Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36841 - 36860 Napsat příspěvek

xxendxx

No kéž by to mělo aspoň jeden díl tak boží jako ten postapo z Dollhosue. Ale na to nemají koule.
605030
No kéž by to mělo aspoň jeden díl tak boží jako ten postapo z Dollhosue. Ale na to nemají koule.
xxendxx
0 0
reagovat
SHIELD mi prijde jako preskinovanej DollHouse, jen je to jeste vic tragicky, coz je celkem kumst..
605029
SHIELD mi prijde jako preskinovanej DollHouse, jen je to jeste vic tragicky, coz je celkem kumst..
0 0
reagovat

Whoviani

(Doctor Who fandové) dělaj petici k 50ti letýmu výročí. Light Up the Empire State building T.A.R.D.I.S. blue on November 23rd. Docela milý... ?):):+
605027
([b]Doctor Who[/b] fandové) dělaj petici k 50ti letýmu výročí. [link="http://www.change.org/petitions/petition-to-light-up-the-empire-state-building-tardis-blue-on-november-23rd-to-celebrate-the-50th-anniversary-of-doctor-who"]Light Up the Empire State building T.A.R.D.I.S. blue on November 23rd[/link]. Docela milý... *?)**:)**:+*
Whoviani
0 0
reagovat

Sleepy Hollow 1x03

Asi končím. Spočiatku to bolo aj trochu zábavné, teraz už nadobro prevládla stupidita.

A koncept "demon of the week" ma prudko nebaví.
605026
Asi končím. Spočiatku to bolo aj trochu zábavné, teraz už nadobro prevládla stupidita. A koncept "demon of the week" ma prudko nebaví.
Sleepy Hollow 1x03
0 0
reagovat

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Je to hrozný. Ten druhej díl jsem prokládal BSG, Brooklyn Nine-Nine a Modern Family(!!).

Achjo.
605024
Je to hrozný. Ten druhej díl jsem prokládal BSG, Brooklyn Nine-Nine a Modern Family(!!). Achjo.
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
0 0
reagovat

Agents of S.H.I.E.L.D.

Po jedničce jsem to vzdal, ale teď KarelR úplně probudil mou zvědavost, nedovedu si představit jak se z nemastně solidního průměru mohl vyloupnout nejdivnější seriálovej fail...asi to budu muset skouknout :D
605023
Po jedničce jsem to vzdal, ale teď KarelR úplně probudil mou zvědavost, nedovedu si představit jak se z nemastně solidního průměru mohl vyloupnout nejdivnější seriálovej fail...asi to budu muset skouknout *:D*
Agents of S.H.I.E.L.D.
0 0
reagovat

Breaking Bad

Práve som dopozeral na jeden záťah prvú sériu a usmievam sa ako slniečko :)
Pokiaľ to takto pôjde až do konca nie je o čom.. (ako to finále má na imdb hodnotenie 9,9? sick..)
605018
Práve som dopozeral na jeden záťah prvú sériu a usmievam sa ako slniečko *:)* Pokiaľ to takto pôjde až do konca nie je o čom.. (ako to finále má na imdb hodnotenie 9,9? sick..)
Breaking Bad
0 0
reagovat
Tak první tři epizody Brooklyn 99 mě docela baví. Má to potenciál.
605017
Tak první tři epizody Brooklyn 99 mě docela baví. Má to potenciál.
0 0
reagovat

Agents of S.H.I.E.L.D. 1x02

Já začínám mít pocit, že Joss teď sedí někde na pláži, děvky mu nosej koktejly a on se směje tomu, že od něj Marvel v roce 2013 koupil totálně idiotskou 80's volovinu, kterou jim pitchnul jako kanadskej žertík. :D

