Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36661 - 36680 Napsat příspěvek

speta.jr

Přesně. Ta chvíle, kdy mi docvaklo, že to bude o Miley Cyrus - k nezaplacení. :D
606346
Přesně. Ta chvíle, kdy mi docvaklo, že to bude o [spoiler]Miley Cyrus[/spoiler] - k nezaplacení. *:D*
speta.jr
0 0
reagovat

Hal

Nechápu, doktorka je neskutečně protivná herečka i postava v seriálu. Jako náhrada kongeniálního Carsona Becketta naprosto selhává a ten seriál posílá do ještě větší žumpy.
606345
Nechápu, doktorka je neskutečně protivná herečka i postava v seriálu. Jako náhrada kongeniálního Carsona Becketta naprosto selhává a ten seriál posílá do ještě větší žumpy.
Hal
0 0
reagovat
Darn, když už mě mě Stargate: Atlantis začne štvát natolik že ho už vážně chci definitivně přestat sledovat, tak do něj nasadí jako jednu z hlavních postav Kaylee z Firefly. No to je prostě podraz.
606344
Darn, když už mě mě Stargate: Atlantis začne štvát natolik že ho už vážně chci definitivně přestat sledovat, tak do něj nasadí jako jednu z hlavních postav Kaylee z Firefly. No to je prostě podraz.
0 0
reagovat

Southpark s17e05

Udivuje me, jak me tvurci i po letech skoro v kazdem dilu dokazou prekvapit. Uplne zeru ty momenty, kdy cloveku dojde, z ceho si zas delaji prdel a pres jake kravoviny k tomu dosli. :+8)
606343
Udivuje me, jak me tvurci i po letech skoro v kazdem dilu dokazou prekvapit. Uplne zeru ty momenty, kdy cloveku dojde, z ceho si zas delaji prdel a pres jake kravoviny k tomu dosli. *:+**8)*
Southpark s17e05
0 0
reagovat

Arrow S02E04

No pekne se nam to rozehrava. 2 prekvapive odhaleni na zaver a prislib dalsich veci. Jen tak dal.
606338
No pekne se nam to rozehrava. 2 prekvapive odhaleni na zaver a prislib dalsich veci. Jen tak dal.
Arrow S02E04
0 0
reagovat

Tony

Mrknul bych na to, ale Brown pro mě bude už navždy Justin Ripley a tohle vypadá podobně jako Luther.
606334
Mrknul bych na to, ale Brown pro mě bude už navždy Justin Ripley a tohle vypadá podobně jako Luther.
Tony
0 0
reagovat
Já to tu nechci posunout do roviny Forbrydelsenu nebo Pilkingtona, ale to to fakt každej minul? :o
606324
Já to tu nechci posunout do roviny Forbrydelsenu nebo Pilkingtona, ale to to fakt každej minul? *:o*
0 0
reagovat

Good Cop s1 - s4

Naprosto neskutečná věc. :o Lepší vývoj postavy nepamatuju. Jestli někdo vyzdvihuje vývoj Waltera Whitea, tak tady se posere. A nějakej dark passenger se může jít klouzat, tohle je věc! :+
Seriál nebyl obnoven pro další sezony díky podobnostem s jedním případem z reálu. Je to škoda, ale nemužu se zbavit dojmu, že to tomu pomáhá, špičkoidní jednohubka.
606305
Naprosto neskutečná věc. *:o* Lepší vývoj postavy nepamatuju. Jestli někdo vyzdvihuje vývoj Waltera Whitea, tak tady se posere. A nějakej dark passenger se může jít klouzat, tohle je věc! *:+* Seriál nebyl obnoven pro další sezony díky podobnostem s jedním případem z reálu. Je to škoda, ale nemužu se zbavit dojmu, že to tomu pomáhá, špičkoidní jednohubka.
Good Cop s1 - s4
0 0
reagovat

Broen2.05

:o
606301
*:o*
Broen2.05
0 0
reagovat

AHS Coven

Ty vole tak tahle série je fakt mazec :D totální freakshow 8)
606300
Ty vole tak tahle série je fakt mazec *:D* totální freakshow *8)*
AHS Coven
0 0
reagovat

SP

"I'm not just your friend. I'm also your buddy."
"Thanks, guy."

:D
606291
"I'm not just your friend. I'm also your buddy." "Thanks, guy." *:D*
SP
0 0
reagovat
Vážení diváci a nyní se přeneseme na Nový Zéland!
606286
Vážení diváci a nyní se přeneseme na Nový Zéland!
0 0
reagovat

Ďáblova lest 1

Viděno poprvé a hodně dobré.Parádní atmosféra a Jiří Dvořák jako chlastající polda skvělý. :+ A znovu jsem si připomněl, jak pěkně nakřáplý hlas - v dobrém slova smyslu - má Tereza Voříšková. :))
606285
Viděno poprvé a hodně dobré.Parádní atmosféra a Jiří Dvořák jako chlastající polda skvělý. *:+* A znovu jsem si připomněl, jak pěkně nakřáplý hlas - v dobrém slova smyslu - má Tereza Voříšková. *:))*
Ďáblova lest 1
0 0
reagovat

Good Cop

Nechci to moc vychválit, ale WOW, totální pecka!
606282
Nechci to moc vychválit, ale WOW, totální pecka!
Good Cop
0 0
reagovat

duro, HAL

606270
[link="http://img2.tvtome.com/i/u/c63ff8f2d92c4286c26159eb1c2a6a1b.gif"]Lépe bych to ani neřekl ...[/link]
duro, HAL
0 0
reagovat

Mephis

Díky. Osobně se musím přiklonit k názoru Spoonera, pro mě osobně je to nejlepší novinka podzimu.
606269
Díky. Osobně se musím přiklonit k názoru Spoonera, pro mě osobně je to nejlepší novinka podzimu.
Mephis
0 0
reagovat

Godlike

606268
http://www.tvzone.cz/clanek/25113-sranda-s-celebritami-27-/diskuze/
Godlike
0 0
reagovat

Godlike

Nedokoukal jsem pilot... Nuda.
606267
Nedokoukal jsem pilot... Nuda.
Godlike
0 0
reagovat
Sledujete někdo Masters of Sex? Co tomu prozatím říkáte?
606266
Sledujete někdo Masters of Sex? Co tomu prozatím říkáte?
0 0
reagovat

duro

How i met your father? Představuju si to tak, že to bude vyprávět přestárlý Barney.
606245
How i met your father? Představuju si to tak, že to bude vyprávět přestárlý Barney.
duro
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se