Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36721 - 36740 Napsat příspěvek
605999
http://i.qkme.me/3vh6qz.jpg
0 0
reagovat
Aaaaaand, cunt is back

Pro mě je to asi konečná... Trapný konec druhé série...
605997
Aaaaaand, cunt is back Pro mě je to asi konečná... Trapný konec druhé série...
0 0
reagovat

verbst

BG mám komplet v HD (a komplet soundtracky), ja sa k tomu raz dostanem... Možno po Breaking Bad ;)
605987
BG mám komplet v HD (a komplet soundtracky), ja sa k tomu raz dostanem... Možno po Breaking Bad *;)*
verbst
0 0
reagovat

RainMakeR

On je hlavně členem Justice League, že ano...


Macejko
Hele, to, co dělaá Djawadi s GoT je hodně fajn. Na televizi až moc. Ale to co jsi napsal se dá mnohem líp aplikovat na BSG. Nejde jenom o "tamtamy" jak řekl Gonzi - Bear (mimochodem asi nejlepší jméno ever) ale tu komplexnost bych přirovnal snad jen k Complete Recordings LOTRa...
605986
On je hlavně členem Justice League, že ano... [b]Macejko[/b] Hele, to, co dělaá Djawadi s GoT je hodně fajn. Na televizi až moc. Ale to co jsi napsal se dá mnohem líp aplikovat na BSG. Nejde jenom o "tamtamy" jak řekl [b]Gonzi[/b] - Bear (mimochodem asi nejlepší jméno ever) ale tu komplexnost bych přirovnal snad jen k Complete Recordings LOTRa...
RainMakeR
0 0
reagovat
Tak ono je tam většina dílu vyplněno nudnou vatou, pak je supr díl, pak zase 5 dílů vaty...
605985
Tak ono je tam většina dílu vyplněno nudnou vatou, pak je supr díl, pak zase 5 dílů vaty...
0 0
reagovat

Breaking Bad

Hurá, konečně...

Konečně se v tom seriálu začalo něco dít, něco co mě nutí pokračovat dále. Jsem u 2x11 a čeká mě poslední díl, tak doufám, že to nezaplácnou nudnou vatou a budou pokračovat ve stopách posledních 4 dílů, kterě byly relativně super.

Co se týče ženských postav, tak
Skyler pořád ****, i když v posledních 4 dílech neměla šanci se nějako výrazněji projevit, takže moje nenávist neměla šanci se někam posunout. Na druhou stranu mě začala iritovat Jesseho přítelkyně, ale pokud jsem správně pochopil konec dílu 2x11 a nejednalo se o žádnou scénáristickou kamufláž, tak to má spočítané a dál mě nebude cukrovat nervy...

Tak či onak pořád si stojím za tím, že se jedná o "vyhypeovanou" záležitost a divím se, že tomu odbouchli druhou sérii... Jelikož i samotná druhá série stála celkově zaprd (posledních dobrá 1/3 je prostě málo)...
605982
Hurá, konečně... Konečně se v tom seriálu začalo něco dít, něco co mě nutí pokračovat dále. Jsem u 2x11 a čeká mě poslední díl, tak doufám, že to nezaplácnou nudnou vatou a budou pokračovat ve stopách posledních 4 dílů, kterě byly relativně super. Co se týče ženských postav, tak [spoiler]Skyler pořád ****, i když v posledních 4 dílech neměla šanci se nějako výrazněji projevit, takže moje nenávist neměla šanci se někam posunout. Na druhou stranu mě začala iritovat Jesseho přítelkyně, ale pokud jsem správně pochopil konec dílu 2x11 a nejednalo se o žádnou scénáristickou kamufláž, tak to má spočítané a dál mě nebude cukrovat nervy...[/spoiler] Tak či onak pořád si stojím za tím, že se jedná o "vyhypeovanou" záležitost a divím se, že tomu odbouchli druhou sérii... Jelikož i samotná druhá série stála celkově zaprd (posledních dobrá 1/3 je prostě málo)...
Breaking Bad
0 0
reagovat

