Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34561 - 34580 Napsat příspěvek
archer s05e08
pecka!
614007
archer s05e08 pecka!
0 0
reagovat

dreamy

Tak, tak, je to čím dál tím lepší :+
614006
Tak, tak, je to čím dál tím lepší *:+*
dreamy
0 0
reagovat

PoI 3x16

spica! vymakana zalezitost, clovek ma chut si to pustit znovu od zacatku
613997
spica! vymakana zalezitost, clovek ma chut si to pustit znovu od zacatku
PoI 3x16
0 0
reagovat
Penny Dreadful: link
613938
Penny Dreadful: http://www.youtube.com/watch?v=-oLePATmgkQ&feature=youtu.be
0 0
reagovat

Dr.Z

Jo, ja som ten článok čítal :+
613937
Jo, ja som ten článok čítal *:+*
Dr.Z
0 0
reagovat

Sarger

Na TVZone jsem to psal už včera v noci ;) Teď už to tam zase není, ale před pár hodinama měla Cassidy Alexa na Imdb - Arrow - Girl with pigtails :D A hlas Tary Strong z toho dělá ještě lepší cameo 8)
613936
Na TVZone jsem to psal už včera v noci *;)* Teď už to tam zase není, ale před pár hodinama měla Cassidy Alexa na Imdb - Arrow - Girl with pigtails *:D* A hlas Tary Strong z toho dělá ještě lepší cameo *8)*
Sarger
0 0
reagovat

Dr.Z

Len ide o to, že bol voice over od Tary Strong. Avšak šuškalo sa, žeby ju mala hrať tá mladá fiflena čo si ju tu postol. :)
613935
Len ide o to, že bol voice over od Tary Strong. Avšak šuškalo sa, žeby ju mala hrať tá mladá fiflena čo si ju tu postol. :)
Dr.Z
0 0
reagovat

TonyClifton

Tak neváhej a dej absolutní hodnocení. Já 10/10 dal, pro mě tam právě byl něco navíc, čím si mě ten seriál získal. :+

Sarger
Perfektní :D Snad se vrátí a dostane víc prostoru :+
613934
Tak neváhej a dej absolutní hodnocení. Já 10/10 dal, pro mě tam právě byl něco navíc, čím si mě ten seriál získal. *:+* [b]Sarger[/b] Perfektní *:D* Snad se vrátí a dostane víc prostoru *:+*
TonyClifton
0 0
reagovat

Mildík

Sám rozhodně nejsi, taky ji nesnáším. To už mám radši i krále Joffreyho :D
613933
Sám rozhodně nejsi, taky ji nesnáším. To už mám radši i krále Joffreyho *:D*
Mildík
0 0
reagovat

Arrow

Harley! :D :+
613923
Harley! *:D* *:+*
Arrow
0 0
reagovat

Tony

Tak šup na druhou sezónu. Nebudeš na začátku tak dojatej jako já, kterej na ní čekal přes půl roku, ale užiješ si jí snad ještě víc jak tu první :) :+
613922
Tak šup na druhou sezónu. Nebudeš na začátku tak dojatej jako já, kterej na ní čekal přes půl roku, ale užiješ si jí snad ještě víc jak tu první :) *:+*
Tony
0 0
reagovat

Broen

Druhá půlka sezony si mne získávala díl od dílu a dost váhám nad absolutním hodnocením, když tak o tom přemýšlím, tak mne to vzalo asi víc, jak True Detective. A závěr mi přišel lepší než ten film na který to nepokrytě odkazuje Velká spokojenost a tu hru jsem s nima hrál moc rád. :+
613921
Druhá půlka sezony si mne získávala díl od dílu a dost váhám nad absolutním hodnocením, když tak o tom přemýšlím, tak mne to vzalo asi víc, jak True Detective. A závěr mi přišel lepší než [spoiler] ten film na který to nepokrytě odkazuje[/spoiler] Velká spokojenost a tu hru jsem s nima hrál moc rád. *:+*
Broen
0 0
reagovat
No je to možný, taky mě to napadlo, ale když se člověk podívá z boku, tak to vlbec nesedí... Prostě chyba ve scénáři, nemá cenu řešit :D

Každopádně jestli je něco v čem je WD vyjímečný, tak jsou to masky... Nad tím pokaždé žasnu a momentálné ohořelci byli naprosti fenomenální...

