Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37961 - 37980 Napsat příspěvek
proč ? mám začít od 1 ? Pottera jsem četl až od 5 knížky po té co jsem v kině viděl 4 díl a chtěl jsem vědět jak to bude dál ....
599622
proč ? mám začít od 1 ? Pottera jsem četl až od 5 knížky po té co jsem v kině viděl 4 díl a chtěl jsem vědět jak to bude dál ....
0 0
reagovat

RainMakeR

Jako člověk co přečetl zatím všechny knihy ti na rovinu říkám že to není dobrej nápad.
599621
Jako člověk co přečetl zatím všechny knihy ti na rovinu říkám že to není dobrej nápad.
RainMakeR
0 0
reagovat

GoT

naprostá epická záležitost, totálně nadšenej, užasný !! všechno !!! a mhysa !!
totálně mě to odrovnalo, musím si zajít do knihovny půjčit si 3 knížku a začít číst ...
599618
naprostá epická záležitost, totálně nadšenej, užasný !! všechno !!! a mhysa !! totálně mě to odrovnalo, musím si zajít do knihovny půjčit si 3 knížku a začít číst ...
GoT
0 0
reagovat

Mildík

Tohle je Daenerys z rodu Targaryenů,
00:59:45,670 --> 00:59:48,190
za bouře zrozená, nespálená,
00:59:48,540 --> 00:59:51,480
královna Sedmi království Západozemí,
00:59:51,600 --> 00:59:54,000
matka draků.
599612
Tohle je Daenerys z rodu Targaryenů, 00:59:45,670 --> 00:59:48,190 za bouře zrozená, nespálená, 00:59:48,540 --> 00:59:51,480 královna Sedmi království Západozemí, 00:59:51,600 --> 00:59:54,000 matka draků.
Mildík
0 0
reagovat

GoT

599611
[link="http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a8WLyWY_460s.jpg"]Hmmm[/link]
GoT
0 0
reagovat
Akurát škoda, že nezabili Snowa, to by bolo super, keby takto skoro zamordovali ďalšieho štramáka. :D
599609
Akurát škoda, že nezabili Snowa, to by bolo super, keby takto skoro zamordovali ďalšieho štramáka. *:D*
0 0
reagovat

duro

ano, někam se to posnulo - unfortunately that was the last episode:D:D

A ano, nečetl jsem knihu, proto jsem zklamanej - ale můžu za to já nebo HáBéÓ ?

A vlastně si říkám, že celkově nejvíc mě asi pobavil Hodor :D

scéna u studně : Hooodoooooooooooooooooooooooor - :D:D:+:+
599607
ano, někam se to posnulo - unfortunately that was the last episode*:D**:D* A ano, nečetl jsem knihu, proto jsem zklamanej - ale můžu za to já nebo HáBéÓ ? A vlastně si říkám, že celkově nejvíc mě asi pobavil Hodor *:D* [spoiler]scéna u studně : Hooodoooooooooooooooooooooooor - *:D**:D**:+**:+*[/spoiler]
duro
0 0
reagovat

GoT

Mňa posledná epizóda bavila. Dobré dialógy, a niekam sa to aspoň trochu posunulo.
599606
Mňa posledná epizóda bavila. Dobré dialógy, a niekam sa to aspoň trochu posunulo.
GoT
0 0
reagovat

Luc44

a propo k tem nectenarum link :D
599599
a propo k tem nectenarum http://www.youtube.com/watch?v=1CLCOvZOh1o *:D*
Luc44
0 0
reagovat

okkac

jj, přesně tak, nechtěl bych bejt nečtenář, takhle si to užívám, jako takovou omalovánku, a baví mě ty přidané scény...
599593
jj, přesně tak, nechtěl bych bejt nečtenář, takhle si to užívám, jako takovou omalovánku, a baví mě ty přidané scény...
okkac
0 0
reagovat

GoT

jako chapu ten dramaticky oblouk na konci, ale pro nekoho, koho tato linie moc nezajima, to je nedostatecny zaver, vzhledem k dalsimu cekani.
599590
jako chapu ten dramaticky oblouk na konci, ale pro nekoho, koho tato linie moc nezajima, to je nedostatecny zaver, vzhledem k dalsimu cekani.
GoT
0 0
reagovat

GoT

Takový pěkný dovětek k minulému masakru a zároveň načínání věcí příštích. Tak zase za rok. :+
599577
Takový pěkný dovětek k minulému masakru a zároveň načínání věcí příštích. Tak zase za rok. *:+*
GoT
0 0
reagovat
Je to proste jen prvni pulka takove vetsi sezony, a bohuzel se tady na konci opravdu nic nestalo. Ale stale proste beru, ze je to adapace knizek jako celku, takze deleni na epizody nebo dokonce na jednotlive sezony tady neni uplne striktni a proste az za nekolik let to snad zfilmuji vsechno, tak to bude vice konzistentni jako celek.

