Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35681 - 35700 Napsat příspěvek
Hurá link
609651
Hurá http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20130515215716/degrassi/images/d/dc/Ryan_and_Marissa_cry.gif
0 0
reagovat
Hmm, takže sabotáž nevyšla :D, sakra.
Jinak se mi zejtra bude náádherně psát recenze na Chicago PD, ale co už. Prolítla tu spousta opodstatněnejch názorů a neřikám, že s některýma z nich (bohužel) nesouhlasím :). Peace.
609650
Hmm, takže sabotáž nevyšla *:D*, sakra. Jinak se mi zejtra bude náádherně psát recenze na Chicago PD, ale co už. Prolítla tu spousta opodstatněnejch názorů a neřikám, že s některýma z nich (bohužel) nesouhlasím *:)*. Peace.
0 0
reagovat
Nebudem ji rusit. Ja to rikal :)
609647
Nebudem ji rusit. Ja to rikal :)
0 0
reagovat
S recenziami na seriály je to ťažké. Poriadna recenzia sa dá napísať až po konci série a vtedy je už väčšinou bezpredmetná, pretože všetci, čo to chceli vidieť, už to videli, a tí, ktorí chceli najprv zistiť, či to za niečo stojí, si dávno prečítali desiatky krátkych komentárov a majú spravidla veľmi dobrú predstavu, do čoho idú. Ľudí, ktorí sa k recenzii dostanú s tým, že o danom seriáli dovtedy nevedeli, je minimum.
609646
S recenziami na seriály je to ťažké. Poriadna recenzia sa dá napísať až po konci série a vtedy je už väčšinou bezpredmetná, pretože všetci, čo to chceli vidieť, už to videli, a tí, ktorí chceli najprv zistiť, či to za niečo stojí, si dávno prečítali desiatky krátkych komentárov a majú spravidla veľmi dobrú predstavu, do čoho idú. Ľudí, ktorí sa k recenzii dostanú s tým, že o danom seriáli dovtedy nevedeli, je minimum.
0 0
reagovat
Je to hodně zlé, když už souhlasím s Mildíkem...

Seriálů není tak moc, web by měl stát na jejich seznamu s postupně updatovanými profily - diskuzemi a recenzemi (postupně rozšiřovanými o další řady), ne na stejném novinkovém systému jako MZ (byť chápu že ve srovnání s už hotovým webdesignem z MZ je to drahé řešení).
609644
Je to hodně zlé, když už souhlasím s Mildíkem... Seriálů není tak moc, web by měl stát na jejich seznamu s postupně updatovanými profily - diskuzemi a recenzemi (postupně rozšiřovanými o další řady), ne na stejném novinkovém systému jako MZ (byť chápu že ve srovnání s už hotovým webdesignem z MZ je to drahé řešení).
0 0
reagovat
Nedá mi to a musím se také vyjádřit...

Projektu TVZone jsem od začátku fandil a i jsem ho ze začátku navštěvoval jako pasivní pozorovatel... Bohužel se časem ukázalo, že celý projekt stojí na špatných základech. Recenze na jednotlivé díly seriálů prostě nejsou to samé jako recenze na filmy. Ono i hodnotit jednotlivé řady není to pravé ořechové...

Všichni víme o konkurenčních webech, které působí na poli seriálů, víme jakým stylem fungijí a myslím si, že i redakce MZ to věděla a chtěla se vydat jiným směrem - bohužel se to nepodařilo. TVZone je dneska mrtvé, v diskuzi je 5-tý příspěvek ještě z roku 2012 a nikdo tam nechodí. Neustálé snahy MZ propagovat svojí mladší sestřičku se daly pochopit a vydržet (začalo to obligaorní položkou ve výplachu, pak i jako samotné novinky a nakonec nás překvapilo růžové tlačítko na liště), ale evidentně nefungovaly. Poslední snaha o záchranu a nakopnutí TVZone pomocí tohoto zrušení (přemístění) je nešťastný krok. Nic se tím podle mě nezíská, lidé nezačnou zázračně číst a pravidelně navštěvovat TVZone. Začne se tím spamovat v Kecárně a bude docházet k násilnému přesměrovávání čtenářů na TVZone. MZ ztratí jednu z nejživějších diskuzí, které má a garantuji vám, že na TVZone to bude opět přichcíplé...

