Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34641 - 34660 Napsat příspěvek

JohnyD

Asi zkouknu brzo minimálně pilot, True Detective mě hrozně namlsal, tak hledám něco podobnýho a tohle mě na první pohled zaujalo.
613519
Asi zkouknu brzo minimálně pilot, True Detective mě hrozně namlsal, tak hledám něco podobnýho a tohle mě na první pohled zaujalo.
JohnyD
0 0
reagovat

Toren

Já si toho avatara fakt nevšim :D:D:D Každopádně jj, je to "kravina", ale jako GP to nehorázně žeru :)
613518
Já si toho avatara fakt nevšim *:D**:D**:D* Každopádně jj, je to "kravina", ale jako GP to nehorázně žeru *:)*
Toren
0 0
reagovat
Aby jsi mě špatně nepochopil. V Avataru mám sice Naruta, ale to neznamená, že si myslím, že je lepší. Dle mého je to od poloviny stejně tupý jak FT. Rád bych si Avatara změnil, ale jsem línej :D Oká, když jsi to tak napsal - tak to chápu. Ale ten fandom kolem toho je fakt hroznej a výkřiky - Natsu a FT jsou nej! - mě prostě děsí :D
613517
Aby jsi mě špatně nepochopil. V Avataru mám sice Naruta, ale to neznamená, že si myslím, že je lepší. Dle mého je to od poloviny stejně tupý jak FT. Rád bych si Avatara změnil, ale jsem línej *:D* Oká, když jsi to tak napsal - tak to chápu. Ale ten fandom kolem toho je fakt hroznej a výkřiky - Natsu a FT jsou nej! - mě prostě děsí *:D*
0 0
reagovat

Toren

podobný text u toho mám na csfd a mám tam 3 hvězdičky... přesto mi to nějak chybí - právě ta jednoduchost je prostě místy kulervoucí a nasraný natsu mě prostě baví víc, než např cokoli z naruta.
613516
podobný text u toho mám na csfd a mám tam 3 hvězdičky... přesto mi to nějak chybí - právě ta jednoduchost je prostě místy kulervoucí a nasraný natsu mě prostě baví víc, než např cokoli z naruta.
Toren
0 0
reagovat
Fairy Tail je zrovinka anime, které bych nikomu nedoporučoval, pokud by chtěl do tajů japonských seriálů proniknout. Kromě výborného sountracku a pár dobrých charakterů to je arc za arcem jen o přátelství, síle kterou si členi tahají ze zadku a nelogických příběhových zvratů :-
613515
Fairy Tail je zrovinka anime, které bych nikomu nedoporučoval, pokud by chtěl do tajů japonských seriálů proniknout. Kromě výborného sountracku a pár dobrých charakterů to je arc za arcem jen o přátelství, síle kterou si členi tahají ze zadku a nelogických příběhových zvratů *:-*
0 0
reagovat

Fairy Tail

má film :) The Phoenix Princess. Zrovna jsem jej zapnul a pak si asi znovu sjedu celé Fairy :+ S filmem jsem si uvědomil, jak moc mi chybí další díly :D
613514
má film *:)* The Phoenix Princess. Zrovna jsem jej zapnul a pak si asi znovu sjedu celé Fairy *:+* S filmem jsem si uvědomil, jak moc mi chybí další díly *:D*
Fairy Tail
0 0
reagovat
Přesně tak, člověk u toho vypne... Neříkám, že to je nejoriginálnější seriál, ale já se u toho bavím. Postavy jsou vyprofilované a občas se dá uhodnout, jak zareagují, nebo v čem bude vtip, ale já se u toho snažím vždycky vypnout a prostě se nechat unášet a funguje to... 8)

A ani se nebojím, že by to skončilo na propadlišti dějin jako HYMIM (viděl jsem jen pár dílů teda, ale reakce a recenze na netu hovoří jasně)...
613512
Přesně tak, člověk u toho vypne... Neříkám, že to je nejoriginálnější seriál, ale já se u toho bavím. Postavy jsou vyprofilované a občas se dá uhodnout, jak zareagují, nebo v čem bude vtip, ale já se u toho snažím vždycky vypnout a prostě se nechat unášet a funguje to... *8)* A ani se nebojím, že by to skončilo na propadlišti dějin jako HYMIM (viděl jsem jen pár dílů teda, ale reakce a recenze na netu hovoří jasně)...
0 0
reagovat
Tak já jsem doufal, že to už zabalí. Dřív mi to nějak nevadilo, ale je to čím dál tím víc recyklovaný. Už přesně prostě odhadneš jak budou daný postavy reagovat a prostě se to nikam neposouvá.

HIMYMu to trvalo několik let, ale nakonec si uvědomili, že už je načase to (konečně) ukončit. Tady to koukám nehrozí.

