Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34761 - 34780 Napsat příspěvek
Tak já jsem doufal, že to už zabalí. Dřív mi to nějak nevadilo, ale je to čím dál tím víc recyklovaný. Už přesně prostě odhadneš jak budou daný postavy reagovat a prostě se to nikam neposouvá.

HIMYMu to trvalo několik let, ale nakonec si uvědomili, že už je načase to (konečně) ukončit. Tady to koukám nehrozí.

Ale co, koukat budu furt, protože těch dvacet minut mě nezabije a dá se při tom dobře vypnout... :D8)
613513
Tak já jsem doufal, že to už zabalí. Dřív mi to nějak nevadilo, ale je to čím dál tím víc recyklovaný. Už přesně prostě odhadneš jak budou daný postavy reagovat a prostě se to nikam neposouvá. HIMYMu to trvalo několik let, ale nakonec si uvědomili, že už je načase to (konečně) ukončit. Tady to koukám nehrozí. Ale co, koukat budu furt, protože těch dvacet minut mě nezabije a dá se při tom dobře vypnout... *:D**8)*
0 0
reagovat
Ona to měla být konečná? Jsem nevěděl ani... Ale proč ne, že? Ten seriál si drží určitou úroveň, nemám s tím problém...
613511
Ona to měla být konečná? Jsem nevěděl ani... Ale proč ne, že? Ten seriál si drží určitou úroveň, nemám s tím problém...
0 0
reagovat
CBS has renewed The Big Bang Theory for three more seasons

WHAT THE FUCK?! :o:(:-
613509
CBS has renewed The Big Bang Theory for three more seasons WHAT THE FUCK?! *:o**:(**:-*
0 0
reagovat

Memphis

Mám to v pláne, keď bude nejaké hluché obdobie a bude viac času, ale ak to načneš tak sa určite podeľ o pocity ;)
613505
Mám to v pláne, keď bude nejaké hluché obdobie a bude viac času, ale ak to načneš tak sa určite podeľ o pocity *;)*
Memphis
0 0
reagovat
Sleduje někdo Top of the Lake?
613503
Sleduje někdo [b]Top of the Lake[/b]?
0 0
reagovat

Those Who Kill

Remake dánskeho seriálu (záruka dobrého námetu), Joe Carnahan a dobré obsadenie.


Ufffffffffffffff, skoro som nedopozeral ani pilot. Tí herci totálne nevedeli, čo s postavami.
613477
Remake dánskeho seriálu (záruka dobrého námetu), Joe Carnahan a dobré obsadenie. Ufffffffffffffff, skoro som nedopozeral ani pilot. Tí herci totálne nevedeli, čo s postavami.
Those Who Kill
0 0
reagovat

Anime

Nahodou jsem dneska zahlednul ukazku na Psycho Pass a nevypadalo to vubec spatne. Mate nekdo zkusenost s tim?
613474
Nahodou jsem dneska zahlednul ukazku na [link="http://en.wikipedia.org/wiki/Psycho-Pass"]Psycho Pass[/link] a nevypadalo to vubec spatne. Mate nekdo zkusenost s tim?
Anime
0 0
reagovat

Hannibal 2

Úvodná dvojčasť dosť super, ani som nevedel, že mi ten seriál tak chýba.
613465
Úvodná dvojčasť dosť super, ani som nevedel, že mi ten seriál tak chýba.
Hannibal 2
0 0
reagovat
Koukám, že Mildík pořád nezkousnul, že nevštěpil Breaking Bad:))
613442
Koukám, že Mildík pořád nezkousnul, že nevštěpil Breaking Bad*:))*
0 0
reagovat

Mildík

Tak ja z toho taktiež nie som nadšený, i keď rovnako vidím higlight série piaty diel. Ale snažím sa moc nevyjadrovať lebo to proste nie je moja šálka kávy a len som si pripomenul prečo (okrem Sherlocka) moc kriminálky nemusím. Tá štruktúra keď sa hodinu chodí od lokáci k lokácii len aby v posledných sekundách dielu objavili menší pokrok ma proste nebaví. Ale zas nemôžem odoprieť, že True Detective má atmosféru. Len to tiež nepatrí k tomu čo by som vo filmoch vyhľadával. Preto chápem, že to môže niekto žrať.
613423
Tak ja z toho taktiež nie som nadšený, i keď rovnako vidím higlight série piaty diel. Ale snažím sa moc nevyjadrovať lebo to proste nie je moja šálka kávy a len som si pripomenul prečo (okrem Sherlocka) moc kriminálky nemusím. Tá štruktúra keď sa hodinu chodí od lokáci k lokácii len aby v posledných sekundách dielu objavili menší pokrok ma proste nebaví. Ale zas nemôžem odoprieť, že True Detective má atmosféru. Len to tiež nepatrí k tomu čo by som vo filmoch vyhľadával. Preto chápem, že to môže niekto žrať.
Mildík
0 0
reagovat
Další 4400? Bring it on!:+:+
613418
Další 4400? Bring it on!*:+**:+*
0 0
reagovat
To bohužel vůbec nic neznamená. Pokazit se to dá tak jako tak a ABC není zrovna HBO.
613417
To bohužel vůbec nic neznamená. Pokazit se to dá tak jako tak a ABC není zrovna HBO.
0 0
reagovat
No 4400 z toho snad nevyleze, když je to podle knížky. První díl nebyl vůbec špatný, ale kdo ví.
613416
No 4400 z toho snad nevyleze, když je to podle knížky. První díl nebyl vůbec špatný, ale kdo ví.
0 0
reagovat

