Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36001 - 36020 Napsat příspěvek
V deji GoT sa stratí iba nepozorný debil. Argument solved.
608278
V deji GoT sa stratí iba nepozorný debil. Argument solved.
0 0
reagovat

TedGeorge

Pětka mě fut ještě čeká, ale fakt jsou ty čísla tak špatný? IT'S NOT FAIR!!! :o:(:-
608277
Pětka mě fut ještě čeká, ale fakt jsou ty čísla tak špatný? IT'S NOT FAIR!!! *:o**:(**:-*
TedGeorge
0 0
reagovat
Ano, Almost Human zase znova pecka. Strašná škoda, že nám to po sezóně na 90 procent zruší. Ty čísla jsou tristní a prachy to musí stát hrozný...
608269
Ano, Almost Human zase znova pecka. Strašná škoda, že nám to po sezóně na 90 procent zruší. Ty čísla jsou tristní a prachy to musí stát hrozný...
0 0
reagovat
K GoT diskuzi mam jen jediny.. Betrayal Garden :D
608268
K GoT diskuzi mam jen jediny.. [link="http://beta.southparkstudios.com/clips/c618ok/the-betrayal-garden"]Betrayal Garden[/link] *:D*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Něco v tom smyslu jsem taky slyšel. Bohužel mu moc nevěřím, třeba Hostinu pro Vrány psal souběžně s Tancem s Draky a obě knihy dělí, od vydání originálů, 9 let. Sám se o tom zmiňuje v předmluvě.
608265
Něco v tom smyslu jsem taky slyšel. Bohužel mu moc nevěřím, třeba Hostinu pro Vrány psal souběžně s Tancem s Draky a obě knihy dělí, od vydání originálů, 9 let. Sám se o tom zmiňuje v předmluvě.
Ravenhorn
0 0
reagovat

Spazz

Pokud tipy s recepty tak doporučuju Gordon Ramsay's Ultimate Cookery Course.
608264
Pokud tipy s recepty tak doporučuju Gordon Ramsay's Ultimate Cookery Course.
Spazz
0 0
reagovat

Axis

Mám za to, že to zas tak moc daleko od vydání to nebude. Myslím, že už má docela dost z šesté knihy + něco do sedmé. Čekám tak 3 roky a bude šestka.
608263
Mám za to, že to zas tak moc daleko od vydání to nebude. Myslím, že už má docela dost z šesté knihy + něco do sedmé. Čekám tak 3 roky a bude šestka.
Axis
0 0
reagovat

Cooking show

Vaření je také můj velký koníček, obzvláště rád experimentuji, tak také přispěji něčím do mlýna 8)

Přiznám se, že sleduji mimojiné kuchařské reality show (Hells Kitchen, Kitchen Nightmares, Masterchef...), člověk to sice musí brát s nadhledem, ale pár věcí také pochytí. Hlavně nejlepší na těchto pořadech je inspirace, která ve vaření hraje neuvěřitelnou roli a proto také tento styl pořadů zmiňuji. Člověk kouká, kouká, něco ho zaujme a po skončení dílu jsem si to vygooglil. Na Youtube najdeš hromadu různých receptů, návodů atd a pokud máš k vaření vztah, tak si z toho hromadu odneseš (pokud ne, tak budeš znuděně koukat na páté video jak připravit humra).

Neomezoval bych se tedy jen na televizní zdroj, ale zapátral bych hlavně na internetu. V dnešní době nalezneš hromadu foodblogerů, kteří vaří luxusně na svých Youtube kanálech. Časem si najdeš třeba jednoho oblíbeného a začneš podle něj kuchtit a sjíždět celý jeho kanál. Já si například docela oblíbil Laura in the Kitchen. Kromě toho, že docela parádně vaří, tak je i na co se koukat :D. Je toho fakt hromada. Každý vaří jinak, každý má jiný přístup, každý vaří v jiné cenové kategorii. Pokud ti jde o známé firmy, tak Gordon Ramsey má na netu snad recept na všechno, ale finančně se jedná o nedostupnější pokrmy (i když poslední dobou začíná vařit také levněji). Na druhou stranu takový Jamie Oliver zase drahé jídlo uvařit neumí, ten se stylizuje do lidového vaření.

