Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37921 - 37940 Napsat příspěvek
No, já ten seriál přestal sledovat v půlce druhé série... Z té dnešní hysterie okolo je mi jasný, že pokud tam byly nějaký hodně sympatický postavy, tak dneska umřeli. Ještě že už tomu seriálu neplánuju dát šanci :)
599200
No, já ten seriál přestal sledovat v půlce druhé série... Z té dnešní hysterie okolo je mi jasný, že pokud tam byly nějaký hodně sympatický postavy, tak dneska umřeli. Ještě že už tomu seriálu neplánuju dát šanci :)
0 0
reagovat

TedGeorge

Promiň, jsem z toho rozrušenej, že nevím, co píšu.
599199
Promiň, jsem z toho rozrušenej, že nevím, co píšu.
TedGeorge
0 0
reagovat
Píše se nechybělo moc, ne daleko.
599198
Píše se nechybělo moc, ne daleko.
0 0
reagovat
Když skončil devátý díl první série, tak jsem plakal. Tady k tomu nechybělo daleko.
599197
Když skončil devátý díl první série, tak jsem plakal. Tady k tomu nechybělo daleko.
0 0
reagovat

The Killing

Tak nám začala třetí řada.

Jako jo. S velkým povděkem kvituju nulovou aktivitu Larsennovic famílie a většiny vedlejších postav z posledních dvou sérií. Tady se opravdu jede od nuly. Saarsgard správně démonickej, ale vrahem týhle série je ten páter (pardón, spoiler alert). Faktem je, že ty dvě hlavní postavy si člověk prostě oblíbí. Já byl docela dojatej, když sem tu Lindenovou zase po době viděl. No uvidíme, co mají tvůrci na skladě. Tohle zas taková pecka nebyla.

P.S Naprosto šíleně provedený pomrknutí na fandy Firefly. Ano, v tomhle seriálů. Až to uvidíte, tak obrátíte oči v sloup. I v Castleovi by to bylo moc.
599196
Tak nám začala třetí řada. Jako jo. S velkým povděkem kvituju nulovou aktivitu Larsennovic famílie a většiny vedlejších postav z posledních dvou sérií. Tady se opravdu jede od nuly. Saarsgard správně démonickej, ale vrahem týhle série je ten páter (pardón, spoiler alert). Faktem je, že ty dvě hlavní postavy si člověk prostě oblíbí. Já byl docela dojatej, když sem tu Lindenovou zase po době viděl. No uvidíme, co mají tvůrci na skladě. Tohle zas taková pecka nebyla. P.S Naprosto šíleně provedený pomrknutí na fandy Firefly. Ano, v tomhle seriálů. Až to uvidíte, tak obrátíte oči v sloup. I v Castleovi by to bylo moc.
The Killing
0 0
reagovat

GoT

Jsem nečtenář - pěkně to semnou seklo :D čekal jsem zradu, ale tohle je prostě se vším všudy 8)
599195
Jsem nečtenář - pěkně to semnou seklo *:D* čekal jsem zradu, ale tohle je prostě se vším všudy *8)*
GoT
0 0
reagovat

GoT 3x9

Nemám slov. :o:o:o
599194
Nemám slov. *:o**:o**:o*
GoT 3x9
0 0
reagovat

Kostěj

:D
599193
*:D*
Kostěj
0 0
reagovat

popik

poslední díl GoT je absolutně epesní!!!:+
599191
poslední díl GoT je absolutně epesní!!!*:+*
popik
0 0
reagovat

GoT

599190
http://www.geeksaresexy.net/2013/06/03/how-people-reacted-to-last-nights-game-of-thrones-comic/
GoT
0 0
reagovat

duro

:D:D:D:D:+
599185
*:D**:D**:D**:D**:+*
duro
0 0
reagovat
Tak to jsem nezvlád :-(
599183
Tak to jsem nezvlád :-(
0 0
reagovat

Kostěj

Keby si čítal tak dobre ako pyskuješ, tak by si vedel, že som knihu ani raz nespomenul.
599180
Keby si čítal tak dobre ako pyskuješ, tak by si vedel, že som knihu ani raz nespomenul.
Kostěj
0 0
reagovat
duro: jop. Ze slz bigotních uctívačů předloh čehokoliv si vařím svůj večerní čaj, bez kterýho se mi blbě usíná.
599179
duro: jop. Ze slz bigotních uctívačů předloh čehokoliv si vařím svůj večerní čaj, bez kterýho se mi blbě usíná.
0 0
reagovat
Speta má v podstate pravdu. Finále bolo skvostné, ale trebárs Branova línia bola na päsťovku. Spokojní? 8)
599178
Speta má v podstate pravdu. Finále bolo skvostné, ale trebárs Branova línia bola na päsťovku. Spokojní? *8)*
0 0
reagovat
ja vam stejne nevim, jedna perfektni scena (byla perfektni cim? sokem? muze byt sok dostatecnym meritkem kvality?) ubernudnou serii nezachrani... tak se po tom konci vzpamatujme a uvedomme si co za vatu predchazelo 8) a ted muze prijit Macejko :D
599177
ja vam stejne nevim, jedna perfektni scena (byla perfektni cim? sokem? muze byt sok dostatecnym meritkem kvality?) ubernudnou serii nezachrani... tak se po tom konci vzpamatujme a uvedomme si co za vatu predchazelo *8)* a ted muze prijit Macejko *:D*
0 0
reagovat

Kostěj:

Prečo? Chýba ti tradičné obvinenie z dementnosti? ;)
599175
Prečo? Chýba ti tradičné obvinenie z dementnosti? *;)*
Kostěj:
0 0
reagovat
Spoiler z kníh:

G.R.R.Martin zomrie skôr, nech ich stihne vyvraždiť komplet.
599174
Spoiler z kníh: [spoiler]G.R.R.Martin zomrie skôr, nech ich stihne vyvraždiť komplet.[/spoiler]
0 0
reagovat
Napiste sem nekdo nejvetsi spoilery z knihy, at je sranda
599172
[spoiler]Napiste sem nekdo nejvetsi spoilery z knihy, at je sranda[/spoiler]
0 0
reagovat

GoT

Radši to dám komplet do spoileru:

O Rudý svatbě jsem věděl, ale stejně to bylo nepříjemný pokoukání - chudák Talisa. Zavírání těch dveří fakt znělo jako umíráček, v kontrastu s předchozí idylickou náladou.
Víc k tomu není asi co dodat. Celkem bych ocenil, kdyby Martin pro změnu taky nechal oddělat nějakou nesympatickou postavu (Joffreyho pijavice??), a kéž Cthulhu pohltí toho čuráka, co mi to na CSFD před rokem vyspoiloval.


BTW: Kde je Macejkovo whinefest? 8)
599171
Radši to dám komplet do spoileru: [spoiler] O Rudý svatbě jsem věděl, ale stejně to bylo nepříjemný pokoukání - chudák Talisa. Zavírání těch dveří fakt znělo jako umíráček, v kontrastu s předchozí idylickou náladou. Víc k tomu není asi co dodat. Celkem bych ocenil, kdyby Martin pro změnu taky nechal oddělat nějakou nesympatickou postavu (Joffreyho pijavice??), a kéž Cthulhu pohltí toho čuráka, co mi to na CSFD před rokem vyspoiloval. [/spoiler] BTW: Kde je Macejkovo whinefest? *8)*
GoT
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se