GoT
Mám z toho takový meh dojem. Nic, co by mě zaháčkovalo nebo bych nečekal. Po několika sériích, kdy se z toho postupně stala čitelná fanfikce, se to pořád HBO saží prodat přes draky, protože kvůli drakům se na to kdysi začali lidi dívat, že. A tak tady budeme mít lítacího Jona, Cleganebowl, naplnění Cerseina osudu a nepochybuju, že i ta Dany si na konci dřepne na Železný trůn. Jinýho závěru ságy se stejně nedočkáme, tak se nezbývá než smířit s tímto.
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|