Spíš by to chtělo zamyslet se ad celou koncepcí TVZone a překopat to od základů. Tento model evidentně nefunguje a dokud to tak bude, tak se věci nehnou. Recenze ve stylu, v jakém jsou předkládány, jsou opravdu hodně divné a i když to bude bolet, tak pravdou jest, že je nikdo nečte. Seriály jsou prostě jiné než filmy a je třeba k tomu tak přistupovat. I když to je ohraný scénář, tak by každý seriál měl mít svůj profil a k tomu profilu JEDNU recenzi, která by se časem updatovala a hodnotila seriál jako celek. Zavést složku herci a takové ty běžné věci, co člověk u seriálu očekává... Takhle bych si představoval seriálový web. Poté samozřejmě zachovat sekci novinky, kde by se psalo o všem, co se šustne seriálovým světem a klidně by se tam mohli cpát články o úvodu nějaké sezóny atd. A tyto články následně filtrovat k jednotlivým kartám seriálů... Je toho hromada, co se dá udělat, aby se TVZone oživila, ale zničením debatního jádra MZ se toho nedosáhne...

P.S.: Pokud to TVZone myslí se změnou vážně, tak v první řadě bych totálně překopal Design...
609640
Nedá mi to a musím se také vyjádřit... Projektu TVZone jsem od začátku fandil a i jsem ho ze začátku navštěvoval jako pasivní pozorovatel... Bohužel se časem ukázalo, že celý projekt stojí na špatných základech. Recenze na jednotlivé díly seriálů prostě nejsou to samé jako recenze na filmy. Ono i hodnotit jednotlivé řady není to pravé ořechové... Všichni víme o konkurenčních webech, které působí na poli seriálů, víme jakým stylem fungijí a myslím si, že i redakce MZ to věděla a chtěla se vydat jiným směrem - bohužel se to nepodařilo. TVZone je dneska mrtvé, v diskuzi je 5-tý příspěvek ještě z roku 2012 a nikdo tam nechodí. Neustálé snahy MZ propagovat svojí mladší sestřičku se daly pochopit a vydržet (začalo to obligaorní položkou ve výplachu, pak i jako samotné novinky a nakonec nás překvapilo růžové tlačítko na liště), ale evidentně nefungovaly. Poslední snaha o záchranu a nakopnutí TVZone pomocí tohoto zrušení (přemístění) je nešťastný krok. Nic se tím podle mě nezíská, lidé nezačnou zázračně číst a pravidelně navštěvovat TVZone. Začne se tím spamovat v Kecárně a bude docházet k násilnému přesměrovávání čtenářů na TVZone. MZ ztratí jednu z nejživějších diskuzí, které má a garantuji vám, že na TVZone to bude opět přichcíplé... Spíš by to chtělo zamyslet se ad celou koncepcí TVZone a překopat to od základů. Tento model evidentně nefunguje a dokud to tak bude, tak se věci nehnou. Recenze ve stylu, v jakém jsou předkládány, jsou opravdu hodně divné a i když to bude bolet, tak pravdou jest, že je nikdo nečte. Seriály jsou prostě jiné než filmy a je třeba k tomu tak přistupovat. I když to je ohraný scénář, tak by každý seriál měl mít svůj profil a k tomu profilu JEDNU recenzi, která by se časem updatovala a hodnotila seriál jako celek. Zavést složku herci a takové ty běžné věci, co člověk u seriálu očekává... Takhle bych si představoval seriálový web. Poté samozřejmě zachovat sekci novinky, kde by se psalo o všem, co se šustne seriálovým světem a klidně by se tam mohli cpát články o úvodu nějaké sezóny atd. A tyto články následně filtrovat k jednotlivým kartám seriálů... Je toho hromada, co se dá udělat, aby se TVZone oživila, ale zničením debatního jádra MZ se toho nedosáhne... P.S.: Pokud to TVZone myslí se změnou vážně, tak v první řadě bych totálně překopal Design...
