Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34601 - 34620 Napsat příspěvek

Castle

Včerajšiu časť som ešte nevidel, ale vŕta mi v hlave otázka:

Bola v tejto sezóne aspoň jedna časť, ktorá trochu dávala zmysel? Lebo vždy to začne nejakou parádnou zápletkou (napríklad to, ako sa k jednej vražde prišli priznať viacerí a všetci boli presvedčení, že to urobili) a napokon sa to zvrhne do nejakých bizarných, absolútne nereálnych over-twisted chujovín. Aspoň vo mne prevláda ten dojem.

A tá ich príprava svadby ma tiež hrubo nebaví.
613815
Včerajšiu časť som ešte nevidel, ale vŕta mi v hlave otázka: Bola v tejto sezóne aspoň jedna časť, ktorá trochu dávala zmysel? Lebo vždy to začne nejakou parádnou zápletkou (napríklad to, ako sa k jednej vražde prišli priznať viacerí a všetci boli presvedčení, že to urobili) a napokon sa to zvrhne do nejakých bizarných, absolútne nereálnych over-twisted chujovín. Aspoň vo mne prevláda ten dojem. A tá ich príprava svadby ma tiež hrubo nebaví.
Castle
0 0
reagovat

Banshee S02

Dal som sérku na jeden záťah a je to opäť pecka. Lepšie ako prvá a posledný diel sa s tým nesral. :+
613795
Dal som sérku na jeden záťah a je to opäť pecka. Lepšie ako prvá a posledný diel sa s tým nesral. *:+*
Banshee S02
0 0
reagovat

WD 4x14

Wow :o Tak toto byl hodně psycho díl a rozhodně jeden z nejlepších ze všech sérií.
A jinak souhlas s tím, že 4. série je povedená. Tenhle koncept cestování, kdy je v každém díle nějaké nové prostředí (ikdyž jsou to většinou pořád stejné lesy + nějaká samota) mi sedí mnohem víc, než když se sedí na statku nebo ve vězení.
613794
Wow *:o* Tak toto byl hodně psycho díl a rozhodně jeden z nejlepších ze všech sérií. A jinak souhlas s tím, že 4. série je povedená. Tenhle koncept cestování, kdy je v každém díle nějaké nové prostředí (ikdyž jsou to většinou pořád stejné lesy + nějaká samota) mi sedí mnohem víc, než když se sedí na statku nebo ve vězení.
WD 4x14
0 0
reagovat

WD 4x14

Takhle to má vypadat v momentech, kdy to není jen o efektní řežbě. Bohužel, jeden díl z dosavadních 4 po pauze. Ale i tak, wow!!:+
613793
Takhle to má vypadat v momentech, kdy to není jen o efektní řežbě. Bohužel, jeden díl z dosavadních 4 po pauze. Ale i tak, wow!!*:+*
WD 4x14
0 0
reagovat

WD 4x14

Ty vole :o Vždycky, když jsem připravenej s tímhle seriálem skoncovat, tak na mě vytáhne naprosto famózní epizodu, díky který zas budu koukat i na pátou řadu.
613790
Ty vole *:o* Vždycky, když jsem připravenej s tímhle seriálem skoncovat, tak na mě vytáhne naprosto famózní epizodu, díky který zas budu koukat i na pátou řadu.
WD 4x14
0 0
reagovat

WD 4x14

a já si říkal jaká je to nuda v půlce dílu a pa to přišlo, neskutečný psycho !
mocně depresivní díl!!!
no a ukázka na 15 díl - předposlední zase slibuje pohodovou akci :-)

no už se to blíží GoT4x1 !! za 3 týdny 8):D:o:+
613789
a já si říkal jaká je to nuda v půlce dílu a pa to přišlo, neskutečný psycho ! mocně depresivní díl!!! no a ukázka na 15 díl - předposlední zase slibuje pohodovou akci :-) no už se to blíží GoT4x1 !! za 3 týdny *8)**:D**:o**:+*
WD 4x14
0 0
reagovat

TonyClifton

Asi budeš teďka trochu nadávat :D , ale sem rád, že se líbí :D Druhá série je imho trochu lepší a má naprosto neskutečnej závěr :)
613782
Asi budeš teďka trochu nadávat *:D* , ale sem rád, že se líbí :D Druhá série je imho trochu lepší a má naprosto neskutečnej závěr :)
TonyClifton
0 0
reagovat

Broen

Odkládal jsem to dlouho, ale mám za sebou prvních 5 dílů první řady Broen a tetelím se blahem. Jako zatím bych to nevynášel k nebesům a dal bych v půlce spokojených 8/10 Hodně mne baví bezprostřednost Sagy a smích Martina. :D Je tam příslib asi tak trilionu epic plot twistů, hodně se těším na závěr. :+
613779
Odkládal jsem to dlouho, ale mám za sebou prvních 5 dílů první řady Broen a tetelím se blahem. Jako zatím bych to nevynášel k nebesům a dal bych v půlce spokojených 8/10 Hodně mne baví bezprostřednost Sagy a smích Martina. *:D* Je tam příslib asi tak trilionu epic plot twistů, hodně se těším na závěr. *:+*
Broen
0 0
reagovat

Walking dead

Možná je příliš brzy (ještě 2 epizody), ale za mě je 4. sezona zatím nejlepší :+
613778
Možná je příliš brzy (ještě 2 epizody), ale za mě je 4. sezona zatím nejlepší *:+*
Walking dead
0 0
reagovat

