Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34661 - 34680 Napsat příspěvek
Sakra, nějak tenhle týden nestíhám pravidelnou dávku seriálů... Na Community se hrozně těším. A jo, pátá řada je parádní :+

Justified - 21 foot rule :D
Jen jsem přemýšlel jestli je OK, že se nahlas směju chlapovi s nožem zabodnutým do hlavy :D
614064
Sakra, nějak tenhle týden nestíhám pravidelnou dávku seriálů... Na Community se hrozně těším. A jo, pátá řada je parádní *:+* [b]Justified[/b] - 21 foot rule *:D* [spoiler]Jen jsem přemýšlel jestli je OK, že se nahlas směju chlapovi s nožem zabodnutým do hlavy *:D*[/spoiler]
0 0
reagovat
Další Penny Dreadful: link
614061
Další Penny Dreadful: http://www.buzzfeed.com/jarettwieselman/inside-the-terrifying-world-of-showtimes-new-horror-series
0 0
reagovat

speta.jr

Uf, ten celkem zestárnul, v tom interview vypadá na šedesát :o
614055
Uf, ten celkem zestárnul, v tom interview vypadá na šedesát *:o*
speta.jr
0 0
reagovat

dodatek

To jsem nevedel, ze to tak v UK zerou:
link
614054
To jsem nevedel, ze to tak v UK zerou: http://www.youtube.com/watch?v=ZKkXLB09h3w
dodatek
0 0
reagovat

Broen s2

Nene, je to po vsech vecech lepsi jak prvni serka, ktera byla sice zajimava, ale spis me vic nudila nez bavila. Ve druhe serce vsechno klape, sice si muzete byt jisti, ze vetsina lidi, kteri se tam znenadani objevi pravdepodobne natahne brka a vetsinu twistu odhadnete driv nez se stanou, ale to v tomhle pripade vubec nevadi. A emoce... tam kde prvni serie u me narazila (prislo mi to jak korejske filmy), tak druha serka zdrtila. 9/10
614043
Nene, je to po vsech vecech lepsi jak prvni serka, ktera byla sice zajimava, ale spis me vic nudila nez bavila. Ve druhe serce vsechno klape, sice si muzete byt jisti, ze vetsina lidi, kteri se tam znenadani objevi pravdepodobne [spoiler]natahne brka[/spoiler] a vetsinu twistu odhadnete driv nez se stanou, ale to v tomhle pripade vubec nevadi. A emoce... tam kde prvni serie u me narazila (prislo mi to jak korejske filmy), tak druha serka zdrtila. 9/10
Broen s2
0 0
reagovat

Community

Čekalo se na tuhle epizodu tři roky, a já nemůžu říct, že by zklamala. 5. sezóna je super.
614041
Čekalo se na tuhle epizodu tři roky, a já nemůžu říct, že by zklamala. 5. sezóna je super.
Community
0 0
reagovat

TonyClifton

Ono záleží, kvôli čomu sa na ten seriál diváš a čo uprednostňuješ. V dvojke sa ešte viac dostaneš pod kožu Sage a hlavne Martinovi a prípad tu hrá až druhú rolu a nie je tak dobrý, ako v prvej sérke (aspoň podľa mňa), ale stále je to vysoký nadpriemer voči konkurencii (teraz nepočítať TD, ktorý išiel do televize až po Broenu :D)
614037
Ono záleží, kvôli čomu sa na ten seriál diváš a čo uprednostňuješ. V dvojke sa ešte viac dostaneš pod kožu Sage a hlavne Martinovi a prípad tu hrá až druhú rolu a nie je tak dobrý, ako v prvej sérke (aspoň podľa mňa), ale stále je to vysoký nadpriemer voči konkurencii (teraz nepočítať TD, ktorý išiel do televize až po Broenu *:D*)
TonyClifton
0 0
reagovat

Broen - úvod druhé řady

Asi je to tím, že už jsem do toho světa vtáhnutej a strašně jsem se na to těšil i po tom dnu pauzy po finále první řady. :D Ale překvapivě je to podle mne daleko lepší, než úvod první řady a to většinou čtu opačný reakce. :+
614033
Asi je to tím, že už jsem do toho světa vtáhnutej a strašně jsem se na to těšil i po tom dnu pauzy po finále první řady. *:D* Ale překvapivě je to podle mne daleko lepší, než úvod první řady a to většinou čtu opačný reakce. *:+*
Broen - úvod druhé řady
0 0
reagovat
ja slysel, ze ze Morgan Freeman bude hrat vnuka Roberta Pattisona...
614025
ja slysel, ze ze Morgan Freeman bude hrat vnuka Roberta Pattisona...
0 0
reagovat
A co taková ta spekulace, že mu parťáka bude dělat Morgan Freeman :D
614011
A co taková ta spekulace, že mu parťáka bude dělat Morgan Freeman *:D*
0 0
reagovat
Takový ty spekulace, jako že by se ve druhé sezoně True Detective mohl v jedné z hlavních rolí objevit Brad Pitt. Tak jo.:+:D
614010
Takový ty spekulace, jako že by se ve druhé sezoně True Detective mohl v jedné z hlavních rolí objevit Brad Pitt. Tak jo.*:+**:D*
0 0
reagovat

Person of Interest

Tak jo. Aniž by jste se o to snažili, tak nějak jste mě tím chválení nahlodali. Dám tomu šanci ;)
614009
Tak jo. Aniž by jste se o to snažili, tak nějak jste mě tím chválení nahlodali. Dám tomu šanci *;)*
Person of Interest
0 0
reagovat

dreamy

Rád slyšim, už se těšim, až to v létě sjedu celý.
614008
Rád slyšim, už se těšim, až to v létě sjedu celý.
dreamy
0 0
reagovat
archer s05e08
pecka!
614007
archer s05e08 pecka!
0 0
reagovat

dreamy

Tak, tak, je to čím dál tím lepší :+
614006
Tak, tak, je to čím dál tím lepší *:+*
dreamy
0 0
reagovat

PoI 3x16

spica! vymakana zalezitost, clovek ma chut si to pustit znovu od zacatku
613997
spica! vymakana zalezitost, clovek ma chut si to pustit znovu od zacatku
PoI 3x16
0 0
reagovat
Penny Dreadful: link
613938
Penny Dreadful: http://www.youtube.com/watch?v=-oLePATmgkQ&feature=youtu.be
0 0
reagovat

Dr.Z

Jo, ja som ten článok čítal :+
613937
Jo, ja som ten článok čítal *:+*
Dr.Z
0 0
reagovat

Sarger

Na TVZone jsem to psal už včera v noci ;) Teď už to tam zase není, ale před pár hodinama měla Cassidy Alexa na Imdb - Arrow - Girl with pigtails :D A hlas Tary Strong z toho dělá ještě lepší cameo 8)
613936
Na TVZone jsem to psal už včera v noci *;)* Teď už to tam zase není, ale před pár hodinama měla Cassidy Alexa na Imdb - Arrow - Girl with pigtails *:D* A hlas Tary Strong z toho dělá ještě lepší cameo *8)*
Sarger
0 0
reagovat

Dr.Z

Len ide o to, že bol voice over od Tary Strong. Avšak šuškalo sa, žeby ju mala hrať tá mladá fiflena čo si ju tu postol. :)
613935
Len ide o to, že bol voice over od Tary Strong. Avšak šuškalo sa, žeby ju mala hrať tá mladá fiflena čo si ju tu postol. :)
Dr.Z
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se