Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37221 - 37240 Napsat příspěvek

Breaking Bad posledna epizoda

Na imdb som 10/10 pri takmer 12 000 hodnoteniach este nevidel. :o:+
604171
Na [link="http://www.imdb.com/title/tt2301451/"]imdb[/link] som 10/10 pri takmer 12 000 hodnoteniach este nevidel. *:o**:+*
Breaking Bad posledna epizoda
0 0
reagovat
Na proplesknutí byla od začátku, poslední 2-3 sezóny na zabití a teď už fakt netuším, co horšího jí udělat.
604166
Na proplesknutí byla od začátku, poslední 2-3 sezóny na zabití a teď už fakt netuším, co horšího jí udělat.
0 0
reagovat

zahron

Tak na túto vetu sa extrémne teším. Kým v prvých štyroch sezónach som Skyler takmer fandil, pretože som celkom chápal ten ženský pohľad na vec a nutnosť konať tak, ako konala, tak v tejto sezóne uffffff, už by som ju dávno preplieskal.
604164
Tak na túto vetu sa extrémne teším. Kým v prvých štyroch sezónach som Skyler takmer fandil, pretože som celkom chápal ten ženský pohľad na vec a nutnosť konať tak, ako konala, tak v tejto sezóne uffffff, už by som ju dávno preplieskal.
zahron
0 0
reagovat

Newsroom

Naprostá špička :o

TedGeorge, KarelR a ostatní - díky že jste mě do Newsroomu "donutili", sypu si popel na hlavu že to vůbec bylo potřeba.
604163
Naprostá špička *:o* TedGeorge, KarelR a ostatní - díky že jste mě do Newsroomu "donutili", sypu si popel na hlavu že to vůbec bylo potřeba.
Newsroom
0 0
reagovat

duro

"You stupid bitch" - Walter White


Poslední epizoda uplně největší mazec, nejlepší telefonní rozhovor snad ever 8)8)
604162
"You stupid bitch" - Walter White Poslední epizoda uplně největší mazec, nejlepší telefonní rozhovor snad ever *8)**8)*
duro
0 0
reagovat

Breaking Bad

Ja teda patrím k tým, ktorí piatu sériu dlho odkladali, lebo sa mi zdalo, že to už bude navyše, ale po tých vašich výkrikoch som konečne začal a po štyroch epizódach na jeden dúšok si zase rochním v pocite, že je to najlepšie napísaný seriál súčasnosti a myslím, že vás veľmi rýchlo dobehnem...

:+
604161
Ja teda patrím k tým, ktorí piatu sériu dlho odkladali, lebo sa mi zdalo, že to už bude navyše, ale po tých vašich výkrikoch som konečne začal a po štyroch epizódach na jeden dúšok si zase rochním v pocite, že je to najlepšie napísaný seriál súčasnosti a myslím, že vás veľmi rýchlo dobehnem... *:+*
Breaking Bad
0 0
reagovat

Vardant

Ja nemám silu tú osmičku Dextera ani začať, nieto ešte dopozerať.
604153
Ja nemám silu tú osmičku Dextera ani začať, nieto ešte dopozerať.
Vardant
0 0
reagovat
Takže má cenu dokoukávat BB, já dal 2 díly nový sérky a pak jsem to zabalil...
604134
Takže má cenu dokoukávat BB, já dal 2 díly nový sérky a pak jsem to zabalil...
0 0
reagovat
Vardant
nediva, ja skoncil u sedme epizody a nemam duvod to dodivat :-D

killerzeli
Tak Munn hraje asocialku, takze to mi to sedi.
604133
[b]Vardant[/b] nediva, ja skoncil u sedme epizody a nemam duvod to dodivat :-D [b]killerzeli[/b] Tak Munn hraje asocialku, takze to mi to sedi.
0 0
reagovat

Vardant

Tak, jednu epizodu ještě nějak dáš, ne?
Já jsem se teď čerstvě dostal s Breaking Bad na aktuální dění (a že se tam dějou neuvěřitelný věci :o) a až mě mrzí, jak moc to Dexter v přímým srovnání schytává.
604131
Tak, jednu epizodu ještě nějak dáš, ne? Já jsem se teď čerstvě dostal s Breaking Bad na aktuální dění (a že se tam dějou neuvěřitelný věci *:o*) a až mě mrzí, jak moc to Dexter v přímým srovnání schytává.
Vardant
0 0
reagovat

Vincent

Doufal jsem, že se ještě někdo ozve. Škoda :)

BranoZ
Ano, myslel.

kubqo
Však jsem říkal, že nová sezona je lepší a dokoukal jsem 8 sezon Dextera, kde to šlo s kvalitou z kopce rychleji než kariéra Seana Patricka Flaneryho...
604130
Doufal jsem, že se ještě někdo ozve. Škoda *:)* [b]BranoZ[/b] Ano, myslel. [b]kubqo[/b] Však jsem říkal, že nová sezona je lepší a dokoukal jsem 8 sezon Dextera, kde to šlo s kvalitou z kopce rychleji než kariéra Seana Patricka Flaneryho...
Vincent
0 0
reagovat
Dexter končí, ale už se radši nikdo nedívá nebo to nestojí ani za to komentovat? Já už ani nevím, jestli budu dávat tu poslední epizodu.

