Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128701 - 128720 Napsat příspěvek

kfk

no, me to muze bejt jedno, ja uz nejakej ten patek mam zahranicni edici...
438270
no, me to muze bejt jedno, ja uz nejakej ten patek mam zahranicni edici...
kfk
0 0
reagovat
Tvoje máti je mrcha, že jí jedno slíbil:-).....jo ten strej je výbornej.
438269
Tvoje máti je mrcha, že jí jedno slíbil:-).....jo ten strej je výbornej.
0 0
reagovat

kfk

na to se budu muset kouknout. Ohledne toho dabingu, ja sam moc dobre nevim. Urcite tam bude ten starej, me dneska desne zmatla mati, protoze mi nahlasila, ze de neska na krest toho dvd a ze Podhursky tomu reziroval novej dabing. Jenze moje mati je totalne mimo, takze ji urcite nekdo neco rek a ona to pochopila presne tak, jak nemela. Ale Zdenek ji prej jedno slibil, takze se na to zejtra kouknu...ale taky tomu moc neverim, ten starej je proste bozskej. Je to jedinej dabing, kerej mam rad. Ono je taky dost mozny, ze tam pridelali 5.1...
438268
na to se budu muset kouknout. Ohledne toho dabingu, ja sam moc dobre nevim. Urcite tam bude ten starej, me dneska desne zmatla mati, protoze mi nahlasila, ze de neska na krest toho dvd a ze Podhursky tomu reziroval novej dabing. Jenze moje mati je totalne mimo, takze ji urcite nekdo neco rek a ona to pochopila presne tak, jak nemela. Ale Zdenek ji prej jedno slibil, takze se na to zejtra kouknu...ale taky tomu moc neverim, ten starej je proste bozskej. Je to jedinej dabing, kerej mam rad. Ono je taky dost mozny, ze tam pridelali 5.1...
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

Já myslel, že na DVD bude ten starej.

P.S.:Co šeptá do tý kamery o tý holčičce?Tomu jsem nerozuměl.
438267
Já myslel, že na DVD bude ten starej. P.S.:Co šeptá do tý kamery o tý holčičce?Tomu jsem nerozuměl.
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

nojo, to je fakt. kdyz ses u toho dabingu, tak sem celkem zvedavej na novej dabing u Pulp Fiction...
438266
nojo, to je fakt. kdyz ses u toho dabingu, tak sem celkem zvedavej na novej dabing u Pulp Fiction...
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

Je to jako s dabingem...jednou to slyšim(vidim) tak, a už to nechci slyšet(vidět) jinak.
438265
Je to jako s dabingem...jednou to slyšim(vidim) tak, a už to nechci slyšet(vidět) jinak.
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

jj, ale neni to tak strasny, jak to v jeho rukou mohlo bejt. Dotacky se nastesti /krom skywalkerova ducha a Naboo/ nekonaly, ja mam jenom 2004 edici, ale mel sem i 97cku a videl i original release a kdyz to porovnam, tak prakticky zadny zmeny necejtim. Pokud apelujes na Solovu scenu s tim prerostlym slimakem, tak to bylo akorat vystrizeny...a myslim, ze dvd edici a remastering sme vsichni uvitali..teda ja rozhodne :-)
438264
jj, ale neni to tak strasny, jak to v jeho rukou mohlo bejt. Dotacky se nastesti /krom skywalkerova ducha a Naboo/ nekonaly, ja mam jenom 2004 edici, ale mel sem i 97cku a videl i original release a kdyz to porovnam, tak prakticky zadny zmeny necejtim. Pokud apelujes na Solovu scenu s tim prerostlym slimakem, tak to bylo akorat vystrizeny...a myslim, ze dvd edici a remastering sme vsichni uvitali..teda ja rozhodne :-)
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

Lucas mě hodně nas*al s předěláváním starých SW...triky a dotáčky.Achjo...měl se toho ujmout někdo jinej.P.S.:Jo viděl, ale nepamatuju si ho.
438263
Lucas mě hodně nas*al s předěláváním starých SW...triky a dotáčky.Achjo...měl se toho ujmout někdo jinej.P.S.:Jo viděl, ale nepamatuju si ho.
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

