Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34581 - 34600 Napsat příspěvek

Fargo

Přijde mi to hrozivě levný. Mají s tím Coeni vůbec něco společnýho?
613880
Přijde mi to hrozivě levný. Mají s tím Coeni vůbec něco společnýho?
Fargo
0 0
reagovat

WD - pauza až 4x13

Normálně nejsem fanda "zdržovacích dílů", nicméně poslední díly WD mě docela baví... Nevím čím to je, možná onou změnou prostředí, ale tyhle osobní medailonky jsou rozhodně lepší, než to, co předváděla série na začátku...

Sice se děj nikam moc neposouvá, ale všechno spěje pomalým krokem k finále (zajímalo by mě jestli to bude podle komixu)...

Každopádně teď se vrhnu na opěvovaný díl 4x14 a jsem zvědavej co kulervoucího tam teda bude 8)
613879
Normálně nejsem fanda "zdržovacích dílů", nicméně poslední díly WD mě docela baví... Nevím čím to je, možná onou změnou prostředí, ale tyhle osobní medailonky jsou rozhodně lepší, než to, co předváděla série na začátku... Sice se děj nikam moc neposouvá, ale všechno spěje pomalým krokem k finále (zajímalo by mě jestli to bude podle komixu)... Každopádně teď se vrhnu na opěvovaný díl 4x14 a jsem zvědavej co kulervoucího tam teda bude *8)*
WD - pauza až 4x13
0 0
reagovat

Sarger

613878
http://www.youtube.com/watch?v=6jFU0r0xG_c *;)*
Sarger
0 0
reagovat
Tu máte trailer na Fargo.. link

Kua proste s tým tagom to stále neviem na MZtku.
613876
Tu máte trailer na Fargo.. https://www.youtube.com/watch?v=6jFU0r0xG_c Kua proste s tým tagom to stále neviem na MZtku.
0 0
reagovat

Justified

21 foot rule :+
613877
21 foot rule *:+*
Justified
0 0
reagovat

TonyClifton

Ako postavu som ho mal rád, ale ta úchylná linka s Rachel mi teda až tak chýbať nebude, aj keď to bude asi nosná časť záverečnej série. V druhej sérii dostali vedľajšie postavy dostatok priestoru a asi najviac som si obľúbil Jackie, takže je fajn, že aj keď niekoho odpracú tak si človek nájde novú postavu, ktorej môže opäť fandiť 8)
613866
[spoiler]Ako postavu som ho mal rád, ale ta úchylná linka s Rachel mi teda až tak chýbať nebude, aj keď to bude asi nosná časť záverečnej série. V druhej sérii dostali vedľajšie postavy dostatok priestoru a asi najviac som si obľúbil Jackie, takže je fajn, že aj keď niekoho odpracú tak si človek nájde novú postavu, ktorej môže opäť fandiť *8)*[/spoiler]
TonyClifton
0 0
reagovat

JohnyD

Hoc II spoiler Mne Doug bude chybět hodně, po ustřední dvojce moje suverénně nejoblíbenější postava. :-/
613865
Hoc II spoiler [spoiler]Mne Doug bude chybět hodně, po ustřední dvojce moje suverénně nejoblíbenější postava. :-/ [/spoiler]
JohnyD
0 0
reagovat

HoC II

Zlo snáď nikdy nebolo také príťažlivé. 10/10

Ač som mal k prvej sérii nejaké drobné výhrady, tu ich proste nemám a užíval som si to celých 13 hodín ako aj vedľajšie linky.

Doug mi bude chýbať viac, ako Zoe, ten koniec dúfam bude znamenť, že sa vráti Lucas a Janine na scénu. Uvidíme, či to bude drtivý pád, alebo tvorcovia budú mať gule na to nechať vyhrať Franka. Nech to skončí akokoľvek, tak si myslím, že všetci aj tak nebudú spokojní :D 8)

PS: Tak ideme konečne na to True Detective 8)
PS2: Californication S7 Behind The Scenes link
613862
Zlo snáď nikdy nebolo také príťažlivé. 10/10 Ač som mal k prvej sérii nejaké drobné výhrady, tu ich proste nemám a užíval som si to celých 13 hodín ako aj vedľajšie linky. [spoiler]Doug mi bude chýbať viac, ako Zoe, ten koniec dúfam bude znamenť, že sa vráti Lucas a Janine na scénu. Uvidíme, či to bude drtivý pád, alebo tvorcovia budú mať gule na to nechať vyhrať Franka. Nech to skončí akokoľvek, tak si myslím, že všetci aj tak nebudú spokojní *:D* *8)*[/spoiler] PS: Tak ideme konečne na to True Detective *8)* PS2: Californication S7 Behind The Scenes http://www.youtube.com/watch?v=eLLmVsw_WcE&feature=youtu.be
HoC II
0 0
reagovat

GoT S4 trailer 4

Další týden, další trailer...

