Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35981 - 36000 Napsat příspěvek
Godlike: :D:+
608341
Godlike: *:D**:+*
0 0
reagovat
Mně teda Mob City naštěstí sedlo. Je to sice dost "malý", ale cheesy výprava mi tam právě pasuje a po úvodních dvou dílech mi zatím vadí jenom moc goriláckej a obyč hlavní hrdina. Ale třeba je to záměr, kterej se ještě řádně vytěží. Modrookej Neil McDonough ftw. a teda překvapilo mě, že tam ve finále vystavěj takovou těžko vysvětlitelnou podzápletku. Skoro mám chuť se na to podívat ještě jednou a pozornějc. :+
608338
Mně teda Mob City naštěstí sedlo. Je to sice dost "malý", ale cheesy výprava mi tam právě pasuje a po úvodních dvou dílech mi zatím vadí jenom moc goriláckej a obyč hlavní hrdina. Ale třeba je to záměr, kterej se ještě řádně vytěží. Modrookej Neil McDonough ftw. a teda překvapilo mě, že tam ve finále vystavěj takovou těžko vysvětlitelnou podzápletku. Skoro mám chuť se na to podívat ještě jednou a pozornějc. *:+*
0 0
reagovat

SP

"Bitch, you a hobbit?!"
608336
"Bitch, you a hobbit?!"
SP
0 0
reagovat

Arrow

Peckááááááááááááááááááááááá! Opravdu na smeknutí, jak to tam válej.
608326
Peckááááááááááááááááááááááá! Opravdu na smeknutí, jak to tam válej.
Arrow
0 0
reagovat

Vardant

Nevím jestli se mám těšit, nebo brečet. Vlastní seriál je sice super, ale v tom případě by měl ten pilot být teď a ne "až někdy".
608324
Nevím jestli se mám těšit, nebo brečet. Vlastní seriál je sice super, ale v tom případě by měl ten pilot být teď a ne "až někdy".
Vardant
0 0
reagovat

Vardant

Nebo z něj bude Arsenal Jinak potěšil Solomon Grundy, zmíňka o důstojníku Jonesovi (Martian Manhunter anyone?) a Linda Park, budoucí paní Wallyho Westa.

Shit just got real.
608323
[spoiler]Nebo z něj bude Arsenal[/spoiler] Jinak potěšil Solomon Grundy, zmíňka o důstojníku Jonesovi (Martian Manhunter anyone?) a Linda Park, budoucí paní Wallyho Westa. Shit just got real.
Vardant
0 0
reagovat

Arrow

Tak tohle bylo opravdu něco. Předpokládám, že Roy bude Red Arrow a Speedy si nechají pro Theu, ale třeba překvapí. Škoda, že epizodu s Flashem vyškrtli z druhé půlky sezóny a budeme si muset počkat na pilot.
608321
Tak tohle bylo opravdu něco. Předpokládám, že [spoiler]Roy bude Red Arrow a Speedy si nechají pro Theu, ale třeba překvapí. Škoda, že epizodu s Flashem vyškrtli z druhé půlky sezóny a budeme si muset počkat na pilot.[/spoiler]
Arrow
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

hell yeah, Arrow si to neuvěřitelně dává :+
608320
hell yeah, Arrow si to neuvěřitelně dává *:+*
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat

Arrow

Posledních 10 minut lepší jak všech 10 epizod Agents of S.H.I.T.:o:+

Deathstroke... Flash... So it begins...
608317
Posledních 10 minut lepší jak všech 10 epizod Agents of S.H.I.T.*:o**:+* Deathstroke... Flash... So it begins...
Arrow
0 0
reagovat
Už chápete, proč je tak supr Boardwalk Empire? :)
608316
Už chápete, proč je tak supr Boardwalk Empire? *:)*
0 0
reagovat
Je to strašne štúdiové, polystyrén... Možno je to zámer, akože pocta noir vizuálu z dobových filmov... ale uf, dívam sa na inscenáciu.
608315
Je to strašne štúdiové, polystyrén... Možno je to zámer, akože pocta noir vizuálu z dobových filmov... ale uf, dívam sa na inscenáciu.
0 0
reagovat

duro

Už tu kdosi strašil. Neblbněte, takhle odrazovat lidi... Já se na to tak těším, a čekám až budu mít čas.
608314
Už tu kdosi strašil. Neblbněte, takhle odrazovat lidi... Já se na to tak těším, a čekám až budu mít čas.
duro
0 0
reagovat

Mob City

Asi po 20 minútach som to znudene vypol a nedokážem sa prinútiť pokračovať a dať aspoň ten dvojdielny pilot. Pritom som sa na to tešil! WTF?
608313
Asi po 20 minútach som to znudene vypol a nedokážem sa prinútiť pokračovať a dať aspoň ten dvojdielny pilot. Pritom som sa na to tešil! WTF?
Mob City
0 0
reagovat

Macejko

Nejde se o ztracení v ději ale o celkovou pustotu děje a přeměnu na soap operu převlečenou z výpravný fantasy svět. Četl jsi knihy o kterých jsem mluvil? Jinak by to bylo asi na debatu u piva....
608292
Nejde se o ztracení v ději ale o celkovou pustotu děje a přeměnu na soap operu převlečenou z výpravný fantasy svět. Četl jsi knihy o kterých jsem mluvil? Jinak by to bylo asi na debatu u piva....
Macejko
0 0
reagovat
Natěšenej a smutnej zároveň.
Is this how women feel like?
608288
Natěšenej a smutnej zároveň. Is this how women feel like?
0 0
reagovat

The Time of the Doctor The TV Trailer

Nasadí svého posledního motýlka:+

Jinak ten top koment mluví za vše... :D
608284
Nasadí svého posledního [link="http://www.youtube.com/watch?v=njNnTDiLOd4"]motýlka[/link]*:+* Jinak ten top koment mluví za vše... *:D*
The Time of the Doctor The TV Trailer
0 0
reagovat
Ty jednotlivé díly jsou uzavřené, takže i kdyby to skončilo a byla by to velká škoda, tak není problém na to mrknout.
608282
Ty jednotlivé díly jsou uzavřené, takže i kdyby to skončilo a byla by to velká škoda, tak není problém na to mrknout.
0 0
reagovat
takže na Almost Human čakám čo bude ?
608279
takže na Almost Human čakám čo bude ?
0 0
reagovat
V deji GoT sa stratí iba nepozorný debil. Argument solved.
608278
V deji GoT sa stratí iba nepozorný debil. Argument solved.
0 0
reagovat

TedGeorge

Pětka mě fut ještě čeká, ale fakt jsou ty čísla tak špatný? IT'S NOT FAIR!!! :o:(:-
608277
Pětka mě fut ještě čeká, ale fakt jsou ty čísla tak špatný? IT'S NOT FAIR!!! *:o**:(**:-*
TedGeorge
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se