Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37821 - 37840 Napsat příspěvek
601232
Sherlock - [link="http://miissmaatch.tumblr.com/post/55938143825/ivebeensherlokied-source-x-im-so-excited"]informace z Comic Conu[/link]. *:+*
0 0
reagovat

WD 4

říjen je táák moc daleko kurňa :-(
601230
říjen je táák moc daleko kurňa :-(
WD 4
0 0
reagovat

TWD

Ajajaj 8) link
601229
Ajajaj *8)* http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dxg27QsaIEY#at=241
TWD
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

1:16 old dude :-D a Baratheon soldiers jak naskakovalo to numero :-D

mě to spíše pobavilo :+8):D
601222
1:16 old dude :-D a Baratheon soldiers jak naskakovalo to numero :-D mě to spíše pobavilo *:+**8)**:D*
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat

Beware the Batman

Chuťovka... to mi sadlo :+
601221
Chuťovka... to mi sadlo *:+*
Beware the Batman
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

Z té hudby jsem si ublinknul.
601219
Z té hudby jsem si ublinknul.
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat

GoT

601213
[link="http://www.youtube.com/watch?v=9m4ZPULXJKw"]In Memoriam...[/link]
GoT
0 0
reagovat
Čekám na Diska... :D8)
601197
Čekám na Diska... *:D**8)*
0 0
reagovat

Gonzi

:D

Úmysl byl jasný. Napsat "Tento televizní seriál potřebuje víc šukání. Rozumíš? Ještě aby ne (přece, přece) :D

Co se německé gramatiky týče, tak je třeba do prdele víc. Chápeš? :D
601190
*:D* Úmysl byl jasný. Napsat "Tento televizní seriál potřebuje víc [spoiler]šukání[/spoiler]. Rozumíš? Ještě aby ne (přece, přece) :D Co se německé gramatiky týče, tak je třeba do prdele víc. Chápeš? *:D*
Gonzi
0 0
reagovat

TedGeorge

This TV serial needs to fuck more. Do you understand? but yet
Tento televizní seriál je třeba do prdele víc. Chápete? Ale přesto

Který z těchhle překladů je správně? :D:D:D
601189
This TV serial needs to fuck more. Do you understand? but yet Tento televizní seriál je třeba do prdele víc. Chápete? Ale přesto Který z těchhle překladů je správně? *:D**:D**:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Tony

No, první díl velmi dobrej, ale pak to jde dolů. Málo sexu a nahoty, moc Taylor Schilling, a ten styl vězení - flashback se po pár dílech prokouká. Já se sekl u sedmýho dílu a nejsem si jistej, jestli to ještě dokoukám.

Dieses Tv serial braucht mehr ficken. Verstehst du? Doch doch
601163
No, první díl velmi dobrej, ale pak to jde dolů. Málo sexu a nahoty, moc Taylor Schilling, a ten styl vězení - flashback se po pár dílech prokouká. Já se sekl u sedmýho dílu a nejsem si jistej, jestli to ještě dokoukám. Dieses Tv serial braucht mehr ficken. Verstehst du? Doch doch
Tony
0 0
reagovat

Orange is new Black

je něco Přítelkyně z domu smutku, akorát tam Stašovou a Růžičkovou hraje někdo jinej?
601162
je něco Přítelkyně z domu smutku, akorát tam Stašovou a Růžičkovou hraje někdo jinej?
Orange is new Black
0 0
reagovat
Po tolika chválách jsem se pustil do The Fall a skončil v půlce třetího dílu. Hrozně pomalý a ani Gillian to nezachránila.
Orange is the New Black jsem nedokoukal ani pilot. Ani jeden sympatickej herec/herečka. A celý to bylo takový nějaký divný...
601159
Po tolika chválách jsem se pustil do [b]The Fall[/b] a skončil v půlce třetího dílu. Hrozně pomalý a ani Gillian to nezachránila. [b]Orange is the New Black[/b] jsem nedokoukal ani pilot. Ani jeden sympatickej herec/herečka. A celý to bylo takový nějaký divný...
0 0
reagovat

Orange Is the New Black

Tak dokoukáno, je to dobré, ale mám problém s hlavní postavou. Po pár dílech jsem jí přestal fandit a víc si užívám když s ní někdo zamete :))
601134
Tak dokoukáno, je to dobré, ale mám problém s hlavní postavou. Po pár dílech jsem jí přestal fandit a víc si užívám když s ní někdo zamete *:))*
Orange Is the New Black
0 0
reagovat
Používejte prosím ty zasrané spoiler tagy,

Děkuji 8)
601119
Používejte prosím ty [spoiler]zasrané spoiler tagy[/spoiler], Děkuji *8)*
0 0
reagovat

Luther

Why did Alice come back? link
601116
Why did Alice come back? http://www.bbc.co.uk/programmes/p01cxr1j
Luther
0 0
reagovat
Newsroom, Suits, Luther, Ray Donovan, tolik nových dílů po návratu z dovolené a já idiot to zaplácnul 2 díly True Blood. Jsem rád, že jsem měl pravdu s identitou Warlowa. Tvůrci začli hulit trochu méně kvalitnější materiál, ale i tak jsem se bavil. :)
601095
Newsroom, Suits, Luther, Ray Donovan, tolik nových dílů po návratu z dovolené a já idiot to zaplácnul 2 díly True Blood. Jsem rád, že jsem měl pravdu s identitou Warlowa. Tvůrci začli hulit trochu méně kvalitnější materiál, ale i tak jsem se bavil. *:)*
0 0
reagovat

Suits

Tohle by mohl dělat každej seriál, kde maj tak dobře zvládnutou hudbu.
601086
[link="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=499477150131920&set=a.122890727790566.30692.121349517944687&type=1&theater"]Tohle[/link] by mohl dělat každej seriál, kde maj tak dobře zvládnutou hudbu.
Suits
0 0
reagovat

TedGeorge

Člověk, kterej má nakoukáno (ne načteno) tohle musel stopro vědět od momentu, kdy ho Luther pozval dovnitř. A minimálně čekat od momentu, kdy dostal tolik prostoru. Jo, a to co Luther slyšel na tom diktafonu, to už byly pomalu fanfáry, že to do konce řady Ripley nerozdejchá.
601085
Člověk, kterej má nakoukáno (ne načteno) tohle musel stopro vědět od momentu, [spoiler]kdy ho Luther pozval dovnitř. A minimálně čekat od momentu, kdy dostal tolik prostoru. Jo, a to co Luther slyšel na tom diktafonu, to už byly pomalu fanfáry, že to do konce řady Ripley nerozdejchá.[/spoiler]
TedGeorge
0 0
reagovat

duro

Já myslím, že většina lidí to nečekala. Ty máš literární průpravu a jak už si dřív psal, jen tak něčím tě dnešní tvůrci neoblbnou. To neznamená, že většina ostatních neměla čelist dole. Kdyby tu Phil nenapsal "Krvavá svatba", tak nic podobnýho fakt vůbec nečekám.
601084
Já myslím, že většina lidí to nečekala. Ty máš literární průpravu a jak už si dřív psal, jen tak něčím tě dnešní tvůrci neoblbnou. To neznamená, že většina ostatních neměla čelist dole. Kdyby tu Phil nenapsal "Krvavá svatba", tak nic podobnýho fakt vůbec nečekám.
duro
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se