Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37521 - 37540 Napsat příspěvek

Memphis

Ok, budu na to kašlat, ale hoď sem prosím do spoilerů do dvou odstavců, co se v následujících dvou sériích stane... Jenom rámcově, trochu mě to přece zajímá. Taky sem skončil u konce jedničky ?)
602201
Ok, budu na to kašlat, ale hoď sem prosím do spoilerů do dvou odstavců, co se v následujících dvou sériích stane... Jenom rámcově, trochu mě to přece zajímá. Taky sem skončil u konce jedničky *?)*
Memphis
0 0
reagovat
Kašlete na to. ;)
602200
Kašlete na to. *;)*
0 0
reagovat

Homeland

Stejný dotaz jako kubqo.
Viděl jsem první řadu a byla výborná. Popravdě řečeno jsem ale měl spíš racionální pocit kvality, než že bych byl opravdu upřímně nadšený (jestli vám to dává smysl).
Se uzavřením první série můžu žít, takže - má smysl pokračovat?
602199
Stejný dotaz jako kubqo. Viděl jsem první řadu a byla výborná. Popravdě řečeno jsem ale měl spíš racionální pocit kvality, než že bych byl opravdu upřímně nadšený (jestli vám to dává smysl). Se uzavřením první série můžu žít, takže - má smysl pokračovat?
Homeland
0 0
reagovat

Homeland

takže ke´d som sa doteraz nedokopal ku tej druhej sérii, tak sa už na to mám vykašľať?
602198
takže ke´d som sa doteraz nedokopal ku tej druhej sérii, tak sa už na to mám vykašľať?
Homeland
0 0
reagovat
Aha, takže jsem regulérně začal 2. řadou? Ono to na sebe navazuje?

Fakt nechápu, proč česká HBO začala až tím se Stapletonem.
602182
Aha, takže jsem regulérně začal 2. řadou? Ono to na sebe navazuje? Fakt nechápu, proč česká HBO začala až tím se Stapletonem.
0 0
reagovat
stapleton je az ve 2 rade

Chris Ryan's Strike Back (2010) - neni

Project Dawn (2011)

Vengeance (2012)
602181
stapleton je az ve 2 rade Chris Ryan's Strike Back (2010) - neni Project Dawn (2011) Vengeance (2012)
0 0
reagovat

Protiúder aka Strike Back

Nějak mám bordel v těch řadách, ten Protiúder se Stapletonem je v jakém vztahu k tomu s Armitagem?

Já teď dokoukal první řadu se Stapletonem v domění že je uplně první a jsem nějak zmaten.
602177
Nějak mám bordel v těch řadách, ten Protiúder se Stapletonem je v jakém vztahu k tomu s Armitagem? Já teď dokoukal první řadu se Stapletonem v domění že je uplně první a jsem nějak zmaten.
Protiúder aka Strike Back
0 0
reagovat
Mike and Molly jsem zazdil po 5. minutach.... pak jsem se k tomu po roce zas dostal, protoze mi dosly 20minutovky pred spanim a sjel jsem 2 serie za tejden... Ty dva tlustosi v hlavni roli jsou "prezitelny" ale vsechny vedlejsi postavy jsou naprosto bozi... at uz je to jeho cernej kolega, jejich rodice nebo Samuel z jidelny...
602174
Mike and Molly jsem zazdil po 5. minutach.... pak jsem se k tomu po roce zas dostal, protoze mi dosly 20minutovky pred spanim a sjel jsem 2 serie za tejden... Ty dva tlustosi v hlavni roli jsou "prezitelny" ale vsechny vedlejsi postavy jsou naprosto bozi... at uz je to jeho cernej kolega, jejich rodice nebo Samuel z jidelny...
0 0
reagovat
I see fat people
602171
I see fat people
0 0
reagovat
Ach jo, já se tomu smál... Nooooo
602170
Ach jo, já se tomu smál... Nooooo
0 0
reagovat
Melissa McCarthy má konkurenciu. Trailer na nový seriál s Rebel Wilson link Ponechávam bez komentára.
602169
Melissa McCarthy má konkurenciu. Trailer na nový seriál s Rebel Wilson [link="http://www.youtube.com/watch?v=SzgsGSxEBEE"]link[/link] Ponechávam bez komentára.
0 0
reagovat
... a evidentne to je i na YouTube
602162
... a evidentne to je i na YouTube
0 0
reagovat

Joe Rogan Questions Everything

Sleduje nekdo? Venku jsou zatim tri epizody:
1. Big foot Human Hybrid
2. Weaponized Weather
3. Robosapien

Kdo nekdy slysel/videl neco od Rogana, tak vi, ze je docela blazen do ruznych paranormalnich temat, atd., nicmene tohle neni nejaka radoby reality show typu Ghost Hunters a podobnych picovin.

