Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128521 - 128540 Napsat příspěvek

T-enter

Paneboze, obycejna komedie, ktera vydela skoro 100 milionu dolaru? Predstav si, ze i "obycejne" hollywoodske komedie se nataci a pripravuji rok a vic... staci si vzpomenout s jakym predstihem jsme videli treba fotky na Vecny svit a tisice dalsich a dalsich "obycejnych filmu". Ses proste absolutne mimo (ale jako fakt hodne :-)
438450
Paneboze, obycejna komedie, ktera vydela skoro 100 milionu dolaru? Predstav si, ze i "obycejne" hollywoodske komedie se nataci a pripravuji rok a vic... staci si vzpomenout s jakym predstihem jsme videli treba fotky na Vecny svit a tisice dalsich a dalsich "obycejnych filmu". Ses proste absolutne mimo (ale jako fakt hodne :-)
T-enter
0 0
reagovat

Cival

To jo, ale to se stává u filmů větších rozpočtů, tohle je obyčjná komedie tak mě to zaujalo.
438449
To jo, ale to se stává u filmů větších rozpočtů, tohle je obyčjná komedie tak mě to zaujalo.
Cival
0 0
reagovat

T-enter

Precetl jsem si tvuj "lobotomickej" komentar u Monster-in-law a ano, predstav si, ze filmy se nataci i rok, i dva roky, i treba sestnact roku :-)
438448
Precetl jsem si tvuj "lobotomickej" komentar u Monster-in-law a ano, predstav si, ze filmy se nataci i rok, i dva roky, i treba sestnact roku :-)
T-enter
0 0
reagovat

První zážitek

Tak sem si stáhnul to nejmenší video "NASA Space Shuttle 480p (14MB)" a i to se mi sekalo ačkoliv kvalita byla opravdu skvělá.
438447
Tak sem si stáhnul to nejmenší video "NASA Space Shuttle 480p (14MB)" a i to se mi sekalo ačkoliv kvalita byla opravdu skvělá.
První zážitek
0 0
reagovat
Jsem se naschvál podíval na toho Bournea v Real Player verzi a je to 720p nebo co. Obraz plynulej, akorát mluvení postav je posunutý o malinkatej kousíček :)
438446
Jsem se naschvál podíval na toho Bournea v Real Player verzi a je to 720p nebo co. Obraz plynulej, akorát mluvení postav je posunutý o malinkatej kousíček :)
0 0
reagovat

QuickTime 7

Wow nový QuickTime je super. Jen škoda že můj počítač není natolik výkonný aby zvládal tu největší kvalitu videa, nejspíš budu letošní brigádu investovat do PC :D
438445
Wow nový QuickTime je super. Jen škoda že můj počítač není natolik výkonný aby zvládal tu největší kvalitu videa, nejspíš budu letošní brigádu investovat do PC :D
QuickTime 7
0 0
reagovat

imf

No jo ono to vlastně ještě český názvy nemá co? :D sorry nějak sem si to neuvědomil
438444
No jo ono to vlastně ještě český názvy nemá co? :D sorry nějak sem si to neuvědomil
imf
0 0
reagovat

T-enter

Vypada to, ze nekteri uz si vanocni darky rozbalili predem. ;)
438443
Vypada to, ze nekteri uz si vanocni darky rozbalili predem. ;)
T-enter
0 0
reagovat

Dotaz

Dotaz se týká ukázek v Indexu pod znakem #. Není tam těch s anglickým názvem víc než těch s českým?
438442
Dotaz se týká ukázek v Indexu pod znakem #. Není tam těch s anglickým názvem víc než těch s českým?
Dotaz
0 0
reagovat

Cival

Už vím, co ti dám k Vánocům...lobotomii a vypolštářovanou cimru.
438441
Už vím, co ti dám k Vánocům...lobotomii a vypolštářovanou cimru.
Cival
0 0
reagovat

thedevilsrejects

Zkuste www.thedevilsrejects.com
bohužel se mi ale nepodařilo zalogovat vyhořel jsem na ID zkusil jsem i číslo pasu ale nic. Prý tam jsou neuvěřitelné věci!! pokud se vám tam nějak podaří dostat napište...
438440
Zkuste www.thedevilsrejects.com bohužel se mi ale nepodařilo zalogovat vyhořel jsem na ID zkusil jsem i číslo pasu ale nic. Prý tam jsou neuvěřitelné věci!! pokud se vám tam nějak podaří dostat napište...
thedevilsrejects
0 0
reagovat

