Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128781 - 128800 Napsat příspěvek

Buffysangel

Nemáš náhodou bráchu, který používá jako nick blond(clovek)?
438190
Nemáš náhodou bráchu, který používá jako nick blond(clovek)?
Buffysangel
0 0
reagovat
Chudák holka, teď z tebe kocoure skočí :)
438189
Chudák holka, teď z tebe kocoure skočí :)
0 0
reagovat
nefunkční linky: Haunted Mansion, Aliens OF Deep, Ice Princess
438188
nefunkční linky: Haunted Mansion, Aliens OF Deep, Ice Princess
0 0
reagovat

oli.G

LOL :)
asi nie. :))
438187
LOL :) asi nie. :))
oli.G
0 0
reagovat

k0C0UR

Mame to chapat tak, ze jej ten slubeny film (Buffy: Premozitelka upirov) nakoniec nevypalis? :))
438186
Mame to chapat tak, ze jej ten slubeny film (Buffy: Premozitelka upirov) nakoniec nevypalis? :))
k0C0UR
0 0
reagovat

Buffy

Nenuť mě prosím, abych ti zakazoval přístup na tenhle web. Jsme sice rádi, že se ti tu líbí, ale stejně jako ostatní bys měla respektovat určitá pravidla. Diskuze slouží k diskuzi. Ne k monologu. Pokud se vyjadřuješ k nějakému traileru, komentář zanech přímo pod ním. Pokud nám chceš sdělit, jaké je počasí, pošli to nejlepší kamarádce, ale ne sem. Nepiš dva a více příspevků pod sebe, aniž by se mezi ně vložil někdo další. A hlavně si po sobě vždycky příspěvek přečti (klidně i víckrát). Pravopis je na nule a něco jako větná stavba neexistuje, nebaví mě to (nás) luštit. O kontextu či smyslu raději nebudu vůbec začínat. Toť vše. Budu teď mít oči na šťopkách a pokud se výrazně nezlepšíš, asi je mi líto, ale opustíš nás... Ber to jako přátelské upozornění.
438185
Nenuť mě prosím, abych ti zakazoval přístup na tenhle web. Jsme sice rádi, že se ti tu líbí, ale stejně jako ostatní bys měla respektovat určitá pravidla. Diskuze slouží k diskuzi. Ne k monologu. Pokud se vyjadřuješ k nějakému traileru, komentář zanech přímo pod ním. Pokud nám chceš sdělit, jaké je počasí, pošli to nejlepší kamarádce, ale ne sem. Nepiš dva a více příspevků pod sebe, aniž by se mezi ně vložil někdo další. A hlavně si po sobě vždycky příspěvek přečti (klidně i víckrát). Pravopis je na nule a něco jako větná stavba neexistuje, nebaví mě to (nás) luštit. O kontextu či smyslu raději nebudu vůbec začínat. Toť vše. Budu teď mít oči na šťopkách a pokud se výrazně nezlepšíš, asi je mi líto, ale opustíš nás... Ber to jako přátelské upozornění.
Buffy
0 0
reagovat

ikonka

kfk: Já ne. Když už tak už...
438184
kfk: Já ne. Když už tak už...
ikonka
0 0
reagovat

Mlha a spol.

To si všichni budete měnit ikonky ve stylu SW? P.S.:Hambáč byl lepší;-).
438183
To si všichni budete měnit ikonky ve stylu SW? P.S.:Hambáč byl lepší;-).
Mlha a spol.
0 0
reagovat

Scroochy

Změna je život,ale nemůžeš říct,že stará ikonka nebyla "k sežrání"
438182
Změna je život,ale nemůžeš říct,že stará ikonka nebyla "k sežrání"
Scroochy
0 0
reagovat
exactly
438181
exactly
0 0
reagovat
Ne, ted vazne. Bud se Buffy bude chovat jako normalni uzivatel (tj. s IQ nad 50 a s vekem nad 7 let) nebo ji budu mazat. Protoze me ty zvasty vytaci a nevidim duvod proc tenhle diskuzak pohrbivat :-)
438180
Ne, ted vazne. Bud se Buffy bude chovat jako normalni uzivatel (tj. s IQ nad 50 a s vekem nad 7 let) nebo ji budu mazat. Protoze me ty zvasty vytaci a nevidim duvod proc tenhle diskuzak pohrbivat :-)
0 0
reagovat
Mlha:Ach jo bud si z nas nekdo strili nebo je ta Buffy vazne divna, pripomina mi jednu z tech holek na ten intelygentný mail, videli ste to taky?

