Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34621 - 34640 Napsat příspěvek
Bohužel. Byl jen nominovaný na jakousi Satellite Award.
613664
Bohužel. Byl jen nominovaný na jakousi Satellite Award.
0 0
reagovat
Samozrejme, že to vynikajúco zahral! O tom žádná! :) Ja by som mu aj dal nejakú Emmy alebo Glóbus. Nedostal?
613663
Samozrejme, že to vynikajúco zahral! O tom žádná! :) Ja by som mu aj dal nejakú Emmy alebo Glóbus. Nedostal?
0 0
reagovat
Je docela umění někoho takhle zahrát...

Ale jo, normálně jsem ho chtěl dostat pod ruky a strašně ho zničit. Takový hajzla aby člověk pohledal...
613640
Je docela umění někoho takhle zahrát... Ale jo, normálně jsem ho chtěl dostat pod ruky a strašně ho zničit. Takový hajzla aby člověk pohledal...
0 0
reagovat

The Shield s05

To, čo tam hrá Forest Whitaker, je najnesympatickejšia postava v dejinách filmu i televíznej tvorby. Sliz z neho doslova tečie. Chcem ho upáliť.
613634
To, čo tam hrá Forest Whitaker, je najnesympatickejšia postava v dejinách filmu i televíznej tvorby. Sliz z neho doslova tečie. Chcem ho upáliť.
The Shield s05
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Tak určite by bol hlavný podozrivý, ale bez toho kelímku, ktorý zobrala Saga by to bolo asi ťažko dokázateľné, pretože by nebol priamy dôkaz, ale iba motív 8)
613620
[spoiler]Tak určite by bol hlavný podozrivý, ale bez toho kelímku, ktorý zobrala Saga by to bolo asi ťažko dokázateľné, pretože by nebol priamy dôkaz, ale iba motív *8)*[/spoiler]
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Broen - 2. řada

Případ byl o něco lepší v 1. řadě, ale Saga s Martinem jsou pořád výborní. Chudák přítel Sagy, toho mi bylo líto víc než většiny (nesympatických) obětí...
Co se týče té Martinem vykonané vraždy - to mu přece muselo být jasný že se na něj přijde, ne? Zvlášť když k tomu použil jed ze skladu důkazů.
613618
Případ byl o něco lepší v 1. řadě, ale Saga s Martinem jsou pořád výborní. Chudák přítel Sagy, toho mi bylo líto víc než většiny (nesympatických) obětí... [spoiler]Co se týče té Martinem vykonané vraždy - to mu přece muselo být jasný že se na něj přijde, ne? Zvlášť když k tomu použil jed ze skladu důkazů.[/spoiler]
Broen - 2. řada
0 0
reagovat

duro

:D:D:D:+
613562
*:D**:D**:D**:+*
duro
0 0
reagovat
jj to je pecka :D
613553
jj to je pecka *:D*
0 0
reagovat

Sam.Vimes

A kvůli takovým jako jsi ty jsme nepokořili 200 příspěvků u teorií a hypotéz :D
613549
A kvůli takovým jako jsi ty jsme nepokořili 200 příspěvků u teorií a hypotéz *:D*
Sam.Vimes
0 0
reagovat

duro

Jasné... a já myslel, že tohle měl na mysli už Hal když psal, že

identita vraha je největší klišé ze všech

...ale možná jsem ho přecenil.
613548
Jasné... a já myslel, že tohle měl na mysli už Hal když psal, že [spoiler]identita vraha je největší klišé ze všech[/spoiler] ...ale možná jsem ho přecenil.
duro
0 0
reagovat

Dr. Z

Já jsem se tomu smál taky :D, ale už jsem nechtěl na každý odkaz o True Detective spamovat smajlíkovými komentáři...
613547
Já jsem se tomu smál taky *:D*, ale už jsem nechtěl na každý odkaz o True Detective spamovat smajlíkovými komentáři...
Dr. Z
0 0
reagovat
jj, už jsem to psal na TVZone, ale tam jsem se tomu smál sám :( :D
613546
jj, už jsem to psal na TVZone, ale tam jsem se tomu smál sám *:(* *:D*
0 0
reagovat

ešte k True Detective

Uvedomili ste si niekto, že

vrahom je záhradník?