Black Sails

no tvl, tak to bylo něco... za zmínku stojí akorát epizody 1,5,6 a 8 zbytek je neskutečně ukecaná nuda, která si do druhý sezóny vysloužila deset dílů. Má to potenciál, ale takhle by to teda nešlo.:-
613742
no tvl, tak to bylo něco... za zmínku stojí akorát epizody 1,5,6 a 8 zbytek je neskutečně ukecaná nuda, která si do druhý sezóny vysloužila deset dílů. Má to potenciál, ale takhle by to teda nešlo.*:-*
Black Sails
0 0
reagovat

TonyClifton

ja áno, a je to podľa mňa stále rovnaká úroveň ako zvyšok série, čo mne vyhovuje :D

A pripájam sa ku Karlovi a Vardantovi: finále Banshee bolo super :+
613721
ja áno, a je to podľa mňa stále rovnaká úroveň ako zvyšok série, čo mne vyhovuje *:D* A pripájam sa ku Karlovi a Vardantovi: finále Banshee bolo super *:+*
TonyClifton
0 0
reagovat
Měl někdo odvahu na nový 2 díly Suits? Na to jakej to tu mělo hype zatím ani zmínka. :D
613720
Měl někdo odvahu na nový 2 díly Suits? Na to jakej to tu mělo hype zatím ani zmínka. *:D*
0 0
reagovat

Banshee

Žiadne spoilery chlapi, dik. Si to chcem dať po dnešku celé.
613717
Žiadne spoilery chlapi, dik. Si to chcem dať po dnešku celé.
Banshee
0 0
reagovat

Banshee s02e10

Tomu říkám vynikající (a neskutečně brutální! :o ) finále. :+:+:+ Kam se hrabe Hra o trůny...
613716
Tomu říkám vynikající (a neskutečně brutální! *:o* ) finále. *:+**:+**:+* Kam se hrabe Hra o trůny...
Banshee s02e10
0 0
reagovat

Vikings S02E03

Drsná zemitá akcia je niekedy krajšia, ako vyčačkaná výprava a la Hra o Tróny. Klobúk dolu, dej sa hrnie dopredu, bez zbytočných rečí a míľovými krokmi :+
613715
Drsná zemitá akcia je niekedy krajšia, ako vyčačkaná výprava a la Hra o Tróny. Klobúk dolu, dej sa hrnie dopredu, bez zbytočných rečí a míľovými krokmi *:+*
Vikings S02E03
0 0
reagovat

Banshee

Hodně povedené finále :+
613710
Hodně povedené finále *:+*
Banshee
0 0
reagovat
verbst: teším sa s tebou, možno sa do toho raz pustím :))


Btw sleduje niekto ešte Grimm? Stalo sa z toho ultimátne guilty pleasure 8)
613702
[b]verbst[/b]: teším sa s tebou, možno sa do toho raz pustím *:))* Btw sleduje niekto ešte [b]Grimm[/b]? Stalo sa z toho ultimátne guilty pleasure *8)*
0 0
reagovat

Star Wars: The Clone Wars

Season 6
The Lost Missions


Kurnik šopa, ani jsem si neuvědomil, jak mi tahle blbůstka chyběla. 13 dílů uteklo jako voda, až na Jar-Jara (mimochodem ten jeho "polibek" je nejvíc WTF moment roku už teď...) minimum hluchejch míst.
Nevím, jestli to bylo jen tím, že jsem věděl, že už žádný nový nedostaneme, ale prostě to mělo takovou tíživou atmosféru. Kamino, kloni, Yodova linka - pecička (Když měl tu vizi mrtvejch Jedi, tak tam dokonce hrálo Williamsovo "Anakin's Betrayal". Jen škoda, takovejch těch blbostí s Dookem, že nedotáhli Sifo-Dyase pořádně a všechno si musít dočíst na wookieepedii...
Ale jo. Šlo to, a rozhodně se to za ty roky hrozně posunulo.
Takže za mně 8/10 za Lost Missions a celkově taky.
613700
[b]Season 6 The Lost Missions[/b] Kurnik šopa, ani jsem si neuvědomil, jak mi tahle blbůstka chyběla. 13 dílů uteklo jako voda, až na Jar-Jara (mimochodem ten jeho "polibek" je nejvíc WTF moment roku už teď...) minimum hluchejch míst. Nevím, jestli to bylo jen tím, že jsem věděl, že už žádný nový nedostaneme, ale prostě to mělo takovou tíživou atmosféru. Kamino, kloni, Yodova linka - pecička (Když měl tu vizi mrtvejch Jedi, tak tam dokonce hrálo Williamsovo "Anakin's Betrayal". Jen škoda, takovejch těch blbostí s Dookem, že nedotáhli Sifo-Dyase pořádně a všechno si musít dočíst na wookieepedii... Ale jo. Šlo to, a rozhodně se to za ty roky hrozně posunulo. Takže za mně 8/10 za Lost Missions a celkově taky.
Star Wars: The Clone Wars
0 0
reagovat
To je dobrej fail, no.
Asi jako takovej, že John Noble nebyl oceněnej za Fringe. Na kvality toho seriálu si nadávejte jak chcete, ale ten to zahrál naprosto špičkově.


Jinak tohle asi bude takovej výkřik do tmy pro mně a Vardanta, ale obnovili The Good Wife!!! Takhle šťastnej jsem dlouho nebyl. ?)8):)
613698
To je dobrej fail, no. Asi jako takovej, že John Noble nebyl oceněnej za Fringe. Na kvality toho seriálu si nadávejte jak chcete, ale ten to zahrál naprosto špičkově. Jinak tohle asi bude takovej výkřik do tmy pro mně a [b]Vardant[/b]a, ale obnovili [b]The Good Wife[/b]!!! Takhle šťastnej jsem dlouho nebyl. *?)**8)**:)*
0 0
reagovat
A vyhral Vision Award... ale to je nič no.
613670
A vyhral Vision Award... ale to je nič no.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se