0 0
reagovat
Tony: Pět sekund sem uvažoval, co tím básník myslel a pak sem to vzdal... Což mě raději nepřivádí k uvažování, co měl proboha pořád znamenat ten druhý gif ;)...
Smrt tohoto vlákna bolí, i když ho chápu... Ale jak řekl HAL, ono když ta diskuze nesvítí žlutě a nebude na očích, bude pro mě dost ztracená...
609635
Tony: Pět sekund sem uvažoval, co tím básník myslel a pak sem to vzdal... Což mě raději nepřivádí k uvažování, co měl proboha pořád znamenat ten druhý gif ;)... Smrt tohoto vlákna bolí, i když ho chápu... Ale jak řekl HAL, ono když ta diskuze nesvítí žlutě a nebude na očích, bude pro mě dost ztracená...
0 0
reagovat
Sakra špatnej gif link
609634
Sakra špatnej gif http://25.media.tumblr.com/6a60c696379f60209b30a8fce044d1f3/tumblr_mmwb801liK1qcxw91o1_500.gif
0 0
reagovat
Já mám pro Downton slabost jako prase. Druhá řada, obecně považovaná za poněkud kýčovitou, je pro mně jednou z nejlepších seriálových sérií, jaký jsem kdy viděl, včetně finálovýho zasněženýho polibku. Bohužel ta pachuť po čtvrtý řadě, Fellowesovo tápání a hledání děje... Takhle strašidelnej kontrast kvality na takový seriálový špičce? To se vážně nevidí často.
609633
Já mám pro Downton slabost jako prase. Druhá řada, obecně považovaná za poněkud kýčovitou, je pro mně jednou z nejlepších seriálových sérií, jaký jsem kdy viděl, včetně finálovýho zasněženýho polibku. Bohužel ta pachuť po čtvrtý řadě, Fellowesovo tápání a hledání děje... Takhle strašidelnej kontrast kvality na takový seriálový špičce? To se vážně nevidí často.
0 0
reagovat
Nemá to tam duši, nějak si tam nedokážu představit napsa "Doporučte mi seriál k tomu a tomu, když se mi líbilo to a to." Prosím neberte nám to tu. link
609632
Nemá to tam duši, nějak si tam nedokážu představit napsa "Doporučte mi seriál k tomu a tomu, když se mi líbilo to a to." Prosím neberte nám to tu. http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20130515215716/degrassi/images/d/dc/Ryan_and_Marissa_cry.gif
0 0
reagovat
Btw k tomu přesunu diskuzí - když už jsou na TZ stejné účty, dal by se tu u toho nového odkazu zachovat ukazatel počtu nových příspěvků? Bez něj tu na to moc lidí klikat nebude (mě nevyjímaje), zatímco s ním v podstatě o žádnou negativní změnu ani nejde.
609631
Btw k tomu přesunu diskuzí - když už jsou na TZ stejné účty, dal by se tu u toho nového odkazu zachovat ukazatel počtu nových příspěvků? Bez něj tu na to moc lidí klikat nebude (mě nevyjímaje), zatímco s ním v podstatě o žádnou negativní změnu ani nejde.
0 0
reagovat
No, než to tu definitivně umře, tak ještě k aktuálním seriálům:

