Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37841 - 37860 Napsat příspěvek

The Newsroom

Stará dobrá parta je zpátky. Jen zamrzí ta změna znělky.

Ray Donovan
Tyvole! Jestli se tohle podělá, tak budu vytočenej. Všechno tam tak šlape. Schreiber válí. Voight taky. I ta manželka není tak otravná jak byla v Caprice...
A tady máte vtípek na závěr: Guy comes home from work and finds that his girlfriend is packing to leave. She's upset about something. And he says, uh, "Honey, what's wrong?" And she says, "Today I found out you're a pedophile." He says, "Pedophile? Whoa, that's a big word for an eight-year-old."


Dexter
Když Deb dorazila ožralá na stanici, tak jsem skoro nedejchal. Ale Jennifer už mi trošku v týhle řadě začíná lézt na nervy. Asi jsem rád, že to touhle řadou končí.


Longmire
Líbí se mi, že v týhle řadě jsou takový mini odlehčení, který v první nebyly. Waltovo strefování se do Henryho a vice versa.

Luther
Nestíhám, takže zejtra dva díly. Yay.

JohnyD
Hele, jestli máš rád Puza jako spisovatele, tak si radši přečti Rodinu a podívej se na Řím místo The Borgias. Vzhledem k tomu, že jsem nedokoukal ani tu první řadu, tak ale asi nejsem zrovna dobrej zdroj.
Řím na druhou stranu má všechno. Skvělý herce, který nehrajou jen jednu polohu (Zdravím Ironse), a prostě se neutápí ve svý vlastní ambicióznosti. Bez nadsázky je to televizní masterpiece. Macejko je ktrapet mimo...
601040
Stará dobrá parta je zpátky. Jen zamrzí ta změna znělky. [b]Ray Donovan[/b] Tyvole! Jestli se tohle podělá, tak budu vytočenej. Všechno tam tak šlape. Schreiber válí. Voight taky. I ta manželka není tak otravná jak byla v Caprice... A tady máte vtípek na závěr: Guy comes home from work and finds that his girlfriend is packing to leave. She's upset about something. And he says, uh, "Honey, what's wrong?" And she says, "Today I found out you're a pedophile." He says, "Pedophile? Whoa, that's a big word for an eight-year-old." [b]Dexter[/b] Když Deb dorazila ožralá na stanici, tak jsem skoro nedejchal. Ale Jennifer už mi trošku v týhle řadě začíná lézt na nervy. Asi jsem rád, že to touhle řadou končí. [b]Longmire[/b] Líbí se mi, že v týhle řadě jsou takový mini odlehčení, který v první nebyly. Waltovo strefování se do Henryho a vice versa. [b]Luther[/b] Nestíhám, takže zejtra dva díly. Yay. [b]JohnyD[/b] Hele, jestli máš rád Puza jako spisovatele, tak si radši přečti Rodinu a podívej se na Řím místo The Borgias. Vzhledem k tomu, že jsem nedokoukal ani tu první řadu, tak ale asi nejsem zrovna dobrej zdroj. Řím na druhou stranu má všechno. Skvělý herce, který nehrajou jen jednu polohu (Zdravím Ironse), a prostě se neutápí ve svý vlastní ambicióznosti. Bez nadsázky je to televizní masterpiece. Macejko je ktrapet mimo...
The Newsroom
0 0
reagovat
Zase si si dnes nevzal tabletky?
601037
Zase si si dnes nevzal tabletky?
0 0
reagovat