Ale jak říkám, rozhodně bych se neomezoval na tat volá jména a televizní pořady.

Co se týče českých luhů a hájů, tak také vyzdvihnu Emanuela (S Italem v kuchyni). Ač si můžete myslet o něm cokoliv, ten člověk vaří nádhernou, jednoduchou, čistou Italskou kuchyni a ta láska k jídlu kouká na míle daleko.

No a zaposlední ještě jedna poznámka. Pokud by jsi měl zájem o pořad o jídle tak nějako obecně, aniž by se tam učilo vařit, tak například koukni na Food Revolution (Jamie oliver) - naprosto luxusní záležitost, trochu přehnané, ale koukatelné. Nebo třeba takové Great Escape (Gordon Ramsey) - náhled to asijské kuchyně trochu jinak... I když se tam moc receptů nenaučíš, tak ti dají nějaké know-how o jídle. Jelikož i takové zbožíznalství je neodmyslitelnou součástí vaření :))
608262
Vaření je také můj velký koníček, obzvláště rád experimentuji, tak také přispěji něčím do mlýna *8)* Přiznám se, že sleduji mimojiné kuchařské reality show (Hells Kitchen, Kitchen Nightmares, Masterchef...), člověk to sice musí brát s nadhledem, ale pár věcí také pochytí. Hlavně nejlepší na těchto pořadech je inspirace, která ve vaření hraje neuvěřitelnou roli a proto také tento styl pořadů zmiňuji. Člověk kouká, kouká, něco ho zaujme a po skončení dílu jsem si to vygooglil. Na Youtube najdeš hromadu různých receptů, návodů atd a pokud máš k vaření vztah, tak si z toho hromadu odneseš (pokud ne, tak budeš znuděně koukat na páté video jak připravit humra). Neomezoval bych se tedy jen na televizní zdroj, ale zapátral bych hlavně na internetu. V dnešní době nalezneš hromadu foodblogerů, kteří vaří luxusně na svých Youtube kanálech. Časem si najdeš třeba jednoho oblíbeného a začneš podle něj kuchtit a sjíždět celý jeho kanál. Já si například docela oblíbil [link="http://www.youtube.com/watch?v=fqDcGSt0VIg"]Laura in the Kitchen[/link]. Kromě toho, že docela parádně vaří, tak je i na co se koukat *:D*. Je toho fakt hromada. Každý vaří jinak, každý má jiný přístup, každý vaří v jiné cenové kategorii. Pokud ti jde o známé firmy, tak Gordon Ramsey má na netu snad recept na všechno, ale finančně se jedná o nedostupnější pokrmy (i když poslední dobou začíná vařit také levněji). Na druhou stranu takový Jamie Oliver zase drahé jídlo uvařit neumí, ten se stylizuje do lidového vaření. Ale jak říkám, rozhodně bych se neomezoval na tat volá jména a televizní pořady. Co se týče českých luhů a hájů, tak také vyzdvihnu Emanuela (S Italem v kuchyni). Ač si můžete myslet o něm cokoliv, ten člověk vaří nádhernou, jednoduchou, čistou Italskou kuchyni a ta láska k jídlu kouká na míle daleko. No a zaposlední ještě jedna poznámka. Pokud by jsi měl zájem o pořad o jídle tak nějako obecně, aniž by se tam učilo vařit, tak například koukni na Food Revolution (Jamie oliver) - naprosto luxusní záležitost, trochu přehnané, ale koukatelné. Nebo třeba takové Great Escape (Gordon Ramsey) - náhled to asijské kuchyně trochu jinak... I když se tam moc receptů nenaučíš, tak ti dají nějaké know-how o jídle. Jelikož i takové zbožíznalství je neodmyslitelnou součástí vaření *:))*
Cooking show
0 0
reagovat

Game of Thrones

Zase jsme se dostali k tomu, že ten kdo četl knihu, tak chápe, ale ten kdo knihu nečetl se ztrácí. Jasně, někdo může ten děj chápat i bez znalosti knihy, ale prostě je to tak roztříštěné, že se to nedá ani nazvat zábavou to sledovat...

