Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36761 - 36780 Napsat příspěvek

Mob City od Darabonta

Čeká nás nějaká větší televizní pecka než tohle? Asi ne, co? 8) link
605383
Čeká nás nějaká větší televizní pecka než tohle? Asi ne, co? *8)* http://www.tvguide.com/News/Mob-City-Trailer-1071968.aspx
Mob City od Darabonta
0 0
reagovat

TBBT 7x4

dopr*** to byl epickej díl :-D
nejvíc to zabila hláška you still go left a celej díl o Indianu Jonesovi a Dobyvatelích ztracené archy ? :-D nejvíc nejlepší !
605381
dopr*** to byl epickej díl :-D nejvíc to zabila hláška [spoiler]you still go left [/spoiler]a celej díl o Indianu Jonesovi a Dobyvatelích ztracené archy ? :-D nejvíc nejlepší !
TBBT 7x4
0 0
reagovat

Arrow

no rozjezd naprosto parádní :-) už jen aby začlo walking dead :-)
605380
no rozjezd naprosto parádní :-) už jen aby začlo walking dead :-)
Arrow
0 0
reagovat

duro

Angličtinu nepotřebuju dohánět
605378
Angličtinu nepotřebuju dohánět
duro
0 0
reagovat
Aj si pohonil?
605377
Aj si pohonil?
0 0
reagovat
Po prvních třech dílech druhý série Broenu

:o:+:+
605376
Po prvních třech dílech druhý série Broenu *:o**:+**:+*
0 0
reagovat

Sothpark

17x01
Ne tak dobre dotazene ale presto to konec zabil.

17x02
Genialni :D
605372
[b]17x01[/b] Ne tak dobre dotazene ale presto to konec zabil. [b]17x02[/b] Genialni *:D*
Sothpark
0 0
reagovat
Memphis: Yes! ;-)
605360
Memphis: Yes! ;-)
0 0
reagovat

HAL

Mno... GoT nemá díly, které jsou samostatně funkční. V každém díle je 50 linek, na každou je tam minuta a většina z nich je na téma "franta došel ke zdi" a "pepa pořád jde lesem". Tušil jsem, že to v knihách bude lepší/působit jinak a po duně jsem si tím v podstatě jistý (ta minisérie by bez knihy neměla moc co nabídnout... s knihou je ale ve výsledku super). Jinak Lynche možná zkusím taky a pokračování budu koukat až dočtu druhou knihu.
*a ano, nemyslím si, že je GoT jakkoli skvělý seriál. Roztěkanost linek spolu s týdenními pauzami a zjištěním historického pozadí které je jen v knihách mi ten seriál úspěšně zabila. Považuji to jen za velmi drahou ilustraci daných knih.
Big Bang - dneska opravdu perlili
605345
Mno... GoT nemá díly, které jsou samostatně funkční. V každém díle je 50 linek, na každou je tam minuta a většina z nich je na téma "franta došel ke zdi" a "pepa pořád jde lesem". Tušil jsem, že to v knihách bude lepší/působit jinak a po duně jsem si tím v podstatě jistý (ta minisérie by bez knihy neměla moc co nabídnout... s knihou je ale ve výsledku super). Jinak Lynche možná zkusím taky a pokračování budu koukat až dočtu druhou knihu. *a ano, nemyslím si, že je GoT jakkoli skvělý seriál. Roztěkanost linek spolu s týdenními pauzami a zjištěním historického pozadí které je jen v knihách mi ten seriál úspěšně zabila. Považuji to jen za velmi drahou ilustraci daných knih. [b]Big Bang[/b] - dneska opravdu perlili
HAL
0 0
reagovat

Gonzi

To tvé srovnávání s GoT jsem vůbec nepochopil, každopádně ale podívej se na pokračování Děti Duny - protože vizuálem je to o několik tříd jinde, protože to má jeden z nejlepších soundtracků co znám, protože McAvoy tam poprvé ukázal že je strašně awesome herec kterému bude hollywood ležet u nohou, protože tam má nehorázně hot ségru... a protože celkově je to hodně dobrý film.

