Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35961 - 35980 Napsat příspěvek

SteKi

Shield, Sons of Anarchy
608450
Shield, Sons of Anarchy
SteKi
0 0
reagovat

Breaking Bad

Tak. A teraz mi povedzte, co mam zacat po tomto pozerat...
608448
Tak. A teraz mi povedzte, co mam zacat po tomto pozerat...
Breaking Bad
0 0
reagovat

South Park s01e01

Pánové, tvrdá nostalgie.

Sice je na tom vidět zub času, sice je to trochu jiné, než současné díly, ale baví to...
608447
Pánové, tvrdá nostalgie. Sice je na tom vidět zub času, sice je to trochu jiné, než současné díly, ale baví to...
South Park s01e01
0 0
reagovat

SouthPark

Jéé, ona mám aktuální sezona jenom 10 epizod. škoda, škoda ;)

Jinak jsem se rozhodl, že si nakoukám SP od začátku, tak se tu na mě směje první sezóna... Jakoby to bylo včera, kdy to dávali poprvé na Nově a já jsem si to nahrával a ráno pouštěl před školou... Pecka :D
608440
Jéé, ona mám aktuální sezona jenom 10 epizod. škoda, škoda *;)* Jinak jsem se rozhodl, že si nakoukám SP od začátku, tak se tu na mě směje první sezóna... Jakoby to bylo včera, kdy to dávali poprvé na Nově a já jsem si to nahrával a ráno pouštěl před školou... Pecka *:D*
SouthPark
0 0
reagovat

Vincent

Čtyřka imho taky trochu slabší, pětka naprosto výborná.

Někde si psal, že hodně můžeš Minku Kelly, takže pro tebe ta pětka dvojnásob :)
608438
Čtyřka imho taky trochu slabší, pětka naprosto výborná. Někde si psal, že hodně můžeš Minku Kelly, takže pro tebe ta pětka dvojnásob :)
Vincent
0 0
reagovat

Almost Human

Prvni 3 epizody shlednuty a jo, spokojenost :) Prvni dil to slusne rozjel, druhej dil (sexboti) byl velmi povedenej, treti dil (rukojmi) me az tak moc nebavil, ale snad mi to vynahradi ctyrka a petka :)
608436
Prvni 3 epizody shlednuty a jo, spokojenost :) Prvni dil to slusne rozjel, druhej dil (sexboti) byl velmi povedenej, treti dil (rukojmi) me az tak moc nebavil, ale snad mi to vynahradi ctyrka a petka :)
Almost Human
0 0
reagovat
Frank ma Jeden prsten!!! To neco znamena! :D
608404
Frank ma Jeden prsten!!! To neco znamena! *:D*
0 0
reagovat
And butchery begins :+

Škoda, že druhá sérka je posledná, ale navnadilo ma to teda veľmi 8)
608394
And butchery begins *:+* Škoda, že druhá sérka je posledná, ale navnadilo ma to teda veľmi *8)*
0 0
reagovat
Už je to tady link :)) A mimochodem čtyři nominace na Glóby za drama, Spaceyho, Wright a Stolla (kterýmu se konečně dostává zasloužený pozornosti) :+
608393
Už je to tady http://www.youtube.com/watch?v=jFhJjCmYi1M *:))* A mimochodem čtyři nominace na Glóby za drama, Spaceyho, Wright a Stolla (kterýmu se konečně dostává zasloužený pozornosti) *:+*
0 0
reagovat

SP

necekany konec
608390
necekany konec
SP
0 0
reagovat
tá reklamná kampaň Community zatiaľ schováva veškerú seriálovú konkurenciu, ani len ten Doctor Who sa na to neťahá. 8) a btw kto si všimol Honest trailer voiceover? :D
608389
tá reklamná kampaň Community zatiaľ schováva veškerú seriálovú konkurenciu, ani len ten Doctor Who sa na to neťahá. *8)* a btw kto si všimol Honest trailer voiceover? *:D*
0 0
reagovat
608388
[link="http://www.youtube.com/watch?v=cI34VZwV9Yo"]sixseasonsandamovie[/link]
0 0
reagovat
Bitch you ain't a hobbit, are you :)
608387
Bitch you ain't a hobbit, are you *:)*
0 0
reagovat

South Park

Uz pri druhom vystupe "Aquamana" som skoncil pod stolom so slzami v ociach:D:D:D
Genialne:+
608386
Uz pri druhom vystupe "Aquamana" som skoncil pod stolom so slzami v ociach*:D**:D**:D* Genialne*:+*
South Park
0 0
reagovat

That 70s Show

Dávám si to od zacatku a proste to na me funguje daleko lip, nez Friends.
Aštn Kučera, Laura Prepon, Mila Kunis a Topher Grace v hlavních rolích válej... a občas si člověk všimne i nečekanejch kamejí :)
608382
Dávám si to od zacatku a proste to na me funguje daleko lip, nez Friends. Aštn Kučera, Laura Prepon, Mila Kunis a Topher Grace v hlavních rolích válej... a občas si člověk všimne i [link="http://31.media.tumblr.com/tumblr_llqglqRgpd1qis6pso1_1280.jpg"]nečekanejch kamejí :)[/link]
That 70s Show
0 0
reagovat
No jo, no jo, tak jste mne přemluvili, už po nich koukám.
608375
No jo, no jo, tak jste mne přemluvili, už po nich koukám.
0 0
reagovat

xxendxx

;):):+
608374
*;)**:)**:+*
xxendxx
0 0
reagovat

Terriers

... jsou naprosto BOŽÍ!!!!
608371
... jsou naprosto BOŽÍ!!!!
Terriers
0 0
reagovat

Fringe

Právě naopak, pro mě byla nejlepší první série a půlka druhé - asi je to tím že jsem nikdy moc poctivě nesledoval Akta-X :-)

Ty první díly byly hodně podobné právě struktuře X-files
608369
Právě naopak, pro mě byla nejlepší první série a půlka druhé - asi je to tím že jsem nikdy moc poctivě nesledoval Akta-X :-) Ty první díly byly hodně podobné právě struktuře X-files
Fringe
0 0
reagovat

HAL

Já tak nějak doufám, že teď tvůrci staví základy postavám, dostáváme se jim pod kůži, poznáváme je a pak vytáhnou tu linku se syndikátem a bejvalkou Urbana a dostane to trochu jiný, osobnější, rozměr. Snad.
608365
Já tak nějak doufám, že teď tvůrci staví základy postavám, dostáváme se jim pod kůži, poznáváme je a pak vytáhnou tu linku se syndikátem a bejvalkou Urbana a dostane to trochu jiný, osobnější, rozměr. Snad.
HAL
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se