Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34781 - 34800 Napsat příspěvek

Mephos

“I tried to make the format as broad for my tastes as possible in the sense that this is almost the True Detective version of a buddy‑cop movie hunting for a serial killer. And there could be a season that’s much more of a widespread conspiracy thriller, a season that’s a small‑town murder mystery, a season where nobody is murdered and it’s a master criminal versus a rogue detective or something. Even the title, True Detective, is meant to be, of course, purposefully somewhat generic – the word “true” can also mean honorable and authentic and things like that. So as long as there is some crime in there, I think the series format can approach it.”

link
613406
“I tried to make the format as broad for my tastes as possible in the sense that this is almost the True Detective version of a buddy‑cop movie hunting for a serial killer. And there could be a season that’s much more of a widespread conspiracy thriller, a season that’s a small‑town murder mystery, a season where nobody is murdered and it’s a master criminal versus a rogue detective or something. Even the title, True Detective, is meant to be, of course, purposefully somewhat generic – the word “true” can also mean honorable and authentic and things like that. So as long as there is some crime in there, I think the series format can approach it.” http://www.deadline.com/2014/01/true-detective-creator-nic-pizzolatto-signs-new-overall-deal-with-hbo-paving-way-for-season-2-of-breakout-drama/
Mephos
0 0
reagovat

Memphis

Tak úplně jiná...měl jsem za to, že jiní budou herci, případ, atd., ale principiálně to bude podobný, ne?
613404
Tak úplně jiná...měl jsem za to, že jiní budou herci, případ, atd., ale principiálně to bude podobný, ne?
Memphis
0 0
reagovat

popik

Pecka! závěr zbytečně ukecanej, ale i tak pecka :+
613403
Pecka! [spoiler]závěr zbytečně ukecanej[/spoiler], ale i tak pecka *:+*
popik
0 0
reagovat

Mephos

Nebudou se snažit nic překonat, druhá řada bude úplně jiná.
613402
Nebudou se snažit nic překonat, druhá řada bude úplně jiná.
Mephos
0 0
reagovat

True Detective

Velká (atmosférická) pecka:+
Nějak si teď nedokážu představit s čím chtějí přijít do druhý řady, aby překonali tuhle...
613401
Velká (atmosférická) pecka*:+* Nějak si teď nedokážu představit s čím chtějí přijít do druhý řady, aby překonali tuhle...
True Detective
0 0
reagovat

True Detective

Naprosto perfektní, nemám výtky. Takhle inteligentní, propracovaná, nekompromisní a skvěle zahraná věc se v televizi jen tak nevidí. HBO zase jednou posouvá hranice.

Za mě naprostý nadšení, nailbiter jaxvině, epilog dojemnej, konec šťastnej (v rámci možností).
613398
Naprosto perfektní, nemám výtky. Takhle inteligentní, propracovaná, nekompromisní a skvěle zahraná věc se v televizi jen tak nevidí. HBO zase jednou posouvá hranice. [spoiler]Za mě naprostý nadšení, nailbiter jaxvině, epilog dojemnej, konec šťastnej (v rámci možností).[/spoiler]
True Detective
0 0
reagovat
To rád slyším...
613395
To rád slyším...
0 0
reagovat
(a žiadne menšie epizódne prípady sa tam neriešia)
613392
(a žiadne menšie epizódne prípady sa tam neriešia)
0 0
reagovat
Fukunaga sám povedal, že k tomu pristupoval ako k jednému dlhému filmu, ktorý je náhodou rozdelený na kapitoly.

