Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35741 - 35760 Napsat příspěvek

verbst

mne ako človeku, ktorý sa v poslednom mesiaci zamilovaj do tej Sherlockovej zvučky a mám rád i elektro s trochou dubstepu som si skoro cvrkol pri tej scéne, a musí si tú hudbu rýchlo zohnať :D nevíš kde?
609508
mne ako človeku, ktorý sa v poslednom mesiaci zamilovaj do tej Sherlockovej [link="http://www.youtube.com/watch?v=-hncC_s6XlM"]zvučky[/link] a mám rád i elektro s trochou dubstepu som si skoro cvrkol pri tej scéne, a musí si tú hudbu rýchlo zohnať *:D* nevíš kde?
verbst
0 0
reagovat

Memphis

Vypadá to luxusně. A z Robin Wright tady jde pomalu větší strach než ze Spaceyho :o
609509
Vypadá to luxusně. A z Robin Wright tady jde pomalu větší strach než ze Spaceyho *:o*
Memphis
0 0
reagovat
Boží.. to zas bude maratón :+
609506
Boží.. to zas bude maratón *:+*
0 0
reagovat
Uáááááááááááááááááá! A pak, že jsou v trailerech potřeba výbuchy. Vypadá to vskutku epicky.
609505
Uáááááááááááááááááá! A pak, že jsou v trailerech potřeba výbuchy. Vypadá to vskutku epicky.
0 0
reagovat

Disketa

Hele, ale v případě Sherlocka se fakt nedá mluvit o pomalý šeptandě... Respektive byla asi tak pomalá, jako u Hry o trůny. ;)

Mimochodem, House of Cards trailer
609502
Hele, ale v případě Sherlocka se fakt nedá mluvit o pomalý šeptandě... Respektive byla asi tak pomalá, jako u Hry o trůny. *;)* Mimochodem, [link="http://youtu.be/gBabKoHSErI"]House of Cards trailer[/link]
Disketa
0 0
reagovat
Aneb kolik lidí si zase musí kopnout. Disketa je Disketa, lepší občas možná nereagovat a nechat ho žít si ve svým světě... ?)
609501
Aneb kolik lidí si zase musí kopnout. Disketa je Disketa, lepší občas možná nereagovat a nechat ho žít si ve svým světě... *?)*
0 0
reagovat
Nejlepší na tý opilý scéně byl ten dubstep remix Sherlockový znělky 8) Jinak mi to přišlo už moc dlouhý. Ale jako jo. Mnohem nadšenější než po prvním díle a jsem zvědavej na Moffata.
609500
Nejlepší na tý opilý scéně byl ten dubstep remix Sherlockový znělky *8)* Jinak mi to přišlo už moc dlouhý. Ale jako jo. Mnohem nadšenější než po prvním díle a jsem zvědavej na Moffata.
0 0
reagovat
Cumberbatch, Pilkinkton, ono je to jedno. :D
609499
Cumberbatch, Pilkinkton, ono je to jedno. *:D*
0 0
reagovat
Diskove komenty je aspoň sranda čítať. Iní by sa tu od neho mohli učiť ;)
609497
Diskove komenty je aspoň sranda čítať. Iní by sa tu od neho mohli učiť *;)*
0 0
reagovat
"Disketa1" a ďalej som nečítal... :D
609496
"Disketa1" a ďalej som nečítal... *:D*
0 0
reagovat

Mildík

To samý :D
609495
To samý *:D*
Mildík
0 0
reagovat
:+:D
609490
*:+**:D*
0 0
reagovat
"Pamatuju si to jako dnes. Bylo léto roku 2010 a pár přátel mi..."

dál jsem nečetl...
609489
"Pamatuju si to jako dnes. Bylo léto roku 2010 a pár přátel mi..." dál jsem nečetl...
0 0
reagovat
Pamatuju si to jako dnes. Bylo léto roku 2010 a pár přátel mi doporučilo minisérii celovečerních filmů Sherlock. Slavný detektiv v dnešní postmoderní době? Nedělají si ze mě přátelé (kterých si dodnes vážím) legraci? S nedůvěrou jsem se podíval na první díl a... byla to láska na první pohled. Žádný hype to tehdy vůbec nebyl, byla jenom malá šeptanda, která se postupně rozšiřovala. Z Benedicta Cumberbatche, který do té doby hrál jenom v několika britských filmech, se rázem stala velká hvězda. O jeho hlase jsem básnil už tenkrát a ani dnes se nic nemění, je radost ho poslouchat. :)
609488
Pamatuju si to jako dnes. Bylo léto roku 2010 a pár přátel mi doporučilo minisérii celovečerních filmů Sherlock. Slavný detektiv v dnešní postmoderní době? Nedělají si ze mě přátelé (kterých si dodnes vážím) legraci? S nedůvěrou jsem se podíval na první díl a... byla to láska na první pohled. Žádný hype to tehdy vůbec nebyl, byla jenom malá šeptanda, která se postupně rozšiřovala. Z Benedicta Cumberbatche, který do té doby hrál jenom v několika britských filmech, se rázem stala velká hvězda. O jeho hlase jsem básnil už tenkrát a ani dnes se nic nemění, je radost ho poslouchat. *:)*
0 0
reagovat
Ale ten seriál i Cucumberbitch se stal slavnej hlavně díky naprosto brilantní detektivní zápletce vyhnaný naprosto do krajností. Cucumber, vtipy, to byly jenom takový bombonky na kterých se bohužel výhradně rozhodli založit novou sezonu.
609486
Ale ten seriál i Cucumberbitch se stal slavnej hlavně díky naprosto brilantní detektivní zápletce vyhnaný naprosto do krajností. Cucumber, vtipy, to byly jenom takový bombonky na kterých se bohužel výhradně rozhodli založit novou sezonu.
0 0
reagovat