:D:D:D
613545
Uvedomili ste si niekto, že [spoiler]vrahom je záhradník?[/spoiler] *:D**:D**:D*
ešte k True Detective
0 0
reagovat

Justified

Ava je otravná. Jinak ad 21 foot rule:
Já se tak těšil, jak toho kreténa ten "starší raylan" rozstřílí a ono hovno... :-
613537
Ava je otravná. Jinak ad 21 foot rule: [spoiler]Já se tak těšil, jak toho kreténa ten "starší raylan" rozstřílí a ono hovno... *:-*[/spoiler]
Justified
0 0
reagovat
Král Lear!!! :D

Jen mě trochu mrzí že zatímco Boyd má kontinuální linku, Raylan dělá každý týden něco úplně jiného. Ava a její vězeňské lapálie mě upřímně řečeno moc nebaví.

Spazz - já taky :D
613532
[spoiler]Král Lear!!! *:D*[/spoiler] Jen mě trochu mrzí že zatímco Boyd má kontinuální linku, Raylan dělá každý týden něco úplně jiného. Ava a její [spoiler]vězeňské lapálie[/spoiler] mě upřímně řečeno moc nebaví. Spazz - já taky *:D*
0 0
reagovat

TonyClifton

Tak on to mel Cohle uz celkem dost poresene z vlastniho vysetrovani
613530
[spoiler]Tak on to mel Cohle uz celkem dost poresene z vlastniho vysetrovani[/spoiler]
TonyClifton
0 0
reagovat
Ja se hlavne nemuzu dockat, kdy konecne uvidime "21 foot rule" vs. Raylan... :-D
613529
Ja se hlavne nemuzu dockat, kdy konecne uvidime "21 foot rule" vs. Raylan... :-D
0 0
reagovat

True Detective

Tak mám za sebou poslední díl a ta osmička z deseti tomu asi fakt sedí jak vyšitá. Má to strašně silný momenty. Jak už bylo řečeno 4 a 5 díl naprosto neskutečné v rámci televize. Ale má to i slabší chvilky, moc mi nesednul úplnej úvod, i když byl naprosto klíčovej pro rozvíjení chemie a vztahu s divákem. Zbytek dám radši do spoileru. Jsem rád, že to nemělo žádný supr trupr finále s 3 plot twistama, ale všechno to bylo ponurý táhlý s postupným docvakáváním souvislostí, ale jako fakt jsem jim dvakrát nežral, že se po x letech stačí zeptat 3 lidí a je hotovo 8/10 Jinak samozřejmě Harrelson i McConaughey naprosto ale naprosto fenomenální :+
613528
Tak mám za sebou poslední díl a ta osmička z deseti tomu asi fakt sedí jak vyšitá. Má to strašně silný momenty. Jak už bylo řečeno 4 a 5 díl naprosto neskutečné v rámci televize. Ale má to i slabší chvilky, moc mi nesednul úplnej úvod, i když byl naprosto klíčovej pro rozvíjení chemie a vztahu s divákem. Zbytek dám radši do spoileru. [spoiler]Jsem rád, že to nemělo žádný supr trupr finále s 3 plot twistama, ale všechno to bylo ponurý táhlý s postupným docvakáváním souvislostí, ale jako fakt jsem jim dvakrát nežral, že se po x letech stačí zeptat 3 lidí a je hotovo[/spoiler] 8/10 Jinak samozřejmě Harrelson i McConaughey naprosto ale naprosto fenomenální *:+*
True Detective
0 0
reagovat

Justified

Dewey!!! :D
613526
[spoiler]Dewey!!! *:D*[/spoiler]
Justified
0 0
reagovat

True Detective

No je síce iba marec, ale seriál roku máme asi za sebou. Atmosféra, napätie, réžia, scenár, herci všetko je na najvyššej úrovni. A čo je asi najdôležitejšie, nepokazený záver. Klobúk dole a veľká poklona všetkým zúčastneným. :+
613524
No je síce iba marec, ale seriál roku máme asi za sebou. Atmosféra, napätie, réžia, scenár, herci všetko je na najvyššej úrovni. A čo je asi najdôležitejšie, nepokazený záver. Klobúk dole a veľká poklona všetkým zúčastneným. *:+*
True Detective
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se