No nic...
608261
Zase jsme se dostali k tomu, že ten kdo četl knihu, tak chápe, ale ten kdo knihu nečetl se ztrácí. Jasně, někdo může ten děj chápat i bez znalosti knihy, ale prostě je to tak roztříštěné, že se to nedá ani nazvat zábavou to sledovat... No nic...
Game of Thrones
0 0
reagovat
Tady je fotka George R.R Martina když byl malý, rád by vám něco sdělil ...

link
608256
Tady je fotka George R.R Martina když byl malý, rád by vám něco sdělil ... [link="http://thechive.files.wordpress.com/2010/05/haters-gonna-hate-13.jpg"]link[/link]
0 0
reagovat

Duro

Úplně stejnými slovy jsem to tu psal asi před rokem. A byl jsem za to haněn.
Bohužel George RR Martin je grafoman toho nejhoršího kalibru a ač jeho první knihy byly dobré (opravdu dobré) tak těmi posledními to velmi zabíjí, Tanec s Draky se už skoro nedá číst a vyloženě jsem se tomu musel začít smát. V každé knize je alespoň jedna až dvě linie zralé na proškrtání jinak je to nuda, která nikam nevede a vymyšlené nové postavy jsou vycucány tak aby mohl svoji ságu psát do aleluja. Po dočtení posledné knihy je jasné že sága nikdy neskončí.
Jsou jen dvě, tři postavy, které mě zatím natolik baví abych seriii neposlal k ledu.
Na druhou stranu další kniha tu "možná" bude za 10let, takže do té doby mě to třeba přestane zajímat.
608254
Úplně stejnými slovy jsem to tu psal asi před rokem. A byl jsem za to haněn. Bohužel George RR Martin je grafoman toho nejhoršího kalibru a ač jeho první knihy byly dobré (opravdu dobré) tak těmi posledními to velmi zabíjí, Tanec s Draky se už skoro nedá číst a vyloženě jsem se tomu musel začít smát. V každé knize je alespoň jedna až dvě linie zralé na proškrtání jinak je to nuda, která nikam nevede a vymyšlené nové postavy jsou vycucány tak aby mohl svoji ságu psát do aleluja. Po dočtení posledné knihy je jasné že sága nikdy neskončí. Jsou jen dvě, tři postavy, které mě zatím natolik baví abych seriii neposlal k ledu. Na druhou stranu další kniha tu "možná" bude za 10let, takže do té doby mě to třeba přestane zajímat.
Duro
0 0
reagovat

Tony

Toho Pepina si pohledam uz jenom kvuli jmenu :-D Diky za pomoc :+
608253
Toho Pepina si pohledam uz jenom kvuli jmenu :-D Diky za pomoc *:+*
Tony
0 0
reagovat

Spazz

Vaření patří mezi moje nejoblíbenější koníčky a neznám lepší relax, než si po práci dojít na trh a pak si uvařit něco luxusního. :)
Klasicky žádný kulinářský show nenakoukávám a většinu toho známějšího skouknu spíš na youtube, ale z té jednodušší kuchyně jsem si asi nejvíce oblíbil Ainsleyho Harriotta (Před x let běžel i u nás v TV). Ten vaří klasický i tradiční pokrmy, ale při tom se s tím tak nějak mile nesere. :-) Taky to má solidní komiku, on se i párkrát objevil v Červeném trpaslíkovi nebo Hale a Pace. link

Jinak je podle mne nej TV kuchař a můj guru Jacques Pepin, od toho jsem viděl všechno snad třikrát. :) Na youtube jsou s ním hodiny a hodiny materiálu, to jak dělá omeletu nebo vykošťuje kuře považuju vyloženě za umělecké dílo. :+

608251
Vaření patří mezi moje nejoblíbenější koníčky a neznám lepší relax, než si po práci dojít na trh a pak si uvařit něco luxusního. *:)* Klasicky žádný kulinářský show nenakoukávám a většinu toho známějšího skouknu spíš na youtube, ale z té jednodušší kuchyně jsem si asi nejvíce oblíbil Ainsleyho Harriotta (Před x let běžel i u nás v TV). Ten vaří klasický i tradiční pokrmy, ale při tom se s tím tak nějak mile nesere. :-) Taky to má solidní komiku, on se i párkrát objevil v Červeném trpaslíkovi nebo Hale a Pace. http://www.csfd.cz/film/221001-ainsleyho-labuznicky-expres/ Jinak je podle mne nej TV kuchař a můj guru Jacques Pepin, od toho jsem viděl všechno snad třikrát. *:)* Na youtube jsou s ním hodiny a hodiny materiálu, to jak dělá omeletu nebo vykošťuje kuře považuju vyloženě za umělecké dílo. *:+*
Spazz
0 0
reagovat
Panove, poradi mi nekdo nejaky dobry kucharsky porad? Par lidi tu parkrat nadhodilo, ze tyhle veci sleduje.