Ďuro

Áno.
601036
Áno.
Ďuro
0 0
reagovat

True Blood

Vždy ma to bavilo hlavne kvôli tej zámernej stupidite... ale táto séria už sa mi zdá cez hranu. Tie "soap" scény typu "potrebujeme, aby sa tieto postavy porozprávali, tak ich necháme naraziť na seba pri nočnej prechádzke niekde v kríkoch za stodolou" už sú na mňa trochu moc.
601035
Vždy ma to bavilo hlavne kvôli tej zámernej stupidite... ale táto séria už sa mi zdá cez hranu. Tie "soap" scény typu "potrebujeme, aby sa tieto postavy porozprávali, tak ich necháme naraziť na seba pri nočnej prechádzke niekde v kríkoch za stodolou" už sú na mňa trochu moc.
True Blood
0 0
reagovat
Macejko: Naznačuješ, že Rím je slabší ako Piliere Zeme? Resp. ako Borgiovci?
601034
Macejko: Naznačuješ, že Rím je slabší ako Piliere Zeme? Resp. ako Borgiovci?
0 0
reagovat
Pokiaľ viem, tak ten seriál nie je adaptáciou Puzovej knihy.
601033
Pokiaľ viem, tak ten seriál nie je adaptáciou Puzovej knihy.
0 0
reagovat

verbst, Macejko

Rád by som ostal v Taliansku resp. Španielsku alebo Francúzsku. Anglické dejiny ma moc neberú a tak Pillars vynechám.

Na Borgias ma láka hlavne ten Puzzo (ktorého mám načítaného, aj keď práve nie túto knihu) a že sa pri tejto rodinke inšpiroval keď písal Krstného otca, čo je kniha mojho mladí.

Na druhej strane ten Rím vyzerá tiež nádejne a zaujímavo. Keby ste mali napísať jeden hlavný plus a jeden hlavný mínus oboch sérii, aké by to boli. Možno mi tým pomôžete.

Dík.
601032
Rád by som ostal v Taliansku resp. Španielsku alebo Francúzsku. Anglické dejiny ma moc neberú a tak Pillars vynechám. Na Borgias ma láka hlavne ten Puzzo (ktorého mám načítaného, aj keď práve nie túto knihu) a že sa pri tejto rodinke inšpiroval keď písal Krstného otca, čo je kniha mojho mladí. Na druhej strane ten Rím vyzerá tiež nádejne a zaujímavo. Keby ste mali napísať jeden hlavný plus a jeden hlavný mínus oboch sérii, aké by to boli. Možno mi tým pomôžete. Dík.
verbst, Macejko
0 0
reagovat
Rome je určite slabší a Pillars zase lepšie.
601031
Rome je určite slabší a Pillars zase lepšie.
0 0
reagovat

JohnyD

Videl som iba prvú sériu, ale čo si pamätám, tak je to veľmi fajn a renesančná atmoška je super. Irons opakuje asi iba tri herecké pózy, ale jeho postava ani nie je najhlavnejšia. Napriek tomu určite skús, sú tam iní ťahúni.
601030
Videl som iba prvú sériu, ale čo si pamätám, tak je to veľmi fajn a renesančná atmoška je super. Irons opakuje asi iba tri herecké pózy, ale jeho postava ani nie je najhlavnejšia. Napriek tomu určite skús, sú tam iní ťahúni.
JohnyD
0 0
reagovat

JohnyD

Nevím jestli to bylo tím, že jsem četl tu knížku od Puza asi milionkrát, ale tohle mě zoufale nabavilo. Nuda, pomalý jak prase, a že by se něco rozjíždělo, o tom se nedá ani mluvit. To už i ti Tudorovci mě bavili víc (I když, tam jsem skonšil někdy na začátku druhý řady...)


Z historickejch zkus radši rozhodně Rome (pokud jsi ho neviděl), nebo Pillars of the Earth.
601029
Nevím jestli to bylo tím, že jsem četl tu knížku od Puza asi milionkrát, ale tohle mě zoufale nabavilo. Nuda, pomalý jak prase, a že by se něco rozjíždělo, o tom se nedá ani mluvit. To už i ti Tudorovci mě bavili víc (I když, tam jsem skonšil někdy na začátku druhý řady...) Z historickejch zkus radši rozhodně Rome (pokud jsi ho neviděl), nebo Pillars of the Earth.
JohnyD
0 0
reagovat

True Blood

Už sa to opäť stáča do peknej hovadiny.
601028
Už sa to opäť stáča do peknej hovadiny.
True Blood
0 0
reagovat

Borgiové

Je tu niekto, kto to stále sleduje alebo sledoval?