Je tam pár věcí z Tance s draky, ten jejich plán sedmi sezón na pokrytí (doufejme) sedmi knih asi výjde.
613858
Další týden, další [link="https://www.youtube.com/watch?v=Z1Y_qhzxn2c"]trailer[/link]... Je tam pár věcí z Tance s draky, ten jejich plán sedmi sezón na pokrytí (doufejme) sedmi knih asi výjde.
GoT S4 trailer 4
0 0
reagovat

Justified

Zakonceni 21 foot linky celkem pobavilo :-)
613857
Zakonceni 21 foot linky celkem pobavilo :-)
Justified
0 0
reagovat

duro

e06 taky není špatná, sedmička zase nuda a na poslední díl se dá koukat. Snad se do příští sezóny poučí. Možná uvidíme i nějakou tu bitku na souši.
613849
e06 taky není špatná, sedmička zase nuda a na poslední díl se dá koukat. Snad se do příští sezóny poučí. Možná uvidíme i nějakou tu bitku na souši.
duro
0 0
reagovat

Black Sails

Prehrýzam sa tou nudou a zrazu, nečakane, výborná časť! Aj s perfektne nasnímanou námornou bitkou. s01e05
613848
Prehrýzam sa tou nudou a zrazu, nečakane, výborná časť! Aj s perfektne nasnímanou námornou bitkou. s01e05
Black Sails
0 0
reagovat

WD 4x14

Strašná nuda... čo vás na tom šokovalo? ...
613842
Strašná nuda... čo vás na tom šokovalo? ...
WD 4x14
0 0
reagovat

duro

Mám s Castlem poslední dobou stejnej problém. Naštěstí ten poslední díl byl naprostá parádička! :))
613838
Mám s Castlem poslední dobou stejnej problém. Naštěstí ten poslední díl byl naprostá parádička! *:))*
duro
0 0
reagovat
verbst: Jo celkem to eskaluje. Uvidime kolik toho jeste zvladnou v poslednich 2 epizodach teto rady.
613833
verbst: Jo celkem to eskaluje. Uvidime kolik toho jeste zvladnou v poslednich 2 epizodach teto rady.
0 0
reagovat

Vikings

Ta treti epizoda byl fakt narez!

Jinak ted sjizdim Justified znovu od zacatku, coz je neco feat, ktery jsem byl schopny prosedet jenom u prvnich dvou sezon HIMYM and peti sezon Scrubs... Dovedu si predstavit, ze bych se jeste celkem ladno prokousal True Detective, ale ten si podle me zaslouzi jeste trochu dozrat.

(je teda fakt, ze jsem se podruhe dival i na Studio 60 on the sunset strip, ale tam to bylo v rozmezi nekolika let)
613827
Ta treti epizoda byl fakt narez! Jinak ted sjizdim [b]Justified[/b] znovu od zacatku, coz je neco feat, ktery jsem byl schopny prosedet jenom u prvnich dvou sezon HIMYM and peti sezon Scrubs... Dovedu si predstavit, ze bych se jeste celkem ladno prokousal True Detective, ale ten si podle me zaslouzi jeste trochu dozrat. (je teda fakt, ze jsem se podruhe dival i na Studio 60 on the sunset strip, ale tam to bylo v rozmezi nekolika let)
Vikings
0 0
reagovat

duro - Castle

Jakkoliv hodně seriálů za tejden sleduju tak Castle a Vikingové jsou momentálně seriály na který se nejvíc těším (samozřejmě přibude GOT). U Vikingů je důvod asi jasný - ať už je to jakkoliv nízkorozpočtové (v rámci seriálů, ale je u Vikingů celkem dost peněz) tak pořád je na co se dívat a nedávný posun děje tomu jen napomohl.

No a na Castla se těším, protože je to Castle - pro mě pořád ta stará klasika, která ať už je jakkákoliv - pořád prostě dostanu to, co čekám ?)
613821
Jakkoliv hodně seriálů za tejden sleduju tak Castle a Vikingové jsou momentálně seriály na který se nejvíc těším (samozřejmě přibude GOT). U Vikingů je důvod asi jasný - ať už je to jakkoliv nízkorozpočtové (v rámci seriálů, ale je u Vikingů celkem dost peněz) tak pořád je na co se dívat a nedávný posun děje tomu jen napomohl. No a na Castla se těším, protože je to Castle - pro mě pořád ta stará klasika, která ať už je jakkákoliv - pořád prostě dostanu to, co čekám *?)*
duro - Castle
0 0
reagovat

House of Lies

Ty poslední dva díly byly neskutečná pecka. T.I. si to hrozně dává a ten konec S03E10 - šílenej masakr.

Kouká někdo?


613820
Ty poslední dva díly byly neskutečná pecka. T.I. si to hrozně dává a ten konec S03E10 - šílenej masakr. Kouká někdo?
House of Lies
0 0
reagovat

PoI

Tá najnovšia časť je dokonalý príklad toho, prečo sa to oplatí pozerať :+
613819
Tá najnovšia časť je dokonalý príklad toho, prečo sa to oplatí pozerať *:+*
PoI
0 0
reagovat

duro

Časť s tou dílerkou drog/nájomnou vrahyňou bola ešte ok spomedzi ostatných.
613817
[spoiler]Časť s tou dílerkou drog/nájomnou vrahyňou bola ešte ok spomedzi ostatných.[/spoiler]
duro
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se