Ja osobne nejsem zadny expert, ale v kuchyni si, myslim, poradit umim vcelku obstojne. Vareni miluju, rad experimentuju, ale rad bych si ted rozsiril obzory necim standardnejsim, jestli mi rozumite.

Existuje nejaka kvalitni serie, z ktere by si clovek opravdu odnesl nejake nove recepty, finty v kuchyni atd.? Takove vseobecne know-how, rekneme... Nejde mi o veci, typu Pohlreichova "Ano, sefe", kde sice obcas nejaky ten recept, ci rada padly, ale primarne to bylo trochu o necem jinem...

Dulezite kriterium je, aby se tam pokud mozno nevarily vylozene exoticke veci, na ktere se suroviny bud tezko shani a nebo jsou strasne drahe... Zkratka jidla, ktere si lide realne doma delaji nebo objednavaji v restauracich...
608250
Panove, poradi mi nekdo nejaky dobry kucharsky porad? Par lidi tu parkrat nadhodilo, ze tyhle veci sleduje. Ja osobne nejsem zadny expert, ale v kuchyni si, myslim, poradit umim vcelku obstojne. Vareni miluju, rad experimentuju, ale rad bych si ted rozsiril obzory necim standardnejsim, jestli mi rozumite. Existuje nejaka kvalitni serie, z ktere by si clovek opravdu odnesl nejake nove recepty, finty v kuchyni atd.? Takove vseobecne know-how, rekneme... Nejde mi o veci, typu Pohlreichova "Ano, sefe", kde sice obcas nejaky ten recept, ci rada padly, ale primarne to bylo trochu o necem jinem... Dulezite kriterium je, aby se tam pokud mozno nevarily vylozene exoticke veci, na ktere se suroviny bud tezko shani a nebo jsou strasne drahe... Zkratka jidla, ktere si lide realne doma delaji nebo objednavaji v restauracich...
0 0
reagovat

duro

tvůj popis dokonale vystihuje můj problém :+
608245
tvůj popis dokonale vystihuje můj problém *:+*
duro
0 0
reagovat