Show se nesnazi dokazovat, ze ruzne kontroverzni teorie jsou pravdive, ale naopak se snazi vice ci mene objektivnim zpusobem zvazovat ruzne (zasadni) pro a proti. Je tam samozrejme videt, ze kdyz nekdo zastava teorii, kterou Joe povazuje za totalne nesmyslnou, tak si z nich zacne delat docela lacinou prdel, ale celkove mi to prislo hodne nestranne a opravdu hodne zajimave.

Pro kazdeho, kdo si cas od casu rad pocte o ruznych konspiracnich teoriich, paranormalnich fenomenech - at uz skeptik nebo zastance - je to imo super porad.
602160
Sleduje nekdo? Venku jsou zatim tri epizody: 1. Big foot Human Hybrid 2. Weaponized Weather 3. Robosapien Kdo nekdy slysel/videl neco od Rogana, tak vi, ze je docela blazen do ruznych paranormalnich temat, atd., nicmene tohle neni nejaka radoby reality show typu Ghost Hunters a podobnych picovin. Show se nesnazi dokazovat, ze ruzne kontroverzni teorie jsou pravdive, ale naopak se snazi vice ci mene objektivnim zpusobem zvazovat ruzne (zasadni) pro a proti. Je tam samozrejme videt, ze kdyz nekdo zastava teorii, kterou Joe povazuje za totalne nesmyslnou, tak si z nich zacne delat docela lacinou prdel, ale celkove mi to prislo hodne nestranne a opravdu hodne zajimave. Pro kazdeho, kdo si cas od casu rad pocte o ruznych konspiracnich teoriich, paranormalnich fenomenech - at uz skeptik nebo zastance - je to imo super porad.
Joe Rogan Questions Everything
0 0
reagovat

xxendxx

Bude aj Santa Claus?
602146
Bude aj Santa Claus?
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

napotreti se nachytat nenecham 8)
602145
napotreti se nachytat nenecham *8)*
xxendxx
0 0
reagovat

American Horror Story: Coven

Teaser 1

Teaser 2

už se to blíží... FX se zas vyznamenali :)
602144
[link="http://www.youtube.com/watch?v=TkPwDPt4JOA"]Teaser 1[/link] [link="http://youtu.be/wq5R7iJQeu4"]Teaser 2[/link] už se to blíží... FX se zas vyznamenali :)
American Horror Story: Coven
0 0
reagovat
Trailer fajny, aj keď po slabšej dvojke neviem či má zmysel pokračovať...

link
602140
Trailer fajny, aj keď po slabšej dvojke neviem či má zmysel pokračovať... http://www.youtube.com/watch?v=iXOUIsu-E0Q
0 0
reagovat

speta

Mike je nejhorší postava celýho seriálu a celá ta jeho zápletka byla "vtipná" asi tak 2 epizody.
602132
Mike je nejhorší postava celýho seriálu a celá ta jeho zápletka byla "vtipná" asi tak 2 epizody.
speta
0 0
reagovat

TonyCIifton

jsem rad, ze jsem skoncil po prvni rade, ta sice byla super, ale Mike je idiot a kreten a kvuli nemu a jeho trampotam jsem to vzdal.
602130
jsem rad, ze jsem skoncil po prvni rade, ta sice byla super, ale Mike je idiot a kreten a kvuli nemu a jeho trampotam jsem to vzdal.
TonyCIifton
0 0
reagovat

Suits s03e04

Dělá mi čímdáltím větší problémy to dokoukávat, ach jo... A vrcholem celýho dílu bylo Jak MIke řekl, že ji miluje. To bylo moc i na mě.
602125
Dělá mi čímdáltím větší problémy to dokoukávat, ach jo... A vrcholem celýho dílu bylo [spoiler]Jak MIke řekl, že ji miluje.[/spoiler] To bylo moc i na mě.
Suits s03e04
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se