Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37901 - 37920 Napsat příspěvek

Gonzi

Taky sem si udělal radost a nalil si trochu Jacka :+
597967
Taky sem si udělal radost a nalil si trochu Jacka *:+*
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Až na to že pri Supernaturale v ďalších sériách je epizodných dielov minimum - teda len vyplnenie hluchých miest.
597966
Až na to že pri Supernaturale v ďalších sériách je epizodných dielov minimum - teda len vyplnenie hluchých miest.
Gonzi
0 0
reagovat

dovětek

a) už jsem napsal čitelnější texty :D
b) to s tou "objektivní kvalitou" bych napsal úplně stejně např. u Supernatural (jehož PRVNÍ řadu jsem nedávno viděl a vnímám to jako "horší Arrow", protože to má až moc epizodních dílů a víceméně jenom 2 postavy)
597965
a) už jsem napsal čitelnější texty *:D* b) to s tou "objektivní kvalitou" bych napsal úplně stejně např. u Supernatural (jehož [b]PRVNÍ[/b] řadu jsem nedávno viděl a vnímám to jako "horší Arrow", protože to má až moc epizodních dílů a víceméně jenom 2 postavy)
dovětek
0 0
reagovat

TonyClifton

Arrow je to co je - tedy jednoduchý, akční seriál, který si na nic extra nehraje. Jenže, v rámci téhle škatulky funguje velmi dobře, řekl bych že kvalita postupně slušně stoupá a celkově to je taženo hlavní linkou (vedlejší, né až tak skvělé, mise ubývají poměrně slušně). Postavy se jakž takž vyvíjejí, vztahy prohlubují a pořád je to takový "chudý batman", čímž je to alespoň pro mě zajímavé. Mno a teď jsou všichni odvaření, protože byť je to underdog, tak to od začátku do konce směřuje ke krásnému finále řady, které bylo fakt na úrovni a celá osa 22 dílů je v jeden gradující děj s výplňovými díly.
Pořád platí, že to nemůžu nikomu doporučit s "čistým svědomím", protože to není "objektivně kvalitní", ale pokud jsi to po dvou dílech nezahodil do kouta s opovržením, tak dál je to jen lepší.

PS: Hodně si pískám, že když je to seriál o superhrdinovi, tak se nezaměřuje na jeho osobní problémy, ale na jeho superhrdinství (čímž zdravím vztahovky na pozadí něčeho - walking dead, stargate universe a podobné). Samozřejmě je tam obojí, ale prostě to ani z daleka není rodinné drama na pozadí zachraňování města.
597964
Arrow je to co je - tedy jednoduchý, akční seriál, který si na nic extra nehraje. Jenže, v rámci téhle škatulky funguje velmi dobře, řekl bych že kvalita postupně slušně stoupá a celkově to je taženo hlavní linkou (vedlejší, né až tak skvělé, mise ubývají poměrně slušně). Postavy se jakž takž vyvíjejí, vztahy prohlubují a pořád je to takový "chudý batman", čímž je to alespoň pro mě zajímavé. Mno a teď jsou všichni odvaření, protože byť je to underdog, tak to od začátku do konce směřuje ke krásnému finále řady, které bylo fakt na úrovni a celá osa 22 dílů je v jeden gradující děj s výplňovými díly. Pořád platí, že to nemůžu nikomu doporučit s "čistým svědomím", protože to není "objektivně kvalitní", ale pokud jsi to po dvou dílech nezahodil do kouta s opovržením, tak dál je to jen lepší. PS: Hodně si pískám, že když je to seriál o superhrdinovi, tak se nezaměřuje na jeho osobní problémy, ale na jeho superhrdinství (čímž zdravím vztahovky na pozadí něčeho - walking dead, stargate universe a podobné). Samozřejmě je tam obojí, ale prostě to ani z daleka není rodinné drama na pozadí zachraňování města.
TonyClifton
0 0
reagovat
To je Arrow opravdu tak dobrý? Já viděl 2 díly a odložil jsem do poličky solidní oddychovky hned vedle Warehouse 13
597961
To je Arrow opravdu tak dobrý? Já viděl 2 díly a odložil jsem do poličky solidní oddychovky hned vedle Warehouse 13
0 0
reagovat
Ted: Ešte tomu prídeš na chuť. :)
597960
Ted: Ešte tomu prídeš na chuť. :)
0 0
reagovat
Z Killing se v průběhu druhý sezóny stává slušná pohodovka. Trocha toho incestu, zdrcení a bláznící rodiče brutálně zavražděné dcery, hlavní hrdinka (policajtka) po který jde sociálka, má psychický problémy a chtějí jí vzít syna. Hlavní hrdina (policajt) kterej dlouho fetoval a vypadá jako kdyby furt fetoval. Do toho vozíčkář, zrádné ženy, déšť, štěkající psi a strojek na mentosky. Pohodička
597958
Z Killing se v průběhu druhý sezóny stává slušná pohodovka. Trocha toho incestu, zdrcení a bláznící rodiče brutálně zavražděné dcery, hlavní hrdinka (policajtka) po který jde sociálka, má psychický problémy a chtějí jí vzít syna. Hlavní hrdina (policajt) kterej dlouho fetoval a vypadá jako kdyby furt fetoval. Do toho vozíčkář, zrádné ženy, déšť, štěkající psi a strojek na mentosky. Pohodička
0 0
reagovat
:o No ty krávo. Že zrovna "jednohubka" ARROW bude mít (zatím) nejlepší finále sezóny, bych se ani ve snu nenadál. Naprosto ultimátní masakr.
A celá řada 8/10
597952
*:o* No ty krávo. Že zrovna "jednohubka" [b]ARROW[/b] bude mít (zatím) nejlepší finále sezóny, bych se ani ve snu nenadál. Naprosto ultimátní masakr. A celá řada 8/10
0 0
reagovat

S.H.I.E.L.D.