Mildík

tak ono je něco jiného nakoukávat Breaking Bad, který a) není mainstreamový b) má 5 sérií po x dílech a něco jiného dát šanci sherlockovi, který ti zabere celý jednu neděli.
609485
tak ono je něco jiného nakoukávat Breaking Bad, který a) není mainstreamový b) má 5 sérií po x dílech a něco jiného dát šanci sherlockovi, který ti zabere celý jednu neděli.
Mildík
0 0
reagovat

Sherlock 2

narozdíl od předchozího dílu mě tenhle bavil fakt nehorázně... Krom výtky k odklonu od detektivky to bylo boží, postavy využité, vše hezky propletené a i ten případ samotný byl celkem fajn (snad jen kromě faktu, že měl Sherlock něco nevyřešeného).
609484
narozdíl od předchozího dílu mě tenhle bavil fakt nehorázně... Krom výtky k odklonu od detektivky to bylo boží, postavy využité, vše hezky propletené a i ten případ samotný byl celkem fajn (snad jen kromě faktu, že měl Sherlock něco nevyřešeného).
Sherlock 2
0 0
reagovat

Mildik

Jako clovek, ktery to nesledoval hned ze startu by ti teoreticky mohlo stacit uvedomit si to, ze Sherlock udelal Cumberbatche a Cumberbatch udelal Sherlocka...ta svinska popularita se pak imho fakt toci hlavne kolem "tech dvou"..... kdyz to vyslo bylo to svezi, neokoukane, you name it..... Ze je to paradne napsany, zrezirovany a, jak by ti vysvetlil Disk, i precizne sestrihany kousek s hudbou, ktera, je "POZOR, pouzita velmi dumyslne" se nema moc cenu hadat, ale fakt od toho necekej nic jineho, nez adaptaci Sherlocka Holmese... resp. POVEDENOU adaptaci S.H. ......
609483
Jako clovek, ktery to nesledoval hned ze startu by ti teoreticky mohlo stacit uvedomit si to, ze Sherlock udelal Cumberbatche a Cumberbatch udelal Sherlocka...ta svinska popularita se pak imho fakt toci hlavne kolem "tech dvou"..... kdyz to vyslo bylo to svezi, neokoukane, you name it..... Ze je to paradne napsany, zrezirovany a, jak by ti vysvetlil Disk, i precizne sestrihany kousek s hudbou, ktera, je "POZOR, pouzita velmi dumyslne" se nema moc cenu hadat, ale fakt od toho necekej nic jineho, nez adaptaci Sherlocka Holmese... resp. POVEDENOU adaptaci S.H. ......
Mildik
0 0
reagovat

Mildík

Všechny dobré věci bude doprovázet hype, ale neexistuje nic, co by se líbilo všem, takže je vždycky šance, že po hypeu budeš zklamaný, ale určitě bych to zkusil, přinejmenším první díl, po něm budeš vědět, tady to není, že bys musel čekat půlku sezóny, abys to docenil ;)

Sherlock 3x02
Kdo čekal komplikovaný případ, tak bude asi zklamaný, ale mě se to líbilo hodně, i přetáhnutá scéna s opilostí měla své momenty.
609482
Všechny dobré věci bude doprovázet hype, ale neexistuje nic, co by se líbilo všem, takže je vždycky šance, že po hypeu budeš zklamaný, ale určitě bych to zkusil, přinejmenším první díl, po něm budeš vědět, tady to není, že bys musel čekat půlku sezóny, abys to docenil *;)* [b]Sherlock 3x02[/b] Kdo čekal komplikovaný případ, tak bude asi zklamaný, ale mě se to líbilo hodně, i přetáhnutá scéna s opilostí měla své momenty.
Mildík
0 0
reagovat

Sigi

Dík za takovou reakci. :+
609481
Dík za takovou reakci. *:+*
Sigi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se