Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 34541 - 34560 Napsat příspěvek

Tony

Neříkal jsi náhodou, že chceš koukat na původní Forbrydelsen?
614403
Neříkal jsi náhodou, že chceš koukat na původní Forbrydelsen?
Tony
0 0
reagovat
Dneska tu budu za bručouna, ale s The Killing mám za sebou 10 dílů a hodně meh. Bude to muset mít výživný finále, prozatím bych nad nějakých 6-7/10 chodil hodně těžko.
Asi jsem se uplně nenaladil na stejnou vlnu, ale prozatím mi na tom přijde nejlepší hudba, což mi u hutnýho detektivního seriálu přijde docela špatný. :D
614402
Dneska tu budu za bručouna, ale s [b]The Killing[/b] mám za sebou 10 dílů a hodně meh. Bude to muset mít výživný finále, prozatím bych nad nějakých 6-7/10 chodil hodně těžko. Asi jsem se uplně nenaladil na stejnou vlnu, ale prozatím mi na tom přijde nejlepší hudba, což mi u hutnýho detektivního seriálu přijde docela špatný. *:D*
0 0
reagovat

duro

Jen tak ze zvědavosti: ty by sis pustil 20 minut Justified ke snídani a pak to vypnul?
614401
Jen tak ze zvědavosti: ty by sis pustil 20 minut Justified ke snídani a pak to vypnul?
duro
0 0
reagovat

HIMYM and shit...

Niekto tu uviedol "je to sračka, ale 20 minút ma nezabije..."

Tých 20 minút je polovica dielu Justified, Breaking Bad, Vikings, The Shield... Uvádzam len pre poriadok.
614400
Niekto tu uviedol "je to sračka, ale 20 minút ma nezabije..." Tých 20 minút je polovica dielu Justified, Breaking Bad, Vikings, The Shield... Uvádzam len pre poriadok.
HIMYM and shit...
0 0
reagovat

Svaťoš

Viděl jsem všechny díly. Bylo to super :+
614399
Viděl jsem všechny díly. Bylo to super *:+*
Svaťoš
0 0
reagovat

Svaťoš

jj to byla pěkná jednohubka. Jestli ti sedne poetika, tak rozhodně doporučuju. :+
614398
jj to byla pěkná jednohubka. Jestli ti sedne poetika, tak rozhodně doporučuju. *:+*
Svaťoš
0 0
reagovat

Svaťoš

Viděl jsem kdysi pár dílů na Prima Cool a vím, že se mi to tehdy docela dost líbilo (hlavně Vladimír Brabec jako vypravěč neměl chybu :+)
614397
Viděl jsem kdysi pár dílů na Prima Cool a vím, že se mi to tehdy docela dost líbilo (hlavně Vladimír Brabec jako vypravěč neměl chybu *:+*)
Svaťoš
0 0
reagovat

Pushing daisies

Koukal na to nekdo?
614396
Koukal na to nekdo?
Pushing daisies
0 0
reagovat
ad hype - já ten seriál nehypeuju, neříkám že je to to nejlepší na seriálovém poli apod. Jen říkám že si to pořád užívám a hlavně že v je to finále velmi kvalitní a odměňuje pravidelného diváka, což rozhodně není pravidlem ;). How Your Mother Met Me je jeden příklad za všechny.
614395
ad hype - já ten seriál nehypeuju, neříkám že je to to nejlepší na seriálovém poli apod. Jen říkám že si to pořád užívám a hlavně že v je to finále velmi kvalitní a odměňuje pravidelného diváka, což rozhodně není pravidlem *;)*. [b]How Your Mother Met Me[/b] je jeden příklad za všechny.
0 0
reagovat

