Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128641 - 128660 Napsat příspěvek

vincent

napis mi na to prirucku, ja tohle nikdy neumel. kdyz me to naucis, moc rad predchozi smazu a predelam...hold sem trochu ....trochu hodne....opozdenej
438330
napis mi na to prirucku, ja tohle nikdy neumel. kdyz me to naucis, moc rad predchozi smazu a predelam...hold sem trochu ....trochu hodne....opozdenej
vincent
0 0
reagovat
Ano, jak je to jednoduche :-) Jackieboye cislo 2 mazu :-)
438329
Ano, jak je to jednoduche :-) Jackieboye cislo 2 mazu :-)
0 0
reagovat
A co treba takhle jackie? :)
438328
A co treba takhle jackie? :)
0 0
reagovat
Life">link Aquatic pro Japonce :)
0 0
reagovat
A už jste zveřejnili, že každej kdo v anketě na Filmpubu hlasoval pro "Mám stáhlou pirátskou verzi z internetu" bude podroben detailnímu zkoumání jeho počítače s následným předvoláním na Policii? Samozřejmě Filmpub mile rád poskytne IP adresy všech, kteří tak hlasovali.
438326
A už jste zveřejnili, že každej kdo v anketě na Filmpubu hlasoval pro "Mám stáhlou pirátskou verzi z internetu" bude podroben detailnímu zkoumání jeho počítače s následným předvoláním na Policii? Samozřejmě Filmpub mile rád poskytne IP adresy všech, kteří tak hlasovali.
0 0
reagovat

imf

ja vedel, ze to tak dopadne...nojono. Ale snad si te smirim faktem, ze Elisha na me pomrkava na pracovni plose :-)
438325
ja vedel, ze to tak dopadne...nojono. Ale snad si te smirim faktem, ze Elisha na me pomrkava na pracovni plose :-)
imf
0 0
reagovat

jackieboy

Bezbozniku!!!! ;)
438324
Bezbozniku!!!! ;)
jackieboy
0 0
reagovat

ehm

v tom OMYLEM! smazanem prispevku sem jen podotykal, ze Scarlett se mi dycky libila....strasne moooooc!Huge fan :-) dokonce vic, nez Elisha..ehm ::-)
438323
v tom OMYLEM! smazanem prispevku sem jen podotykal, ze Scarlett se mi dycky libila....strasne moooooc!Huge fan :-) dokonce vic, nez Elisha..ehm ::-)
ehm
0 0
reagovat

nojo

ja uz to smazal /ale tentokrat opravdu omylem!/...no...Pavouci teror...
438322
ja uz to smazal /ale tentokrat opravdu omylem!/...no...Pavouci teror...
nojo
0 0
reagovat
A abych vám zas tolik nekřivdil, tak super práce s novym Islandem ;) Těšim se na to jak malej a Scarlett je so damn sexy! God save me :D
438321
A abych vám zas tolik nekřivdil, tak super práce s novym Islandem ;) Těšim se na to jak malej a Scarlett je so damn sexy! God save me :D
0 0
reagovat
Vy voloři, ani tady nepíše Buffy (že byste jí už zabanovali heh) a za 2 dny 61 novejch příspěvků, kroťte se sakrblé :)
438320
Vy voloři, ani tady nepíše Buffy (že byste jí už zabanovali heh) a za 2 dny 61 novejch příspěvků, kroťte se sakrblé :)
0 0
reagovat

scroochy

Trailery jsme steplovali uz za lonsky rok, letos tomu dame trochu zasadnejsi rad, jak rika Cival, nechte se prekvapit. ;)
438319
Trailery jsme steplovali uz za lonsky rok, letos tomu dame trochu zasadnejsi rad, jak rika Cival, nechte se prekvapit. ;)
scroochy
0 0
reagovat

Scroochy

No dyt jo, ja to myslel vazne... nejak to rozmyslime a na konci roku udelame slavnostni predavani s Petrem Rchlym a Atkou Janouskovou :-)
438318
No dyt jo, ja to myslel vazne... nejak to rozmyslime a na konci roku udelame slavnostni predavani s Petrem Rchlym a Atkou Janouskovou :-)
Scroochy
0 0
reagovat

cival

hele to neni spatnej napad s tema cenama...mohli byste to udelovat vy nebo by to mohlo bejt ve forme hlasovani (treba i o ceny ;) )...co rikate?
438317
hele to neni spatnej napad s tema cenama...mohli byste to udelovat vy nebo by to mohlo bejt ve forme hlasovani (treba i o ceny ;) )...co rikate?
cival
0 0
reagovat

Zlín festival

Jsem to myslel jako ze znělek co jsem viděl, že patří k těm velmi dobře udělaným. Většinou stojí za uplný nic.Tato je aspoň dobře udělaná na efekt na české poměry. Asi ji nejde teda nikde stáhnout????
438316
Jsem to myslel jako ze znělek co jsem viděl, že patří k těm velmi dobře udělaným. Většinou stojí za uplný nic.Tato je aspoň dobře udělaná na efekt na české poměry. Asi ji nejde teda nikde stáhnout????
Zlín festival
0 0
reagovat

Ravenhorn

Teda pod slovem "husty" si rozhodne nepredstavuju takovou radoby cool patlaninu :-)
438315
Teda pod slovem "husty" si rozhodne nepredstavuju takovou radoby cool patlaninu :-)
Ravenhorn
0 0
reagovat

zlín festival

Nemá nekdo odkaz na stahnutí znělky co běží v tv nebo v kině v Palas cinema je hustá a chtěl bych si ji stáhnout kdo ví kde?
438314
Nemá nekdo odkaz na stahnutí znělky co běží v tv nebo v kině v Palas cinema je hustá a chtěl bych si ji stáhnout kdo ví kde?
zlín festival
0 0
reagovat
Best Family: Millions... ha ha. Best Thriller: Open Water... ha ha ha. Best comedy: Monster-In-Law,.. ha ha ha ha ha ha. Na konci roku asi budeme muset zavest nase zvlastni, zanrovy ceny :-))
438313
Best Family: Millions... ha ha. Best Thriller: Open Water... ha ha ha. Best comedy: Monster-In-Law,.. ha ha ha ha ha ha. Na konci roku asi budeme muset zavest nase zvlastni, zanrovy ceny :-))
0 0
reagovat

Sinner

Akorat ze z vysledku mi jde vzdycky hlava kolem, viz lonsky vitezstvi Stepford Wives... a letosni nominace v nekterych kategoriich jsou taky hodne ujety. ;)
438312
Akorat ze z vysledku mi jde vzdycky hlava kolem, viz lonsky vitezstvi Stepford Wives... a letosni nominace v nekterych kategoriich jsou taky hodne ujety. ;)
Sinner
0 0
reagovat

Golden Trailer Awards

V Americe mají i vyhlášení nejlepších trailerů v několika kategoriích. Zajímavé... :-) link: link
438311
V Americe mají i vyhlášení nejlepších trailerů v několika kategoriích. Zajímavé... :-) link: http://www.goldentrailer.com/gta6.html
Golden Trailer Awards
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se