Cival

add Na obzoru: ok

add Profil: ok ;)
438439
add Na obzoru: ok
add Profil: ok ;)
Cival
0 0
reagovat

Acheron

Jak rika IMF byl dvakrat v Na obzoru. O vikendu jsem sice uvazoval o zvlastnim nahozeni do profilu (a la Dvil´s Rejects apod.), ale vzhledem k tomu, ze je to dva roky stary a pulka fanousku to uz videla, tak mi to prislo zbytecny :-)
438438
Jak rika IMF byl dvakrat v Na obzoru. O vikendu jsem sice uvazoval o zvlastnim nahozeni do profilu (a la Dvil´s Rejects apod.), ale vzhledem k tomu, ze je to dva roky stary a pulka fanousku to uz videla, tak mi to prislo zbytecny :-)
Acheron
0 0
reagovat

kfk

Tipni si... (a zkus se u toho zamyslet :-)
438437
Tipni si... (a zkus se u toho zamyslet :-)
kfk
0 0
reagovat

TZ

ASi nemáte v plánu zařadit jako další oldie Hodného, zlého a ošklivého, co?
438436
ASi nemáte v plánu zařadit jako další oldie Hodného, zlého a ošklivého, co?
TZ
0 0
reagovat

Baz

Pravdepodobne preto, ze mas Firefox alebo Operu. Bohuzial s tym udajne nejde nic robit...
438435
Pravdepodobne preto, ze mas Firefox alebo Operu. Bohuzial s tym udajne nejde nic robit...
Baz
0 0
reagovat
acheron: trailer byl 2x v Na obzoru.
438434
acheron: trailer byl 2x v Na obzoru.
0 0
reagovat

High Tension

...ked uz su tie gore/bloody horory posledne roky take "in" :)) tak ma napadlo ci niekto videl film High Tension (v originale sa vola Haute tension), ako sa vam pacil?(ja nie, preto sa pytam) Je z 2003 a len teraz 10.6. bude mat premieru v Amerike.

redakce: btw, preco ste sem nezaradili trailer?
438433
...ked uz su tie gore/bloody horory posledne roky take "in" :)) tak ma napadlo ci niekto videl film High Tension (v originale sa vola Haute tension), ako sa vam pacil?(ja nie, preto sa pytam) Je z 2003 a len teraz 10.6. bude mat premieru v Amerike.
redakce: btw, preco ste sem nezaradili trailer?
High Tension
0 0
reagovat

imf

nojono, ty me dycky zkazis radost z prispevku :-) ani nevis, co mi dalo prace vzpomenout si, jak vlozit odkaz. ja si po prazdinach budu kupovat novej komp, kerej si chci prizpusobit prave praci s videem, dokonce mam vybranej model /konecne budu palit primo z telky na dvouvrstvy dvd :-) /, ty tri mesice to hold uz vydrzim a pak se na to konecne vrhnu /btw 2Vincent: ja si toho Bournea poustel na 2Ghz Celeronu se 128 a misty se mi to stejne sekalo...v Realu/
438432
nojono, ty me dycky zkazis radost z prispevku :-) ani nevis, co mi dalo prace vzpomenout si, jak vlozit odkaz. ja si po prazdinach budu kupovat novej komp, kerej si chci prizpusobit prave praci s videem, dokonce mam vybranej model /konecne budu palit primo z telky na dvouvrstvy dvd :-) /, ty tri mesice to hold uz vydrzim a pak se na to konecne vrhnu /btw 2Vincent: ja si toho Bournea poustel na 2Ghz Celeronu se 128 a misty se mi to stejne sekalo...v Realu/
imf
0 0
reagovat
Proč mám mezi popisem filmu a trailery takovou "velkou prázdnou mezeru"???
438431
Proč mám mezi popisem filmu a trailery takovou "velkou prázdnou mezeru"???
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se