Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36821 - 36840 Napsat příspěvek

TonyClifton

Po dvojce jsem se rozhodl s tím přestat. Je to... No, asi mi to prostě nesedlo...
605088
Po dvojce jsem se rozhodl s tím přestat. Je to... No, asi mi to prostě nesedlo...
TonyClifton
0 0
reagovat

xxendxx

Dej si dvojku.
605085
Dej si dvojku.
xxendxx
0 0
reagovat

Crazy Ones 1x01

Zíííííív!
605083
Zíííííív!
Crazy Ones 1x01
0 0
reagovat

Trophy Wife e01+02

Hrozná pecka, fakt jsem se nasmál. :+
605082
Hrozná pecka, fakt jsem se nasmál. *:+*
Trophy Wife e01+02
0 0
reagovat

TBBT

You suck hard ! :D
605072
You suck hard ! *:D*
TBBT
0 0
reagovat

Sanitka

díl od dílu lepší a lepší !! naprostá paráda, ted nebylo tolik akce , ale skvělý vtipný dialogy(helikoptéra vládla). Renč je fakt borec !!!:+
605077
díl od dílu lepší a lepší !! naprostá paráda, ted nebylo tolik akce , ale skvělý vtipný dialogy(helikoptéra vládla). Renč je fakt borec !!!*:+*
Sanitka
0 0
reagovat

Twin Peaks

Wooooow!
Tak jsem poprvé dokoukal Twin Peaks až do konce.
Skvělou první sezónu jsem viděl už dříve, druhá byla slabší, místy dost nudná, ale v rámci maratonového režimu to nebyl problém.
Myslel jsem, že nej momentem 2. série bude odhalení vraha a uzavření případu Laury (a bylo to emotivní) a nebyl jsem vůbec připraven na POSLEDNÍ DÍL seriálu - návrat do červeného pokoje byl totální MIND-FUCK!

Asi nic na filmovém plátně či televizní obrazovce mi tak silně nenavodilo pocit skutečného snu (noční můry).
605076
Wooooow! Tak jsem poprvé dokoukal Twin Peaks až do konce. Skvělou první sezónu jsem viděl už dříve, druhá byla slabší, místy dost nudná, ale v rámci maratonového režimu to nebyl problém. Myslel jsem, že nej momentem 2. série bude odhalení vraha a uzavření případu Laury (a bylo to emotivní) a nebyl jsem vůbec připraven na POSLEDNÍ DÍL seriálu - návrat do červeného pokoje byl totální MIND-FUCK! Asi nic na filmovém plátně či televizní obrazovce mi tak silně nenavodilo pocit skutečného snu (noční můry).
Twin Peaks
0 0
reagovat
SGU je ještě velice velice přeceněný.
605075
SGU je ještě velice velice přeceněný.
0 0
reagovat

verbst

:+
SGU je podceněný.
605074
*:+* SGU je podceněný.
verbst
0 0
reagovat

The Crazy Ones

Za mě napodruhý stejná paráda jako první díl :+
605068
Za mě napodruhý stejná paráda jako první díl *:+*
The Crazy Ones
0 0
reagovat

The Crazy Ones

Tak druhý díl vážně povedený, první mě nechytil, ale tohle bylo úplně něco jiného.
605065
Tak druhý díl vážně povedený, první mě nechytil, ale tohle bylo úplně něco jiného.
The Crazy Ones
0 0
reagovat

Agents of SHIELD

No nevravel som to už od samotného začiatku?
605063
No nevravel som to už od samotného začiatku?
Agents of SHIELD
0 0
reagovat

TBBT S07E03

Bavil som sa od začiatku až dokonca, konečne epický diel :+

Willow! :D a Neill Diamond mi ešte hrá v reprákoch 8)
605061
Bavil som sa od začiatku až dokonca, konečne epický diel *:+* Willow! *:D* a Neill Diamond mi ešte hrá v reprákoch *8)*
TBBT S07E03
0 0
reagovat

TonyClifton

Něco proti SGU?! 8):D
605052
Něco proti SGU?! *8)**:D*
TonyClifton
0 0
reagovat

Pekne zostrihany Breaking Bad Tribute

605034
[link="http://youtu.be/KyQz9sroYBI"]Len pre tych, co videli vsetky diely![/link]
Pekne zostrihany Breaking Bad Tribute
0 0
reagovat

TBBT 7x3

Run to India :D :D
Táto časť im vyšla :+
605033
Run to India *:D* *:D* Táto časť im vyšla *:+*
TBBT 7x3
0 0
reagovat
Já mám ze Shitieldu podobný pocit jako tenkrát ze Star Gate Universe, akorát je to ještě 100x horší.
605031
Já mám ze Shitieldu podobný pocit jako tenkrát ze Star Gate Universe, akorát je to ještě 100x horší.
0 0
reagovat

xxendxx

No kéž by to mělo aspoň jeden díl tak boží jako ten postapo z Dollhosue. Ale na to nemají koule.
605030
No kéž by to mělo aspoň jeden díl tak boží jako ten postapo z Dollhosue. Ale na to nemají koule.
xxendxx
0 0
reagovat
SHIELD mi prijde jako preskinovanej DollHouse, jen je to jeste vic tragicky, coz je celkem kumst..
605029
SHIELD mi prijde jako preskinovanej DollHouse, jen je to jeste vic tragicky, coz je celkem kumst..
0 0
reagovat

Whoviani

(Doctor Who fandové) dělaj petici k 50ti letýmu výročí. Light Up the Empire State building T.A.R.D.I.S. blue on November 23rd. Docela milý... ?):):+
605027
([b]Doctor Who[/b] fandové) dělaj petici k 50ti letýmu výročí. [link="http://www.change.org/petitions/petition-to-light-up-the-empire-state-building-tardis-blue-on-november-23rd-to-celebrate-the-50th-anniversary-of-doctor-who"]Light Up the Empire State building T.A.R.D.I.S. blue on November 23rd[/link]. Docela milý... *?)**:)**:+*
Whoviani
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se