Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37861 - 37880 Napsat příspěvek
Videl sem dve minuty Girls s Allison Williams a prislo mi to jako bomba...
600324
Videl sem dve minuty Girls s Allison Williams a prislo mi to jako bomba...
0 0
reagovat
Karel dal Girls 8/10? :o

Wow, že by Disk přece jenom mohl skórovat? :D
600323
Karel dal Girls 8/10? *:o* Wow, že by Disk přece jenom mohl skórovat? *:D*
0 0
reagovat

KarelR

8/10 v recenzi ? Já tě nechápu chlape .. vážně ne.


Hanna je pro mě totálně nesympatické a místo pocitu štěstí ve mě vzbuzuje beznaděj, vztek zlobu a nicotu, když jsou společně na scéně se svým klučinou tak je to pocit jako kdyby mě mučil Rimmerův varhanní recitál.
Jediná postava, které je vtipná je Shoshana. Ta francouzka mě něják nezajímá, zbytečná postava
600322
8/10 v recenzi ? Já tě nechápu chlape .. vážně ne. Hanna je pro mě totálně nesympatické a místo pocitu štěstí ve mě vzbuzuje beznaděj, vztek zlobu a nicotu, když jsou společně na scéně se svým klučinou tak je to pocit jako kdyby mě mučil Rimmerův varhanní recitál. Jediná postava, které je vtipná je Shoshana. Ta francouzka mě něják nezajímá, zbytečná postava
KarelR
0 0
reagovat

zahron

Štvalo tě, jak moc to má blízko k děsivý dívčí realitě? :D
600321
Štvalo tě, jak moc to má blízko k děsivý dívčí realitě? *:D*
zahron
0 0
reagovat

Girls

Tak pánově, tak stupidnější hovadinu jsem fakt v životě ještě neviděl a že jsem jich viděl fakt hodně.


vydržel jsem šest dílů jenom kvůli Allison Williams, ale na tohle se prostě nedá dívat. Celkem jsem věřil HBO že to bude koukatelné i pro chlapy, ale není.
600320
Tak pánově, tak stupidnější hovadinu jsem fakt v životě ještě neviděl a že jsem jich viděl fakt hodně. vydržel jsem šest dílů jenom kvůli Allison Williams, ale na tohle se prostě nedá dívat. Celkem jsem věřil HBO že to bude koukatelné i pro chlapy, ale není.
Girls
0 0
reagovat

xxendxx

Ono se tam co se akce týče něco během třetí řady změní? Protože asi tak po ni jsem to viděl a jako akční seriál bych to teda rozhodně neoznačil.:D
600318
Ono se tam co se akce týče něco během třetí řady změní? Protože asi tak po ni jsem to viděl a jako akční seriál bych to teda rozhodně neoznačil.*:D*
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

To mi zase tak akční nepřišlo...
600317
To mi zase tak akční nepřišlo...
xxendxx
0 0
reagovat
nejlepsi akcni serial ever je samozrejme Shield :)
600306
nejlepsi akcni serial ever je samozrejme Shield :)
0 0
reagovat

KarelR

+1
600300
+1
KarelR
0 0
reagovat

Sarger

A tak furt je to nejlepší akční seriál ever, pokud se nepočítaj minisérie, ne? :)
600296
A tak furt je to nejlepší akční seriál ever, pokud se nepočítaj minisérie, ne? :)
Sarger
0 0
reagovat

24 hodin

Nejaké zásadné dôvody prečo sa do toho pustiť? Ten hype pár rokov dozadu ma minul...
600295
Nejaké zásadné dôvody prečo sa do toho pustiť? Ten hype pár rokov dozadu ma minul...
24 hodin
0 0
reagovat

True Blood 6x02

teda ten matros co zacali o prestavce scenaristi hulit chci taky! :D8) To je tak neuveritelne guilty pleasure...
600259
teda ten matros co zacali o prestavce scenaristi hulit chci taky! *:D**8)* To je tak neuveritelne guilty pleasure...
True Blood 6x02
0 0
reagovat

Mad Men

Jsem překvapenej, že mě ten seriál i po šesti sezónách neustále dostává. Finále šestky neskutečný, spolu s Breaking Bad bezpochyby nejlepší US seriál dneška.
600215
Jsem překvapenej, že mě ten seriál i po šesti sezónách neustále dostává. Finále šestky neskutečný, spolu s Breaking Bad bezpochyby nejlepší US seriál dneška.
Mad Men
0 0
reagovat
Hodor?!
600206
Hodor?!
0 0
reagovat
Nebolo to vtipné ani ako video.
600203
Nebolo to vtipné ani ako video.
0 0
reagovat

Game of Thrones

Spoilery na příští sezonu link :D:D:D
600198
Spoilery na příští sezonu http://9gag.com/gag/a1AAW4w?ref=fb.s *:D**:D**:D*
Game of Thrones
0 0
reagovat
Auč...
600193
Auč...
0 0
reagovat

Broen

bylo to zajimave, ale uz to v zivote nechci videt, sveho casu si hodne cenim a deset hodin za to teda nestalo :D
600185
bylo to zajimave, ale uz to v zivote nechci videt, sveho casu si hodne cenim a deset hodin za to teda nestalo *:D*
Broen
0 0
reagovat
Finále som pozeral cez deň na rozdiel od zvyšku seriálu. Pozerať Hannibala v noci a cez deň je nebe a dudy. Kvalita išla dole s druhou polovicou ale finále je super. A tá posledná scéna :) skvelý odkaz
600146
Finále som pozeral cez deň na rozdiel od zvyšku seriálu. Pozerať Hannibala v noci a cez deň je nebe a dudy. Kvalita išla dole s druhou polovicou ale finále je super. A tá posledná scéna *:)* skvelý odkaz
0 0
reagovat

Hannibal

Tak teď, když už to skončilo, co na to říkáte? Já osobně jsem se zasekl u desátýho dílu a nějak se nemůžu prokousat dál... Takovej The Following efekt.
600142
Tak teď, když už to skončilo, co na to říkáte? Já osobně jsem se zasekl u desátýho dílu a nějak se nemůžu prokousat dál... Takovej The Following efekt.
Hannibal
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se