Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123661 - 123680 Napsat příspěvek
Lidičky, nějak se mi nedaří sehnat nějaký hi-res trailer(y) na Titanic, nevíte někdo o nějakým linku? předem díky
441724
Lidičky, nějak se mi nedaří sehnat nějaký hi-res trailer(y) na Titanic, nevíte někdo o nějakým linku? předem díky
0 0
reagovat
mno me spis upotal Beast">link hned vedle :), to je teprv narez. Fakt se povedl, chlapec
441723
mno me spis upotal Beast hned vedle :), to je teprv narez. Fakt se povedl, chlapec
0 0
reagovat

Loki

Jakubiskovi ted verim.Byla by skoda takovy multinarodni projekt pokazit. Kor ted ,kdyz ma Famke. Poprve jsem ji videl v nejakem dile Star treku, kdy svedla samotneho Jeana-Luca Picarda a od te doby ji fandim. :)

Uz jste videli tenhle">link obrazek z 300?
441722
Jakubiskovi ted verim.Byla by skoda takovy multinarodni projekt pokazit. Kor ted ,kdyz ma Famke. Poprve jsem ji videl v nejakem dile Star treku, kdy svedla samotneho Jeana-Luca Picarda a od te doby ji fandim. :)
Uz jste videli tenhle obrazek z 300?
Loki
0 0
reagovat
Ja na to uz pre istotu hadzem dopredu bobek, podla hercov to vyzera na peknu blbinu(dufam ze se milim). Zase si raz budu amici mysliet jaky sme zaostaly a ze este byvame v hradoch:D teda ked sa to dostane von o com pochybujem.:D
441721
Ja na to uz pre istotu hadzem dopredu bobek, podla hercov to vyzera na peknu blbinu(dufam ze se milim). Zase si raz budu amici mysliet jaky sme zaostaly a ze este byvame v hradoch*:D* teda ked sa to dostane von o com pochybujem.*:D*
0 0
reagovat

vincent

ja sem koukal jak vejr, kdyz sem to tu cetl...jean greyova bude hrat ve filmu juraje jakubiska, to bude masox :))
441720
ja sem koukal jak vejr, kdyz sem to tu cetl...jean greyova bude hrat ve filmu juraje jakubiska, to bude masox *:))*
vincent
0 0
reagovat
Vincent:Ehm, nic? Nech si beha kde chce.:D
441719
Vincent:Ehm, nic? Nech si beha kde chce.*:D*
0 0
reagovat
taky bych chtel podekovat schroochymu, ja se pekne zabavil pri cteni tehle radku :D
441718
taky bych chtel podekovat schroochymu, ja se pekne zabavil pri cteni tehle radku *:D*
0 0
reagovat
Raději jsem se držel stranou, protože jak už tu párkrát padlo - nikam to nevede :) Co říkáte na Famke Jenssen běhající po Praze? ;)
441717
Raději jsem se držel stranou, protože jak už tu párkrát padlo - nikam to nevede :) Co říkáte na Famke Jenssen běhající po Praze? ;)
0 0
reagovat

vincent

ja to nepopiram :) a taky te zdravim ;) ale hezky sme pokecali, co rikate? :D
441716
ja to nepopiram :) a taky te zdravim ;) ale hezky sme pokecali, co rikate? *:D*
vincent
0 0
reagovat
Yo, 24 bych nějak nepitval. Někdo se na to přestal dívat, někdo se dívá už na 5. řadu a pořád se u toho královsky baví, žádné drama. Fakt je ten, že je to jeden z nejúspěšnějších a nejoriginálnějších seriálů nového tisíciletí a tvůrci dokáží skoro vždy překvapit. A ehm jen bych chtěl připomenout, že ve zrodu celé této bezedné diskuze byl scroochy ;) (tímto tě zdravim scroochy he)
441715
Yo, 24 bych nějak nepitval. Někdo se na to přestal dívat, někdo se dívá už na 5. řadu a pořád se u toho královsky baví, žádné drama. Fakt je ten, že je to jeden z nejúspěšnějších a nejoriginálnějších seriálů nového tisíciletí a tvůrci dokáží skoro vždy překvapit. A ehm jen bych chtěl připomenout, že ve zrodu celé této bezedné diskuze byl scroochy ;) (tímto tě zdravim scroochy he)
0 0
reagovat