Jako je fascinující, že z toho místo moderní hi-tech show udělali takovouhle zhůvěřilost. Podivnější seriálovej fail snad nepamatuju a je to o to horší, že si tam Whedon očividně mohl obsadit libovolný no-name herce. Uf... ještě že Coulson jede, ale teda věděcký duo a ta hackerska jsou tááák tragický. ?)
605016
Já začínám mít pocit, že Joss teď sedí někde na pláži, děvky mu nosej koktejly a on se směje tomu, že od něj Marvel v roce 2013 koupil totálně idiotskou 80's volovinu, kterou jim pitchnul jako kanadskej žertík. *:D* Jako je fascinující, že z toho místo moderní hi-tech show udělali takovouhle zhůvěřilost. Podivnější seriálovej fail snad nepamatuju a je to o to horší, že si tam Whedon očividně mohl obsadit libovolný no-name herce. Uf... ještě že Coulson jede, ale teda věděcký duo a ta hackerska jsou tááák tragický. *?)*
Agents of S.H.I.E.L.D. 1x02
0 0
reagovat

HAL

neříkám, že to nemůže vydělat, spíš jsem narážel na to, že budují vesmír, který vydělává dlouhodobě... když začnou dělat "ždímající sequely", tak to sice vydělá lokálně, ale globálně jim to ublíží (pokud zarýžujou na Thor 2, tak prodělají na Avengers 2). Nějak jsem žil v tom, že lidi v Marvelu to tak berou. Ale bohužel máš pravdu spíš ty, protože ten seriál je fakt "kvalitka" :D:-
605003
neříkám, že to nemůže vydělat, spíš jsem narážel na to, že budují vesmír, který vydělává dlouhodobě... když začnou dělat "ždímající sequely", tak to sice vydělá lokálně, ale globálně jim to ublíží (pokud zarýžujou na Thor 2, tak prodělají na Avengers 2). Nějak jsem žil v tom, že lidi v Marvelu to tak berou. Ale bohužel máš pravdu spíš ty, protože ten seriál je fakt "kvalitka" *:D**:-*
HAL
0 0
reagovat

Gonzi

"aby se třeba sotva uživil, ale hlavně zvýšil kontiuitu a atraktivnost jejich univerza"

To je hodně naivní představa :D
Ten seriál je podřadná dojná kráva která se na popularitě "značky" jen veze, bylo to jasné od jeho oznámení, a ještě víc od prvních ukázek a zjištění že Coulson v něm žije.


duro
Pusť si k tomu Transformers 3 a bít do očí to bude. A to jsou TF3 dokonce levnější.
Můžu se smát předraženém Green Lantern do aleluja, ale faktem je že v něm aspoň ty kostýmy a celkově vizuál nebyly tak zoufale cheesy jako v Marvelovkách. Že ho psali neschopní retardi je už holt věc jiná.
605002
"aby se třeba sotva uživil, ale hlavně zvýšil kontiuitu a atraktivnost jejich univerza" To je hodně naivní představa *:D* Ten seriál je podřadná dojná kráva která se na popularitě "značky" jen veze, bylo to jasné od jeho oznámení, a ještě víc od prvních ukázek a zjištění že Coulson v něm žije. [b]duro[/b] Pusť si k tomu Transformers 3 a bít do očí to bude. A to jsou TF3 dokonce levnější. Můžu se smát předraženém Green Lantern do aleluja, ale faktem je že v něm aspoň ty kostýmy a celkově vizuál nebyly tak zoufale cheesy jako v Marvelovkách. Že ho psali neschopní retardi je už holt věc jiná.
Gonzi
0 0
reagovat

kyller

Púšťam si finále Avengers... fakt, ten lacný look bije do očí!!! :D

Ale je pravda, že v Thorovi ma ten polystyrénový ľad ukrutne sral...
605001
Púšťam si finále Avengers... fakt, ten lacný look bije do očí!!! *:D* Ale je pravda, že v Thorovi ma ten polystyrénový ľad ukrutne sral...
kyller
0 0
reagovat