Naštěstí se nám začíná rozjíždět sezóna nových seriálů, Sleepy Hollow už zítra :+
604126
Dexter končí, ale už se radši nikdo nedívá nebo to nestojí ani za to komentovat? Já už ani nevím, jestli budu dávat tu poslední epizodu. Naštěstí se nám začíná rozjíždět sezóna nových seriálů, Sleepy Hollow už zítra *:+*
0 0
reagovat

BB

A jsem rád, že na naprosto klíčovou epizodu sehnali Riana Johnsona... ať už se vám Looper líbil nebo ne, ten chlap je absolutní režijní mág.
604125
A jsem rád, že na naprosto klíčovou epizodu sehnali Riana Johnsona... ať už se vám Looper líbil nebo ne, ten chlap je absolutní režijní mág.
BB
0 0
reagovat
killerzeli: Ses v tom jenom ty.. mozna lost in translation? :)
604124
killerzeli: Ses v tom jenom ty.. mozna lost in translation? :)
0 0
reagovat

Breaking Bad 5x14

:o x50. Absolutní špička televizní tvorby, Newsroom to se mnou teď bude mít těžký.
604123
*:o* x50. Absolutní špička televizní tvorby, Newsroom to se mnou teď bude mít těžký.
Breaking Bad 5x14
0 0
reagovat
Gorecki: Absolutny suhlas s Breaking Bad :+
604122
Gorecki: Absolutny suhlas s Breaking Bad *:+*
0 0
reagovat

killerzeli

To si myslel celé vážne?
604120
To si myslel celé vážne?
killerzeli
0 0
reagovat

killerzeli

tak nakukal si dve série seriálu, ktorý je podla teba hodný 40%? hmm
604119
tak nakukal si dve série seriálu, ktorý je podla teba hodný 40%? hmm
killerzeli
0 0
reagovat

Newsroom

V rámci dohánění restů před začátkem školního roku jsem kromě překvapení (Orange is the new black, Banshee, Legend of Korra) dal i druhou sezonu Newsroom a pořád vůbec nechápu to všeobecné nadšení, které tu vládne. Přestože je to lepší než první sezóna, pořád jde jen o lehce nadprůměrný seriál, který mezi nynější konkurencí zapadá (Breaking Bad jsem v jednu chvíli začal skoro nenávidět, ale nyní je opět na vrcholu). Nechci vyvolávat flame, už kvůli tomu, že bych tu byl napospas přesile, ale já to kouzlo prostě nevidím. (Shrnutí: Ze 40% se to vyhrabalo na 60%, ale nadšení pořád nerozumím)

PS: Jsem v tom jenom já nebo Olivia Munn a Sam Waterston jsou naprosto hrozní a do svých rolí nedávají vůbec nic a jen odříkávají, co mají odříkat, bez náznaku jakékoliv snahy o hraní? (Téměř vymizelo narážení do dveří, tak to je nyní má největší výtka)
604118
V rámci dohánění restů před začátkem školního roku jsem kromě překvapení (Orange is the new black, Banshee, Legend of Korra) dal i druhou sezonu Newsroom a pořád vůbec nechápu to všeobecné nadšení, které tu vládne. Přestože je to lepší než první sezóna, pořád jde jen o lehce nadprůměrný seriál, který mezi nynější konkurencí zapadá (Breaking Bad jsem v jednu chvíli začal skoro nenávidět, ale nyní je opět na vrcholu). Nechci vyvolávat flame, už kvůli tomu, že bych tu byl napospas přesile, ale já to kouzlo prostě nevidím. (Shrnutí: Ze 40% se to vyhrabalo na 60%, ale nadšení pořád nerozumím) PS: Jsem v tom jenom já nebo Olivia Munn a Sam Waterston jsou naprosto hrozní a do svých rolí nedávají vůbec nic a jen odříkávají, co mají odříkat, bez náznaku jakékoliv snahy o hraní? (Téměř vymizelo narážení do dveří, tak to je nyní má největší výtka)
Newsroom
0 0
reagovat

Newsroom

To, že Obama vyhraje, jsem tak trochu tušil.
Ale doufal jsem, že vyřeší nějak i všechny ty žaloby.
604116
To, že Obama vyhraje, jsem tak trochu tušil. [spoiler]Ale doufal jsem, že vyřeší nějak i všechny ty žaloby.[/spoiler]
Newsroom
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se