imf

Jasan! Horory je fakt těžké posoudit. Co se týče zvolání, tak ty jsem tady zatím nepoužil, nechávám si je pro sebe, ale 24 je nejlepší seriál! :+ Zatím se mejte, cekal jsem na chatu, ale nikdo tam koukam moc nechodi...
441714
Jasan! Horory je fakt těžké posoudit. Co se týče zvolání, tak ty jsem tady zatím nepoužil, nechávám si je pro sebe, ale 24 je nejlepší seriál! *:+* Zatím se mejte, cekal jsem na chatu, ale nikdo tam koukam moc nechodi...
imf
0 0
reagovat
Ja myslim ze to je presne pointou - zapremejslet trochu nez zacnu vyrvavat nejlepsi ci nejhorsi.
441713
Ja myslim ze to je presne pointou - zapremejslet trochu nez zacnu vyrvavat nejlepsi ci nejhorsi.
0 0
reagovat
Rozhled... nikdo nevycital, ze se vam neco libi... vycitaly se vykriku typu "nejlepsi serial vsech dob". ;) Ale u ty 24 whatever... u serialu je to subjektivnejsi... Amityville horor a nejlepsi horor vubec, to proste poukazuje na fakt, ze v hororech se nekdo nevyzna... jenom vam naznacujeme, ze se timhle zvolanim vicemene zesmesnujete.
441712
Rozhled... nikdo nevycital, ze se vam neco libi... vycitaly se vykriku typu "nejlepsi serial vsech dob". ;) Ale u ty 24 whatever... u serialu je to subjektivnejsi... Amityville horor a nejlepsi horor vubec, to proste poukazuje na fakt, ze v hororech se nekdo nevyzna... jenom vam naznacujeme, ze se timhle zvolanim vicemene zesmesnujete.
0 0
reagovat

scroochy

Vždyť jo... Já jsem jen reagoval na to, že mi to s tím rozhledem připadá trochu divné, ostatní věci tady byly řečeny už předtím. Na ty ostatní jsem nereagoval, jen mě prostě toto praštilo do oka ;)
441711
Vždyť jo... Já jsem jen reagoval na to, že mi to s tím rozhledem připadá trochu divné, ostatní věci tady byly řečeny už předtím. Na ty ostatní jsem nereagoval, jen mě prostě toto praštilo do oka *;)*
scroochy
0 0
reagovat

terminator007

no jo, ale ty obhajujes jenom jednu vec, kterou tu MB vycitali...bylo toho mnohem vic nez to, ze ma rad jiny filmy nez ostatni
441710
no jo, ale ty obhajujes jenom jednu vec, kterou tu MB vycitali...bylo toho mnohem vic nez to, ze ma rad jiny filmy nez ostatni
terminator007
0 0
reagovat

imf

V poho, já si na nic takového nehraji a ani doma nebreřím, že mi tady někdo ubližuje ;) Já jsem naprosto v pohodě a pouze jsem reagoval na to, že mi připadalo, že musí ten či onen milovat toto nebo tamto, jinak, že vlastně nemá rozhled. Nic víc nic míň! Mimochodem já se rád vzdělávám, takže mě můžete nenápadně učit, ikdyž nevím nevím, zda se v nějakých filmech shodneme :)) a já nerad píši nějaké speciální věci k filmu, buď se mi líbí nebo ne. P.S (for all): 24 je bomba!!! :+
441709
V poho, já si na nic takového nehraji a ani doma nebreřím, že mi tady někdo ubližuje *;)* Já jsem naprosto v pohodě a pouze jsem reagoval na to, že mi připadalo, že musí ten či onen milovat toto nebo tamto, jinak, že vlastně nemá rozhled. Nic víc nic míň! Mimochodem já se rád vzdělávám, takže mě můžete nenápadně učit, ikdyž nevím nevím, zda se v nějakých filmech shodneme *:))* a já nerad píši nějaké speciální věci k filmu, buď se mi líbí nebo ne. P.S (for all): 24 je bomba!!! *:+*
imf
0 0
reagovat