Co se týče postavy, kterou hraje J. August Richards (tedy ten, který v traileru skáče z budovy):
prý to není Luke Cage link
597954
Co se týče postavy, kterou hraje J. August Richards (tedy ten, který v traileru skáče z budovy): [spoiler]prý to není Luke Cage http://www.ign.com/articles/2013/05/15/executive-producer-jeffrey-bell-talk-agents-of-shield-and-reveals-luke-cage-is-not-the-mystery-character [/spoiler]
S.H.I.E.L.D.
0 0
reagovat

Supernatural

Konečne podarené zakončenie série :+
597951
Konečne podarené zakončenie série *:+*
Supernatural
0 0
reagovat
Teď jsem to chtěl napsat :D
597942
Teď jsem to chtěl napsat *:D*
0 0
reagovat
24: How i met your mother
597941
24: How i met your mother
0 0
reagovat

HIMYM

24 epizod? Jako, pokud to maj vymyšlený a napsaný už od první série, tak proč ne... :D
597940
24 epizod? Jako, pokud to maj vymyšlený a napsaný už od první série, tak proč ne... *:D*
HIMYM
0 0
reagovat

Arrow

Hodně našlápnutý finále :+
597939
Hodně našlápnutý finále *:+*
Arrow
0 0
reagovat
Ešte ostáva finále TBBT a Greys anatomy... (čudujem sa tej ženskej že ju to stále baví vymýšľať.. ale za tie prachy prečo nie :D )
597938
Ešte ostáva finále TBBT a Greys anatomy... (čudujem sa tej ženskej že ju to stále baví vymýšľať.. ale za tie prachy prečo nie *:D* )
0 0
reagovat

HIMYM

To jim nemůže vyjít. Prostě nemůže.


Castle
Blbej, průměrnej případ. "Pointa" dílu byla jasná (pro ty pomalejší minimálně od promluvy Marthy) a celý to bylo takový naprd.

Zatím nám to teda letos končí dosti zřitě. Parks and Recreation prostě normálka, Community taky do ztracena. House of Lies nalákalo, ale mohlo být líp. Konec Cali už si ani nepamatuju. Cougar Town taky ne. HIMYM trapnej.
Snad jen ta Good Wife si držela kvalitu celou řadu a ten konec byl prostě 50/50 a byl jsem rád, že to dopadlo, tak jak to dopadlo.
Jo, a ještě Justified.

Jsem hodně zvědavej na toho Arrowa a Supernatural dneska.
597937
To jim nemůže vyjít. Prostě nemůže. [b]Castle[/b] Blbej, průměrnej případ. "Pointa" dílu byla jasná (pro ty pomalejší minimálně od promluvy Marthy) a celý to bylo takový naprd. Zatím nám to teda letos končí dosti zřitě. Parks and Recreation prostě normálka, Community taky do ztracena. House of Lies nalákalo, ale mohlo být líp. Konec Cali už si ani nepamatuju. Cougar Town taky ne. HIMYM trapnej. Snad jen ta Good Wife si držela kvalitu celou řadu a ten konec byl prostě 50/50 a byl jsem rád, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. Jo, a ještě Justified. Jsem hodně zvědavej na toho Arrowa a Supernatural dneska.
HIMYM
0 0
reagovat

Arrow

hodně dobré :+
597933
hodně dobré *:+*
Arrow
0 0
reagovat
:o Adam z Rules of Engagement je brácha Kate Hudson.
597932
*:o* Adam z Rules of Engagement je brácha Kate Hudson.
0 0
reagovat

Sigi

K vrahovi raději nic psát nebudu, pro mě ten seriál udělala Saga a Martin. Diane Kruger mě straší ve snu, má jí hrát v US remakeu. Ale rozumím ti, musí na to být nálada, no. Když už nic, tak aspoň to všechno ukončili v jedný sezóně. Killing mě už štve.
597928
K vrahovi raději nic psát nebudu, pro mě ten seriál udělala Saga a Martin. Diane Kruger mě straší ve snu, má jí hrát v US remakeu. Ale rozumím ti, musí na to být nálada, no. Když už nic, tak aspoň to všechno ukončili v jedný sezóně. Killing mě už štve.
Sigi
0 0
reagovat

Bron/Broen

Dokukáno. Bylo to fajn, ale taková pecka zase ne. Bohužel, vrah mi byl jasný v momentě kdy se tam poprvé objevil.
Broadchurch se mi líbil víc.
597926
Dokukáno. Bylo to fajn, ale taková pecka zase ne. Bohužel, vrah mi byl jasný v momentě kdy se tam poprvé objevil. Broadchurch se mi líbil víc.
Bron/Broen
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se