Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36041 - 36060 Napsat příspěvek

Walking Dead season 1 blu-ray CZ

Zkouknut pilot v originále na českém blu-rayi. Stopáž: 45 minut, tj. o 21 minut kratší, než oproti původní TV verzi. Prostříhané scény: úvodní honička, Rickovo poučení o bezpečnosti se zbraněmi na policejní stanici, nález koně,, příjezd do Atlanty, dech beroucí ptačí perspektiva před titulky zkrácena na pětivteřinový shot...
Uf. Nevím, co si o tom myslet, pochopitelně to funguje, ale pár záběrů mi tam chybělo.
Zajímá mě, jestli stříhal Darabont, nebo čeští distributoři (to snad nemohou, ne?) - nevíte někdo?
608147
Zkouknut pilot v originále na českém blu-rayi. Stopáž: 45 minut, tj. o 21 minut kratší, než oproti původní TV verzi. Prostříhané scény: úvodní honička, Rickovo poučení o bezpečnosti se zbraněmi na policejní stanici, nález koně,, příjezd do Atlanty, dech beroucí ptačí perspektiva před titulky zkrácena na pětivteřinový shot... Uf. Nevím, co si o tom myslet, pochopitelně to funguje, ale pár záběrů mi tam chybělo. Zajímá mě, jestli stříhal Darabont, nebo čeští distributoři (to snad nemohou, ne?) - nevíte někdo?
Walking Dead season 1 blu-ray CZ
0 0
reagovat
Tak ten reboot Mentalisty neni vubec marny. Po letech balastu pekny navrat ke korenum :-)
608119
Tak ten reboot Mentalisty neni vubec marny. Po letech balastu pekny navrat ke korenum :-)
0 0
reagovat

duro

Jsem na tom stejně, tu poslední postavu a její ambice jsem moc nepobral.
Finále není jen výživné to je na "průstřel" hlavy.
608110
Jsem na tom stejně, tu poslední postavu a její ambice jsem moc nepobral. Finále není jen výživné to je na "průstřel" hlavy.
duro
0 0
reagovat

Sherlock: Series 3 Launch Trailer

608108
[link="http://www.youtube.com/watch?v=9UcR9iKArd0"]Hohó![/link] *:+*
Sherlock: Series 3 Launch Trailer
0 0
reagovat

Broen s02

Hm. Rozhodne dobrá kriminálka, ale citeľne slabšia ako prvá sezóna. Už to bolo naozaj over-twisted, bohužiaľ v tom seriálovom zmysle "tak čo tam ešte pripletieme a akú ďalšiu postavu prilepíme k príbehu, aby sme to natiahli na tých 10 dielov?". Rozuzlenie nie veľmi prekvapivé. Zachraňuje to výživné finále,


Martin teraz môže zájsť za Wallanderom a spolu môžu chľastať a utápať sa v depresiách.

Samozrejme, studená atmosféra, precízna réžia a hlavne ústredná dvojica to stále držia vysoko nad priemerom.
608106
Hm. Rozhodne dobrá kriminálka, ale citeľne slabšia ako prvá sezóna. Už to bolo naozaj over-twisted, bohužiaľ v tom seriálovom zmysle "tak čo tam ešte pripletieme a akú ďalšiu postavu prilepíme k príbehu, aby sme to natiahli na tých 10 dielov?". Rozuzlenie nie veľmi prekvapivé. Zachraňuje to výživné finále, [spoiler]Martin teraz môže zájsť za Wallanderom a spolu môžu chľastať a utápať sa v depresiách.[/spoiler] Samozrejme, studená atmosféra, precízna réžia a hlavne ústredná dvojica to stále držia vysoko nad priemerom.
Broen s02
0 0
reagovat

Psych 5x1

Smal jsem se nahlas :-)
608093
Smal jsem se nahlas :-)
Psych 5x1
0 0
reagovat

ad Life

Jinak teda komukoliv, kdo by se do toho chtel pustit doporucuju zkusit najit verzi, co bezela v televizi.... z nejakeho duvodu to ma na DVD jiny soundtrack a neni tam jedina scena, kde by ten novy fungoval aspon z poloviny dobre, jak to, co bezelo v bedne
608091
Jinak teda komukoliv, kdo by se do toho chtel pustit doporucuju zkusit najit verzi, co bezela v televizi.... z nejakeho duvodu to ma na DVD jiny soundtrack a neni tam jedina scena, kde by ten novy fungoval aspon z poloviny dobre, jak to, co bezelo v bedne
ad Life
0 0
reagovat

TonyClifton

Life pro me pocitove zustava nejoblibenejsi serial, zhruba na stejno se Scrubs....
608090
Life pro me pocitove zustava nejoblibenejsi serial, zhruba na stejno se Scrubs....
TonyClifton
0 0
reagovat

