Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37981 - 38000 Napsat příspěvek
S tím to už na mě zkoušíš podruhý. :D

Nevim no, přijde mi to hrozná nuda už od pohledu, taková kterou jsem trilionkrát viděl. Hlavní hrdina nesympatickej, bond girl zas ne tolik hot...
599998
S tím to už na mě zkoušíš podruhý. *:D* Nevim no, přijde mi to hrozná nuda už od pohledu, taková kterou jsem trilionkrát viděl. Hlavní hrdina nesympatickej, bond girl zas ne tolik hot...
0 0
reagovat
clovek to tu hajpuje kudy chodi a kredit dostane hlad... to je ale nevdecnej svet :) Burn Notice FTW :)
599997
clovek to tu hajpuje kudy chodi a kredit dostane hlad... to je ale nevdecnej svet :) Burn Notice FTW :)
0 0
reagovat

Strike Back

Díky Hladovi za tip z dnešního MZ live, těžká pecka :+
599995
Díky Hladovi za tip z dnešního MZ live, těžká pecka *:+*
Strike Back
0 0
reagovat

TB

no podle me uz je to hodne velka kravina, ale proste takova se hned tak nevidi :+:D
599994
no podle me uz je to hodne velka kravina, ale proste takova se hned tak nevidi *:+**:D*
TB
0 0
reagovat

Sigi

No chtěl jsem být první co něco napíše, protože jsem viděl TB už v pondělí, ale něják jsem na to zapoměl ...

Dle mýho to vypadá celkem našlapaně - o hodně lépe než ta tupá pátá řada, to ti teda řeknu ;)

Rutger asi bude dobrej to je fakt, ale největší bizarnost je tam Lucy Griffiths (Ericova sestra) všichni tam mluví jak správní jižanští dlaždiči a jen ona a ten její britiš mature language ( prostě sexy :D )
599968
No chtěl jsem být první co něco napíše, protože jsem viděl TB už v pondělí, ale něják jsem na to zapoměl ... Dle mýho to vypadá celkem našlapaně - o hodně lépe než ta tupá pátá řada, to ti teda řeknu *;)* Rutger asi bude dobrej to je fakt, ale největší bizarnost je tam Lucy Griffiths (Ericova sestra) všichni tam mluví jak správní jižanští dlaždiči a jen ona a ten její britiš mature language ( prostě sexy *:D* )
Sigi
0 0
reagovat

True blood

Docela našláplý úvod :) vypadá to, že scénáristé zůstali u stejné značky houbového čajíčku ..
a Rutger Hauer je boží 8)
599965
Docela našláplý úvod :) vypadá to, že scénáristé zůstali u stejné značky houbového čajíčku .. a Rutger Hauer je boží *8)*
True blood
0 0
reagovat
prineste vodu a mast na popaleniny plís
599897
prineste vodu a mast na popaleniny plís
0 0
reagovat
Zvlhli ti tangáče?
599896
Zvlhli ti tangáče?
0 0
reagovat

True Blood 6x01

Když se tam objevil Rutger Hauer, tak jsem reagoval jako fanynka Stmívání 8)
599893
Když se tam objevil [spoiler]Rutger Hauer[/spoiler], tak jsem reagoval jako fanynka Stmívání *8)*
True Blood 6x01
0 0
reagovat
Double win :D
599882
Double win *:D*
0 0
reagovat
..a ani ji nemusíte kupovat drink :)):+
599881
..a ani ji nemusíte kupovat drink *:))**:+*
0 0
reagovat

Axis

Potkat Sagu v baru = Potkat Sagu v posteli. JJ :D
599880
Potkat Sagu v baru = Potkat Sagu v posteli. JJ *:D*
Axis
0 0
reagovat
:D:+
599878
*:D**:+*
0 0
reagovat

Sarger

Přidal jsi se do klubu těch co by chtěli potkat Sagu v baru....
599856
Přidal jsi se do klubu těch co by chtěli potkat Sagu v baru....
Sarger
0 0
reagovat
Jo a Diane Kruger bude hrozná, je to drevo..
599847
Jo a Diane Kruger bude hrozná, je to drevo..
0 0
reagovat

Broen

Severské kriminálky ťažko vládnu 8)
Veľmi intenzívne a výborne odohrané... čo viac dodať. :+
599846
Severské kriminálky ťažko vládnu *8)* Veľmi intenzívne a výborne odohrané... čo viac dodať. *:+*
Broen
0 0
reagovat

Toren

ten uvězněný je to, co od toho seriálu čekám - ten byl fajn :+. Já teda skončil u drákuly (a mylně si myslel že to byla pětka).
599816
ten uvězněný je to, co od toho seriálu čekám - ten byl fajn *:+*. Já teda skončil u drákuly (a mylně si myslel že to byla pětka).
Toren
0 0
reagovat

Gonzi

Ten s Drákulou mi naopak přišel snad nejslabší :D Pátej je ten, jak je uvězněn :+ ( netopýří bobkobomby vládnou :D )
599807
Ten s Drákulou mi naopak přišel snad nejslabší *:D* Pátej je ten, jak je uvězněn *:+* ( netopýří bobkobomby vládnou :D )
Gonzi
0 0
reagovat

Toren

je to doufám ten s drákulou? Jinak já se na něco, kde je DaVinci, dívám protože mě zajímá jeho génius (něco jako se dívat na Sherlocka). Od jeho démonů bych si sliboval spíš chlast apod., ale v prvních dílech toho bylo ještě málo... Mno drákula pro mě byl prostě poslední kapka. V rámci supernatural seriálů už mám... ehm... Supernatural :D
599805
je to doufám ten s drákulou? Jinak já se na něco, kde je [b]DaVinci[/b], dívám protože mě zajímá jeho génius (něco jako se dívat na Sherlocka). Od jeho démonů bych si sliboval spíš chlast apod., ale v prvních dílech toho bylo ještě málo... Mno drákula pro mě byl prostě poslední kapka. V rámci supernatural seriálů už mám... ehm... Supernatural *:D*
Toren
0 0
reagovat
pátý díl mi zrovinka přišel dějově nejzajímavější 8) a pořád mě to tak nějak bavilo :+
599796
pátý díl mi zrovinka přišel dějově nejzajímavější *8)* a pořád mě to tak nějak bavilo *:+*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se