Almost Human
Pořád mě to zajímá dost na to abych se dál s chutí díval (rozumějte, televizní detektivky se mi k smrti omrzely někdy před deseti lety a od té doby jsem viděl leda první tři díly Hawaii Five-0), ale prvotní nadšení z cyberpunkového seriálu se rychle vyčerpává. Jako kulisa je to sice pořád zajímavé, ale čím dál matnější, a s hlavním tématem děje už to nemá společného skoro nic.
609630
No, než to tu definitivně umře, tak ještě k aktuálním seriálům: [b]Almost Human[/b] Pořád mě to zajímá dost na to abych se dál s chutí díval (rozumějte, televizní detektivky se mi k smrti omrzely někdy před deseti lety a od té doby jsem viděl leda první tři díly Hawaii Five-0), ale prvotní nadšení z cyberpunkového seriálu se rychle vyčerpává. Jako kulisa je to sice pořád zajímavé, ale čím dál matnější, a s hlavním tématem děje už to nemá společného skoro nic.
0 0
reagovat
Pamatuju už zatraceně hodně diskuzních fór a tyhle změny vždycky k vedly k obrovskýmu poklesu návštěvníků. Třeba to zrovna tady bude jinak, ale mně je naprosto jasný, že přechodem pár diskutujících členů ztratíme a diskuze padne trochu níž. Samotnýho mě štve chodit na web, kterej mě téměř nezajímá.
609629
Pamatuju už zatraceně hodně diskuzních fór a tyhle změny vždycky k vedly k obrovskýmu poklesu návštěvníků. Třeba to zrovna tady bude jinak, ale mně je naprosto jasný, že přechodem pár diskutujících členů ztratíme a diskuze padne trochu níž. Samotnýho mě štve chodit na web, kterej mě téměř nezajímá.
0 0
reagovat
sem chodi spousta lidi kvuli filmum a jejich recenzim (hodnoceni), aby nemuseli do kina na neco za penize, co se jim nebude libit. u serialu je provar v tom, ze minimalne polovina osazenstva videla danou epizodu serialu ve stejnou dobu (mozna i driv), nez pisalkove na TZ. TZ by mela bejt imho pojata vic smerem jako novej LEVEL. Nejaky uvahy, rozhovory, temata... atd atd. Delat recenzi kazdeho dilu kazdeho serialu (nadnesene) je stejne efektivni, jako napsat komentar sem. Ti co to znaj si to (kdyz to nebude moc dlouhy, coz obycejne je...) prectou, aby zjistili, jestli jsou na tom stejne... ti co koukaj ale dil jeste nevideli si to neprectou, protoze si to nechtej vyspojlovat, ti co to neznaj a nekoukaj si mozna prectou recenzi pilotu / cele serie, nikoli recenzi S07e23, ti co to znaj a nekoukaj na to to nezajima proste vubec = nebudou to cist (mozna kvuli stylu oblibeneho pisalka ano)

Chapu, proc se to deje, ale nelibi se mi to... jsem linej mit otevreny 2 listy kvuli diskusim (nemluve o nedomrdle mobilni verzi webu, kdy je nehoraznej voser sledovat diskuse na jednom webu, natozpak muset tyhle vosery absolvovat dvakrat. Je mi celkem lito, jakym stylem se to provede a doted jsem chodil dobrovolne na TZ tak 1-2x tydne, rad... ted tam budu chodit nasranej 1-2x tydne, protoze proste pristupy z mobilu nebudou. Good job!
609618
sem chodi spousta lidi kvuli filmum a jejich recenzim (hodnoceni), aby nemuseli do kina na neco za penize, co se jim nebude libit. u serialu je provar v tom, ze minimalne polovina osazenstva videla danou epizodu serialu ve stejnou dobu (mozna i driv), nez pisalkove na TZ. TZ by mela bejt imho pojata vic smerem jako novej LEVEL. Nejaky uvahy, rozhovory, temata... atd atd. Delat recenzi kazdeho dilu kazdeho serialu (nadnesene) je stejne efektivni, jako napsat komentar sem. Ti co to znaj si to (kdyz to nebude moc dlouhy, coz obycejne je...) prectou, aby zjistili, jestli jsou na tom stejne... ti co koukaj ale dil jeste nevideli si to neprectou, protoze si to nechtej vyspojlovat, ti co to neznaj a nekoukaj si mozna prectou recenzi pilotu / cele serie, nikoli recenzi S07e23, ti co to znaj a nekoukaj na to to nezajima proste vubec = nebudou to cist (mozna kvuli stylu oblibeneho pisalka ano) Chapu, proc se to deje, ale nelibi se mi to... jsem linej mit otevreny 2 listy kvuli diskusim (nemluve o nedomrdle mobilni verzi webu, kdy je nehoraznej voser sledovat diskuse na jednom webu, natozpak muset tyhle vosery absolvovat dvakrat. Je mi celkem lito, jakym stylem se to provede a doted jsem chodil dobrovolne na TZ tak 1-2x tydne, rad... ted tam budu chodit nasranej 1-2x tydne, protoze proste pristupy z mobilu nebudou. Good job!
0 0
reagovat

Superpower Beatdown

YouTube serie, kde si davaji po tlame nejvetsi esa.... tech par epizod, co jsem videl je natocenych vcelku pekne a jsou tam docela nadejne bitky.. Gandalf vs Darth Vader, Thor vs. Superman, Batman vs Wolverine, Wolverine vs. Predator... urcite je na co koukat....