RainMakeR

Tak podle zmínky o určité postavě a jisté skupině na kterou bylo odkazováno je jasné, že je to ze stejného universa, jinak by si to tam dát asi mohli těžko dovolit.
605981
Tak podle zmínky o určité postavě a jisté skupině na kterou bylo odkazováno je jasné, že je to ze stejného universa, jinak by si to tam dát asi mohli těžko dovolit.
RainMakeR
0 0
reagovat
Chcel by som tu teraz napísať, že na Djawadiho majstrovské rozvíjanie a kombinovanie hudobných motívov v GoT nemá nielen žiadny seriál, ale ani žiadny film... avšak Battlestar Galacticu nemám napočúvanú, tak som ticho ;)
605978
Chcel by som tu teraz napísať, že na Djawadiho majstrovské rozvíjanie a kombinovanie hudobných motívov v GoT nemá nielen žiadny seriál, ale ani žiadny film... avšak Battlestar Galacticu nemám napočúvanú, tak som ticho *;)*
0 0
reagovat

rychlodotaz

JAk je na tom Arrow s českým dabingem?
605976
JAk je na tom Arrow s českým dabingem?
rychlodotaz
0 0
reagovat

arrow

a co to máš sakra společnýho s Batmanem ? :-D tohle mě teda dostalo
arrow patří taky do DC universa jako Batman ? wtf ? :-D
605975
a co to máš sakra společnýho s Batmanem ? :-D tohle mě teda dostalo arrow patří taky do DC universa jako Batman ? wtf ? :-D
arrow
0 0
reagovat

verbst

Pro mě jsou battlestar "tamtamy" snad nejlepší soundtrack ever. :+
605974
Pro mě jsou battlestar "tamtamy" snad nejlepší soundtrack ever. *:+*
verbst
0 0
reagovat
8. díly Sanitky 2 hodně zábavný + to má na české poměry hodně kvalitní soundtrack, který dělal mne neznámý Daniel Barták.
605973
8. díly Sanitky 2 hodně zábavný + to má na české poměry hodně kvalitní soundtrack, který dělal mne neznámý Daniel Barták.
0 0
reagovat

Battlestar Galactica

Macejko promine, ale tenhle seriál má nejlepší hudbu, která kdy v televizi zněla. Ta komplexnost a bezchybnost hraničí s genialitou a Bear McCreary strká do kapsy i zavedený Hollywoodský pardály. Je naprosto neskutečný, co tam provádí. Mám to v sobě dlouho, ale Guess what's Coming to Dinner a Gaeta's Lament mě donutily to konečně napsat. Neskutečný.
Teď zas na chvilku klid ode mně. Jdu to rozdejchat.

So say we all.
605969
Macejko promine, ale tenhle seriál má nejlepší hudbu, která kdy v televizi zněla. Ta komplexnost a bezchybnost hraničí s genialitou a Bear McCreary strká do kapsy i zavedený Hollywoodský pardály. Je naprosto neskutečný, co tam provádí. Mám to v sobě dlouho, ale [b]Guess what's Coming to Dinner[/b] a [link="http://www.youtube.com/watch?v=wjGZeEWfwVk"]Gaeta's Lament[/link] mě donutily to konečně napsat. Neskutečný. Teď zas na chvilku klid ode mně. Jdu to rozdejchat. So say we all.
Battlestar Galactica
0 0
reagovat

Broen 2.04

Tohle bude ještě hodně zajímavý...
605965
Tohle bude ještě hodně zajímavý...
Broen 2.04
0 0
reagovat
Mildik: jestli to po druhe serii zabalis, tak bys mel dopadnout jak Tortuga :)
605962
Mildik: jestli to po druhe serii zabalis, tak bys mel dopadnout jak [spoiler]Tortuga[/spoiler] *:)*
0 0
reagovat
Heisenberg nahovoril reklamu na novy iPad.

Chcem aby mi ten chlap cital nekrolog 8)
605955
Heisenberg nahovoril [link="http://www.youtube.com/watch?v=o9gLqh8tmPA"]reklamu[/link] na novy iPad. Chcem aby mi ten chlap cital nekrolog *8)*
0 0
reagovat

Arrow

aaa arrow wow (Není od věci mít béčko, které můžu milovat:+)
605933
aaa arrow wow (Není od věci mít béčko, které můžu milovat*:+*)
Arrow
0 0
reagovat
Shodou okolností jsem teďka viděl díl 2x09 a jsem zvědav na 2x10...

Buďto to po druhé sérii zabalím, nebo budu pokračovat... 8)
605930
Shodou okolností jsem teďka viděl díl 2x09 a jsem zvědav na 2x10... Buďto to po druhé sérii zabalím, nebo budu pokračovat... *8)*
0 0
reagovat

Macejko, Mildik

To je ešte nič :D


Arrow
Paráda!
605929
To je ešte nič *:D* [b]Arrow[/b] Paráda!
Macejko, Mildik
0 0
reagovat

Breaking Bad 2x10

"Stay out of my territory."
Holy shit.

Mildík, okamžite pokračuj v pozeraní.
605928
[spoiler]"Stay out of my territory." [/spoiler] Holy shit. Mildík, okamžite pokračuj v pozeraní.
Breaking Bad 2x10
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se