Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35761 - 35780 Napsat příspěvek

TonyClifton

K Prvnímu oddělení, jako člověk z "oboru" musím říct, že je to zhruba nejpřesnější převedení kriminalistické práce na obrazovky u nás. Tvůrci úzce spolupracovali s pražskou mordpartou, zejména s jejím šéfem plk. Marešem, kterého na obrazovce ztvárnil Vetchý. Při první soukromé projekci pro policejní kriminalistické elity si většina rochnila, že si konečně někdo nevycucává naprosté nesmysly z prstu a stavba případu a práce s důkazním materiálem vypadá skoro "profi". ;)
609480
K Prvnímu oddělení, jako člověk z "oboru" musím říct, že je to zhruba nejpřesnější převedení kriminalistické práce na obrazovky u nás. Tvůrci úzce spolupracovali s pražskou mordpartou, zejména s jejím šéfem plk. Marešem, kterého na obrazovce ztvárnil Vetchý. Při první soukromé projekci pro policejní kriminalistické elity si většina rochnila, že si konečně někdo nevycucává naprosté nesmysly z prstu a stavba případu a práce s důkazním materiálem vypadá skoro "profi". *;)*
TonyClifton
0 0
reagovat

Sherlock

Já bych se na ten seriál tak strašně rád podíval, ale šíleně mě děsí, že se jedná o dalš MZ hype...
609478
Já bych se na ten seriál tak strašně rád podíval, ale šíleně mě děsí, že se jedná o dalš MZ hype...
Sherlock
0 0
reagovat

SpikeBtVS

Jenom klid, všechno je v naprostém pořádku. :)
609477
Jenom klid, všechno je v naprostém pořádku. *:)*
SpikeBtVS
0 0
reagovat

Disketa1

Neděs mě! :o
609476
Neděs mě! *:o*
Disketa1
0 0
reagovat

SpikeBtVS

Je vidět, že mě ještě neznáš. :))
609474
Je vidět, že mě ještě neznáš. *:))*
SpikeBtVS
0 0
reagovat
Vypadá to, že ČT pokračuje v trendu seriálových pecek. Po Bukowském a Českém století (U mne i GP Sanitka 2) se prý hodně povedly i Případy prvního oddělení a Čtvrtá hvězda. :+
609472
Vypadá to, že ČT pokračuje v trendu seriálových pecek. Po Bukowském a Českém století (U mne i GP Sanitka 2) se prý hodně povedly i Případy prvního oddělení a Čtvrtá hvězda. *:+*
0 0
reagovat

TedGeorge

Díky, je to tady docela zábava.
Zatím jsem viděl jen první díl nové série Sherlocka ale na ten druhý se už moc těším. Sherlock je podle mě jeden z nejlepší současných seriálů a pevně doufám, že v této humorné rovině vydrží i v dalších dílech ale nějaká zapeklitější detektivní zápletka by taky neškodila. :))
609470
Díky, je to tady docela zábava. Zatím jsem viděl jen první díl nové série Sherlocka ale na ten druhý se už moc těším. Sherlock je podle mě jeden z nejlepší současných seriálů a pevně doufám, že v této humorné rovině vydrží i v dalších dílech ale nějaká zapeklitější detektivní zápletka by taky neškodila. *:))*
TedGeorge
0 0
reagovat

Sherlock

Mne práveže prijde, že je to čím ďalej tým viac režisérsky vyspelejšie a ten proslov od komiky až k riešeniu prípadu bol podľa mňa geniálny.
Ja osobne len čisté riešenie prípadov nechcem, lebo ma už Pes Baskervillský ma kvôli tomu nudil. Čím osobnejšie, tým lepšie (viz. Irene Adler). A aj tá Johnova manželka si ma už v tomto dielo naprosto získala.
609469
Mne práveže prijde, že je to čím ďalej tým viac režisérsky vyspelejšie a ten proslov od komiky až k riešeniu prípadu bol podľa mňa geniálny. Ja osobne len čisté riešenie prípadov nechcem, lebo ma už Pes Baskervillský ma kvôli tomu nudil. Čím osobnejšie, tým lepšie (viz. Irene Adler). A aj tá Johnova manželka si ma už v tomto dielo naprosto získala.
Sherlock
0 0
reagovat

SpikeBtVS

Vítej na moviezone.
609466
Vítej na moviezone.
SpikeBtVS
0 0
reagovat

Disketa1

Ty si do něj snad celej udělanej! :D
609464
Ty si do něj snad celej udělanej! *:D*
Disketa1
0 0
reagovat

verbst

Přesně, ten proslov byl výborný a to mi stačilo jen poslouchat Cumberbatchův hlas. :)
609462
Přesně, ten proslov byl výborný a to mi stačilo jen poslouchat Cumberbatchův hlas. *:)*
verbst
0 0
reagovat