kyller

tak zrovna Marvel "myslí do budoucna", takže chrlil x filmů jednoho univerza, aby pak mohl sklidit zisky z Avengers, aby se na nich mohl svést ještě Iron Man 3 a Thor... Obecně staví na svém filmovém vesmíru a jeho provázanosti, proto jsem čekal, že do toho seriálu budou pumpovat peníze tak, aby se třeba sotva uživil, ale hlavně zvýšil kontiuitu a atraktivnost jejich univerza. Což se zatím neděje :D:-

btw vizuál byl asi nejmenším problémem toho 2. dílu.
605000
tak zrovna Marvel "myslí do budoucna", takže chrlil x filmů jednoho univerza, aby pak mohl sklidit zisky z Avengers, aby se na nich mohl svést ještě Iron Man 3 a Thor... Obecně staví na svém filmovém vesmíru a jeho provázanosti, proto jsem čekal, že do toho seriálu budou pumpovat peníze tak, aby se třeba sotva uživil, ale hlavně zvýšil kontiuitu a atraktivnost jejich univerza. Což se zatím neděje *:D**:-* btw vizuál byl asi nejmenším problémem toho 2. dílu.
kyller
0 0
reagovat
Ich filmy majú lacný look a vy si myslíte, že budú vrážať ťažké prachy do seriálu? :D
604999
Ich filmy majú lacný look a vy si myslíte, že budú vrážať ťažké prachy do seriálu? *:D*
0 0
reagovat
Prave, ten levny look mne dost prekvapuje. Marvel vydelava filmy stamiliony dolaru, ale aby trochu vice prisypal do rozpoctu serialu se mu nechce. Taky jeste dam 2-3 dily jestli se to nezlepsi.
604998
Prave, ten levny look mne dost prekvapuje. Marvel vydelava filmy stamiliony dolaru, ale aby trochu vice prisypal do rozpoctu serialu se mu nechce. Taky jeste dam 2-3 dily jestli se to nezlepsi.
0 0
reagovat

Agents of S.H.I.T.

Táto epizóda v juhoamerickej džungli mi evokovala osemdesiatkové seriály typu MacGyver alebo A-Team. Vrátane toho lacného televízneho looku.

Ešte skúsim tak dve tri časti a ak to neprevezmú nejakí geniálni tvorcovia, tak na to prdím.
604997
Táto epizóda v juhoamerickej džungli mi evokovala osemdesiatkové seriály typu MacGyver alebo A-Team. Vrátane toho lacného televízneho looku. Ešte skúsim tak dve tri časti a ak to neprevezmú nejakí geniálni tvorcovia, tak na to prdím.
Agents of S.H.I.T.
0 0
reagovat
duro - díky za Last Byte tip - umíral jsem smíchy.
TedGeorge - první jednoznačně vládne, ale osobně mě bavila třetí víc než druhá. Každopádně na čtvrté se bohužel shodneme... zatím jsem v pátém díle a to tu řadu nakoukávám už dva týdny :D
604996
[b]duro[/b] - díky za Last Byte tip - umíral jsem smíchy. [b]TedGeorge[/b] - první jednoznačně vládne, ale osobně mě bavila třetí víc než druhá. Každopádně na čtvrté se bohužel shodneme... zatím jsem v pátém díle a to tu řadu nakoukávám už dva týdny *:D*
0 0
reagovat

kubqo

Bez obav. ;) Pokud tě to nasměruje i k předešlým řadám, tím líp. :)
604988
Bez obav. *;)* Pokud tě to nasměruje i k předešlým řadám, tím líp. *:)*
kubqo
0 0
reagovat
kubqo: Ano.
604987
kubqo: Ano.
0 0
reagovat

kubqo

Supernatural sa "horrorového" žánru drží max do druhej série. Počas totho to naberie správny príbehový spád a už sa vezieš.
604986
Supernatural sa "horrorového" žánru drží max do druhej série. Počas totho to naberie správny príbehový spád a už sa vezieš.
kubqo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se