Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36681 - 36700 Napsat příspěvek

Vardant, verbst

Přidám se do party ohledně The Good Wife

A budoucí ukázky vypadají hodně slibně :+
606131
Přidám se do party ohledně The Good Wife A budoucí ukázky vypadají hodně slibně *:+*
Vardant, verbst
0 0
reagovat
Viz Vincent. Taky bych ty první 4 řady neviděl jako "bídný".
606126
Viz [b]Vincent[/b]. Taky bych ty první 4 řady neviděl jako "bídný".
0 0
reagovat
Prvé dve série radím tiež vysoko. Ale trojka je zatiaľ nepríjemne rozplizlá.
606118
Prvé dve série radím tiež vysoko. Ale trojka je zatiaľ nepríjemne rozplizlá.
0 0
reagovat
BITCH!.. Ja myslim, ze to tady s tema prvnima 4 "bidnejma" sezonama dost prehanite. Nemuzu posoudit jak bych na to koukal, kdybych to videl tyden po tydnu a rok od roku, ale kdyz jsem si to dal v jedny vlne vsechny dily behem 2 tydnu, tak jsem zadny kvalitativni vykyvy nesledoval. Paradni jizda, velkolepy drama od zacatku az do konce!
606117
BITCH!.. Ja myslim, ze to tady s tema prvnima 4 "bidnejma" sezonama dost prehanite. Nemuzu posoudit jak bych na to koukal, kdybych to videl tyden po tydnu a rok od roku, ale kdyz jsem si to dal v jedny vlne vsechny dily behem 2 tydnu, tak jsem zadny kvalitativni vykyvy nesledoval. Paradni jizda, velkolepy drama od zacatku az do konce!
0 0
reagovat

Kostěj

Tak či onak, natočili jednu fajnovou sezónu (sám jsem neviděl, ale ty recenze nebudou vycucaný z prstu), ale ty 4 sezóny předtím se nesmí přehlížet... Problém je, že lidi zapomínají a když jim v poslední sezone naservírovali luxusní podívanou, tak zapomněli na ty uplynulé 4 roky bídy...

Když to srovnám s Dexterem, tak nechápu jak někdo mohl nadávat na Dextera a vychvalovat Breaing Bad, ale asi to je jenom otázkou vkusu.

A největší problém Breaing bad? Scuntler...

Na druhou stranu pro mě je totální špička herecký výkon Jesseho... Já toho kluka prostě miluju a je to i perfektně napsaná postava, ale ten herec je borec... :+
606116
Tak či onak, natočili jednu fajnovou sezónu (sám jsem neviděl, ale ty recenze nebudou vycucaný z prstu), ale ty 4 sezóny předtím se nesmí přehlížet... Problém je, že lidi zapomínají a když jim v poslední sezone naservírovali luxusní podívanou, tak zapomněli na ty uplynulé 4 roky bídy... Když to srovnám s Dexterem, tak nechápu jak někdo mohl nadávat na Dextera a vychvalovat Breaing Bad, ale asi to je jenom otázkou vkusu. A největší problém Breaing bad? Scuntler... Na druhou stranu pro mě je totální špička herecký výkon Jesseho... Já toho kluka prostě miluju a je to i perfektně napsaná postava, ale ten herec je borec... *:+*
Kostěj
0 0
reagovat

Breaking Bad

Se tady fakt dobře scházíme :D
Mám za to, že kdyby se celá třetí a čtvrtá série srazila do jedný, seriálu by to strašně prospělo, protože je to místy protahovaný až běda. Znám tu jednoho postaršího baču, co rád nadává na roztahanost GoT, přitom prvních 10 dílů čtvrtý série bylo prakticky úplně o ničem (a to nic se pořád opakovalo kolem dokola)...
Každopádně - teď jsem dojel S05E05 a v pátý sérii to teda z ničeho nic nabralo pekelný obrátky a od začátku se jede s pedálem až u podlahy. Jestli si tahle sezóna zachová současnou kvalitu až do konce, dokážu ten hype (nesnášim to slovo!) pochopit, ale nic to nemění na tom, že S03 za 70% a S04 s bídou za 60%.
606113
Se tady fakt dobře scházíme *:D* Mám za to, že kdyby se celá třetí a čtvrtá série srazila do jedný, seriálu by to strašně prospělo, protože je to místy protahovaný až běda. Znám tu jednoho postaršího baču, co rád nadává na roztahanost GoT, přitom prvních 10 dílů čtvrtý série bylo prakticky úplně o ničem (a to nic se pořád opakovalo kolem dokola)... Každopádně - teď jsem dojel S05E05 a v pátý sérii to teda z ničeho nic nabralo pekelný obrátky a od začátku se jede s pedálem až u podlahy. Jestli si tahle sezóna zachová současnou kvalitu až do konce, dokážu ten hype (nesnášim to slovo!) pochopit, ale nic to nemění na tom, že S03 za 70% a S04 s bídou za 60%.
Breaking Bad
0 0
reagovat

