Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37881 - 37900 Napsat příspěvek
Finále som pozeral cez deň na rozdiel od zvyšku seriálu. Pozerať Hannibala v noci a cez deň je nebe a dudy. Kvalita išla dole s druhou polovicou ale finále je super. A tá posledná scéna :) skvelý odkaz
600146
Finále som pozeral cez deň na rozdiel od zvyšku seriálu. Pozerať Hannibala v noci a cez deň je nebe a dudy. Kvalita išla dole s druhou polovicou ale finále je super. A tá posledná scéna *:)* skvelý odkaz
0 0
reagovat

Hannibal

Tak teď, když už to skončilo, co na to říkáte? Já osobně jsem se zasekl u desátýho dílu a nějak se nemůžu prokousat dál... Takovej The Following efekt.
600142
Tak teď, když už to skončilo, co na to říkáte? Já osobně jsem se zasekl u desátýho dílu a nějak se nemůžu prokousat dál... Takovej The Following efekt.
Hannibal
0 0
reagovat

xxendxx

To je také staré, že to stálo pri zrode klinového písma 8)
600133
To je také staré, že to stálo pri zrode klinového písma *8)*
xxendxx
0 0
reagovat
600131
[link="https://i.chzbgr.com/maxW500/7585810688/h81A57677/"]GoT Spinoffy[/link] *:D*
0 0
reagovat

The Fall

No Stellinka si fousáče podává jako malinu, spolupracovníky bere jako cruel joke a o zbytek se postará stone face a accent - hlavní postavy jsou precizní to se musí uznat.

O to víc mě sere ten svinčík okolo, především ta korupční tahanice a teen babysitter.

Seriál jako takovej má velmi dlouhou stopáž a některý scény jsou až moc dlouhý a nudný - 40 min by v pohodě stačilo. Ale jako jo - tohle mi stačí 8/10 :+
600124
No Stellinka si fousáče podává jako malinu, spolupracovníky bere jako cruel joke a o zbytek se postará stone face a accent - hlavní postavy jsou precizní to se musí uznat. [spoiler]O to víc mě sere ten svinčík okolo, především ta korupční tahanice a teen babysitter.[/spoiler] Seriál jako takovej má velmi dlouhou stopáž a některý scény jsou až moc dlouhý a nudný - 40 min by v pohodě stačilo. Ale jako jo - tohle mi stačí 8/10 *:+*
The Fall
0 0
reagovat
Teda, ak vynecham Oliviu Munn. To je mliekokrvna bohyna
600123
Teda, ak vynecham Oliviu Munn. To je mliekokrvna bohyna
0 0
reagovat
Len som si znovu spomenul na tie zenske a striaslo ma
600122
Len som si znovu spomenul na tie zenske a striaslo ma
0 0
reagovat

Newsroom...

Mňa to začalo kompletne srať asi po 4. epizóde, nesledujem a nebudem.
600120
Mňa to začalo kompletne srať asi po 4. epizóde, nesledujem a nebudem.
Newsroom...
0 0
reagovat

kubqo

Zajímavý, koukat na to najednou. My skoro všichni na to koukali týden co týden a na konci už nás fakt srali skoro všechny ženský, co tam sou.
Ten seriál má výbornej scenář, ale někdo strašně krutě posral casting. Romantika tam jde uplne mimo. Ale jo, je to to Sorkin, na druhou sezónu se hodně těším, pořád to prostě na tomhle poli nemá konkurenci.
600117
Zajímavý, koukat na to najednou. My skoro všichni na to koukali týden co týden a na konci už nás fakt srali skoro všechny ženský, co tam sou. Ten seriál má výbornej scenář, ale někdo strašně krutě posral casting. Romantika tam jde uplne mimo. Ale jo, je to to Sorkin, na druhou sezónu se hodně těším, pořád to prostě na tomhle poli nemá konkurenci.
kubqo
0 0
reagovat
Tak začal som kukať Newsroom. ........ HOLY SHT! To je tak boží seriál. Neskutočne napísané a zahrané dialógy. Pozeral som 6 častí za sebou bez prestávky :D

600115
Tak začal som kukať Newsroom. ........ HOLY SHT! To je tak boží seriál. Neskutočne napísané a zahrané dialógy. Pozeral som 6 častí za sebou bez prestávky *:D*
0 0
reagovat
To je uz takova tradice, ze Showtime vzdycky leakne epizody predem? :o
600114
To je uz takova tradice, ze Showtime vzdycky leakne epizody predem? *:o*
0 0
reagovat

Ray Donovan

Prvý diel guláš, je tam toho deja priveľa, nemuseli všetko do nás prať v prvej hodine...

Ale inak SUPER. :)
600074
Prvý diel guláš, je tam toho deja priveľa, nemuseli všetko do nás prať v prvej hodine... Ale inak SUPER. :)
Ray Donovan
0 0
reagovat
děkujeme, kapitáne obvijousi :)
600057
děkujeme, kapitáne obvijousi :)
0 0
reagovat
Ja len pripominam, ze uz su vonku prve dva diely poslednej serie Futuramy:+
600051
Ja len pripominam, ze uz su vonku prve dva diely poslednej serie Futuramy*:+*
0 0
reagovat

Luther

Nového Luthera se dočkáme už 2.7. 8)
600027
Nového Luthera se dočkáme už 2.7. *8)*
Luther
0 0
reagovat
?)
600020
*?)*
0 0
reagovat
prej pokus
600017
prej pokus
0 0
reagovat
Znovu pokus o vtip roku? :)
600015
Znovu pokus o vtip roku? *:)*
0 0
reagovat
Já nepotřebuju mít hezounky, sám jsem hnuusnej.
600010
Já nepotřebuju mít hezounky, sám jsem hnuusnej.
0 0
reagovat
na prvni pohled to nesympaticky cast ma, ale po 2-3 dilech mi sedli a naopak jsem ocenil, ze to nejsou takovy klasicky hezounci. Navic je tam Bruce Campbell a naucej te, jak vibratorem zmarit dalkovy odposlech. Priceless :+
600009
na prvni pohled to nesympaticky cast ma, ale po 2-3 dilech mi sedli a naopak jsem ocenil, ze to nejsou takovy klasicky hezounci. Navic je tam Bruce Campbell a naucej te, jak vibratorem zmarit dalkovy odposlech. Priceless *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se