vždycky. To spíš uvažuju, že konečně načnu Supernatural, kdysi dávno jsem na Nově viděl asi 2 díly, ale tady na to čtu samou chválu.
0 0
reagovat

Suits

Pozdě, já vim, ale měl sem trochu času, tak jsem sjel jeden a půl série. Je to pecka, i když mám pár výtek. Je to příliš povrchní, postava Mikea není úplně vytěžená, občas mám pocit, že logika kapku pokulhává, a celá ta Ross - Rachel analogie je už trochu únavná. (See what I did there?) Ale skromnější počet epizod tomu rozhodně prospívá. 80%
599548
Pozdě, já vim, ale měl sem trochu času, tak jsem sjel jeden a půl série. Je to pecka, i když mám pár výtek. Je to příliš povrchní, postava Mikea není úplně vytěžená, občas mám pocit, že logika kapku pokulhává, a celá ta Ross - Rachel analogie je už trochu únavná. (See what I did there?) Ale skromnější počet epizod tomu rozhodně prospívá. 80%
Suits
0 0
reagovat
na bibli se vybodni, protože se vrátil božský Michael Weston a Bruce Campbel v poslední sezóně Burn Notice :)
599547
na bibli se vybodni, protože se vrátil božský Michael Weston a Bruce Campbel v poslední sezóně Burn Notice :)
0 0
reagovat
Minisérie Bible, dá se to nebo si mám dřív přečíst předlohu? Prý je to docela fajn adaptace toho bezceleru.

599545
Minisérie Bible, dá se to nebo si mám dřív přečíst předlohu? Prý je to docela fajn adaptace toho bezceleru.
0 0
reagovat
:o Holy shit!
Všichni povinně nakoukávat The Fall - něco tak syrově dramatického, avšak zároveň v dobrém slova smyslu prachobyčejně všedního (tj . reálného) tu DLOUHO nebylo.
Gillian FTW, britský televizní thriller no. 1 8)!
(zítra je season finale, TZ recenze bude do pátku)

A velkou radost mi kupodivu dělá i Da Vinci´s Demons. Stačí jen přistoupit na hru tvůrců, a dějí se věci...
599544
*:o* Holy shit! Všichni povinně nakoukávat The Fall - něco tak syrově dramatického, avšak zároveň v dobrém slova smyslu prachobyčejně všedního (tj . reálného) tu DLOUHO nebylo. Gillian FTW, britský televizní thriller no. 1 *8)*! (zítra je season finale, TZ recenze bude do pátku) A velkou radost mi kupodivu dělá i Da Vinci´s Demons. Stačí jen přistoupit na hru tvůrců, a dějí se věci...
0 0
reagovat
Alice? Fuck yeah
599493
Alice? Fuck yeah
0 0
reagovat
Posílají vzorek zdarma, výborně vyplněno, tak snad to pošlou.
599492
Posílají vzorek zdarma, výborně vyplněno, tak snad to pošlou.
0 0
reagovat

TonyClifton

Here ya go: link
599491
Here ya go: http://www.tenacz.cz/muzi/
TonyClifton
0 0
reagovat

ad Luther

Nevíte, kde se prodávají plýnky tak na 115 kg dospělého chlapa? Protože z tohodle se určitě poseru.
599490
Nevíte, kde se prodávají plýnky tak na 115 kg dospělého chlapa? Protože z tohodle se určitě poseru.
ad Luther
0 0
reagovat

LUTHER

Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiceeeeeeeeeeeeeee :+
599487
Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiceeeeeeeeeeeeeee *:+*
LUTHER
0 0
reagovat

LUTHER

Tak jo, a jedééééém!!! :+
599486
Tak jo, [link="http://www.bbc.co.uk/programmes/p01b3zdc"]a jedééééém[/link]!!! *:+*
LUTHER
0 0
reagovat
Je ještě něco podobně politicky hutnýho jako Boss, House of Cards a Political animals?
599485
Je ještě něco podobně politicky hutnýho jako Boss, House of Cards a Political animals?
0 0
reagovat
:D:D:D:D:D
599471
*:D**:D**:D**:D**:D*
0 0
reagovat
George R.R. Martin prozradil, co nás čeká ve 4. řadě GoT!
599468
George R.R. Martin prozradil, co nás čeká ve 4. řadě [link="http://teamcoco.com/video/george-rr-martin-game-of-thrones-spoilers"]GoT[/link]!
0 0
reagovat

GoT

Bolo by fajn v pondelok zistiť rozdiel v sledovanosti medzi 9 a 10 epizódou potom čo sa mrte ľudí rozkrikovalo po deviatke, že s tým chcú seknúť :D
599362
Bolo by fajn v pondelok zistiť rozdiel v sledovanosti medzi 9 a 10 epizódou potom čo sa mrte ľudí rozkrikovalo po deviatke, že s tým chcú seknúť *:D*
GoT
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se