no to je porad Conana O´Briana na NBC, nebo naky takovy telce. Obcas na to nechtene prepnu, davaj to vetsinou pozde vecer. Je to takovej diskuzni porad, pokud si videl SouthPark peklo na zemi, tak tam Terence a Philip sou primo s tim Conanem v poradu, jak potom vyskoci z okna, tak to je on. A takhle genialni kecy ma porad...a nechutne si utahuje z celebrit. btw jaxme se obklikou znovu dostali k sw, ted koukam na ctyrku a presne jak rikal Lucas - mam z toho uplne jinej pocit...lepsejsi...
438262
no to je porad Conana O´Briana na NBC, nebo naky takovy telce. Obcas na to nechtene prepnu, davaj to vetsinou pozde vecer. Je to takovej diskuzni porad, pokud si videl SouthPark peklo na zemi, tak tam Terence a Philip sou primo s tim Conanem v poradu, jak potom vyskoci z okna, tak to je on. A takhle genialni kecy ma porad...a nechutne si utahuje z celebrit. btw jaxme se obklikou znovu dostali k sw, ted koukam na ctyrku a presne jak rikal Lucas - mam z toho uplne jinej pocit...lepsejsi...
kfk
0 0
reagovat
Jaká asi je správná odpověď na prazákladní otázku,že?;-)
438261
Jaká asi je správná odpověď na prazákladní otázku,že?;-)
0 0
reagovat

NERDS

:-)))))))))))))Skvělý!!!!Seriously....have you ever talk to a woman without having to give your credit card number?.....This is spoiler.You will die alone.....Co to je za pořad?Poslední dobou mě nic tak nerozesmálo.
438260
:-)))))))))))))Skvělý!!!!Seriously....have you ever talk to a woman without having to give your credit card number?.....This is spoiler.You will die alone.....Co to je za pořad?Poslední dobou mě nic tak nerozesmálo.
NERDS
0 0
reagovat

nerds vs conan

jezis no tak to je neuveritelna p...l! Malem sem si u toho nacural. Koukate na ten porad nekdo? Ja to teda chytim jen malokdy, ale ty jeho gagy stojej za to!
438259
jezis no tak to je neuveritelna p...l! Malem sem si u toho nacural. Koukate na ten porad nekdo? Ja to teda chytim jen malokdy, ale ty jeho gagy stojej za to!
nerds vs conan
0 0
reagovat
Which of these buttons calls your parents to take you home? =)
438258
Which of these buttons calls your parents to take you home? =)
0 0
reagovat
To mi připomnělo... pokud máte rádi Star Wars a vládnete slušnou angličtinou, doporučuji tohle">link video. Ten chlapík hází do éteru neuvěřitelný věci a možná se o sobě i něco dozvíte ;)
438257
To mi připomnělo... pokud máte rádi Star Wars a vládnete slušnou angličtinou, doporučuji tohle video. Ten chlapík hází do éteru neuvěřitelný věci a možná se o sobě i něco dozvíte ;)
0 0
reagovat
Nerds se jim myslim říká :)
438256
Nerds se jim myslim říká :)
0 0
reagovat

jackieboy

Ja osobne som na podobnu stranku doteraz nenatrafil (aj ked nemozem povedat, ze by som sa o to snazil)...
Mozes sa skusit spytat na IMDb v diskusii k danemu filmu.. tam su machri, ktori vedia vsetko (pri takom pocte userov sa ani nedivim)... :)
438255
Ja osobne som na podobnu stranku doteraz nenatrafil (aj ked nemozem povedat, ze by som sa o to snazil)...
Mozes sa skusit spytat na IMDb v diskusii k danemu filmu.. tam su machri, ktori vedia vsetko (pri takom pocte userov sa ani nedivim)... :)
jackieboy
0 0
reagovat

kOCOUR

no, to jo, ale to snad vsechny, ne? :-) prosiiim, nerikejte mi, ze tu nikdo nemate v adresari alespon jedny stranky s touhle tematikou! PLS!
438254
no, to jo, ale to snad vsechny, ne? :-) prosiiim, nerikejte mi, ze tu nikdo nemate v adresari alespon jedny stranky s touhle tematikou! PLS!
kOCOUR
0 0
reagovat

jackieboy

Huh? Nebývají to náhodou originální skladby, které jsou chráněny autorským zákonem? :)
438253
Huh? Nebývají to náhodou originální skladby, které jsou chráněny autorským zákonem? :)
jackieboy
0 0
reagovat

EDDIE

Jo, v pohode :-)
438252
Jo, v pohode :-)
EDDIE
0 0
reagovat

trailer

nevite nekdo pls kde sehnat hudbu, ktera se pouziva v trailerech? thx
438251
nevite nekdo pls kde sehnat hudbu, ktera se pouziva v trailerech? thx
trailer
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se