A docela by mě zajímalo, co si myslíte o postavě Carol. Já ji nemůžu moc vystát a přeju ji jen to nejhorší :D Asi to je tím, že vypadá jako Ellen Page, ale co už... Jsem jediný, nebo je ta postava tak napsaná?
613920
No je to možný, taky mě to napadlo, ale když se člověk podívá z boku, tak to vlbec nesedí... Prostě chyba ve scénáři, nemá cenu řešit *:D* Každopádně jestli je něco v čem je WD vyjímečný, tak jsou to masky... Nad tím pokaždé žasnu a momentálné [spoiler]ohořelci[/spoiler] byli naprosti fenomenální... A docela by mě zajímalo, co si myslíte o postavě [spoiler]Carol. Já ji nemůžu moc vystát a přeju ji jen to nejhorší *:D* Asi to je tím, že vypadá jako Ellen Page, ale co už... Jsem jediný, nebo je ta postava tak napsaná?[/spoiler]
0 0
reagovat

Mildík

Pokud jsem se správně díval, tak jí nese Tyreese na zádech zabalenou v nějaký dece, takže jí tam mohli rovnou nechat :D
613916
Pokud jsem se správně díval, tak jí nese Tyreese na zádech zabalenou v nějaký dece, takže jí tam mohli rovnou nechat *:D*
Mildík
0 0
reagovat
Kdepak... Tu scénu jsem si pouštěl několikrát kvůli tomu a prostě nic... Jednoduše ji tam nechali :D
613915
Kdepak... Tu scénu jsem si pouštěl několikrát kvůli tomu a prostě nic... Jednoduše [spoiler]ji tam nechali *:D*[/spoiler]
0 0
reagovat

Mildík

Já sem se tomu taky divil, podle mě ji nese v pravý ruce v tašce :D.
613912
Já sem se tomu taky divil, podle mě ji nese v pravý ruce v tašce *:D*.
Mildík
0 0
reagovat
613908
[link="https://twitter.com/theoneringnet/status/446371548840992768"]Game of Thrones versus The Lord of the Rings[/link] [link="http://talon-ps.com/wp-content/uploads/2014/03/biPtv-Copy.gif"]:D :D :D :D :D[/link]
0 0
reagovat
to fargo vypada votresne
613891
to fargo vypada votresne
0 0
reagovat

WD 4x14

Dobrej díl :+

Zase další medailonek, ale dalo se to. Carol, jakožto nejnepříšernější postava seriálu, mě zase vytáčela, ale jinak parádní díl... Opravdu tyhle medailonky jsou mnohem lepší než klasické díly (bohužel)...

Mimochodem...
přehlídnul jsem něco, nebo na konci jak opouštějí dům, tak nemají sebou Judith... wtf?
613882
Dobrej díl *:+* Zase další medailonek, ale dalo se to. Carol, jakožto nejnepříšernější postava seriálu, mě zase vytáčela, ale jinak parádní díl... Opravdu tyhle medailonky jsou mnohem lepší než klasické díly (bohužel)... Mimochodem... [spoiler]přehlídnul jsem něco, nebo na konci jak opouštějí dům, tak nemají sebou Judith... wtf?[/spoiler]
WD 4x14
0 0
reagovat

Bachy

Produkujou a nějaký writing credits link

Mě se to líbí, věřím tomu.
613881
Produkujou a nějaký writing credits http://www.imdb.com/title/tt2802850/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast Mě se to líbí, věřím tomu.
Bachy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se