Breaking Bad

Fúú, tak prvých 5 dielov tretej série je vážne slabých...
606093
Fúú, tak prvých 5 dielov tretej série je vážne slabých...
Breaking Bad
0 0
reagovat
...řekl otec Fura.
606087
...řekl otec Fura.
0 0
reagovat
Lidi chtějí mít napsáno všechno jasně a odmítají číst mezi řádky.
606086
Lidi chtějí mít napsáno všechno jasně a odmítají číst mezi řádky.
0 0
reagovat

Marvin P

Můj taky, ale ne deifinici. A nikdo nehledá na druhé stránce (pokud to tam teda někde je)... Furt nějakej Svěrák...
606085
Můj taky, ale ne deifinici. A nikdo nehledá na druhé stránce (pokud to tam teda někde je)... Furt nějakej Svěrák...
Marvin P
0 0
reagovat
ne kazdyho zajima, co disk pise.... problem solved :D
606084
ne kazdyho zajima, co disk pise.... problem solved :D
0 0
reagovat

MarvinP

Nie každý má google ako ty.
606083
Nie každý má google ako ty.
MarvinP
0 0
reagovat

verbst

můj google našel 1 270 odkazů na slovo mramorizace. Je pravda, že tvar "mramorizující" sae zas tak často nevyskytuje, ale smysl celkem dává.
606082
můj google našel 1 270 odkazů na slovo mramorizace. Je pravda, že tvar "mramorizující" sae zas tak často nevyskytuje, ale smysl celkem dává.
verbst
0 0
reagovat

Disketa1

Tak zas tak elementární to nebude, když ani strejda google neporadil...

Vardant
Yop, jsem rád, že tu nejsem sám. :))
606081
Tak zas tak elementární to nebude, když ani strejda google neporadil... [b]Vardant[/b] Yop, jsem rád, že tu nejsem sám. *:))*
Disketa1
0 0
reagovat

The Good Wife

Já už ani nevím co bych k tomu dodal, ten seriál je v poslední době tak našlapaný, že tomu sám nemůžu uvěřit.
606079
Já už ani nevím co bych k tomu dodal, ten seriál je v poslední době tak našlapaný, že tomu sám nemůžu uvěřit.
The Good Wife
0 0
reagovat

The Moaning of Life 1x02

"Ladies and gentlemen, please welcome to the stage, your boy, KP the clown!" :D

Snake tongue, anal bleaching... ešte lepšie než prvá časť :D8) :+
606078
"Ladies and gentlemen, please welcome to the stage, your boy, KP the clown!" *:D* Snake tongue, anal bleaching... ešte lepšie než prvá časť *:D**8)* *:+*
The Moaning of Life 1x02
0 0
reagovat
Netušil jsem, že tu někomu bude chybět elementární sečtělost. Takže (dle mého zcela zbytečné) vysvětlení: Mramorizující ve smyslu plakátové, uctivé, snaha nikoho neurazit, vyhýbat se kontroverzím.
606077
Netušil jsem, že tu někomu bude chybět elementární sečtělost. Takže (dle mého zcela zbytečné) vysvětlení: Mramorizující ve smyslu plakátové, uctivé, snaha nikoho neurazit, vyhýbat se kontroverzím.
0 0
reagovat
To je asi jak se dělá mramorovaná buchta?
606075
To je asi jak se dělá mramorovaná buchta?
0 0
reagovat
mramorizující?
link
606073
mramorizující? http://media.tumblr.com/tumblr_lwpb7nyv441qeobo3.gif
0 0
reagovat

České století

Zvláštní. Je to sice dost mramorizující, ale přesto je to docela dobré. Hodně skvělí hlavně Igor Bareš a Miroslav Donutil. Snad budou další díly ještě lepší.
606069
Zvláštní. Je to sice dost mramorizující, ale přesto je to docela dobré. Hodně skvělí hlavně Igor Bareš a Miroslav Donutil. Snad budou další díly ještě lepší.
České století
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se