Sherlock

Tak nám z toho udělali komedii. Ale zatraceně dobrou. Až na tu alkoholovou CSI scénu a to, že jsem vraha uhádnul někdy na začátku svatební hostiny zase fajn díl. Dokonce (snad poprvé) emoce - ten proslov byl špičkovej. Ale zase to prostě už není, co bejvalo (já prostě chci nějakej zamotanej případ!) - 8/10
609461
Tak nám z toho udělali komedii. Ale zatraceně dobrou. Až na tu alkoholovou CSI scénu a to, že jsem vraha uhádnul někdy na začátku svatební hostiny zase fajn díl. Dokonce (snad poprvé) emoce - ten proslov byl špičkovej. Ale zase to prostě už není, co bejvalo (já prostě chci nějakej zamotanej případ!) - 8/10
Sherlock
0 0
reagovat

Disketa1

"vůbec nevím o čem to bylo, ale je tam Cumberbatch, takže fap fap fap"

KarelR
Jo, to doufám ;-)
609450
"vůbec nevím o čem to bylo, ale je tam Cumberbatch, takže fap fap fap" [b]KarelR[/b] Jo, to doufám ;-)
Disketa1
0 0
reagovat

HAL

Mně to naopak i po tý detektivní stránce přišlo celkem originální, zapustit to vyšetřování do výstavby postav. Po třech sériích proč ne a imho se to bohatě vyplatí v příští epizodě.
609449
Mně to naopak i po tý detektivní stránce přišlo celkem originální, zapustit to vyšetřování do výstavby postav. Po třech sériích proč ne a imho se to bohatě vyplatí v příští epizodě.
HAL
0 0
reagovat

Sherlock 3/2

Pořád mě to bavilo, ale je fakt, že tentokrát jsem z toho nerozuměl ani slovo. :D Musím si počkat na titulky. Ovšem střihačsky je to perfektní epizoda. :+
609448
Pořád mě to bavilo, ale je fakt, že tentokrát jsem z toho nerozuměl ani slovo. *:D* Musím si počkat na titulky. Ovšem střihačsky je to perfektní epizoda. *:+*
Sherlock 3/2
0 0
reagovat
No je fakt, že v obou nových dílech je čistě ta detektivní část oproti minulým hodně slabá.
609446
No je fakt, že v obou nových dílech je čistě ta detektivní část oproti minulým hodně slabá.
0 0
reagovat

KarelR

Ale vždyť tohle není experimentování, tohle je šaškárna pro Cumberbitches, která se utápí ve stavění vztahů mezi ústředními postavami a hlavně v čím dál přepálenější komice kolem nich - a ze zajímavého a napínavého řešení detektivních úkolů se stala jen roztříštěná bokovka tak nějak navíc. Je to jako by se z Sherlocka stalo další Community... a což o to, i ono "Community" mě extrémně baví, ale zajímavější mi Sherlock přišel jako nezvyklá žánrovka - detektivka - která úžasným, ale čistým způsobem převádí Doyleovu klasiku do moderního světa.
609445
Ale vždyť tohle není experimentování, tohle je šaškárna pro Cumberbitches, která se utápí ve stavění vztahů mezi ústředními postavami a hlavně v čím dál přepálenější komice kolem nich - a ze zajímavého a napínavého řešení detektivních úkolů se stala jen roztříštěná bokovka tak nějak navíc. Je to jako by se z Sherlocka stalo další Community... a což o to, i ono "Community" mě extrémně baví, ale zajímavější mi Sherlock přišel jako nezvyklá žánrovka - detektivka - která úžasným, ale čistým způsobem převádí Doyleovu klasiku do moderního světa.
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Tých experimentov o oživenie bolo už viac než epizód seriálu. Našťastie im to väčšinou vyšlo.
609444
Tých experimentov o oživenie bolo už viac než epizód seriálu. Našťastie im to väčšinou vyšlo.
KarelR
0 0
reagovat

HAL

Hele neni to na tebe moc hollywoodsky mysleni? Chces more of the same, kdyz se tvurci snazej experimentovat a trochu to cely ozivit a nekam posunout? Shame on you! :)
609441
Hele neni to na tebe moc hollywoodsky mysleni? Chces more of the same, kdyz se tvurci snazej experimentovat a trochu to cely ozivit a nekam posunout? Shame on you! :)
HAL
0 0
reagovat

Sherlock 3x02

Seru smíchy, tak vtipné mrkání na diváky jsem v televizi ještě neviděl a celkově je to čistokrevný fangasm - ale vzhledem k tomu že na tom samém byla založena i epizoda minulá si tak trochu říkám, že bych se rád vrátil na Sherlockův začátek, ke klasické a přímočaré detektivce netříštěné ničím jiným, která by nenutila fanbase freneticky masturbovat, a všechny ostatní nezúčastněné se jen tiše pousmívat v povzdálí.
609433
Seru smíchy, tak vtipné mrkání na diváky jsem v televizi ještě neviděl a celkově je to čistokrevný fangasm - ale vzhledem k tomu že na tom samém byla založena i epizoda minulá si tak trochu říkám, že bych se rád vrátil na Sherlockův začátek, ke klasické a přímočaré detektivce netříštěné ničím jiným, která by nenutila fanbase freneticky masturbovat, a všechny ostatní nezúčastněné se jen tiše pousmívat v povzdálí.
Sherlock 3x02
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se