Dr.Z

Prave som to tu chcel uviest ako typicky priklad jedneho z najprehypovanejsich serialov:D
To je rovnako utrpna predvidatelna nuda ako TBBT, v podstate vsetko v com ma prsty Chuck Lorre. To je taky Troska americkych sitcomov.
614394
Prave som to tu chcel uviest ako typicky priklad jedneho z najprehypovanejsich serialov:D To je rovnako utrpna predvidatelna nuda ako TBBT, v podstate vsetko v com ma prsty Chuck Lorre. To je taky Troska americkych sitcomov.
Dr.Z
0 0
reagovat
Aby to bylo komplet, kouká ještě někdo na Two and a Half Men? Já se u toho teda bavím víc než u HIMYM nebo TBBT. :D
614393
Aby to bylo komplet, kouká ještě někdo na Two and a Half Men? Já se u toho teda bavím víc než u HIMYM nebo TBBT. *:D*
0 0
reagovat

Mildik

"TBBT se sice občas opakuje" Obcas? Ja jsem s tim seknul uz v druhe pulce 3 serie, protoze jsem se prejedl konceptu mimozniho a "vtipnyho" Sheldona. Nic vic ten serial nenabizi.
614392
"TBBT se sice občas opakuje" Obcas? Ja jsem s tim seknul uz v druhe pulce 3 serie, protoze jsem se prejedl konceptu mimozniho a "vtipnyho" Sheldona. Nic vic ten serial nenabizi.
Mildik
0 0
reagovat
Ehm daj mi nicky tých, ktorí ho tu hypujú.. .viem možno o dvoch.

A hypovať BB bolo logické lebo to je ppči Mildíku... Deal with it. ?)
614391
Ehm daj mi nicky tých, ktorí ho tu hypujú.. .viem možno o dvoch. A hypovať BB bolo logické lebo to je ppči Mildíku... Deal with it. *?)*
0 0
reagovat
To je zase debata... Mnoho povyku pro nic pánové... 8)

Ale některé příspěvky...

"Já jenom čekám, kdy z toho těch pár držících se lidí udělá další Breaking Bad" (KarelR)
přesně... HIMYM je prostě další vyhypovanej seriál. Neříkám, že je špatněj, osobně jsem viděl jen pár dílů, ale že by to byl zázrak na poli sitcomu a revoluce v seriálové tvorbě, to v žádnm případě. Prostě tvrdej průměr... Stejně jako Breaking Bad 8) (*chro, chro, mumlání pod vousy*)

"Ale tak pořád je to lepší než Přátelé" (HAL)
:o

"len ako predvidatelny punchline nejakeho donemoty sa opakujuceho gagu (pozdravujem TBBT)" (Gorecki)
TBBT se sice občas opakuje, ale pořád je to zábavné a rozhodně zábavnější (!!!) jak HIMYM... Deal with it 8)
614390
To je zase debata... Mnoho povyku pro nic pánové... *8)* Ale některé příspěvky... "Já jenom čekám, kdy z toho těch pár držících se lidí udělá další Breaking Bad" ([b]KarelR[/b]) přesně... HIMYM je prostě další vyhypovanej seriál. Neříkám, že je špatněj, osobně jsem viděl jen pár dílů, ale že by to byl zázrak na poli sitcomu a revoluce v seriálové tvorbě, to v žádnm případě. Prostě tvrdej průměr... Stejně jako Breaking Bad *8)* (*chro, chro, mumlání pod vousy*) "Ale tak pořád je to lepší než Přátelé" ([b]HAL[/b]) *:o* "len ako predvidatelny punchline nejakeho donemoty sa opakujuceho gagu (pozdravujem TBBT)" ([b]Gorecki[/b]) TBBT se sice občas opakuje, ale pořád je to zábavné a rozhodně zábavnější (!!!) jak HIMYM... Deal with it *8)*
0 0
reagovat
Tony
Vyslovene retrospektivne diely o ktorych hovorim este len pridu.