Chystám sa na výlet do histórie plný intríg a zaujímavého príbehu a Borgiové mi vyšli ako to najlepšie z toho čo hľadám.

Chcel by som sa opýtať, čo od toho asi čakať. Čo som čítal, tak že to chvíľu trvá kým sa to rozbehne v prvej sérii ale potom, že je to už paráda.

Nebudem strácať čas? alebo mi odporúčite niečo lepšie s podobnou tematikou.

Dík.
601027
Je tu niekto, kto to stále sleduje alebo sledoval? Chystám sa na výlet do histórie plný intríg a zaujímavého príbehu a Borgiové mi vyšli ako to najlepšie z toho čo hľadám. Chcel by som sa opýtať, čo od toho asi čakať. Čo som čítal, tak že to chvíľu trvá kým sa to rozbehne v prvej sérii ale potom, že je to už paráda. Nebudem strácať čas? alebo mi odporúčite niečo lepšie s podobnou tematikou. Dík.
Borgiové
0 0
reagovat

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.

A hudbu nebude dělat nikdo jinej, než král televizní hudební tvorby Bear McCreary.
Tak. Nemyslel jsem si, že je možný těšit se ještě víc.
:+:+:+:+:+
601017
A hudbu nebude dělat nikdo jinej, než král televizní hudební tvorby [link="http://insidetv.ew.com/2013/07/15/agents-of-shield-bear-mccreary-music/"]Bear McCreary[/link]. Tak. Nemyslel jsem si, že je možný těšit se ještě víc. *:+**:+**:+**:+**:+*
Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.
0 0
reagovat

True Blood

Z toho seiálu se pomalu stává absolutní freakshow, v dobrém slova smyslu ale - celkem se mi zamlouvá ten svinčík jaký tam teď vládne 8)
601011
Z toho seiálu se pomalu stává absolutní freakshow, v dobrém slova smyslu ale - celkem se mi zamlouvá ten svinčík jaký tam teď vládne *8)*
True Blood
0 0
reagovat

TedGeorge

OMG! Pogdesign fail. Mám to zatržený a něukázal mi to! Uáááá! Dík za reminder! ;):+
601002
OMG! Pogdesign fail. Mám to zatržený a něukázal mi to! Uáááá! Dík za reminder! *;)**:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

Newsroom

Bylo to fajn, snaha o zlepšení je vidět a když budou takhle pokračovat, tak nemám nejmenší problém.
600998
Bylo to fajn, snaha o zlepšení je vidět a když budou takhle pokračovat, tak nemám nejmenší problém.
Newsroom
0 0
reagovat
"I'm Ray Donovan. Who the fuck are you?" :+
600996
"I'm Ray Donovan. Who the fuck are you?" *:+*
0 0
reagovat

Newsroom version 2.0

AUMF, GENOA, PERIOD. AUMF, GENOA, PERIOD....

Newsroom je zpět. Klidně čtěte dál, bude to bez spoilerů. Celá banda se vrátila a Sorkin už v úvodním díle rozdává karty. Oproti minulý sérii, kdy se většinou řešila jedna událost na jeden díl, tady se rozhrálo hned několik věcí najednou, a budou se řešit pravděpodobně všech deset dílů. Mám pocit, že Sorkin trochu poznal kde ho tlačí bota. Ty nejotravnější charaktery (Allison Pill, Mackenzie) tu zas tak moc neotravujou. Ne že by byly méně otravné, spíš nemají tolik prostoru. Kupodivu se mi líbila Sloan. Možná kvůli tomu, co se na ní očividně chystá.