P.S. Buffy kde mas zalozeny mail a jestli nemas odpoved primo na mou otazku tak radeji neodpovidej.:P
438179
Mlha:Ach jo bud si z nas nekdo strili nebo je ta Buffy vazne divna, pripomina mi jednu z tech holek na ten intelygentný mail, videli ste to taky? P.S. Buffy kde mas zalozeny mail a jestli nemas odpoved primo na mou otazku tak radeji neodpovidej.:P
0 0
reagovat

buffy

Holka... nebudu komentovat obsah, ale komentare ke konkretnim filmum, patri do konkretnich profilu. Jasny? ;)
438178
Holka... nebudu komentovat obsah, ale komentare ke konkretnim filmum, patri do konkretnich profilu. Jasny? ;)
buffy
0 0
reagovat
Help!!!! Zastavte ten spam! V 11vecer odejdu vratim se v pul desaty rano a je tu nakejch 25prispevku...no wtf???
438177
Help!!!! Zastavte ten spam! V 11vecer odejdu vratim se v pul desaty rano a je tu nakejch 25prispevku...no wtf???
0 0
reagovat

Star Wars + HP4

Star Wars + HP4
Star Wars + HP4 No tak to bylo už lepší než Kruh2! I když to bylo hudební video,ale moc pěkné. Nejlepší je na tom těch pár lidí s těma svítícíma mečema. A aby toho nebylo málo,tak tentokrát chválím i melodii od Star Wars! ----------------------- HP4 I na tenhle trailer jsem stačila se podívat. Melodie ujde,možná mě tam dostala scénka s tím pohárem a houf kouzelníků okolo něho! Jinak nic moc.
438176
Star Wars + HP4 Star Wars + HP4 No tak to bylo už lepší než Kruh2! I když to bylo hudební video,ale moc pěkné. Nejlepší je na tom těch pár lidí s těma svítícíma mečema. A aby toho nebylo málo,tak tentokrát chválím i melodii od Star Wars! ----------------------- HP4 I na tenhle trailer jsem stačila se podívat. Melodie ujde,možná mě tam dostala scénka s tím pohárem a houf kouzelníků okolo něho! Jinak nic moc.
Star Wars + HP4
0 0
reagovat

RING TWO

Kruh 2
No nevím jak je to s celým filmem,ale Kruh2,pokuď to mám počítat, do oblíbených,tak jenom 50% ze 100% !
Za
1.Jsem čekala hezčí,výstřední melodii
2:Jsem čekala,že toho tam bude více.
3:Mě by to teda do kina nenalákalo!
:O)
438175
Kruh 2 No nevím jak je to s celým filmem,ale Kruh2,pokuď to mám počítat, do oblíbených,tak jenom 50% ze 100% ! Za 1.Jsem čekala hezčí,výstřední melodii 2:Jsem čekala,že toho tam bude více. 3:Mě by to teda do kina nenalákalo! :O)
RING TWO
0 0
reagovat

Úsvit Mrtvých

No to teda taky nic moc,kromě řevu a té strašné melodie tam,čekala jsem teda trošku více od tohoto traileru..
438174
No to teda taky nic moc,kromě řevu a té strašné melodie tam,čekala jsem teda trošku více od tohoto traileru..
Úsvit Mrtvých
0 0
reagovat

HORORY

HORORY
Lidi tak jsem skoukla další trailery DUM VOSKOVÝCH FIGURIN=To jako teda nic moc na to,že to má být upoutávka,k tomu hororu,možná co tam dělá na tom hororové je ta melodie a přiblblý řev lidí. A jako druhý VAN HELSING No to se dá o čem mluvit,mě se to teda líbylo.Van Helsing je dobrý horor. A ty záběry např: Koně ve vzduchu...... Docela mě tam na tom celém dostala scénka s létající upírkou. VAN HELSING=Cool:)
438173
HORORY Lidi tak jsem skoukla další trailery DUM VOSKOVÝCH FIGURIN=To jako teda nic moc na to,že to má být upoutávka,k tomu hororu,možná co tam dělá na tom hororové je ta melodie a přiblblý řev lidí. A jako druhý VAN HELSING No to se dá o čem mluvit,mě se to teda líbylo.Van Helsing je dobrý horor. A ty záběry např: Koně ve vzduchu...... Docela mě tam na tom celém dostala scénka s létající upírkou. VAN HELSING=Cool:)
HORORY
0 0
reagovat
Napadla vás možnost robota vyslaného z budoucnosti s cílem zničit naše bránice, abychom přestali dělat TZ tak dobrou návštěvnost? =)
Až budou hotový titulky až do konce 4. řady, Scroochy, tak se ti představim, slibuju ;)
438172
Napadla vás možnost robota vyslaného z budoucnosti s cílem zničit naše bránice, abychom přestali dělat TZ tak dobrou návštěvnost? =)
Až budou hotový titulky až do konce 4. řady, Scroochy, tak se ti představim, slibuju ;)
0 0
reagovat

VAN HELSING

VAN HELSING
Van Helsing je dobrý horor." eh? :)) (No a ne?)Už ty koně nad tou propastí tam jen tak. A ty trikové záběry....Se mi taky líbIly náhodou,ale každý máme jiný choutky k debatě o Vanu Helsingu. (Škoda že nemám doma celý film)
438171
VAN HELSING Van Helsing je dobrý horor." eh? :)) (No a ne?)Už ty koně nad tou propastí tam jen tak. A ty trikové záběry....Se mi taky líbIly náhodou,ale každý máme jiný choutky k debatě o Vanu Helsingu. (Škoda že nemám doma celý film)
VAN HELSING
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se