Proste tato seria na to aky ma charakter funguje najma v kontexte serialu, kvitujem ze hoci "matka" nie je prvoplanova jebana, podarilo sa ju vykreslit tak, ze Tedovi verim, preco sa do nej zamiloval aj preco sa k sebe hodia. A diel "How Your Mother Met Me" to uz uplne zaklincoval. Jeden z najsilnejsich momentov v TV, ktory niekto, kto ten serial nema za sebou cely skratka nemoze ocenit. To je taky "Ozymandias" pre Breaking Bad. A najma, vidno, ze to autori maju premyslene a nevaria na poslednu chvilu z vody.
614389
[b]Tony[/b] Vyslovene retrospektivne diely o ktorych hovorim este len pridu. Proste tato seria na to aky ma charakter funguje najma v kontexte serialu, kvitujem ze hoci "matka" nie je prvoplanova jebana, podarilo sa ju vykreslit tak, ze Tedovi verim, preco sa do nej zamiloval aj preco sa k sebe hodia. A diel "How Your Mother Met Me" to uz uplne zaklincoval. Jeden z najsilnejsich momentov v TV, ktory niekto, kto ten serial nema za sebou cely skratka nemoze ocenit. To je taky "Ozymandias" pre Breaking Bad. A najma, vidno, ze to autori maju premyslene a nevaria na poslednu chvilu z vody.
0 0
reagovat

Gonzi

Čekal jsem jediné - že aspoň v tom finále se bude něco dít, že ty postavy budou trochu víc než jen vyvařeným odrazem svých o devět let starších verzí, a že to bude zábava. Zatím se mi obého dostává jen minimálně :))
614388
Čekal jsem jediné - že aspoň v tom finále se bude něco dít, že ty postavy budou trochu víc než jen vyvařeným odrazem svých o devět let starších verzí, a že to bude zábava. Zatím se mi obého dostává jen minimálně :))
Gonzi
0 0
reagovat

HAL

Pokud bych stopáž HIMYM přirovnal k filmu, tak jsi jej v půlce vypnul aby jsi to pak zapnul na posledních 10 minut. Možná to není nejsofistikovanější drama na světě, ale pořád to má kontinuální děj / tuny situací, kde se postavy a jejich vztahy nějak vyvíjely a tys to prostě přeskočil na finále, které funguje v kontextu toho ostatního. Jako jestli tě to nebavilo (což je v pořádku) tak ses na to neměl dívat, ale přijít k finální řadě bez kontextu a pak na to nadávat... cos čekal? tvarůžky?
614387
Pokud bych stopáž HIMYM přirovnal k filmu, tak jsi jej v půlce vypnul aby jsi to pak zapnul na posledních 10 minut. Možná to není nejsofistikovanější drama na světě, ale pořád to má kontinuální děj / tuny situací, kde se postavy a jejich vztahy nějak vyvíjely a tys to prostě přeskočil na finále, které funguje v kontextu toho ostatního. Jako jestli tě to nebavilo (což je v pořádku) tak ses na to neměl dívat, ale přijít k finální řadě bez kontextu a pak na to nadávat... cos čekal? tvarůžky?
HAL
0 0
reagovat

Gorecki

Kde jsem psal, že jsem neviděl nějakou sérii? :D

Viděl jsem všechny série, z úvodu dokonce většinu díů tak 3x až 5x Z poslední série jsme viděl úvodních asi 5 dílů, zbytek jsem zkoušel na několikrát dokoukávat, leč marně...
614386
Kde jsem psal, že jsem neviděl nějakou sérii? *:D* Viděl jsem všechny série, z úvodu dokonce většinu díů tak 3x až 5x Z poslední série jsme viděl úvodních asi 5 dílů, zbytek jsem zkoušel na několikrát dokoukávat, leč marně...
Gorecki
0 0
reagovat

Tony

Co z toho, ze to cerpa AJ zo serii, ktore si nevidel si nepochopil?