A áno, má to románovú štruktúru.
613391
Fukunaga sám povedal, že k tomu pristupoval ako k jednému dlhému filmu, ktorý je náhodou rozdelený na kapitoly. A áno, má to románovú štruktúru.
0 0
reagovat

Karlos

1. Jedna série, jeden případ. Ano, je to ukončený.
2. Možnost a) je správně.
613387
1. Jedna série, jeden případ. Ano, je to ukončený. 2. Možnost a) je správně.
Karlos
0 0
reagovat

True Detective

Vzhledem k tomu, že sem se do toho (ještě) nepustil, mám několik otázek...
1/ Je to "jen" minisérie, která se nebude natahovat dalšími řadami?
2/ Řeší se tam jeden velký případ spolu s několika menšími epizodními, nebo je to taková ta klasika jeden díl, jeden případ?

Protože ty epizodní natahované kriminálky moc nemusim. Zato mám rád ty filmové a Fincherův Zodiac mě bavil hlavně v tom, že měl na všechno hrozně moc času a nikam neutíkal. Prostě to zdlouhavé, beznadějné a úmorné vyšetřování. S tím nečekaně souvisí i ta druhá otázka...
Já se do toho nechtěl pouštět v půlce, i když na to byla chvála ze všech stran. Když to teď teda "skončilo", nerad by sem se upsal něčemu, co se bude natahovat na šest sezon. U těch dramatických seriálů to totiž tak dlouho nikdy nevydržím a pravidelně končím před koncem druhé. Proto by mi udělalo radost, kdyby ste mi potvrdili, že je to vlastně jeden extrémně dlouhý, ale uzavřený film. :D8)?)
613385
Vzhledem k tomu, že sem se do toho (ještě) nepustil, mám několik otázek... 1/ Je to "jen" minisérie, která se nebude natahovat dalšími řadami? 2/ Řeší se tam jeden velký případ spolu s několika menšími epizodními, nebo je to taková ta klasika jeden díl, jeden případ? Protože ty epizodní natahované kriminálky moc nemusim. Zato mám rád ty filmové a Fincherův Zodiac mě bavil hlavně v tom, že měl na všechno hrozně moc času a nikam neutíkal. Prostě to zdlouhavé, beznadějné a úmorné vyšetřování. S tím nečekaně souvisí i ta druhá otázka... Já se do toho nechtěl pouštět v půlce, i když na to byla chvála ze všech stran. Když to teď teda "skončilo", nerad by sem se upsal něčemu, co se bude natahovat na šest sezon. U těch dramatických seriálů to totiž tak dlouho nikdy nevydržím a pravidelně končím před koncem druhé. Proto by mi udělalo radost, kdyby ste mi potvrdili, že je to vlastně jeden extrémně dlouhý, ale uzavřený film. *:D**8)**?)*
True Detective
0 0
reagovat

True Detective

Chystám se to rozkoukat v týdnu, tak jsem zvědav. Kažopádně si zachovávm odstup a nechci si zkazit zážitek vysokým očekáváním... Nicméně tak jako tak by byl hřích nechat si ujít seriál, který sesadil Simpsonovi z TOP 3 na čsfd... 8)

Tony
Pokud ti to nebude vadit, klidně sem napis co a jak... rad si poslechnu druhou stranu barikady...
613380
Chystám se to rozkoukat v týdnu, tak jsem zvědav. Kažopádně si zachovávm odstup a nechci si zkazit zážitek vysokým očekáváním... Nicméně tak jako tak by byl hřích nechat si ujít seriál, který sesadil Simpsonovi z TOP 3 na čsfd... *8)* Tony Pokud ti to nebude vadit, klidně sem napis co a jak... rad si poslechnu druhou stranu barikady...
True Detective
0 0
reagovat

True Detective

Vzhledem k tomu kam to šponovali, bylo jasné, že plně uspokojivé finále neexistuje.
Nejhorší je, když vás tvůrci celou sezónu otravují symboly jako černé hvězdy, aby se nakonec ukázolo, že šlo o něco pragmatickýho typu značky na mapě, tečky u čísel kódu nebo tak něco. Jsem rád, že tenhle seriál se k tomu nesnížil.

Prostě jen proti nim ve finále postavil inverzní symbol.