Ressurection

Zatím to vypadá slušně, takže spokojenost a uvidíme, kam se to posune dál. 4400 hadr. :)
613415
Zatím to vypadá slušně, takže spokojenost a uvidíme, kam se to posune dál. 4400 hadr. *:)*
Ressurection
0 0
reagovat

True Detective

Tak u me spis zklamani, vubec nejde o pribeh. Posledni dil mi pripadal, jako by ho delal nekdo jiny, divny scenar, divny strih a misty i kamera. Ale i tak to nedokazalo pospinit dily predchozi.
613414
Tak u me spis zklamani, vubec nejde o pribeh. Posledni dil mi pripadal, jako by ho delal nekdo jiny, divny scenar, divny strih a misty i kamera. Ale i tak to nedokazalo pospinit dily predchozi.
True Detective
0 0
reagovat

HAL

Ojoj, chlapče... kráčíš na tenkém ledě :D Copak nevíš, že na vyhypeované seriály se na MZ musí pět jenom oslavné ódy? :D

(Seriál nesoudím, ještě jsem neviděl, ale jsem rád za konečně první proti recenzi :+ )
613411
Ojoj, chlapče... kráčíš na tenkém ledě *:D* Copak nevíš, že na vyhypeované seriály se na MZ musí pět jenom oslavné ódy? *:D* (Seriál nesoudím, ještě jsem neviděl, ale jsem rád za konečně první proti recenzi *:+* )
HAL
0 0
reagovat
Btw vážně vám nepřipadá hloupé že identita vraha, resp "skupiny vrahů" svou absolutní evidentností mlátí do očí už od prvního dílu? Atmosféru to má slušnou i bez toho, ale c'mon, vždyť to už je největší klišé ze všech.
613410
Btw [spoiler]vážně vám nepřipadá hloupé že identita vraha, resp "skupiny vrahů" svou absolutní evidentností mlátí do očí už od prvního dílu? Atmosféru to má slušnou i bez toho, ale c'mon, vždyť to už je největší klišé ze všech.[/spoiler]
0 0
reagovat

True Detective

Po prvních dílech jsem se rozhodl počkat a dát to teď komplet naráz:

Je to mnoho povyku pro... takovou normální natahovanou detektivku.
Hype pracuje mocně, a čekat po něm setkání Se7en s Twin Peaks ode mne bylo zkrátka naivně přehnané.

True Detective není víc než atmosférická žánrovka, bohužel hodně stojící na žánrových klišé - nejvhodnější srovnání je tedy se Zodiacem, pracuje i s podobným tématem nepřekonatelné obsese, ale neprodává ho zdaleka tak dobře a zajímavě, a i finále má dost primitivní a zvysoka kašlající na komplexnost předtím tak snaživě budovanou. Zato se neustále snaží tvářit jako něco víc, vrší nihilistické odkazy až by Nietzsche zaplesal, aby je pak ve výsledku vůbec nikam nedotáhl.
Resp. naopak se jim v poslední desetiminutovce pateticky vysmál.

8/10
(protože jako obyčejný detektivní seriál je to prostě dost fajn, a se špičkovými herci)
613409
Po prvních dílech jsem se rozhodl počkat a dát to teď komplet naráz: Je to mnoho povyku pro... takovou normální natahovanou detektivku. Hype pracuje mocně, a čekat po něm setkání Se7en s Twin Peaks ode mne bylo zkrátka naivně přehnané. True Detective není víc než atmosférická žánrovka, bohužel hodně stojící na žánrových klišé - nejvhodnější srovnání je tedy se Zodiacem, pracuje i s podobným tématem nepřekonatelné obsese, ale neprodává ho zdaleka tak dobře a zajímavě, a i finále má dost primitivní a zvysoka kašlající na komplexnost předtím tak snaživě budovanou. Zato se neustále snaží tvářit jako něco víc, vrší nihilistické odkazy až by Nietzsche zaplesal, aby je pak ve výsledku vůbec nikam nedotáhl. [spoiler]Resp. naopak se jim v poslední desetiminutovce pateticky vysmál. [/spoiler] 8/10 (protože jako obyčejný detektivní seriál je to prostě dost fajn, a se špičkovými herci)
True Detective
0 0
reagovat

True Detective

Viděn pátý díl. Rustovými slovy: link
Zbytek zítra.
613408
Viděn pátý díl. Rustovými slovy: http://www.youtube.com/watch?v=TeBhfxjrWbU&feature=youtu.be&t=56s Zbytek zítra.
True Detective
0 0
reagovat

Mephos

“I tried to make the format as broad for my tastes as possible in the sense that this is almost the True Detective version of a buddy‑cop movie hunting for a serial killer. And there could be a season that’s much more of a widespread conspiracy thriller, a season that’s a small‑town murder mystery, a season where nobody is murdered and it’s a master criminal versus a rogue detective or something. Even the title, True Detective, is meant to be, of course, purposefully somewhat generic – the word “true” can also mean honorable and authentic and things like that. So as long as there is some crime in there, I think the series format can approach it.”

link
613406
“I tried to make the format as broad for my tastes as possible in the sense that this is almost the True Detective version of a buddy‑cop movie hunting for a serial killer. And there could be a season that’s much more of a widespread conspiracy thriller, a season that’s a small‑town murder mystery, a season where nobody is murdered and it’s a master criminal versus a rogue detective or something. Even the title, True Detective, is meant to be, of course, purposefully somewhat generic – the word “true” can also mean honorable and authentic and things like that. So as long as there is some crime in there, I think the series format can approach it.” http://www.deadline.com/2014/01/true-detective-creator-nic-pizzolatto-signs-new-overall-deal-with-hbo-paving-way-for-season-2-of-breakout-drama/
Mephos
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se