HAL
Mozes to chapat ako chces. Naozaj sa neviem vzit do koze cloveka, ktory s tym serialom sekol po piatich seriach, lebo ho to prestalo bavit a teraz ho nebavi ani tato posledna (hoci fanusikmi vychvalovana), ktora cerpa z emocii starostlivo budovanych pocas celeho serialu.
Fakt neviem, asi to bude aj preto, ze hoci som objektivne vnimal nejaky pokles ci vzostup v ramci serii, stale ma ten serial BAVIL. A iba naznacujem, ze MOZNO to tych ludi nebavi kvoli tomu, ze tie nedavne serie vynechali, lebo im chyba ten potrebny kontext. Proste zavahanie Robin v zavere by nedavalo zmysel a nebolo take silne, tak ako kopa inych rozhodnuti alebo dejovych liniek, ktore funguju v nejakom kontexte a nie len ako predvidatelny punchline nejakeho donemoty sa opakujuceho gagu (pozdravujem TBBT).
A mozno by ich to nebavilo ani tak. Vela veci (ne)funguje aj v cisto osobnej rovine kazdeho divaka. Ci mu ten vyrazny odklon od cisteho sitcomu vadi, alebo ho vita ako nieco hlbsie, do coho je emocionalne zainteresovany.
614385
Co z toho, ze to cerpa AJ zo serii, ktore si nevidel si nepochopil? [b]HAL[/b] Mozes to chapat ako chces. Naozaj sa neviem vzit do koze cloveka, ktory s tym serialom sekol po piatich seriach, lebo ho to prestalo bavit a teraz ho nebavi ani tato posledna (hoci fanusikmi vychvalovana), ktora cerpa z emocii starostlivo budovanych pocas celeho serialu. Fakt neviem, asi to bude aj preto, ze hoci som objektivne vnimal nejaky pokles ci vzostup v ramci serii, stale ma ten serial BAVIL. A iba naznacujem, ze MOZNO to tych ludi nebavi kvoli tomu, ze tie nedavne serie vynechali, lebo im chyba ten potrebny kontext. Proste zavahanie Robin v zavere by nedavalo zmysel a nebolo take silne, tak ako kopa inych rozhodnuti alebo dejovych liniek, ktore funguju v nejakom kontexte a nie len ako predvidatelny punchline nejakeho donemoty sa opakujuceho gagu (pozdravujem TBBT). A mozno by ich to nebavilo ani tak. Vela veci (ne)funguje aj v cisto osobnej rovine kazdeho divaka. Ci mu ten vyrazny odklon od cisteho sitcomu vadi, alebo ho vita ako nieco hlbsie, do coho je emocionalne zainteresovany.
Tony
0 0
reagovat

KarelR

Ale tak pořád je to lepší než Přátelé :))

Gorecki
Mám to chápat tak že odkazy na první řady jsou tu špatné, takže se není co divit že mne nudí, zatímco odkazy na ty (mizerné) řady nedávné jsou úplně úžasné, ale já je nemohu pochopit protože jsem je neviděl?

A je to jeden velký příběh, v jehož posledních dílech deváté řady (resp v každém jejím díle pořád dokola) se řeší úplně to samé co se řešilo v prvních dílech řady první. Takže to pak dokonce může být i "pro někoho natahované"? Wow, such dramedy :D
614382
Ale tak pořád je to lepší než Přátelé *:))* [b]Gorecki[/b] Mám to chápat tak že odkazy na první řady jsou tu špatné, takže se není co divit že mne nudí, zatímco odkazy na ty (mizerné) řady nedávné jsou úplně úžasné, ale já je nemohu pochopit protože jsem je neviděl? A je to jeden velký příběh, v jehož posledních dílech deváté řady (resp v každém jejím díle pořád dokola) se řeší úplně to samé co se řešilo v prvních dílech řady první. Takže to pak dokonce může být i "pro někoho natahované"? Wow, such dramedy *:D*
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se