Když adaptaci jedničky, tak doporučuju spíš tu od Lynche.
605344
To tvé srovnávání s GoT jsem vůbec nepochopil, každopádně ale podívej se na pokračování Děti Duny - protože vizuálem je to o několik tříd jinde, protože to má jeden z nejlepších soundtracků co znám, protože McAvoy tam poprvé ukázal že je strašně awesome herec kterému bude hollywood ležet u nohou, protože tam má nehorázně hot ségru... a protože celkově je to hodně dobrý film. Když adaptaci jedničky, tak doporučuju spíš tu od Lynche.
Gonzi
0 0
reagovat

The Tomorrow People

Jumper v televizi, ale bez Samuela L Jacksona. Průměrný levný seriál z Vancouveru, vše už jsme měli možnost vidět několikrát a lépe. V hlavní roli bratranec Olivera Queena z Arrow.
605339
Jumper v televizi, ale bez Samuela L Jacksona. Průměrný levný seriál z Vancouveru, vše už jsme měli možnost vidět několikrát a lépe. V hlavní roli bratranec Olivera Queena z Arrow.
The Tomorrow People
0 0
reagovat

duna

Přečetl jsem si knihu (byla super) a řekl si, že se podívám na to filmové zpracování, které je věrné předloze link . Proč to sem píšu? Protože ten seriál je strašná blbost se směšným rozpočtem, příšernými výkony a v děj je strašná slátanina... teda kdybych jej neznal už z knihy. K čemu tím směřuju? Teď už mi je jasné, že seriálové GoT je naprostá slátanina, kterou nikdo pořádně nepřevedl na plátno jakožto samostatně funkční celek, ale která by byla určitě strašně super, kdybych si předtím četl knihy. Teď už si to nemyslím, teď už je mi to prostě jasné a nikdo mě nepřesvědčí do opaku. Všechno na co jsem u GoT nadával teď vidím v téhle minisérii (vnímám celkem dost co mi skutečně řeknou a co jen vím z knihy).
605338
Přečetl jsem si knihu (byla super) a řekl si, že se podívám na to filmové zpracování, které je věrné předloze http://www.csfd.cz/film/73868-duna/ . Proč to sem píšu? Protože ten seriál je strašná blbost se směšným rozpočtem, příšernými výkony a v děj je strašná slátanina... teda kdybych jej neznal už z knihy. K čemu tím směřuju? Teď už mi je jasné, že seriálové GoT je naprostá slátanina, kterou nikdo pořádně nepřevedl na plátno jakožto samostatně funkční celek, ale která by byla určitě strašně super, kdybych si předtím četl knihy. Teď už si to nemyslím, teď už je mi to prostě jasné a nikdo mě nepřesvědčí do opaku. Všechno na co jsem u GoT nadával teď vidím v téhle minisérii (vnímám celkem dost co mi skutečně řeknou a co jen vím z knihy).
duna
0 0
reagovat

Sarger

Podle mytologie to má být Laurel.
605337
[spoiler]Podle mytologie to má být Laurel. [/spoiler]
Sarger
0 0
reagovat

Brooklyn Nine Nine

Poslední epizoda perfektní :D:+
605323
Poslední epizoda perfektní *:D**:+*
Brooklyn Nine Nine
0 0
reagovat

Arrow

na mě teda až moc "pohodový" díl (nic co by mě strhlo a donutilo třepat se na další). Navíc se řešilo až moc vztahů.
605296
na mě teda až moc "pohodový" díl (nic co by mě strhlo a donutilo třepat se na další). Navíc se řešilo až moc vztahů.
Arrow
0 0
reagovat

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Tak jo. První dobrej a v podstatě "normální" díl. Graviton FTW! :D
605294
Tak jo. První dobrej a v podstatě "normální" díl. Graviton FTW! *:D*
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
0 0
reagovat

Vardant

Prekvapenie ani nie, v ukážkach bola. btw kto to je, do spoileru poprosím. Mám svoj tip ale nie som si istý...

Inak v pohode diel, ak to takto pôjde ďalej np :+
605290
Prekvapenie ani nie, v ukážkach bola. [spoiler]btw kto to je, do spoileru poprosím. Mám svoj tip ale nie som si istý...[/spoiler] Inak v pohode diel, ak to takto pôjde ďalej np *:+*
Vardant
0 0
reagovat

Arrow

Celá první sezóna perfektní, koukám na první díl z nové a stejně pořád nemůžu uvěřit tomu, že je to tak dobré :D A na konci malé překvapení, i když čekat se to dalo :+
605289
Celá první sezóna perfektní, koukám na první díl z nové a stejně pořád nemůžu uvěřit tomu, že je to tak dobré *:D* A na konci malé překvapení, i když čekat se to dalo *:+*
Arrow
0 0
reagovat

Agents of S.H.I.E.L.D. 1x03

Jako... po třech dílech se to dohrabalo kamsi do průměru. Tímhle tempem to tak od pátý sezóny bude super :D?)
605278
Jako... po třech dílech se to dohrabalo kamsi do průměru. Tímhle tempem to tak od pátý sezóny bude super *:D**?)*
Agents of S.H.I.E.L.D. 1x03
0 0
reagovat

shield e03

Po pár minutách dílu ... ano, asi je to poslední díl, který uvidím.
605265
Po pár minutách dílu ... ano, asi je to poslední díl, který uvidím.
shield e03
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se