Bron/Broen

Tak druhá serie z mnou. Z posledních dílů jsem rozpolcen ale co i tak to bylo eňo ňůňo. Jo a tady je článek o tom, že se píše třetí sérka. Dánsky neumím ale podle komentu Elwin z CSFD to vypadá povzbudivě:
Píšou tam, že scénárista už napsal první dva díly ke třetí sezoně, ale že není na 100 procent ještě jisté, že bude. Saga a Martin zůstanou a přidají k nim do nějaké hlavní role Nora (miluju Skandinávskou spolupráci :) a taky píšou, že nová série nezačne na Øresundském mostě, protože už to použili 2x
608084
Tak druhá serie z mnou. Z posledních dílů jsem rozpolcen ale co i tak to bylo eňo ňůňo. Jo a tady je [link="http://ekstrabladet.dk/flash/filmogtv/tv/article2158771.ece"]článek[/link] o tom, že se píše třetí sérka. Dánsky neumím ale podle komentu Elwin z CSFD to vypadá povzbudivě: Píšou tam, že scénárista už napsal první dva díly ke třetí sezoně, ale že není na 100 procent ještě jisté, že bude. Saga a Martin zůstanou a přidají k nim do nějaké hlavní role Nora (miluju Skandinávskou spolupráci :) a taky píšou, že nová série nezačne na Øresundském mostě, protože už to použili 2x
Bron/Broen
0 0
reagovat

TonyClifton

Ahá, tak proto ten příspěvek vedle! ;) Pro mně jeden z nejvíc takovejch pohodovejch a strašně prostě nepopsatelně vynikajících seriálů.
608075
Ahá, tak proto ten příspěvek vedle! *;)* Pro mně jeden z nejvíc takovejch pohodovejch a strašně prostě nepopsatelně vynikajících seriálů.
TonyClifton
0 0
reagovat

Life / Na doživotí

Není to věru špatné a je tam asi nejvíc sexy policajtka široko daleko. :+
608064
Není to věru špatné a je tam asi nejvíc sexy policajtka široko daleko. *:+*
Life / Na doživotí
0 0
reagovat

Low Winter Sun

Uzavřený to jakž takž je. Aspoň co si já vybavuju...
A je to věčná škoda.
608059
Uzavřený to jakž takž je. Aspoň co si já vybavuju... A je to věčná škoda.
Low Winter Sun
0 0
reagovat

Vincent

Už jen kvůli týhle scéně to bylo vysoko nad standart Everybody Really Liked Him!
608058
Už jen kvůli týhle scéně to bylo vysoko nad standart [link="http://youtu.be/-NSF5E6hGN4"]Everybody Really Liked Him! [/link]
Vincent
0 0
reagovat

duro

Ja som to akurát začal iba pozerať a som na 3 časti (baví ma to) a preto ma to trošku nepotešilo, keďže nerád pozerám seriálové jednohubky. Naviac drsného Stronga nie je nikdy dosť. Ale snáď ti niekto odpovie, kto to už videl celé.
608057
Ja som to akurát začal iba pozerať a som na 3 časti (baví ma to) a preto ma to trošku nepotešilo, keďže nerád pozerám seriálové jednohubky. Naviac drsného Stronga nie je nikdy dosť. Ale snáď ti niekto odpovie, kto to už videl celé.
duro
0 0
reagovat

JohnnyD

Má teda zmysel pozerať prvú sezónu? Nejako to uzavreli?
608056
Má teda zmysel pozerať prvú sezónu? Nejako to uzavreli?
JohnnyD
0 0
reagovat
Low Winter Sun zrušeno :(
608055
Low Winter Sun zrušeno *:(*
0 0
reagovat
Ano, na poměry South Parku nic výjimečného... ale že je nějaký seriál tak arcigeniální i po sedmnácti sériích, to si zkrátka zaslouží oslavu vždy :))
608053
Ano, na poměry South Parku nic výjimečného... ale že je nějaký seriál tak arcigeniální i po sedmnácti sériích, to si zkrátka zaslouží oslavu vždy :))
0 0
reagovat
Proc jste vsichni z toho SP tak odvareny? Ano, byla to sranda jako vzdy, ale to je u SP normalni prece :-) Nejvic me odrovnal chlapek ve vokne jak to vzdycky posral Cartmanovi v zahrade :D
608052
Proc jste vsichni z toho SP tak odvareny? Ano, byla to sranda jako vzdy, ale to je u SP normalni prece :-) Nejvic me odrovnal chlapek ve vokne jak to vzdycky posral Cartmanovi v zahrade :D
0 0
reagovat
Tak Ripper street další sérii nedostane. Věčná škoda...
608049
Tak Ripper street další sérii nedostane. Věčná škoda...
0 0
reagovat
To už jsem bohužel viděl. :-/ První 2 serie, první byla parádní, druhá takovej průměr, třetí jsem ani nenačal.
608037
To už jsem bohužel viděl. :-/ První 2 serie, první byla parádní, druhá takovej průměr, třetí jsem ani nenačal.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se