Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36801 - 36820 Napsat příspěvek
Přidávám se do Crazy ones clubu. Druhej díl byl neskutečná pecka se Sorkinovskou kadencí dialogů. Akorát to bylo vtipnější jak libovolnej Newsroom...
605121
Přidávám se do Crazy ones clubu. Druhej díl byl neskutečná pecka se Sorkinovskou kadencí dialogů. Akorát to bylo vtipnější jak libovolnej Newsroom...
0 0
reagovat

Sigi

:+
605115
*:+*
Sigi
0 0
reagovat

The good wife

Je potřeba zase udělat trochu reklamu neprávem opomíjenému pokladu:) Ten seriál je prostě boží, a díly s Colinem Sweenym v podání luxusně úchylného Dylana Bakera, jsou highlight každé sezóny 8)
605114
Je potřeba zase udělat trochu reklamu neprávem opomíjenému pokladu*:)* Ten seriál je prostě boží, a díly s Colinem Sweenym v podání luxusně úchylného Dylana Bakera, jsou highlight každé sezóny *8)*
The good wife
0 0
reagovat
Stephen Colbert The 2013 Government Shutdown Wedding of the Century Pt 1 a Stephen Colbert The 2013 Government Shutdown Wedding of the Century Pt 2 :+
605111
Stephen Colbert The 2013 Government Shutdown Wedding of the Century Pt 1 a Stephen Colbert The 2013 Government Shutdown Wedding of the Century Pt 2 *:+*
0 0
reagovat

verbst

to je nejaký running-joke čo mi uniká?
605104
to je nejaký running-joke čo mi uniká?
verbst
0 0
reagovat
Dantanu vyhodili z Newsroomu tak straší v Crazy ones...
605103
Dantanu vyhodili z Newsroomu tak straší v Crazy ones...
0 0
reagovat
Mne se hlavně líbí ta poloha Crazy Ones, něco mezi dramedy a sitcomem a Williams je boží. :+
605102
Mne se hlavně líbí ta poloha Crazy Ones, něco mezi dramedy a sitcomem a Williams je boží. *:+*
0 0
reagovat

Twin Peaks

Já jsem jeden z mála, kteří raději druhou řadu. Přijde mi o dost vyváženější a ucelenější + má ty dva obří vrcholy, které Merlin zmiňuje. Ale je to jedno, tak jako tak je to veledílo, kde chvilinku trvá se do seriálu ponořit, ale pak z něj nejde ani po dokoukání vylézt. Hlavně si nikdy nepouštět ten film první. To by asi bolelo.
605098
Já jsem jeden z mála, kteří raději druhou řadu. Přijde mi o dost vyváženější a ucelenější + má ty dva obří vrcholy, které Merlin zmiňuje. Ale je to jedno, tak jako tak je to veledílo, kde chvilinku trvá se do seriálu ponořit, ale pak z něj nejde ani po dokoukání vylézt. Hlavně si nikdy nepouštět ten film první. To by asi bolelo.
Twin Peaks
0 0
reagovat
605097
[link="http://memecrunch.com/meme/7SRG/oh-snap/image.png"]kubqo[/link]
0 0
reagovat

Mildík

tak ono je na tom super, že tú kvalitatívnu propast môžeš úplne preskočiť lebo stejnak sa tam dialo to isté čo predtým :D
605094
tak ono je na tom super, že tú kvalitatívnu propast môžeš úplne preskočiť lebo stejnak sa tam dialo to isté čo predtým *:D*
Mildík
0 0
reagovat
Tak já jsem taky podlehl, a Breaking Bad už "je na cestě"... :D


Mimochodem druhej díl The Crazy Ones je taková šílená pecka, že jsem to musel pustit kámošovi a napodruhý jsem se řezal stejně jak předtím...
605093
Tak já jsem taky podlehl, a Breaking Bad už "je na cestě"... *:D* Mimochodem druhej díl [b]The Crazy Ones[/b] je taková šílená pecka, že jsem to musel pustit kámošovi a napodruhý jsem se řezal stejně jak předtím...
0 0
reagovat

verbst

To jde naštěstí mimo mě... Přítelkyně na to kouká teda, tak občas něco postřehnu, ale nějako mě neláká sjíždět předchozí díly, když vím, že tam byla véééééélká kvalitativní propast...

Jinak jsem včera najel na Breaking Bad a docela dobré, první díl takový slušný rozjezd, jen to občas vypadalo trochu "levně", ale věřím, že se to rozjede 8)
605092
To jde naštěstí mimo mě... Přítelkyně na to kouká teda, tak občas něco postřehnu, ale nějako mě neláká sjíždět předchozí díly, když vím, že tam byla véééééélká kvalitativní propast... Jinak jsem včera najel na Breaking Bad a docela dobré, první díl takový slušný rozjezd, jen to občas vypadalo trochu "levně", ale věřím, že se to rozjede *8)*
verbst
0 0
reagovat

Mildík

Yop, a stejně tak překvapuje zatím i HIMYM...
605091
Yop, a stejně tak překvapuje zatím i [b]HIMYM[/b]...
Mildík
0 0
reagovat

TBBT

Nová série totální pecka, všechny 3 díly nářez... :D
605090
Nová série totální pecka, všechny 3 díly nářez... *:D*
TBBT
0 0
reagovat

TonyClifton

Po dvojce jsem se rozhodl s tím přestat. Je to... No, asi mi to prostě nesedlo...
605088
Po dvojce jsem se rozhodl s tím přestat. Je to... No, asi mi to prostě nesedlo...
TonyClifton
0 0
reagovat

xxendxx

Dej si dvojku.
605085
Dej si dvojku.
xxendxx
0 0
reagovat

Crazy Ones 1x01

Zíííííív!
605083
Zíííííív!
Crazy Ones 1x01
0 0
reagovat

Trophy Wife e01+02

Hrozná pecka, fakt jsem se nasmál. :+
605082
Hrozná pecka, fakt jsem se nasmál. *:+*
Trophy Wife e01+02
0 0
reagovat

TBBT

You suck hard ! :D
605072
You suck hard ! *:D*
TBBT
0 0
reagovat

Sanitka

díl od dílu lepší a lepší !! naprostá paráda, ted nebylo tolik akce , ale skvělý vtipný dialogy(helikoptéra vládla). Renč je fakt borec !!!:+
605077
díl od dílu lepší a lepší !! naprostá paráda, ted nebylo tolik akce , ale skvělý vtipný dialogy(helikoptéra vládla). Renč je fakt borec !!!*:+*
Sanitka
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se