Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36741 - 36760 Napsat příspěvek
tak keď niekomu stačí ku šťastiu málo...
605725
tak keď niekomu stačí ku šťastiu málo...
0 0
reagovat

WD 4x2

and he is back ! prostě paráda a už se těším zase na další pondělí a 3 díl ! hell yeah
605723
and he is back ! prostě paráda a už se těším zase na další pondělí a 3 díl ! hell yeah
WD 4x2
0 0
reagovat

Vincent

U mne to rozhodně neplatí.
605719
U mne to rozhodně neplatí.
Vincent
0 0
reagovat
speta: A pak si vsichni vzpomeneme na zaver serialu a radeji zapomeneme, ze Lost kdy existoval :)
605718
speta: A pak si vsichni vzpomeneme na zaver serialu a radeji zapomeneme, ze Lost kdy existoval *:)*
0 0
reagovat
kyller: When does a gay man become... :D
605717
kyller: When does a gay man become... *:D*
0 0
reagovat

Lost

Ted jsem nahodou zastihl prvni dil druhe rady na Prime a klobouk dolu, z prvni sceny si i po letech malem pustim do kalhot... snad si dam vsechny serie znovu 8)
605716
Ted jsem nahodou zastihl prvni dil druhe rady na Prime a klobouk dolu, z prvni sceny si i po letech malem pustim do kalhot... snad si dam vsechny serie znovu *8)*
Lost
0 0
reagovat

Hello Ladies 1x04

Trochu sentimentálne, ale stále super :)
605715
Trochu sentimentálne, ale stále super :)
Hello Ladies 1x04
0 0
reagovat

Castle 5

Whoa, tohle jsem teda fakt nečekal :+ Well payed Castle, well played.
605713
Whoa, tohle jsem teda fakt nečekal *:+* Well payed Castle, well played.
Castle 5
0 0
reagovat
Zhodou okolností som včera pozeral rovnaký diel ako Mildík a prekvapivo mi Skyler ešte stále nevadí :)
605704
Zhodou okolností som včera pozeral rovnaký diel ako Mildík a prekvapivo mi Skyler ešte stále nevadí *:)*
0 0
reagovat

Mildik

To prezijes. Zvysok ti to vrchovato vynahradi.
605703
To prezijes. Zvysok ti to vrchovato vynahradi.
Mildik
0 0
reagovat

okkac

Takže mě čeká ve třetí sérii ještě větší ****?

Na to nemám... :-
605700
Takže mě čeká ve třetí sérii ještě větší ****? Na to nemám... *:-*
okkac
0 0
reagovat

Mildík

Až tak otravná nebola, u nej hlavne najviac vidíš tu zmenu charakteru.
605696
Až tak otravná nebola, u nej hlavne najviac vidíš tu zmenu charakteru.
Mildík
0 0
reagovat

Mildik

Musis se obrnit trpelivosti. Taky jsem ji nesnasel. jsem psal na CSFD, ze v druhe sezone je to solidni "bitch". Ve treti sezone jsem uz psal, ze z "bitch" povysila na "cunt". Zajimave, ze pak pozdeji uz mi zacinala vadit mene a prestala byt takova otravna.
605695
Musis se obrnit trpelivosti. Taky jsem ji nesnasel. jsem psal na CSFD, ze v druhe sezone je to solidni "bitch". Ve treti sezone jsem uz psal, ze z "bitch" povysila na "cunt". Zajimave, ze pak pozdeji uz mi zacinala vadit mene a prestala byt takova otravna.
Mildik
0 0
reagovat

Tony

Koukam, ze MZ si neporadi se symbolickym tage "rage"... No neva, snad ten rage je citit na hony daleko... Protoze kdyz jsem vcera koukal na dil 2x04, tak jsem fakt neuveritelne penil.
605689
Koukam, ze MZ si neporadi se symbolickym tage "rage"... No neva, snad ten rage je citit na hony daleko... Protoze kdyz jsem vcera koukal na dil 2x04, tak jsem fakt neuveritelne penil.
Tony
0 0
reagovat
Mildíku, na další díly bych si nechal předepsal Valium. :D
605686
Mildíku, na další díly bych si nechal předepsal Valium. *:D*
0 0
reagovat

Breaking Bad


Takovou **** jako je Waltova manželka jsem fakt neviděl, fakt že ne... Jestli tam bude i ve třetí sezone, tak s tim svihnu, totalne ji nedokazu vystat... Nesympaticka postava, az to boli...
605684
Takovou **** jako je Waltova manželka jsem fakt neviděl, fakt že ne... Jestli tam bude i ve třetí sezone, tak s tim svihnu, totalne ji nedokazu vystat... Nesympaticka postava, az to boli...
Breaking Bad
0 0
reagovat

Tony

Tak zkus poslední dva díly, pokud tě nechytnou ani ty, nech to plavat. ;)
605671
Tak zkus poslední dva díly, pokud tě nechytnou ani ty, nech to plavat. *;)*
Tony
0 0
reagovat

verbst

BSG je klasika, to ani nerozmazávaj.
605668
BSG je klasika, to ani nerozmazávaj.
verbst
0 0
reagovat

Battlestar Galactica

:o Poslední tři díly mě (zase) po letech úplně rozsekaly. Totální emocionální horská dráha. Soud s Baltarem, Leeho proslov/svědectví, 4 z 5, kteří se dávají dohromady za citování slov z All Along the Watchtower (což nakonec vyustí v nejlepší verzi, která kdy byla... Hendrix who?), závěr v Iónské mlhovině, "I've been to Earth." a tak dále.
Všichni učůráváte z Breaking Bad (a snad se za chvíli připojím), ale tohle je naprostá pecka všech pecek.
TV a its best.
605667
*:o* Poslední tři díly mě (zase) po letech úplně rozsekaly. Totální emocionální horská dráha. Soud s Baltarem, Leeho proslov/svědectví, 4 z 5, kteří se dávají dohromady za citování slov z All Along the Watchtower (což nakonec vyustí v nejlepší verzi, která kdy byla... Hendrix who?), závěr v Iónské mlhovině, "I've been to Earth." a tak dále. Všichni učůráváte z Breaking Bad (a snad se za chvíli připojím), ale tohle je naprostá pecka všech pecek. TV a its best.
Battlestar Galactica
0 0
reagovat

Peaky blinders

Pilot solidní. Ovšem linie s barmankou mě už teď neskutečně sere svou laciností a každému, seriály lehce ostřílenému divákovi, je úplně jasné, jak se bude vyvíjet. Fakt to pro mě zazdilo jinak fajn pocit z nového přírůstku BBC.
605666
Pilot solidní. Ovšem linie s barmankou mě už teď neskutečně sere svou laciností a každému, seriály lehce ostřílenému divákovi, je úplně jasné, jak se bude vyvíjet. Fakt to pro mě zazdilo jinak fajn pocit z nového přírůstku BBC.
Peaky blinders
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se