609615
[link="http://www.youtube.com/user/batinthesun/videos"]YouTube[/link] serie, kde si davaji po tlame nejvetsi esa.... tech par epizod, co jsem videl je natocenych vcelku pekne a jsou tam docela nadejne bitky.. Gandalf vs Darth Vader, Thor vs. Superman, Batman vs Wolverine, Wolverine vs. Predator... urcite je na co koukat....
Superpower Beatdown
0 0
reagovat

Spojení seriálovejch diskuzí

Pro mě je to taky docela nepřijemnej krok, ale naprosto ho chápu. A dost se divím, že k tomu nedošlo už dřív...
609614
Pro mě je to taky docela nepřijemnej krok, ale naprosto ho chápu. A dost se divím, že k tomu nedošlo už dřív...
Spojení seriálovejch diskuzí
0 0
reagovat

JohnyD

Já to ale chápu, stejně tak chápu proč jsou google+ komenty na yt. (protože když něco lidi nechtějí kvůli kvality, tak jim to vnutíme silou) Což ale neznamená, že pro mě je to příjemný krok.
609611
Já to ale chápu, stejně tak chápu proč jsou google+ komenty na yt. (protože když něco lidi nechtějí kvůli kvality, tak jim to vnutíme silou) Což ale neznamená, že pro mě je to příjemný krok.
JohnyD
0 0
reagovat
Hmm tak toto je podla mna velmi nestastny krok. Ja som sa skor chcel uz davno spytat ci neuvazujete tvzone spojit s moviezone s tym, ze stranka tvzone ako taka zanikne akurat presuniete clanky a vsetko sem. Za jedno by tu bolo viac clankov a za druhe by to tu este mozno trocha viac v diskusii ozilo. (nieze by som nejak extraprispieval, ale citat ma to tu bavi)
609608
Hmm tak toto je podla mna velmi nestastny krok. Ja som sa skor chcel uz davno spytat ci neuvazujete tvzone spojit s moviezone s tym, ze stranka tvzone ako taka zanikne akurat presuniete clanky a vsetko sem. Za jedno by tu bolo viac clankov a za druhe by to tu este mozno trocha viac v diskusii ozilo. (nieze by som nejak extraprispieval, ale citat ma to tu bavi)
0 0
reagovat
Tebe to vadí, mne zase nie, pretože v tom nevidím až taký problém, ktorý by mi niečo znechucoval a nútil ma k tomu, keďže na TVZone chodím rád k tým pár rubrikám, ktoré ma zaujímajú a pobavia a nepotrebujem kompletný servis, ktorý si aj tak nájdem inde.

A že MZ chce, aby sa diskusie o seriáloch presunuli na sesterskú stránku, ktorú prevádzkuje a chce aby sa diskutovalo tam a rozjelo sa aj ich druhé dieťa...čo na tom nechápeš ty?



609607
Tebe to vadí, mne zase nie, pretože v tom nevidím až taký problém, ktorý by mi niečo znechucoval a nútil ma k tomu, keďže na TVZone chodím rád k tým pár rubrikám, ktoré ma zaujímajú a pobavia a nepotrebujem kompletný servis, ktorý si aj tak nájdem inde. A že MZ chce, aby sa diskusie o seriáloch presunuli na sesterskú stránku, ktorú prevádzkuje a chce aby sa diskutovalo tam a rozjelo sa aj ich druhé dieťa...čo na tom nechápeš ty?
0 0
reagovat
Z hlediska vzniku TVZone vedle MovieZone jsem nějak nepochopil proč se tohle nestalo už dávno - není divu že na TZ nikdo není, když všichni kecají tady, je to zbytečná duplicita. Ale samozřejmě to i odežene dost lidí které seriály "až tak moc neberou".
609606
Z hlediska vzniku TVZone vedle MovieZone jsem nějak nepochopil proč se tohle nestalo už dávno - není divu že na TZ nikdo není, když všichni kecají tady, je to zbytečná duplicita. Ale samozřejmě to i odežene dost lidí které seriály "až tak moc neberou".
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se