Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36781 - 36800 Napsat příspěvek

TedGeorge

Not your grandma's show anymore? :D


(Nikdy jsem to neviděl, ale měl jsem z toho ten dojem, protože na to spokojeně koukaly babička s mámou :)
605169
Not your grandma's show anymore? *:D* (Nikdy jsem to neviděl, ale měl jsem z toho ten dojem, protože na to spokojeně koukaly babička s mámou :)
TedGeorge
0 0
reagovat
Člověk by si myslel, že po to všem, co si ty nejsympatičtější postavy v Downton Abbey vytrpěli, by jim scénáristi aspoň na chvíli mohli dát pokoj. Ale ne. Po tom, co se v tomhle díle stalo chudákovi Anně , je ten příměr s bezskrupulózním zacházením postav v Game of Thrones nasnadě. Chtělo by to už taky nějakou štastnější příběhovou linii. Ta temnota tomu přestává slušet....
605168
Člověk by si myslel, že po to všem, co si ty nejsympatičtější postavy v Downton Abbey vytrpěli, by jim scénáristi aspoň na chvíli mohli dát pokoj. Ale ne. Po tom, co se v tomhle díle stalo chudákovi Anně , je ten příměr s bezskrupulózním zacházením postav v Game of Thrones nasnadě. Chtělo by to už taky nějakou štastnější příběhovou linii. Ta temnota tomu přestává slušet....
0 0
reagovat
To zase nie.
605167
To zase nie.
0 0
reagovat

kyller

asi ako je Paranormal activity podľa skutočných udalostí...
605157
asi ako je Paranormal activity podľa skutočných udalostí...
kyller
0 0
reagovat

Phil cze

"Merchantova "postava" je možná až moc velkej trouba."

Možno je tomu preto tak, že tá postava je napísaná podľa neho a celý seriál je inšpirovaný jeho "zážitkami".
605158
"Merchantova "postava" je možná až moc velkej trouba." Možno je tomu preto tak, že tá postava je napísaná podľa neho a celý seriál je inšpirovaný jeho "zážitkami".
Phil cze
0 0
reagovat

verbst

v dnesnej dobre digitalnych premietaciek? Ked budes mat cestu na slovensko. dones si to na akomkolvek (digitalnom) nosici a splnim ti sen :P :D
605165
v dnesnej dobre digitalnych premietaciek? Ked budes mat cestu na slovensko. dones si to na akomkolvek (digitalnom) nosici a splnim ti sen :P :D
verbst
0 0
reagovat

duro

605164
http://forums.watchuseek.com/attachments/f2/1183490d1376001399-pawn-stars-what-watch-i-see-what-you-did-there-futurama-fry-sneaky-sneak-hk7gda.jpg
duro
0 0
reagovat

Hello Ladies

Dobrý, rozhodně budu koukat dál, ale Merchantova "postava" je možná až moc velkej trouba. Hodnocení na CSFD je nicméně absurdní, holt hodnotit po prvním díle... :-
605163
Dobrý, rozhodně budu koukat dál, ale Merchantova "postava" je možná až moc velkej trouba. Hodnocení na CSFD je nicméně absurdní, holt hodnotit po prvním díle... *:-*
Hello Ladies
0 0
reagovat

Gorecki

Ja by som sa toho nebál. Existujú sitcomy, ktoré dokážu aj úplne jednoduchú zápletku, ktorá je tak na hodinku rozumného deja, absurdne naťahovať hoci aj celý 9 sezón.
605162
Ja by som sa toho nebál. Existujú sitcomy, ktoré dokážu aj úplne jednoduchú zápletku, ktorá je tak na hodinku rozumného deja, absurdne naťahovať hoci aj celý 9 sezón.
Gorecki
0 0
reagovat

Battlestar Galactica

(zase) 8)
Exodus z Nový Capricy je nejpůsobivější pro televizi natočená věc, kterou jsem kdy viděl. Dal bych nevím co za to, abych to někdy v životě měl šanci vidět v kině.
605161
(zase) *8)* Exodus z Nový Capricy je nejpůsobivější pro televizi natočená věc, kterou jsem kdy viděl. Dal bych nevím co za to, abych to někdy v životě měl šanci vidět v kině.
Battlestar Galactica
0 0
reagovat

Witches of East End

Další debilní milostný trojúhelník. To fakt nejde napsat bez toho? Ne že by to byl teda jediný problém... Už z traileru to vypadalo lacině a to že jsem to nedokoukal sám to jen potvrzuje.
605153
Další debilní milostný trojúhelník. To fakt nejde napsat bez toho? Ne že by to byl teda jediný problém... Už z traileru to vypadalo lacině a to že jsem to nedokoukal sám to jen potvrzuje.
Witches of East End
0 0
reagovat
Ok, Hello ladies dostane sanci...
605147
Ok, Hello ladies dostane sanci...
0 0
reagovat

Hello Ladies

Pecka sezony, Merchant to ma paradne naslapnute. Zatial oba prve diely si drzia vysoku latku, hoci sa obavam, kam a ako dlho to chcu s tymto konceptom tahat. Zatial je vsak vyzivny.:+

The Crazy Ones
Tak toto ide uplne mimo mna, hoci je to "z brandze". Mozno preto mi to tak strasne lezie na nervy:) Utrpne nevtipne.:-
605146
Pecka sezony, Merchant to ma paradne naslapnute. Zatial oba prve diely si drzia vysoku latku, hoci sa obavam, kam a ako dlho to chcu s tymto konceptom tahat. Zatial je vsak vyzivny.*:+* [b]The Crazy Ones[/b] Tak toto ide uplne mimo mna, hoci je to "z brandze". Mozno preto mi to tak strasne lezie na nervy:) Utrpne nevtipne.*:-*
Hello Ladies
0 0
reagovat

duro

Některé seriály by byly očividně daleko lepší s překlepem. :D
605141
Některé seriály by byly očividně daleko lepší s překlepem. *:D*
duro
0 0
reagovat

Hello Ladies 1x02

Tak druhá časť ešte o kúsok lepšia než pilot. 8/10 Beh za limuzínou. :+:D
605140
Tak druhá časť ešte o kúsok lepšia než pilot. 8/10 Beh za limuzínou. *:+**:D*
Hello Ladies 1x02
0 0
reagovat

Witches of East End

Len som to zbežne preklikal a veľmi rýchlo vymazal. :D
605139
Len som to zbežne preklikal a veľmi rýchlo vymazal. *:D*
Witches of East End
0 0
reagovat
The Crazy Ones mě zatím taky hodně baví a hlavně fandím Sarah Michelle Gellar. :+
605134
The Crazy Ones mě zatím taky hodně baví a hlavně fandím Sarah Michelle Gellar. *:+*
0 0
reagovat

Battlestar Galactica

Razor
I po letech neskutečnej náser. Jedna z nejlepších "seriálovejch" věcí, který jsem kdy viděl.
10/10
605127
[b]Razor[/b] I po letech neskutečnej náser. Jedna z nejlepších "seriálovejch" věcí, který jsem kdy viděl. 10/10
Battlestar Galactica
0 0
reagovat

TedGeorge

:+
605126
*:+*
TedGeorge
0 0
reagovat
Další kachnička do klubu.
605124
Další kachnička do klubu.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se