imf

neadoptoval bys me?
441708
neadoptoval bys me?
imf
0 0
reagovat
Tak jeste jednou... vsichni se snazi vysvetlit, ze to neni jen o tom, jake filmy mate ci nemate radi, ale jakym zpusobem si vase hodnoceni vyargumentujete. Vzdycky jde o to presvedcit toho druheho, ze se vase hodnoceni toho ci onoho zaklada na nejakych argumentech. To o cem si myslite, ze jsou argumenty jsou jen vykriky do prazdna typu "ten rychlej zoom z toho fakt dela cool serial". A nemusite to psat jako profici, nebo studenti FAMU, je tu proste jista uroven na ktere bychom chteli diskutovat (a my jako autori serveru citime jakousi povinnost nase ctenare nenapadne vzdelavat), vy se k ni ale nehodlate priblizit a kdyz to neni vekovy problem (u patnactiletych kluku by se to dalo akceptovat) a moje/nase snaha o uprimnost se od vas odrazi jako gumove projektily (tj. neni to diskuze... my hucime do dubu, vy se nezmuzete na vic nez recicky o tom "mame pravo byt takovi jaci jsme"), tak uz je to vazne smutny. Ale proboha vazne si nehrajte na to, ze vam tu nekdo ublizuje. To primo miluju... ;)
441707
Tak jeste jednou... vsichni se snazi vysvetlit, ze to neni jen o tom, jake filmy mate ci nemate radi, ale jakym zpusobem si vase hodnoceni vyargumentujete. Vzdycky jde o to presvedcit toho druheho, ze se vase hodnoceni toho ci onoho zaklada na nejakych argumentech. To o cem si myslite, ze jsou argumenty jsou jen vykriky do prazdna typu "ten rychlej zoom z toho fakt dela cool serial". A nemusite to psat jako profici, nebo studenti FAMU, je tu proste jista uroven na ktere bychom chteli diskutovat (a my jako autori serveru citime jakousi povinnost nase ctenare nenapadne vzdelavat), vy se k ni ale nehodlate priblizit a kdyz to neni vekovy problem (u patnactiletych kluku by se to dalo akceptovat) a moje/nase snaha o uprimnost se od vas odrazi jako gumove projektily (tj. neni to diskuze... my hucime do dubu, vy se nezmuzete na vic nez recicky o tom "mame pravo byt takovi jaci jsme"), tak uz je to vazne smutny. Ale proboha vazne si nehrajte na to, ze vam tu nekdo ublizuje. To primo miluju... ;)
0 0
reagovat

diskuze (??)

Hmm, koukám, že se to tady pěkně rozjelo! Nechci se nikoho zastávat, ale jak již tady bylo či nebylo řečeno, každej člověk má svůj názor a myslím si, že když někdo řekne, že nej je Replikant, Osvícení nebo Titanic, je to každého věc a připadá mi trošku divné o někom takovém pak napsat, že nemá žádný rozhled, protože se mu líbilo to nebo to... A mám takový dojem, že kdyby MB napsal, že nej je např. Osvícení (je to dobrý film, to neříkám), tak by se mu tady nikdo nevysmíval a vetšina by řekla OK. Máme spousty žánrů a tvůrců od toho, aby měl každej někoho oblíbeného a ne že pokud je méně komerční či ART, tak to znamená rozhled... Já mám kupříkladu také rád menší filmy viz. Napoleon Dynamite, ale na druhou stranu mám rád komerční filmy a i seriály. Toť vše pánové...
441706
Hmm, koukám, že se to tady pěkně rozjelo! Nechci se nikoho zastávat, ale jak již tady bylo či nebylo řečeno, každej člověk má svůj názor a myslím si, že když někdo řekne, že nej je Replikant, Osvícení nebo Titanic, je to každého věc a připadá mi trošku divné o někom takovém pak napsat, že nemá žádný rozhled, protože se mu líbilo to nebo to... A mám takový dojem, že kdyby MB napsal, že nej je např. Osvícení (je to dobrý film, to neříkám), tak by se mu tady nikdo nevysmíval a vetšina by řekla OK. Máme spousty žánrů a tvůrců od toho, aby měl každej někoho oblíbeného a ne že pokud je méně komerční či ART, tak to znamená rozhled... Já mám kupříkladu také rád menší filmy viz. Napoleon Dynamite, ale na druhou stranu mám rád komerční filmy a i seriály. Toť vše pánové...
diskuze (??)
0 0
reagovat
heh, skoda ze sem tu nebyl, s radosti bych se pridal do tyhle diskuze, co nikam nevede :) anyway Pulse">link 720p(na Appleu zatim z neznamych duvodu neni HD znaceny v profilu,640ka">link tady, End">link of the Spear 640ka, a Dirty">link 720p.....ja vim, bude profil :) ja jen nez tomu tak bude ;)
441705
heh, skoda ze sem tu nebyl, s radosti bych se pridal do tyhle diskuze, co nikam nevede :) anyway Pulse 720p(na Appleu zatim z neznamych duvodu neni HD znaceny v profilu,640ka tady, End of the Spear 640ka, a Dirty 720p.....ja vim, bude profil :) ja jen nez tomu tak bude ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se