reaguje na:
KARLOS
Nesúhlasím že by Pizzolata HBO tlačilo pri 2. sezóne do budovania rovnakých postáv. POdla mňa ho tlačilo iba do toho nasilu urobiť novú sériu. Podla mna má 2. sezóna ovela viac kvalít než tá 3.. Teda aspoň pre mňa. Minimálne v tom že druhá sezóna začína jedným prípadom, ktorý je iba vodídkom k odhaleniu rozhlahlej korupcie, podvodou etc. Postavy boli síce trochu nasilu robené ako zničený ľudia ale na úplne iných základoch než tie v 1. sérii.
|
reagovat
|




.