A to je super. Ani jako generál po bitvě, si nedovedu představit finále, který by mě zklamalo míň.
613379
Vzhledem k tomu kam to šponovali, bylo jasné, že plně uspokojivé finále neexistuje. Nejhorší je, když vás tvůrci celou sezónu otravují symboly jako černé hvězdy, aby se nakonec ukázolo, že šlo o něco pragmatickýho typu značky na mapě, tečky u čísel kódu nebo tak něco. Jsem rád, že tenhle seriál se k tomu nesnížil. [spoiler]Prostě jen proti nim ve finále postavil inverzní symbol.[/spoiler] A to je super. Ani jako generál po bitvě, si nedovedu představit finále, který by mě zklamalo míň.
True Detective
0 0
reagovat

True Detective - finále

Očekávání to naplnilo maximálně. Celkově jedna z nejlepších mini-sérií ever.
613378
Očekávání to naplnilo maximálně. Celkově jedna z nejlepších mini-sérií ever.
True Detective - finále
0 0
reagovat

True Detective

Tá pointa s víťazstvom svetla nad temnotou, ktorá je vlastne o tom, že ich priateľstvo prekonalo všetky konflikty a životné zádrhele ma dosť baví.

Inak triumf chlapíkov od výpravy. Hniezdo Zla nenormálna prácička.
613377
Tá pointa [spoiler]s víťazstvom svetla nad temnotou, ktorá je vlastne o tom, že ich priateľstvo prekonalo všetky konflikty a životné zádrhele[/spoiler] ma dosť baví. Inak triumf chlapíkov od výpravy. Hniezdo Zla nenormálna prácička.
True Detective
0 0
reagovat

True Detective

No, finále je trochu moc Lost-y. Spíš než o odpovědích jde o to to ukončit s postavama v nějaký emocionální rovině. Nevím, ale asi zklamání, který přece jenom shazuje i ty předchozí díly. 4. a 5. díl jsou famózní, ty jsou za jasných 10/10, ale zbytek tak lepších 8/10.
613376
No, finále je trochu moc Lost-y. Spíš než o odpovědích jde o to to ukončit s postavama v nějaký emocionální rovině. Nevím, ale asi zklamání, který přece jenom shazuje i ty předchozí díly. 4. a 5. díl jsou famózní, ty jsou za jasných 10/10, ale zbytek tak lepších 8/10.
True Detective
0 0
reagovat

True Detective

Když to běželo, po 2. díle jsem sledování přerušil, abych si to pak mohl dát najednou... a dobře jsem udělal, čekání by bylo k nevydržení.
Dneska jsem viděl 3. a 4. díl a konec čtvrtýho byl fakt naprosto neuvěřitelnej! :o:+

Dr. Z :+
613374
Když to běželo, po 2. díle jsem sledování přerušil, abych si to pak mohl dát najednou... a dobře jsem udělal, čekání by bylo k nevydržení. Dneska jsem viděl 3. a 4. díl a konec čtvrtýho byl fakt naprosto neuvěřitelnej! *:o**:+* [b]Dr. Z[/b] *:+*
True Detective
0 0
reagovat

Dr.Z

To cameo som si schválne pustil znova a teraz to naberá úplne iný smer :D
613373
To cameo som si schválne pustil znova a teraz to naberá úplne iný smer *:D*
Dr.Z
0 0
reagovat

True Detective

Je mi hrozně líto, že už to skončilo, ale už teď se nemůžu dočkat, s čím přijdou tvůrci příště. Wow, jsem ohromen a ve čtvrtek si to dám komplet!:+
613372
Je mi hrozně líto, že už to skončilo, ale už teď se nemůžu dočkat, s čím přijdou tvůrci příště. Wow, jsem ohromen a ve čtvrtek si to dám komplet!*:+*
True Detective
0 0
reagovat

kubqo

? se píše přes klávesu shift.

True Detective
not bad, not bad at all. :+
613369
? se píše přes klávesu shift. [b]True Detective[/b] not bad, not bad at all. *:+*
kubqo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se