Ale co, koukat budu furt, protože těch dvacet minut mě nezabije a dá se při tom dobře vypnout... :D8)
613513
Tak já jsem doufal, že to už zabalí. Dřív mi to nějak nevadilo, ale je to čím dál tím víc recyklovaný. Už přesně prostě odhadneš jak budou daný postavy reagovat a prostě se to nikam neposouvá. HIMYMu to trvalo několik let, ale nakonec si uvědomili, že už je načase to (konečně) ukončit. Tady to koukám nehrozí. Ale co, koukat budu furt, protože těch dvacet minut mě nezabije a dá se při tom dobře vypnout... *:D**8)*
0 0
reagovat
Ona to měla být konečná? Jsem nevěděl ani... Ale proč ne, že? Ten seriál si drží určitou úroveň, nemám s tím problém...
613511
Ona to měla být konečná? Jsem nevěděl ani... Ale proč ne, že? Ten seriál si drží určitou úroveň, nemám s tím problém...
0 0
reagovat
CBS has renewed The Big Bang Theory for three more seasons

WHAT THE FUCK?! :o:(:-
613509
CBS has renewed The Big Bang Theory for three more seasons WHAT THE FUCK?! *:o**:(**:-*
0 0
reagovat

Memphis

Mám to v pláne, keď bude nejaké hluché obdobie a bude viac času, ale ak to načneš tak sa určite podeľ o pocity ;)
613505
Mám to v pláne, keď bude nejaké hluché obdobie a bude viac času, ale ak to načneš tak sa určite podeľ o pocity *;)*
Memphis
0 0
reagovat
Sleduje někdo Top of the Lake?
613503
Sleduje někdo [b]Top of the Lake[/b]?
0 0
reagovat

Those Who Kill

Remake dánskeho seriálu (záruka dobrého námetu), Joe Carnahan a dobré obsadenie.


Ufffffffffffffff, skoro som nedopozeral ani pilot. Tí herci totálne nevedeli, čo s postavami.
613477
Remake dánskeho seriálu (záruka dobrého námetu), Joe Carnahan a dobré obsadenie. Ufffffffffffffff, skoro som nedopozeral ani pilot. Tí herci totálne nevedeli, čo s postavami.
Those Who Kill
0 0
reagovat

Anime

Nahodou jsem dneska zahlednul ukazku na Psycho Pass a nevypadalo to vubec spatne. Mate nekdo zkusenost s tim?
613474
Nahodou jsem dneska zahlednul ukazku na [link="http://en.wikipedia.org/wiki/Psycho-Pass"]Psycho Pass[/link] a nevypadalo to vubec spatne. Mate nekdo zkusenost s tim?
Anime
0 0
reagovat

Hannibal 2

Úvodná dvojčasť dosť super, ani som nevedel, že mi ten seriál tak chýba.
613465
Úvodná dvojčasť dosť super, ani som nevedel, že mi ten seriál tak chýba.
Hannibal 2
0 0
reagovat
Koukám, že Mildík pořád nezkousnul, že nevštěpil Breaking Bad:))
613442
Koukám, že Mildík pořád nezkousnul, že nevštěpil Breaking Bad*:))*
0 0
reagovat

Mildík

Tak ja z toho taktiež nie som nadšený, i keď rovnako vidím higlight série piaty diel. Ale snažím sa moc nevyjadrovať lebo to proste nie je moja šálka kávy a len som si pripomenul prečo (okrem Sherlocka) moc kriminálky nemusím. Tá štruktúra keď sa hodinu chodí od lokáci k lokácii len aby v posledných sekundách dielu objavili menší pokrok ma proste nebaví. Ale zas nemôžem odoprieť, že True Detective má atmosféru. Len to tiež nepatrí k tomu čo by som vo filmoch vyhľadával. Preto chápem, že to môže niekto žrať.
613423
Tak ja z toho taktiež nie som nadšený, i keď rovnako vidím higlight série piaty diel. Ale snažím sa moc nevyjadrovať lebo to proste nie je moja šálka kávy a len som si pripomenul prečo (okrem Sherlocka) moc kriminálky nemusím. Tá štruktúra keď sa hodinu chodí od lokáci k lokácii len aby v posledných sekundách dielu objavili menší pokrok ma proste nebaví. Ale zas nemôžem odoprieť, že True Detective má atmosféru. Len to tiež nepatrí k tomu čo by som vo filmoch vyhľadával. Preto chápem, že to môže niekto žrať.
Mildík
0 0
reagovat
Další 4400? Bring it on!:+:+
613418
Další 4400? Bring it on!*:+**:+*
0 0
reagovat
To bohužel vůbec nic neznamená. Pokazit se to dá tak jako tak a ABC není zrovna HBO.
613417
To bohužel vůbec nic neznamená. Pokazit se to dá tak jako tak a ABC není zrovna HBO.
0 0
reagovat
No 4400 z toho snad nevyleze, když je to podle knížky. První díl nebyl vůbec špatný, ale kdo ví.
613416
No 4400 z toho snad nevyleze, když je to podle knížky. První díl nebyl vůbec špatný, ale kdo ví.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se