Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36701 - 36720 Napsat příspěvek

The Moaning of Life 1x02

"Ladies and gentlemen, please welcome to the stage, your boy, KP the clown!" :D

Snake tongue, anal bleaching... ešte lepšie než prvá časť :D8) :+
606078
"Ladies and gentlemen, please welcome to the stage, your boy, KP the clown!" *:D* Snake tongue, anal bleaching... ešte lepšie než prvá časť *:D**8)* *:+*
The Moaning of Life 1x02
0 0
reagovat
Netušil jsem, že tu někomu bude chybět elementární sečtělost. Takže (dle mého zcela zbytečné) vysvětlení: Mramorizující ve smyslu plakátové, uctivé, snaha nikoho neurazit, vyhýbat se kontroverzím.
606077
Netušil jsem, že tu někomu bude chybět elementární sečtělost. Takže (dle mého zcela zbytečné) vysvětlení: Mramorizující ve smyslu plakátové, uctivé, snaha nikoho neurazit, vyhýbat se kontroverzím.
0 0
reagovat
To je asi jak se dělá mramorovaná buchta?
606075
To je asi jak se dělá mramorovaná buchta?
0 0
reagovat
mramorizující?
link
606073
mramorizující? http://media.tumblr.com/tumblr_lwpb7nyv441qeobo3.gif
0 0
reagovat

České století

Zvláštní. Je to sice dost mramorizující, ale přesto je to docela dobré. Hodně skvělí hlavně Igor Bareš a Miroslav Donutil. Snad budou další díly ještě lepší.
606069
Zvláštní. Je to sice dost mramorizující, ale přesto je to docela dobré. Hodně skvělí hlavně Igor Bareš a Miroslav Donutil. Snad budou další díly ještě lepší.
České století
0 0
reagovat

české století

Ten první nudný díl máme za sebou, Sedláček se prej předvede až v těch dalších. Tohle bylo hodně zdlouhavé, chvílemi skoro až k nevydržení. Ale chytřejší o něco jsem, to zase jo.
606068
Ten první nudný díl máme za sebou, Sedláček se prej předvede až v těch dalších. Tohle bylo hodně zdlouhavé, chvílemi skoro až k nevydržení. Ale chytřejší o něco jsem, to zase jo.
české století
0 0
reagovat

České století

Obstojní herci zadusení papierovým pátosom.
606067
Obstojní herci zadusení papierovým pátosom.
České století
0 0
reagovat
Always Sunny naberie plne obratky zhruba v tretej serii s prichodom Dannyho de Vita. Skus to od druhej serie.
606065
Always Sunny naberie plne obratky zhruba v tretej serii s prichodom Dannyho de Vita. Skus to od druhej serie.
0 0
reagovat

Hellblazer

Seriálově cokoliv od Sorkina, Community, 30 Rock, IT crowd, cokoliv od Monty Pythonů, Top Gear (to považuju za regulérní komedii), Louie (+Lucky Louie) atd.

Ze skečů a stan-up komiků cokoliv od Lonely island, Louis CK, Robin Williams, Billy Connolly, George Carlin, raná tvorba Rowana Atkinsona a Eddie Murphyho etc.

Mám vypsat i knihy a filmy nebo stačí?

606036
Seriálově cokoliv od Sorkina, Community, 30 Rock, IT crowd, cokoliv od Monty Pythonů, Top Gear (to považuju za regulérní komedii), Louie (+Lucky Louie) atd. Ze skečů a stan-up komiků cokoliv od Lonely island, Louis CK, Robin Williams, Billy Connolly, George Carlin, raná tvorba Rowana Atkinsona a Eddie Murphyho etc. Mám vypsat i knihy a filmy nebo stačí?
Hellblazer
0 0
reagovat
Asi ani len nechcem vediet aky humor sa paci cloveku co povie na Sunny, ze je hrozna zufalost. :-
606034
Asi ani len nechcem vediet aky humor sa paci cloveku co povie na Sunny, ze je hrozna zufalost. *:-*
0 0
reagovat

xxendxx

Tak já nechtěl vyloženě sitcom. Chtěl jsem nějakou převážně komediální dvacetiminutovku... ;)
Ještě zkusím toho Bradleyho kuchaře :+ ;)
606029
Tak já nechtěl vyloženě sitcom. Chtěl jsem nějakou převážně komediální dvacetiminutovku... *;)* Ještě zkusím toho Bradleyho kuchaře *:+* *;)*
xxendxx
0 0
reagovat
Its always sunny je aj v deviatej serii nehorazna pecka a nielen v nekorektnosti humoru.
606028
Its always sunny je aj v deviatej serii nehorazna pecka a nielen v nekorektnosti humoru.
0 0
reagovat
stejne jako je hrozna zoufalost prvni serie Parks a Office? Hmm... je to proste jiny
606024
stejne jako je hrozna zoufalost prvni serie Parks a Office? Hmm... je to proste jiny
0 0
reagovat
Its Always sunny mi přišlo jako hrozná zoufalost, 2 díly a dost.
606021
Its Always sunny mi přišlo jako hrozná zoufalost, 2 díly a dost.
0 0
reagovat

verbst

z toho co tu pises snad neni sitcom ani jedno. Kdyz te bude bavit Party Down, tak si dej britsky WHITES, entourage mit nakoukano na filmovym webu by mela byt povinnost a jinak rozhodne stary osvedceny That 70s Show!, Its Always sunny, Gary Unmarried,
606020
z toho co tu pises snad neni sitcom ani jedno. Kdyz te bude bavit Party Down, tak si dej britsky WHITES, entourage mit nakoukano na filmovym webu by mela byt povinnost a jinak rozhodne stary osvedceny That 70s Show!, Its Always sunny, Gary Unmarried,
verbst
0 0
reagovat

Tony

Zaujal mě Bradley Cooper s Kitchen Confidential, tak jsem hned zkusil a je to velice příjemná zábava, díky za tip :+
(ještě sem asi hodím pár slov až to dokoukám, což (vzhledem k rozsahu) bude zanedlouho).
606019
Zaujal mě Bradley Cooper s Kitchen Confidential, tak jsem hned zkusil a je to velice příjemná zábava, díky za tip *:+* (ještě sem asi hodím pár slov až to dokoukám, což (vzhledem k rozsahu) bude zanedlouho).
Tony
0 0
reagovat

verbst

alebo ak oddychovku tak skús New Girl
606014
alebo ak oddychovku tak skús New Girl
verbst
0 0
reagovat
Snad si vyberu. Danke.
Party Down zní skvěle. Pak asi Arrested Development a Entourage.

Vicious ne-e. Gayové mi stačí v Modern Family.

Díkec.

Tede, I see what you did there.
606012
Snad si vyberu. Danke. Party Down zní skvěle. Pak asi Arrested Development a Entourage. Vicious ne-e. Gayové mi stačí v Modern Family. Díkec. [b]Tede[/b], I see what you did there.
0 0
reagovat

verbst

Arrested Development
606009
Arrested Development
verbst
0 0
reagovat

verbs

Kitchen Confidential s Bradley Cooperem, Raising hope a hodně podceňované Outsourced. ;)
606008
Kitchen Confidential s Bradley Cooperem, Raising hope a hodně podceňované Outsourced. *;)*
verbs
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se