Ale zas tak moc se jinak nezměnilo. Kéž by se tenhle seriál mohl zmixovat se Suits. Will McAvoy sice pořád vládne, ale problémem Newsroomu zůstává posranej casting a logicky nefungující osobní rovina a všudypřítomné, skoro až násilné, romance.
To ale nic nemění na tom, že scénář je zase neskutečně nabušenej, zajímavej, podnětnej, skoro až nervydrásající. Kdybych pokročil dál v tom mixážním mutantění se Suits, tak průměrná epizoda Suits by se na Newsroom platformě odvyprávěla za deset minut. Skoro mám z toho až hlavu kolem, kolik se toho za těch 50 minut stihlo otevřít.

Takže koukat. Dal bych tak 8/10. Lidi, co to vzdali už v první sérii, si nemusí trhat vlasy. Nic moc novýho pod sluncem. Pořád stejnej styl, kterej logicky nemusí sednout každýmu. Pořád superrychlý hádky (rozhovory) v kancelářích, zasedačkách a telefonech. Pořád útrpné noční domovně telefoní pokecy, útrpné barově chlastací pokecy, útrpné vyznání lásky-nelásky pokecy.
Pořád neskutečně ambiciózní a povedenej scénář..

Prostě Sorkin je zpět
600995
[b]AUMF, GENOA, PERIOD. AUMF, GENOA, PERIOD....[/b] Newsroom je zpět. Klidně čtěte dál, bude to bez spoilerů. Celá banda se vrátila a Sorkin už v úvodním díle rozdává karty. Oproti minulý sérii, kdy se většinou řešila jedna událost na jeden díl, tady se rozhrálo hned několik věcí najednou, a budou se řešit pravděpodobně všech deset dílů. Mám pocit, že Sorkin trochu poznal kde ho tlačí bota. Ty nejotravnější charaktery (Allison Pill, Mackenzie) tu zas tak moc neotravujou. Ne že by byly méně otravné, spíš nemají tolik prostoru. Kupodivu se mi líbila Sloan. Možná kvůli tomu, co se na ní očividně chystá. Ale zas tak moc se jinak nezměnilo. Kéž by se tenhle seriál mohl zmixovat se Suits. Will McAvoy sice pořád vládne, ale problémem Newsroomu zůstává posranej casting a logicky nefungující osobní rovina a všudypřítomné, skoro až násilné, romance. To ale nic nemění na tom, že scénář je zase neskutečně nabušenej, zajímavej, podnětnej, skoro až nervydrásající. Kdybych pokročil dál v tom mixážním mutantění se Suits, tak průměrná epizoda Suits by se na Newsroom platformě odvyprávěla za deset minut. Skoro mám z toho až hlavu kolem, kolik se toho za těch 50 minut stihlo otevřít. Takže koukat. Dal bych tak [b]8/10[/b]. Lidi, co to vzdali už v první sérii, si nemusí trhat vlasy. Nic moc novýho pod sluncem. Pořád stejnej styl, kterej logicky nemusí sednout každýmu. Pořád superrychlý hádky (rozhovory) v kancelářích, zasedačkách a telefonech. Pořád útrpné noční domovně telefoní pokecy, útrpné barově chlastací pokecy, útrpné vyznání lásky-nelásky pokecy. Pořád neskutečně ambiciózní a povedenej scénář.. Prostě Sorkin je zpět
Newsroom version 2.0
0 0
reagovat

BE 4sezona

tohhle jim žeru !parádní teaser/trailer , už se nemůžu dočkat :-)

sakra přes léto nějak nemůžu natrefit na nějakej dobrej seriál :-) celkem seriálová nuda když skončil GoT
at už je podzim :)
600994
tohhle jim žeru !parádní teaser/trailer , už se nemůžu dočkat :-) sakra přes léto nějak nemůžu natrefit na nějakej dobrej seriál :-) celkem seriálová nuda když skončil GoT at už je podzim :)
BE 4sezona
0 0
reagovat

Boardwalk Empire

600985
[link="http://youtu.be/ge7MGTo6XVE"]link[/link]
Boardwalk Empire
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se