Gonzi

Rozdíl je, že tohle je adaptace knižní ságy, tam se toho taky děje hrozně moc, přeskočíš kapitolu a zjištíš, že ten a ten jsou mrtví. Navíc nechci spoilerovat, ale objeví se hodně nových postav, z toho jedna, co se představila teprve v poslední vydané knize už bude ve čtvrté sérii. Mám strach, že pro nečtenáře to přestane dávat smysl úplně. Například postava Malíčka je úplně jiná než v knihách.
608242
Rozdíl je, že tohle je adaptace knižní ságy, tam se toho taky děje hrozně moc, přeskočíš kapitolu a zjištíš, že ten a ten jsou mrtví. Navíc nechci spoilerovat, ale objeví se hodně nových postav, z toho jedna, co se představila teprve v poslední vydané knize už bude ve čtvrté sérii. Mám strach, že pro nečtenáře to přestane dávat smysl úplně. Například postava Malíčka je úplně jiná než v knihách.
Gonzi
0 0
reagovat
Áno, z hľadiska výstavby zmysluplného príbehu ide GoT do sračiek, to je evidentné. Pridávajú sa stále nové postavy a vedľajšie zápletky, pričom niektoré sú naozaj zbytočné a slúžia len na ďalšie košatenie sveta a celej ságy. O tom, že niektoré postavy a zápletky sú ukončované násilne (z hľadiska výstavby rozprávania i z hľadiska konca samotných postáv), ani netreba hovoriť. Takže áno, dalo by sa povedať, že GoT NIE JE DOBRÝ PRÍBEH. Ako väčšina fantasy ság, vymenil skutočný príbeh za akúsi "prebiehajúcu kroniku fantasy sveta, pričom sa rozpráva aj o nepodstatných sračkách". "Problém" je v tom, že aj tie nepodstatné sračky sú vďaka Martinovej spisovateľskej zručnosti zábavné. Zostáva len dúfať, že to ujo Martin stihne dopísať a že má v hlave predstavu o nejakom zmysluplnom konci.
608241
Áno, z hľadiska výstavby zmysluplného príbehu ide GoT do sračiek, to je evidentné. Pridávajú sa stále nové postavy a vedľajšie zápletky, pričom niektoré sú naozaj zbytočné a slúžia len na ďalšie košatenie sveta a celej ságy. O tom, že niektoré postavy a zápletky sú ukončované násilne (z hľadiska výstavby rozprávania i z hľadiska konca samotných postáv), ani netreba hovoriť. Takže áno, dalo by sa povedať, že GoT NIE JE DOBRÝ PRÍBEH. Ako väčšina fantasy ság, vymenil skutočný príbeh za akúsi "prebiehajúcu kroniku fantasy sveta, pričom sa rozpráva aj o nepodstatných sračkách". "Problém" je v tom, že aj tie nepodstatné sračky sú vďaka Martinovej spisovateľskej zručnosti zábavné. Zostáva len dúfať, že to ujo Martin stihne dopísať a že má v hlave predstavu o nejakom zmysluplnom konci.
0 0
reagovat

Ravenhorn

to cos vypsal je to co myslím rozpočtem - super herci, lokální dialogy, lokace atd. to všechno tam je na takové úrovni protože HBO. Já ale narážím na stavbu děje.
Memphis
Taky se jakž takž orientuju, což ale nic nemění na tom, že při skákání z linky do linky ten seriál v rámci celého dílu jednou ukáže Sama... celá pointa byla že *drumroll* vylezl z lesa a byl u zdi... Díky tomu jak je seriál stavěný se člověk nemůže během té hodiny prostě vrátit do světa, vidět nějaký minipříběh (nebo víc) a pak to vypnout, protože scénaristi neměli koule na to, aby děj oproti knize trochu přeházeli. Výsledek je 12h film servírovaný po hodinách jednou týdně = špatný SERIÁL.
608240
to cos vypsal je to co myslím rozpočtem - super herci, lokální dialogy, lokace atd. to všechno tam je na takové úrovni protože HBO. Já ale narážím na stavbu děje. [b]Memphis[/b] Taky se jakž takž orientuju, což ale nic nemění na tom, že při skákání z linky do linky ten seriál v rámci celého dílu jednou ukáže Sama... celá pointa byla že *drumroll* vylezl z lesa a byl u zdi... Díky tomu jak je seriál stavěný se člověk nemůže během té hodiny prostě vrátit do světa, vidět nějaký minipříběh (nebo víc) a pak to vypnout, protože scénaristi neměli koule na to, aby děj oproti knize trochu přeházeli. Výsledek je 12h film servírovaný po hodinách jednou týdně = špatný SERIÁL.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Tiež som predlohu nečítal a seriál ma baví a som solídne zorientovaný v postavách a zápletkách.

Je ale pravda, že tretia séria išla dole, už sa tam často vykecávali o hovnách. Štvrtá by mala byť akčnejšia, tak snáď sa dojmy zlepšia.
608239
Tiež som predlohu nečítal a seriál ma baví a som solídne zorientovaný v postavách a zápletkách. Je ale pravda, že tretia séria išla dole, už sa tam často vykecávali o hovnách. Štvrtá by mala byť akčnejšia, tak snáď sa dojmy zlepšia.
0 0
reagovat

Mildík

Neznám knihu, přesto se orientuju a nenudím se. Stoupající ratingy ukazujou, že asi nejsem sám.

Možná by stačilo zbavit se toho "me against the world" přístupu. :D
608238
Neznám knihu, přesto se orientuju a nenudím se. Stoupající ratingy ukazujou, že asi nejsem sám. Možná by stačilo zbavit se toho "me against the world" přístupu. *:D*
Mildík
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se