Ale je to hrozne divacky nevdecne. Ja jako ctenar to proste beru jako adaptaci s tim, ze vim co prijde a tak mi to az tak zily netrha. Nectenari s tim asi budou mit vetsi problem.
599576
Je to proste jen prvni pulka takove vetsi sezony, a bohuzel se tady na konci opravdu nic nestalo. Ale stale proste beru, ze je to adapace knizek jako celku, takze deleni na epizody nebo dokonce na jednotlive sezony tady neni uplne striktni a proste az za nekolik let to snad zfilmuji vsechno, tak to bude vice konzistentni jako celek. Ale je to hrozne divacky nevdecne. Ja jako ctenar to proste beru jako adaptaci s tim, ze vim co prijde a tak mi to az tak zily netrha. Nectenari s tim asi budou mit vetsi problem.
0 0
reagovat

GoT

Nerad, ale musím souhlasit tentokrát s Macejkem. Bylo sice fajn vidět některé "staré známé" opět na scéně ale nebýt Tywina, Tyriona a Roose Boltona, kteří to táhli nahoru z vod průměru, tak je to pro mě snad nejhorší epizoda z třetí sezóny. Závěr samozřejmě na facku, naivně jsem čekal ještě nějakou další kraťounkou scénu, kterou by to krásně zakončili (a že možností bylo dost) a oni tam fakt vrazili akorát titulky. 6/10
599574
Nerad, ale musím souhlasit tentokrát s Macejkem. Bylo sice fajn vidět některé "staré známé" opět na scéně ale nebýt Tywina, Tyriona a Roose Boltona, kteří to táhli nahoru z vod průměru, tak je to pro mě snad nejhorší epizoda z třetí sezóny. Závěr samozřejmě na facku, naivně jsem čekal ještě nějakou další kraťounkou scénu, kterou by to krásně zakončili (a že možností bylo dost) a oni tam fakt vrazili akorát titulky. 6/10
GoT
0 0
reagovat

TedGeorge

:D:D:D
599573
*:D**:D**:D*
TedGeorge
0 0
reagovat
Někdo něco proti chození na ostro? :(:(:(
599572
Někdo něco proti chození na ostro? *:(**:(**:(*
0 0
reagovat
WilliamBloody zase udělal cílený nálet na moviezone. V seriálové sekci se pokouší urazit všechny křesťany, ve vedlejší Bitvě buchet zase uráží muže, co rozumí ženám...

Obávám se, že jeho další kroky budou směřovat k diskuzi pod Man of Steel a začne urážet všechny muže, co nenosí slipy.
599571
WilliamBloody zase udělal cílený nálet na moviezone. V seriálové sekci se pokouší urazit všechny křesťany, ve vedlejší Bitvě buchet zase uráží muže, co rozumí ženám... Obávám se, že jeho další kroky budou směřovat k diskuzi pod Man of Steel a začne urážet všechny muže, co nenosí slipy.
0 0
reagovat

jhr

Riskovat kvůli tobě ban mi za to nestojí. :-
599570
Riskovat kvůli tobě ban mi za to nestojí. *:-*
jhr
0 0
reagovat

TonyCIifton

Bible je odpad a to ve všech jejích podobách. ;)
599569
Bible je odpad a to ve všech jejích podobách. *;)*
TonyCIifton
0 0
reagovat

GoT 10

Mno byl to celkem fajn díl - ale asi tak plus minus první za celou řadu. Kdyby takové byly všechny, tak by ten seriál byl ÚPLNĚ někde jinde.

btw ten závěr mají z Avatara? :D
599562
Mno byl to celkem fajn díl - ale asi tak plus minus první za celou řadu. Kdyby takové byly všechny, tak by ten seriál byl ÚPLNĚ někde jinde. btw ten závěr mají z Avatara? *:D*
GoT 10
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se